Page 28 of 28 FirstFirst ... 182425262728
Results 541 to 542 of 542

Thread: Final Fantasy VII Remake

  1. #541
    Forum GOD muku's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Tokyo
    Posts
    5,277
    PSN ID
    muku0-400
    Name
    Vladimir

    Default

    Quote Originally Posted by Leon_DiZ View Post
    Μήπως ήσουν στο 16 αλλά με chapter select. Αν θες να κάνεις τα πάντα στο DLC ναι μεν είναι ανεξάρτητο αλλά σου βγάζει ένα end game boss στο main παιχνίδι που θέλει να έχεις δυνατή ομάδα.
    Μπα φαινεται να έχασα το save καπως. Δεν ξερω αν εγινε στην μεταφορα των save απο το PS4 στο PS5. Ισως να εκανα καποιο λαθος. Δεν εχω και το PS4 πια να τσεκαρα ξανα. Καλα μικρο το κακο αν το DLC ειναι τελειως ανεξαρτητο.


  2. #542
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Καλησπέρα στην παρέα του Φόρουμ !
    Περίεργο να Ξεθάψω θρέτ αλλά οκ Το συγκεκριμένο παιχνίδι το αξίζει .
    Καταρχας να πω πως ενώ έχω παίξει το original, το remake δεν το ακούμπησα και επίσης επειδή ενοχλούμε από spoiler δεν μπέικα άκουσα διάβασα απόλυτος τίποτα ( επιφανειακά μόνο ) για τον τίτλο .
    Ήξερα ότι θα είναι όχι όλο το παιχνίδι όποτε λέω ( ξέρω ακούγεται ανόητο ) ας βγει όλο και το βλέπουμε τότε .Γενικα δεν είχα και πολύ χρόνο και ξέρω αυτά του είδους τα παιχνίδια θέλουν αφοσίωση .Το να παίζω 2 ώρες σήμερα και μετά από μια εβδομάδα πάλι μου χαλάει το ρυθμό κτλ .
    Να μην τα πολυλογώ τον τελευταίο μήνα ( ακριβώς μετά το cyberpunk) το αποφάσισα λόγο που θα έβγαινε και το rebirth και το άρχισα .
    HOLLY MOTHFC@$@g SHIT ..
    Απλά έτρεμαν τα χέρια μου σε κάποια φάση από το ποσό into it έγινα σε 3-4 μέρες . Τόσο μου πήρε .
    Επιστροφη στο Gaming για τα καλά θα πω .
    ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ;;; ΤΙ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ Τι ΜΟΥΣΙΚΑΑΑΡΑΑΑ .
    Χαχαχχα
    Μα τι μαλακας είμαι ώρες ώρες είναι δυνατόν να το έχω backlog όχι όχι !!
    Lesson learned!!
    Λοιπον μου έχει ξεθάψει από το μυαλό εικόνες και στιγμές της ζωής μου που ο εγκέφαλος μου είχε διαγράψει για τα καλά .
    Στιγμες με φίλους στο σαλόνι , αργά το βράδυ γενικά nostalgia στο full !

  3. The Following 4 Users Say Thank You to obione For This Useful Post:

    enstikto (Yesterday),mihalis13 (18-03-2024),toninio (18-03-2024),Valkyre (16-03-2024)

Page 28 of 28 FirstFirst ... 182425262728

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •