Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 81 to 100 of 132

Thread: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

  1. #81
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Δεν καταφερα να βρω τον κωδικο τελικα(ευχαριστω χριστοφορε). Αλλα με αυτα που διαβασα μαλλον καλυτερα.
    Απλα εχω μια απορια ρε παιδια. Βεβαια η ubi μας εχει συνηθισει με ατσαλες πρωτες κυκλοφοριες, αλλα δεν εχουν τιποτα testers οι οποιοι να τσεκαρουν τα games πριν την κυκλοφορια??? Οκ beta ειναι αλλα σε 1 μηνα τι να προλαβουν να φτιαξουν? Εκτος αν ο σκοπος στους ειναι να μας γεμισουν με δεκαδες updates τεραστιου μεγεθους καθε φορα (ρητορικο το ερωτημα).
    Η αληθεια ειναι πως ειχα μεγαλες προσδοκιες για τον τιτλο. Μεχρι κ day 1 σκεφτομουν. Αλλα θα φαει ακυρο για τουλαχιστον 1 χρονο (ειπαμε, updates κ τετοια)
    Last edited by ilias78; 03-02-2017 at 23:28.

    Spoiler!

  2. #82

    Default

    το ιδιο φιλε.για day one σκεφτομουν...ευτηχως που το δοκιμασα..για μενα delete. και ειχα μεγαλες βλεψεις..

  3. #83

    Default

    το πηρα πιο ζεστα το θεμα. ειχα μαλλον υψηλες προσδοκιες γι'αυτο κ ξενερωσα κ εκανα την αρνητικη κριτικη μια σελιδα πριν,βεβαια κ τωρα δεν εχω κ τις καλυτερες εντυπωσεις.
    τελος η beta εκδοση απο 'μενα. ο χειρισμος συνηθιζεται τελικα,εγω τουλαχιστον τον συνηθισα. αυτο που με ενοχλησε πολυ ειναι η φωτεινοτητα του παιχνιδιου,τη νυχτα οδηγουσα με night vision να φανταστεις.ενω μονταρα φωτεινοτητες κτλ στα options,τιποτα! η νυχτα ειναι πισσα σκοταδι. εκτος κ αν συμβαινει μονο σε 'μενα αυτο.
    τα γραφικα θελουν καποιες τελευταιες πινελιες,ειναι οπως ειπα λιγο χοντροκομμενα. τιποτα τρελα με frame drops δεν ειδα,ετσι ωστε να με ενοχλησει.
    σημειωνω οτι μιλαμε για beta,λογικα θα διορθωσουν καποια πραματα μεχρι τον μαρτιο. μ'αρεσει σαν παιχνιδι κ θα το επαιρνα day one αλλα θα περιμενω καμποσα reviews να βγουν πρωτα κ μετα θα το παρω.

  4. #84
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Τα γραφικά είναι όπως στα far-cry ακριβώς τα ίδια, ο χειρισμός με το αυτόματο cover ενοχλητικό αλλά παλεύεται, το παιχνίδι είναι καλο, αλλά δεν είναι κάτι το τρελό και αυτο που έλεγαν πολυ με παρεα και έτσι, ένα co-op είναι τίποτα περισσότερο δεν ξέρω αν το πάρω πρώτη μέρα φαίνεται ενδιαφέρον αλλά στην beta είχαμε μερικά θέματα που συνηθίζεται απο την συγκεκριμένη εταιρεία, σε μια φαση λεει να σταματήσουμε ένα φορτηγό που ήταν αφαντο (ειχε κολλήσει και μονο βελακι έδειχνε).


    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  5. #85
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Έπαιξα σήμερα μαζί με έναν φίλο. Καλούτσικο το παιχνίδι, δεν φαίνεται όμως κάτι εντυπωσιακό. Με παρέα περνάει η ώρα αλλά δεν ξέρω κατά πόσο το παιχνίδι μπορεί να σου κρατήσει το ενδιαφέρον.
    Λογικά θα παίξω και λίγο αύριο, αλλά δε νομίζω να το αγοράσω. Εκτός και αν μετά από καιρό αποφασίσουμε με κανέναν φίλο να το πάρουμε σε καλή τιμή.
    Spoiler!

  6. #86
    PS4forums Fanatic three_brothers1's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki sykies
    Posts
    2,425
    PSN ID
    three_brothers1

    Default

    Ύστερα από 3 ώρες παιχνιδιού δεν έχω εντυπωσιαστει όσον αφορά το gameplay που στα χέρια μου μοιάζει broken.
    NBA 2K LIKE A BOSS!

  7. #87

    Default

    παντος γιαυτο το παιχνιδι θα ορκιζομουν οτι η αγορα του ειναι καρασιγουρη. με τα τρειλερ τα βιντεακια κτλπ ειχα πορωθει.μολις το επαιξα και το ειδα στην οθονη μου δεν κρατησα πανω απο 10 λεπτα.το εκλεισα..κριμα

  8. #88
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Ναι μαλακια παίχτηκε αν και εγω το είχα καταλάβει απο το πρώτο βίντεο που είδα με gameplay.
    Πάντως αν υπήρχε μια πιθανότητα να το πάρω χάθηκε, γιατί η ubisoft ανακοίνωσε δευτερη χρόνια υποστήριξη στο Division με άλλα 3 Expansion και Free update

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  9. #89
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Εχθές έπαιξα μόνος μου, τέρμα βαρετό χωρίς παρέα...
    Οπότε φοβάμαι μήπως και μετά από λίγη ώρα και με παρέα να είσαι να μην έχει να σου προσφέρει κάτι το παιχνίδι..
    Δεν ξέρω.. Ίσως σήμερα δοκιμάσω πάλι με έναν φίλο, αλλά πλέον έχω μικρές προσδοκίες..
    Με ενοχλεί που δεν έχει ουσιαστικά cover system όπως και το οτι ο κόσμος του είναι πολύ άδειος.
    Ωραίο το shooting που γυρνάει σε first person όπως και οτι τα όπλα έχουν πολύ modification.
    Αλλά μιας και μου φαίνεται τεράστιο παιχνίδι απορώ πως θα κρατάει το ενδιαφέρον του παίκτη για πολύ ώρα...
    Spoiler!

  10. #90
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

    Το παιχνίδι είναι φοβερό must buy , όταν θα πάει 20 εύρο complete edition.
    Δεν αξίζει παραπάνω
    Τελικά μπορούμε να βγούμε εκτός πίστας;




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #91
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    Τι ώρα Ελλάδας κλείνει η beta?
    Make sure you take care of all your unfinished business in Bolivia! Closed Beta ends today 12 pm CET/ 6 am EST!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #92

    Default

    αν εδωσε κανεις σημασια στο μηνυμα που δινει o associate development test lead στην αρχη,παρατηρησα οτι λεει πως δουλευαν για περισσοτερο απο 4 χρονια γι'αυτο το παιχνιδι. ευχομαι τον μαρτιο να δουμε κατι παραπανω κ να πιασουν τοπο τα 4+ χρονια που δουλεψαν για το παιχνιδι. θα περιμενω κ τα reviews κ μακαρι να βγω ψευτης αλλα τα βλεπω τα 6αρια βροχη να πεφτουν.
    δε θα ειμαι απολυτος κρινοντας απ'τη beta ομως,θα δωσω μια ευκαιρια βλεποντας τις κριτικες κ μετα αναλογα θα παω για αγορα.μoυ αρεσε ρε γαμωτο το ολο σκηνικο του παιχνιδιου κ ειχα σκοπο να το παρω day one αλλα με χαλασαν καποια πραματα στη beta.
    για να δουμε τι εχει να μας δωσει τον μαρτιο...

  13. #93
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default


  14. #94
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Open beta κ κουραφεξαλα. Φτιαξτε κανα σερβερ πρωτα κ μετα. Τσαμπα το κατεβασμα. Delete

    Last edited by ilias78; 23-02-2017 at 20:54.

    Spoiler!

  15. #95
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Μια χαρά παίζει, εγώ επαιζα το πρωί

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  16. #96
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Το μονο που καταφερα ηταν να οδηγησω το τζιπ. Ουτε μια σφαιρα δεν εριξα.
    Επελεξα να παιξω ονλινε. Με κοβει απο το σολο, ψαχνει για ονλινε, βρισκει (κ καλα) κ με ξαναπεταει σολο. Με τα οπλα μου να ειναι στο αερα κ μπροστα στην κοιλια μου.
    Λεω να το παω σολο λοιπον. Ξαφνικα με κοβει να με βαλει ονλινε. Κ κολλαει. Βγαινω ξαναμπαινω, δεν μπορουσε να γινει η συνδεση με του σερβερ. Ξανα εξω ξανα μεσα, το ιδιο. Το εκανα 3 φορες. Την 4 το διεγραψα.
    Οπως ειπα, το μονο που προλαβα να κανω ηταν να δοκιμασω την οδηγηση. Αδιαφορη. Η κινηση του χαρακτηρα μου φανηκε περιεργη. Σαν τον καβουρα πηγαινε. Γραφικα, δεν ξερω. Ισως φταιει η beta αλλα δεν νομιζω να ειναι next gen αυτο που ειδα.
    Συμγωνα με αυτα λοιπον, αν μου το χαρισουν θα το παιξω σιγουρα.

    Εσυ που επαιξες κ την προηγουμενη beta, ειδες καμια διαφορα?
    Last edited by ilias78; 23-02-2017 at 21:10.

    Spoiler!

  17. #97
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Εντάξει beta είναι λογικό σε κάποιους να βγάλει προβλήματα.
    Εγώ είχα παίξει την closed beta και μετά την πρώτη ώρα βαρέθηκα φουλ. Το ίδιο πράγμα συνέχεια...
    Δεν ασχολήθηκα αυτήν την φορά καν να κατεβάσω την open beta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Spoiler!

  18. #98
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    Το μονο που καταφερα ηταν να οδηγησω το τζιπ. Ουτε μια σφαιρα δεν εριξα.
    Επελεξα να παιξω ονλινε. Με κοβει απο το σολο, ψαχνει για ονλινε, βρισκει (κ καλα) κ με ξαναπεταει σολο. Με τα οπλα μου να ειναι στο αερα κ μπροστα στην κοιλια μου.
    Λεω να το παω σολο λοιπον. Ξαφνικα με κοβει να με βαλει ονλινε. Κ κολλαει. Βγαινω ξαναμπαινω, δεν μπορουσε να γινει η συνδεση με του σερβερ. Ξανα εξω ξανα μεσα, το ιδιο. Το εκανα 3 φορες. Την 4 το διεγραψα.
    Οπως ειπα, το μονο που προλαβα να κανω ηταν να δοκιμασω την οδηγηση. Αδιαφορη. Η κινηση του χαρακτηρα μου φανηκε περιεργη. Σαν τον καβουρα πηγαινε. Γραφικα, δεν ξερω. Ισως φταιει η beta αλλα δεν νομιζω να ειναι next gen αυτο που ειδα.
    Συμγωνα με αυτα λοιπον, αν μου το χαρισουν θα το παιξω σιγουρα.

    Εσυ που επαιξες κ την προηγουμενη beta, ειδες καμια διαφορα?
    Τι εννοείς με το τελευταίο που λες, εχει μερικές αποστολές ακόμα (έχουν ξεκλείδωσει και αλλο σήμειο).
    Τώρα το παιχνίδι εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε ο χειρισμός και το αυτοματο κοβερ, ισως αργότερα αν πέσει σε προσφορά μπορεί να το αγοράσω να παίξω της αποστολές και τέλος, είναι κλασικό στυλ far cry με διαφορά έξτρα καλούδια που μπορείς να χρησιμοποιήσεις.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  19. #99
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Τι εννοείς με το τελευταίο που λες
    Αν ειδες τιποτα αλλαγες (προς το καλυτερο) σε επιπεδο χειρισμου, γραφικων. Αν προσεξες διορθωσεις

    Spoiler!

  20. #100
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    Αν ειδες τιποτα αλλαγες (προς το καλυτερο) σε επιπεδο χειρισμου, γραφικων. Αν προσεξες διορθωσεις
    Μπα λίγο επαιξα ιδιο μου φάνηκε, κλασική ubisoft ολα τα glitch θα τα φτιάξει στην πορεία και πιστεύω ότι θα έχει και στα τροπαια, το έχει στο αιμα της αυτη η εταιρεία να βγάζει 500 glitch σε κάθε παιχνίδι


    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •