Page 23 of 109 FirstFirst ... 131920212223242526273373 ... LastLast
Results 441 to 460 of 2176

Thread: The Last of Us: Part II [SPOILER tag για SPOILERS]

  1. #441

    Default The Last of Us: Part II

    Η ND επί PS3 εποχής έκανε stream δικά της παιχνίδια αποκλειστικά και δη Multiplayer!

    Τώρα προμοτάρει παιχνίδια τρίτων.



    Κάποιοι υπέθεσαν ότι το παιχνίδι καθυστερεί λόγω του MP.

    https://theplaystationbrahs.com/2020...exual-content/
    Last edited by DJTaurus; 04-02-2020 at 23:10.

  2. #442

  3. The Following 2 Users Say Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    Fulgore (11-02-2020),Nek_Food (12-02-2020)

  4. #443
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    https://www.mediamarkt.gr/el/product...4-1228076.html

    Εχουν βγει διαθεσιμα κομματια στο media markt για την special edition του παιχνιδιου
    Εγω τσακωσα μια.Οποιος θελει ας κανει την παραγγελια του γρηγορα.διοτι η λογικη λεει οτι θα εξαντληθουν γρηγορα/

  5. The Following 2 Users Say Thank You to spartan For This Useful Post:

    chronohill (21-02-2020),Valkyre (21-02-2020)

  6. #444
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Για όποιον δεν βιάζεται το έχει και το amazon.co.uk με κανά δεκάευρο φτηνότερα


  7. #445
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by tonybsg View Post
    Για όποιον δεν βιάζεται το έχει και το amazon.co.uk με κανά δεκάευρο φτηνότερα
    Με μεταφορικα η χωρις?
    Ασε που η συγκεκριμενη εκδοση δεν θα εχει ελληνικους υποτιτλους μεσα

  8. #446

    Default

    60λιρες χωρις μεταφορικα την εχει την εκδοση αυτη το amazon. Αρα λογικα με μετατροπη+μεταφορικα θα πηγαινει κοντα στα 79ευρω.

  9. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    tonybsg (21-02-2020)

  10. #447
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    60λιρες χωρις μεταφορικα την εχει την εκδοση αυτη το amazon. Αρα λογικα με μετατροπη+μεταφορικα θα πηγαινει κοντα στα 79ευρω.
    Εμενα με ενδιαφερουν οι ελληνικοι υποτιτλοι.Αν ηταν θα την χτυπαγα απο το αμαζον

  11. The Following User Says Thank You to spartan For This Useful Post:

    tonybsg (21-02-2020)

  12. #448
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Ναι ναι με μεταφορικά ήταν η τιμή που είπα!

    Το άμαζον μάλιστα το είχε ανεβάσει και με 10 λίρες φθηνότερα κάποια στιγμή οπότε έβγαινε ακόμη φθηνότερα (νομίζω το είχαμε ποστάρει πιο πίσω)

    @spartan δεν ήθελα να κάνω highjack το ποστ σου, εννοείται βουρ όποιος θέλει από Ελλάδα


  13. The Following User Says Thank You to tonybsg For This Useful Post:

    spartan (22-02-2020)

  14. #449

    Default

    Χαιρετώ την όμορφη παρέα σας. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Μήπως ξέρετε αν θα έρθει στην Ελλάδα η Special Edition του The Last of Us Part II; Την ψάχνω εδώ και πολύ καιρό για προπαραγγελία αλλά τίποτα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #450
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Θα έρθει, γενικά νομίζω έχει εξαντληθεί ήδη.
    Αν θυμάμαι καλά την έχει διαθέσιμη ο Γερμανός αλλά θέλει προπληρωμή.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  16. #451
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by stath_is_ View Post
    Χαιρετώ την όμορφη παρέα σας. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Μήπως ξέρετε αν θα έρθει στην Ελλάδα η Special Edition του The Last of Us Part II; Την ψάχνω εδώ και πολύ καιρό για προπαραγγελία αλλά τίποτα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Αν εμπαινες μια εβδομαδα ποιο νωρις θα προλαβαινες κομματι
    Ειχε βαλει το μιντια μαρκτ(κομματια για προπαραγγελια)
    Ειχα ανεβασει και λινκ εδω μεσα

  17. #452

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Αν εμπαινες μια εβδομαδα ποιο νωρις θα προλαβαινες κομματι
    Ειχε βαλει το μιντια μαρκτ(κομματια για προπαραγγελια)
    Ειχα ανεβασει και λινκ εδω μεσα
    Ναι φίλε το είδα προηγουμένως.. Καλά είναι δυνατόν να μην φέρνουν περισσότερα κομμάτια; Έχω προσπαθήσει να βρω κάποιο email από την PlayStation Hellas διότι εκείνοι θα ξέρουν καλύτερα και ούτε εκεί δεν βρήκα άκρη. Είναι δυνατόν να μην υπάρχει σωστή υποστήριξη από την PlayStation σε μια αγορά σαν την Ελλάδας που η πλειοψηφία προτιμάει τα προϊόντα της..;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #453
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Ειμαστε πολυ μικρη αγορα για την Sony. Παρολαυτα θα επρεπε να σου απαντησουν κατι. Δε θα ανησυχουσα παντως, κατι θα ερθει και θα βρεθει. Συνηθως οταν συμβαινει αυτο καποιο παιδι θα το ποσταρει εδω μεσα οποτε ριχνε καμμια ματια στο θρεντ και κατι θα προκυψει.


  19. #454

    Default

    Quote Originally Posted by stath_is_ View Post
    Ναι φίλε το είδα προηγουμένως.. Καλά είναι δυνατόν να μην φέρνουν περισσότερα κομμάτια; Έχω προσπαθήσει να βρω κάποιο email από την PlayStation Hellas διότι εκείνοι θα ξέρουν καλύτερα και ούτε εκεί δεν βρήκα άκρη. Είναι δυνατόν να μην υπάρχει σωστή υποστήριξη από την PlayStation σε μια αγορά σαν την Ελλάδας που η πλειοψηφία προτιμάει τα προϊόντα της..;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Αν ψαξεις να βρεις τις πωλησεις του last of us remastered στην χωρα μας απο τα μηνιαια top10,θα δεις οτι δεν ειναι τα πραγματα οσο απλα ακουγονται. Λογικα θα εμφανιστουν limited edition λιγο πριν την κυκλοφορια του παιχνιδιου οπως γινεται παντα.
    Αλλιως αν θες τοσο πολυ την εκδοση αυτη,ριξε παραγγελια απο καποιο Ευρωπαικο amazon οπως αναφερθηκε πιο πισω.

  20. #455

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Αν ψαξεις να βρεις τις πωλησεις του last of us remastered στην χωρα μας απο τα μηνιαια top10,θα δεις οτι δεν ειναι τα πραγματα οσο απλα ακουγονται. Λογικα θα εμφανιστουν limited edition λιγο πριν την κυκλοφορια του παιχνιδιου οπως γινεται παντα.
    Αλλιως αν θες τοσο πολυ την εκδοση αυτη,ριξε παραγγελια απο καποιο Ευρωπαικο amazon οπως αναφερθηκε πιο πισω.
    Θα το είχα κάνει ήδη αλλά προτιμώ την ελληνική έκδοση. Ξέρεις μου φαίνεται τόσο περίεργο να έχουν εξαντληθεί όλες γιατί αντίστοιχα είχα αγοράσει τις Special Edition του God of War PS4 και του Death Stranding και μέχρι την κυκλοφορία, για να μην πω και μετά από αυτή, είχε διαθέσιμα κομμάτια. Καταλαβαίνω ότι είμαστε μια μικρή αγορά, αυτό είναι προφανές, αλλά το να εξαντλείται μια έκδοση ενός παιχνιδιού ενώ δεν έχει προλάβει να κυκλοφορήσει πρώτη φορά το βλέπω. Αφού είναι προπαραγγελία πως είναι δυνατόν να τελειώνουν τα αποθέματα; Δεν θα έπρεπε να βλέπουν τον αριθμό των προπαραγγελιών και να κοιμούνται αντίστοιχα; Λεφτά θα πάρουν δεν θα μας τα χαρίσουν. Είτε μικρή είτε μεγάλη μια αγορά προσπαθείς να την εξυπηρετείς όσο καλύτερα μπορείς. Εύχομαι στον καιρό που μας μένει μέχρι την κυκλοφορία να αλλάξει αυτή η κατάσταση.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #456
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Το Death Stranding δεν πούλησε όσο υπολόγιζε η Sony και έμειναν πολλές special edition στα ράφια. Του GOW είχαν εξαντληθεί, όπως εννοείται και η collector's.
    Και στο Uncharted 4 η Libertalia είχε πάρα πολλά κομμάτια τα οποία έμειναν απούλητα και μία περίοδο στα μαγαζιά την έβρισκες 60-70 ευρώ.

    Με το The Last Of Us II γίνεται χαμός. Με το που ανεβαίνει μία special έκδοση μέσα σε λίγα λεπτά εξαφανίζεται... Εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει να κάνω την collector's....
    Προφανώς δεν γίνεται να κόβουν και άπειρα κομμάτια. Πρέπει να έχει και μια συλλεκτική αξία η κάθε έκδοση. Τουλάχιστον εγώ αυτό πιστεύω...

    Πάντως έχε το νου σου εδώ μιας και πολλοί έχουμε κάνει 2-3 pre orders οπότε σίγουρα κάποιος θα ειδοποιήσει εδώ αν κάποιος συνφορουμίτης ενδιαφέρεται για περισσευούμενη έκδοση.
    Spoiler!

  22. #457

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Το Death Stranding δεν πούλησε όσο υπολόγιζε η Sony και έμειναν πολλές special edition στα ράφια. Του GOW είχαν εξαντληθεί, όπως εννοείται και η collector's.
    Και στο Uncharted 4 η Libertalia είχε πάρα πολλά κομμάτια τα οποία έμειναν απούλητα και μία περίοδο στα μαγαζιά την έβρισκες 60-70 ευρώ.

    Με το The Last Of Us II γίνεται χαμός. Με το που ανεβαίνει μία special έκδοση μέσα σε λίγα λεπτά εξαφανίζεται... Εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει να κάνω την collector's....
    Προφανώς δεν γίνεται να κόβουν και άπειρα κομμάτια. Πρέπει να έχει και μια συλλεκτική αξία η κάθε έκδοση. Τουλάχιστον εγώ αυτό πιστεύω...

    Πάντως έχε το νου σου εδώ μιας και πολλοί έχουμε κάνει 2-3 pre orders οπότε σίγουρα κάποιος θα ειδοποιήσει εδώ αν κάποιος συνφορουμίτης ενδιαφέρεται για περισσευούμενη έκδοση.
    Οκ θα το έχω υπόψη μου


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #458
    Advanced Member nikosgnr's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    565
    PSN ID
    nikosgnr
    Name
    Νίκος

    Default

    Τι πιθανότητες υπάρχουν να φάμε άκυρο σε προπαραγγελία απο το amazon UK για τη Special?

    Την έχω εδώ και κανά 2μηνο στα υπόψην απο εκεί και όλο το αφήνω.

  24. #459
    Elite Stefanos's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    1,050
    Name
    Στέφανος

    Default

    Μικρες εως μηδαμινες..

    Υ.Γ. 1 : Τωρα ειναι Οut of Stock.
    Υ.Γ. 2 : Κατα 99% θα ερθει (και) Ελλαδα.
    Last edited by Stefanos; 04-03-2020 at 20:00. Reason: Υ.Γ. 1 & Υ.Γ. 2
    " H ζωή είναι μικρή γι' αυτό γράφεται με τρία γράμματα "
    (By Stefanos to Simple People)


  25. #460

    Default

    Quote Originally Posted by nikosgnr View Post
    Τι πιθανότητες υπάρχουν να φάμε άκυρο σε προπαραγγελία απο το amazon UK για τη Special?

    Την έχω εδώ και κανά 2μηνο στα υπόψην απο εκεί και όλο το αφήνω.
    Σε συλλεκτικες εκδοσεις οι πιθανοτητες να πεσει ακυρο στο amazon ειναι μεγαλυτερες αν σκεφτουμε οτι παραγγελνουν απο ολη την Ευρωπη,αλλα περιοριζονται αρκετα γιατι το amazon σε αντιθεση με πολλα Ελληνικα καταστηματα ενημερωνει πιο γρηγορα οταν κατι βγει out of stock.

  26. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    spartan (04-03-2020)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •