Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 77

Thread: Hitman [+VR]

  1. #41
    Advanced Member opozit's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    511
    PSN ID
    receiver21

    Default

    delete στο 10λεπτο....ps3 μας γυρισε 10 χρονια πισω λεμε....!


  2. #42
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Να ζήσουμε να τον θυμόμαστε τον Agent 47. Αιωνία η μνήμη του!

  3. #43
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Ειπα να του δώσω μια ευκαιρία δεν νομίζω να το αγορασω ποτέ, εκτός και αν το δωσει το plus όπως το προηγούμενο.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  4. #44
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Hitman PlayStation Plus beta announced, and new trailer goes live

    If you want to get in on the action but missed your chance with the first beta, we’ve got some good news. Starting on 4th March, we’ll re-open the PS4 beta exclusively for all PlayStation Plus members. Mark your calendars as the beta will only be around for that weekend.

    Keep your eyes on the ‘Events’ tab on your PS4 and sign up to watch our PlayStation Plus beta livestream, where we’ll pick up our Dualshocks and take you on a developer-guided tour of the beta. You’re sure to learn some secrets or stories from behind the scenes here at Io-Interactive.

    We can’t wait to share Hitman with you on 11th March – in just 16 days!
    http://blog.eu.playstation.com/2016/...ler-goes-live/

  5. #45
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Τελικά η beta ακυρώθηκε ; Γιατί απο χθες έχει εξαφανιστεί απο το store

  6. #46
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Στα free games ήταν, κάτσε μα δω
    Edit
    Εγω την εχω άλλα ηταν απο προ-παραγγελια που μετά ακυρωσα.
    Αλλά εχτές ειχα δει μήνυμα στο twitter για beta στους plus χρήστες η λάθος κατάλαβα.
    Last edited by Christos33; 04-03-2016 at 13:14.

    xbox:Christoforo7s

  7. #47
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Τωρα που κοιταξα παλι την εμφανισε κανονικα

  8. #48
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Βασικά και εγω μια ώρα την έψαχνα .
    Την βρήκα στο βασικό παιχνίδι other extras που λέει απο κατω
    Lol με το την έβαλα παλι για download μου την έβγαλε στα free games.
    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  9. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    De-lee_GR (04-03-2016)

  10. #49
    PS4forums Addict ParanoidGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,356
    PSN ID
    ParanObscure
    Name
    Ανδρέας

    Default

    μετά από πολύ ψάξιμο το βρήκα, αλλα μου δίνει την αίσθηση ότι παίζω προπέρσινο παιχνίδι x-gen και όχι next-gen
    μπορεί να είναι λόγο του beta, διαφορετικά θα πιάσει πάτο το παιχνίδι.
    το περίμενα πως και πως το παιχνίδι λόγο του absolution που με "κράτησε" αρκετά, έχω την εντύπωση ότι είναι η συνεχεια του.



    ................


  11. The Following User Says Thank You to ParanoidGR For This Useful Post:

    teras1 (05-03-2016)

  12. #50
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Ακριβώς!
    Φαίνεται να είναι το Absolution 2.0 με την ίδια μηχανή γραφικών (Glacier 2). Αυτού του είδους το sandbox το βρίσκω πολύ περιοριστικό και μου δίνει αίσθηση "ψεύτικου".
    Μπαίνεις σε έναν αυστηρά καθορισμένο χώρο και πρέπει να κάνεις συγκεκριμένα πράγματα με όποια σειρά από τις προγραμματισμένες επιθυμείς.
    Σίγουρα όχι για μένα.

  13. #51
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    HITMAN Collector's Edition στα 99. Ούτε καν 100


    Αυτο με το παιχνίδι σε digital μορφή να μην είχε και την τσίμπαγα επιτόπου

  14. #52
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Μιας κ η πρωτη season κυκλοφορησε εχτες σε δισκακι, ξερει κανεις απο διαρκεια τι λεει?

    Spoiler!

  15. #53

    Default

    To πήρα πρόσφατα και το ξεκίνησα. Μετά τον πρόλογο και μια δυο training missions, ξεκινάει το κανονικό παιχνίδι. Πρώτη αποστολή στο Παρίσι, σε μία επίδειξη μόδας, εκεί είμαι τώρα και έχω ακόμα δουλίτσα. Εάν ψάχνεις καλά τους χώρους και προσπαθείς να δεις όλες τις ευκαιρίες για να πετύχεις τον στόχο σου, έχει ψωμί και έχει πολλή ώρα εξερεύνησης, στρατηγικής, υπομονής κλπ. Άρα, λογικά το παιχνίδι είναι πολύ ικανοποιητικό σε διάρκεια, συνολικά. Το συγκεκριμένο level είναι πολύ μεγάλο, πάρα πολλοί χώροι, πολλοί npcs κλπ. Από ό,τι έχω δει, έχει πολλές ευκαιρίες και πάρα πολλούς τρόπους να κινηθείς, που είναι και το ζητούμενο από ένα παιχνίδι Hitman. Είμαι ακόμα στην εξερεύνηση και προσπαθώ να μάθω τους μηχανισμούς του παιχνιδιού και το πώς λειτουργούν τα Opportunities σε συνδυασμό με το Intel. Επίσης, στα gameplay settings μπορεί κανείς να καθορίσει τις βοήθειες, δηλαδή είναι σαν ένα πιο πολύπλοκο σύστημα επιλογής easy-medium-hard, ενώ απενεργοποιώντας τα όλα μάλλον είναι σαν το Purist του Absolution.
    Το πολύ καλό για εμένα είναι το σύστημα saves. Αν θυμάμαι καλά, έως και το (εξαιρετικό) Blood money, δεν μπορούσες να σώσεις και να συνεχίσεις την επόμενη φορά που θα ξανάπαιζες, δηλαδή έπρεπε να βγάλεις ολόκληρη την κάθε αποστολή (με δυνατότητα κάποιων λίγων saves, τα οποία όμως, αν το έκλεινες, χάνονταν), αλλιώς εάν έπρεπε να το κλείσεις και να συνεχίσεις την άλλη μέρα, άντε όλα από την αρχή (εντελώς λάθος, για εμένα). Τώρα, το παιχνίδι κάνει συχνά auto save και υπάρχει και manual save, από τα οποία συνεχίζεις κανονικά, είτε το ξανανοίξεις μετά από ένα λεπτό, είτε την άλλη μέρα.
    Γενικά, το βρίσκω πολύ καλό ως τώρα......
    Last edited by toninio; 17-02-2017 at 18:31.

  16. #54
    Advanced Member balabanis's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    403
    PSN ID
    BalaJim

    Default

    Και γω το πηρα σε retail και το παιζω αυτη τη περίοδο. Οπως ειπε και ο φιλος πανω, καθε αποστολη εχει παρα πολλες ευκαιριες και τροπους να τις φερεις εις περας. Απαιτει παρατηρητικοτητα και υπομονή. Ειμαι στις προ τελευταία αποστολη, οπου εκει αποκτα και το σενάριο ενα ανδιαφερον. Αλλα προχωραει αργά. Επρεπε να ειναι πιο δυνατο και ενδιαφέρον. Τα γραφικά του μετρια, περιμεναμε κατι παραπανω. Το gameplay κλασικα καλο, αλλα με εκανε εντυπωση γιατι αφαιρέσανε το human shield και το cinematic shooting που ειχαν στο Absolution; Αντί να εξελίξουν, αφαιρεσανε; Το θεμα με τα επισοδεια δε με ενοχλησε τοσο.
    Σε γενικές γραμμές καλο παιχνιδι. Το ηθελα πιο πλουσιο ομως σε σεναριο και χειρησμο. Οκ μη καινοτομεις αλλα μην αφαιρείς κιολας.

  17. The Following User Says Thank You to balabanis For This Useful Post:

    toninio (09-04-2017)

  18. #55
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    Quote Originally Posted by toninio View Post
    Το πολύ καλό για εμένα είναι το σύστημα saves. Αν θυμάμαι καλά, έως και το (εξαιρετικό) Blood money, δεν μπορούσες να σώσεις και να συνεχίσεις την επόμενη φορά που θα ξανάπαιζες, δηλαδή έπρεπε να βγάλεις ολόκληρη την κάθε αποστολή (με δυνατότητα κάποιων λίγων saves, τα οποία όμως, αν το έκλεινες, χάνονταν), αλλιώς εάν έπρεπε να το κλείσεις και να συνεχίσεις την άλλη μέρα, άντε όλα από την αρχή (εντελώς λάθος, για εμένα). Τώρα, το παιχνίδι κάνει συχνά auto save και υπάρχει και manual save, από τα οποία συνεχίζεις κανονικά, είτε το ξανανοίξεις μετά από ένα λεπτό, είτε την άλλη μέρα.
    Γενικά, το βρίσκω πολύ καλό ως τώρα......
    Πως γινετε αυτοε το save? εγω οσες φορες χανω απο την αρχη με βγαζει!!



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #56

    Default

    Όταν παίζεις, οποιαδήποτε στιγμή, μπορείς να μπεις στο μενού του παιχνιδιού και να κάνεις manual save, σε κάποιο κενό slot ή overwrite σε ήδη υπάρχον save. Επίσης, με την ανάλογη ρύθμιση στα settings, το βάζεις να κάνει auto-save κάθε λίγο, οπότε αποκλείεται να χάσεις την πρόοδό σου, ακόμα και αν ξεχαστείς και δεν σώσεις με manual save........

  20. #57
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default



    Store


    Try HITMAN for FREE and become the Master Assassin! http://www.hitman.com/free

    Play everything in the first location from the game.
    Experiment, Improvise, try things and have fun:
    Welcome to The Playground
    Anyone who downloads the game for free will have full access to everything included in the ‘ICA Facility’ location;
    - 2 Story missions, including all cut-scenes
    - 2 Escalations Contracts
    - 40+ Challenges
    - 17 Achievements/trophies

    ----Download now for PS4, Xbox One and PC
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  21. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    Snk (20-06-2017)

  22. #58
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    Προσωπικα, αυτο που ειδα δεν με ενθουσιασε καθολου. Καμια σχεση με το absolution, το οποιο ειχα κατα ευχαριστηθει

    Spoiler!

  23. #59
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    Προσωπικα, αυτο που ειδα δεν με ενθουσιασε καθολου. Καμια σχεση με το absolution, το οποιο ειχα κατα ευχαριστηθει
    Θα κατεβάσω το trial κάποια στιγμή αλλά το Absolution συγκεκριμένα το θεωρώ από τα πιο κακοσχεδιασμένα παιχνίδια που έχω παίξει και δεν ξανασχολήθηκα με τη σειρά. Χρόνια είχε να με εκνευρίσει παιχνίδι τόσο πολύ. Το παράτησα μετά από κάποια φάση.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  24. #60

    Default

    Ασχολήθηκα με δύο αποστολές κ πουλήθηκε με συνοπτικες διαδικασίες. Απλά δε μ άρεσε καθόλου. Αυτό με τα επεισόδια ποιος το σκέφτηκε?! Φτιαχτε μια ωραία ιστορία να κάτσει να ασχοληθεί ο κόσμος. Τα γραφικά ήταν όντως ps3,συμφωνώ με τα σχόλια παραπάνω. Γενικώς ένα μεγάλο όχι από μένα για το παιχνίδι κ ευτυχώς που έχασα ένα 5ευρω στο πουλημα κ όχι κάτι περισσοτερο.δική μου άποψη,κάποιος άλλος που θα το παίξει μπορεί να πει τι παιχνιδάρα είναι αυτή.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •