Page 5 of 14 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 81 to 100 of 273

Thread: NIOH

  1. #81
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,403
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Ισα ισα που το 6ρι και το 7ρι αρκετοι θα το βρουν υψηλη βαθμολογια(μεταξυ αυτων και εγω)για το Order περαν των γραφικων αλλα τελος παντων.
    Ναι σκεφτηκα μετα οτι ηταν ατυχες το παραδειγμα μου

    Οκ θα μπορουσαν ρε παιδι μου να σπρωξουν τα exclusive PSVR games, αλλα τα 5αρο-6αρια πηγαν συννεφο.
    Θελω να πω οτι δεν το βλεπω αυτο που λες για τα exclusives. Δεν θα χαριστουν στο horizon αν δεν ειναι καλο. Υπαρχουν τεραστιες προσδοκιες.

    Για το NIOH παντως, πανω κατω τετοιες βαθμολογιες περιμεναμε.

    .

  2. #82

  3. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    captainjacko (03-02-2017)

  4. #83

    Default

    Ακρως εντυπωσιακο το τελικο αποτελεσμα τουλαχιστον οσον αφορα το θεμα των 60fps.

  5. #84
    Advanced Member captainjacko's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    389
    PSN ID
    captainjacko1234
    Name
    Steve

    Default

    Τα 60fps μοιάζουν με μονόδρομο για ένα τέτοιο παιχνίδι με τόσο υψηλό βαθμό δυσκολίας
    εχω αρχίσει να ακονίζω τα σπαθιά μου από τώρα

  6. #85
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Quote Originally Posted by james9 View Post
    Ο...Ειναι παντως ενας και μοναδικος που παρακολουθω στο youtube, ειναι γνωστης απο οσα εχω δει και κανει video review τυπου Buy, Rent or Pass για καθε παιχνιδι και δεν κραταει πανω απο 10 λεπτα και πολλα λεω.
    Για ποιον λες να τον τσεκάρω;

  7. #86
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Για ποιον λες να τον τσεκάρω;
    ACG λέγεται, δες πχ αυτό


    Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    Spoiler!

  8. The Following User Says Thank You to james9 For This Useful Post:

    Kane (03-02-2017)

  9. #87

    Default NIOH

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    http://www.metacritic.com/game/plays...critic-reviews

    Εμενα μου προκαλει εντυπωση παντως πως αν ειναι τοσο μεγαλο το παιχνιδι αρκετα site,Ελληνικα και ξενα,εχουν ηδη ανεβασει review.
    Οι reviewers το είχαν στα χέρια τους μόλις την προηγούμενη Παρασκευή και χτες ανέβασαν τα review. Το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι καλή ευκαιρία να δούμε ποια site μας κοροϊδεύουν κατάμουτρα και ποιοι μας σέβονται. Την στιγμή που ένας Έλληνας reviewer που εμπιστεύομαι και είναι φανατικός των dark souls ανέφερε ότι ήδη από τα πρώτα bosses την έχει ακούσει και το χαρακτήρισε ακόμα πιο δύσκολο με τον δικό του τρόπο. Ειλικρινά δεν δέχομαι κανένα review σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα αν δεν μας δείξουν τα trophies τους που να αποδεικνύουν ότι ολοκλήρωσαν το παιχνίδι. Εν τω μεταξύ κοίταζα ένα live stream χτες και απογοητευτικά εντελώς.... μισή ώρα ο τύπος πάλευε με ένα boss. Ήθελα να ξερά που ακριβώς το έκαναν πιο εύκολο όπως ισχυρίστηκαν.....πρόκειται για μίξη ninja gaiden, souls και onimusha. Οποίος έχει @@ καλή του τύχη εγώ ούτε απέξω
    Last edited by DJTaurus; 03-02-2017 at 14:34.

  10. #88
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Οι reviewers το είχαν στα χέρια τους μόλις την προηγούμενη Παρασκευή και χτες ανέβασαν τα review. Το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι καλή ευκαιρία να δούμε ποια site μας κοροϊδεύουν κατάμουτρα και ποιοι μας σέβονται. Την στιγμή που ένας Έλληνας reviewer που εμπιστεύομαι και είναι φανατικός των dark souls ανέφερε ότι ήδη από τα πρώτα bosses την έχει ακούσει και το χαρακτήρισε ακόμα πιο δύσκολο με τον δικό του τρόπο. Ειλικρινά δεν δέχομαι κανένα review σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα αν δεν μας δείξουν τα trophies τους που να αποδεικνύουν ότι ολοκλήρωσαν το παιχνίδι. Εν τω μεταξύ κοίταζα ένα live stream χτες και απογοητευτικά εντελώς.... μισή ώρα ο τύπος πάλευε με ένα boss. Ήθελα να ξερά που ακριβώς το έκαναν πιο εύκολο όπως ισχυρίστηκαν.....πρόκειται για μίξη ninja gaiden, souls και onimusha. Οποίος έχει @@ καλή του τύχη εγώ ούτε απέξω
    Εξαρτάται ο καθένας το χρόνο που έχει. Εγώ πχ αν έκανα review το συγκεκριμένο παιχνίδι θα ήθελα τουλάχιστον 2-3 εβδομάδες με το πρόγραμμα που έχω. Αν το έκανα όμως πριν 10 χρόνια θα μπορούσα σε 5-6 μέρες να το τελειώσω.
    Άλλο να έχει 2-3 ώρες max την ημέρα ελεύθερο χρόνο και άλλο να έχεις ολόκληρη την ημέρα free.
    Αν κάποιος το πήρε Παρασκευή και έχει το χρόνο να παίζει όλη μέρα, ναι μπορεί σε 6 μέρες να έπαιξε 60 και 70 ώρες.
    Εχθές άκουγα τον Καρπά που έλεγε πως το ξεκίνησε Σάββατο βράδυ και έχει παίξει 25 ώρες και πως το παιχνίδι είναι 40 ώρες.
    Υπάρχουν κάποια review που βγάζουν μάτι πως ο reviewer δεν έχει τελειώσει το game. Αλλά σίγουρα κάποιοι είχαν το χρόνο και κατάφεραν να το ολοκληρώσουν
    Spoiler!

  11. #89
    Advanced Member captainjacko's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    389
    PSN ID
    captainjacko1234
    Name
    Steve

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	Image 4.jpg 
Views:	98 
Size:	148.1 KB 
ID:	9652

    100 ώρες gameplay το campaign μαζί με τα side missions σύμφωνα με το IGN
    Ολόκληρο το review εδώ

    http://www.ign.com/articles/2017/02/...-review?page=1

    http://www.ign.com/articles/2017/02/...-review?page=2

  12. #90

    Default

    Αν το βρειτε πουθενα κατω απο 50ευρω(στο αγγλικο amazon εχει 42λιρες αλλα κλασσικα με μεταφορικα βγαινει 60ευρω)πειτε μου να τρεξω να το παρω Βασικα αν ισχυουν στο περιπου οι ωρες που λενε οτι βγαζει και στα 60ευρω καρα αξιζει το παιχνιδι αλλα εχω μια αδυναμια προσωπικα οταν βλεπω season pass,επειδη υπολογιζω ποσο ανεβαινει η τιμη με αυτο.

  13. #91

    Default

    καλα αυτο ποτε πηγε 57 ευρω? μεχρι λιγο καιρο πριν το πετυχαινα στο σκρουτζ στα 48!

  14. #92

    Default

    Πεσανε οι υψηλες βαθμολογιες,ειναι ps4 exclusive θα εχει και υψηλη ζητηση και να πως ανεβαινει ξαφνικα απο το πουθενα η τιμη του.

  15. #93

    Default

    ναι οντως. ε δε πειραζει, θα περιμενω να πεσει η τιμη του. ετσι κ αλλιως για day one δεν θα πηγαινε απο μενα το συγκεκριμενο.
    57 παντως ειναι πολλα για να δωσει καποιος σε νεο-καινουριο παιχνιδι.

  16. #94

    Default

    Αν δεν ειχε το season pass εγω παντως θα τα ειχα δωσει τα χρηματα μιας και φενεται και ποιοτικος τιτλος, και πολλες ωρες εχει,και προφανως ειδικα για τους οπαδους των Souls παιχνιδιων ειναι σιγουρη αγορα.

  17. #95

    Default

    ναι εννοειται θα φυγει πολυ πραμα day one.

  18. #96
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Από το demo πάντως που είχα παίξει ούτε καν περίμενα ότι θα είναι τελικά τόσο καλό.
    Το πρόβλημα είναι ότι είναι τεραστιο και πολύ δυσκολο και αυτή την εποχή δεν υπάρχει πολύς χρόνος για να ασχοληθώ στο full και με το horizon να βγαίνει σε λιγο καιρο.
    Αργότερα λοιπόν και όταν θα έχει πέσει και λίγο η τιμή του.

  19. #97
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default


  20. #98

  21. #99

    Default

    Τι τραγικη διαθεσιμοτητα ειναι αυτη? :O
    https://www.skroutz.gr/s/9489048/Nio...keyphrase=nioh

  22. #100
    Advanced Member captainjacko's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    389
    PSN ID
    captainjacko1234
    Name
    Steve

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	Image 7.jpg 
Views:	52 
Size:	669.6 KB 
ID:	9662

    Έδωσε κάποιες πληροφορίες το US Store για το Season Pass , 3 new story chapters θα έχει

    Click image for larger version. 

Name:	IMG_0029.JPG 
Views:	52 
Size:	367.4 KB 
ID:	9663

    Ξεκινάει ο "πόνος" σε λιγότερο από μια ώρα

Page 5 of 14 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •