Page 7 of 7 FirstFirst ... 34567
Results 121 to 132 of 132

Thread: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

  1. #121

    Default

    ωραιο βιντεο κ ωραια παρουσιαση!

    η συλλεκτικη τους δε μ'αρεσει,θα προτιμουσα αντι για το κρανιο να βαλουν την santa muerte φιγουρα που σπερνει!
    τα υπολοιπα εκτος του παιχνιδιου μου φανηκαν αδιαφορα. γνωμη μου!

  2. #122
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Να σου πω την αλήθεια θα ήθελα την αμερικάνικη έκδοση με το αγαλματάκι αλλά τι να κάνεις?Αυτή η ubi δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τις βάζει όλες τις συλλεκτικές εκδόσεις στο uplay.Πάντως όσοι θέλουν να αγοράζουν παιχνίδια της ubi ας τα αγοράζουν μέσο uplay καθώς μπορείτε να εκμεταλλευτείτε το -20% που σας δίνει με την εξαργύρωση 100 πόντων από τα παιχνίδια της ubi που έχετε παίξει.Ακόμα καλύτερα κάντε με φίλους παραγγελίες θα έχετε μεγάλο κέρδος.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  3. The Following User Says Thank You to konstantinos For This Useful Post:

    christos-sonyboy (28-03-2017)

  4. #123
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Υπαρχει ενα σοβαρο bug που σταματάει να σου βγάζει main missions. Σε άλλους μπορεί να τύχει στην αρχή, σε άλλους στο τέλος και σε άλλους καθόλου. Εμενα μου ετυχε στο σημειο που εχω καθαρίσει 4 περιοχές του χάρτη
    Το ότι τυχαίνει random ειναι και ο λογος που δεν μπορούν να το φτιάξουν αλλά το κοιτάνε λένε

    Σαν λύση προτείνεται να μπεις για co-op αρκεί ο άλλος παίχτης να μην έχει περάσει την mission που κόλλησε, σε μένα δυστυχώς ουτε αυτο επιασε και αναγκαστικά τώρα το παιχνίδι μπαίνει στην άκρη μέχρι να το φτιάξουν

  5. #124

    Default

    πραγματικα εχω λιωσει! ειναι ατελειωτο. το ευχαριστιεμαι παρα πολυ το παιχνιδακι,τοσο που σκεφτομαι να παρω κ το season pass!!
    η αληθεια ειναι οτι θελει κανα πατσακι ακομα να στρωσουν 2 πραματακια κ θα ειναι τελειο.καμια σχεση με αυτο που ειχα παιξει στη beta παντως,κλασεις ανωτερο.
    δεν χρειαζεσαι κανεναν για να παιξεις αυτο το παιχνιδι,οσοι ειναι του single player οπως εγω, παρτε το αφοβα!

    γραφικα ικανοποιητικα θα ελεγα,υποστηριζει κ hdr.οποιος εχει tv με hdr θα μπει απο μονη της σε αυτο το mode μολις φορτωθει το παιχνιδι,βαλτε το στο ζωηροχρωμο(αναλογα με την tv που εχετε)!
    ο χειρισμος θελει να τον συνηθισεις λιγο αλλα ετσι γινεται κ με καθε νεο παιχνιδι,ποσο σε αυτο εδω που εχει 3 πραματακια παραπανω.
    μπορει σε καποιους να φανει επαναλαμβανομενο αλλα εγω δεν εχω νιωσει κατι τετοιο,βεβαια δεν παιρνω κανενα στον λαιμο μου. γιατι τα γουστα κ οι αποψεις διαφερουν.

    ισως κ η καλυτερη αγορα απο games που εκανα τελευταια κ ναι θα τολμησω να πω οτι θεματικα μου ειναι πιο ενδιαφερον απο το horizon το οποιο κ τελειωσα προσφατα.

    καθαρα δικες μου αποψεις κ γνωμες.

  6. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    Christos33 (18-04-2017)

  7. #125
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    πραγματικα εχω λιωσει! ειναι ατελειωτο. το ευχαριστιεμαι παρα πολυ το παιχνιδακι,τοσο που σκεφτομαι να παρω κ το season pass!!
    η αληθεια ειναι οτι θελει κανα πατσακι ακομα να στρωσουν 2 πραματακια κ θα ειναι τελειο.καμια σχεση με αυτο που ειχα παιξει στη beta παντως,κλασεις ανωτερο.
    δεν χρειαζεσαι κανεναν για να παιξεις αυτο το παιχνιδι,οσοι ειναι του single player οπως εγω, παρτε το αφοβα!

    γραφικα ικανοποιητικα θα ελεγα,υποστηριζει κ hdr.οποιος εχει tv με hdr θα μπει απο μονη της σε αυτο το mode μολις φορτωθει το παιχνιδι,βαλτε το στο ζωηροχρωμο(αναλογα με την tv που εχετε)!
    ο χειρισμος θελει να τον συνηθισεις λιγο αλλα ετσι γινεται κ με καθε νεο παιχνιδι,ποσο σε αυτο εδω που εχει 3 πραματακια παραπανω.
    μπορει σε καποιους να φανει επαναλαμβανομενο αλλα εγω δεν εχω νιωσει κατι τετοιο,βεβαια δεν παιρνω κανενα στον λαιμο μου. γιατι τα γουστα κ οι αποψεις διαφερουν.

    ισως κ η καλυτερη αγορα απο games που εκανα τελευταια κ ναι θα τολμησω να πω οτι θεματικα μου ειναι πιο ενδιαφερον απο το horizon το οποιο κ τελειωσα προσφατα.

    καθαρα δικες μου αποψεις κ γνωμες.
    Τόσο καλό, τι ότι παίζεις μόνος σου το είχα καταλάβει γιαυτο δεν το αγόρασα ήθελα κάτι περισσότερο για παρέα τέτοια μου λείπουν, από τα άλλα έχω γεμίσει και δεν έχω χρόνο να τα παίξω.
    Βέβαια όχι ότι κάποια στιγμή μπορεί να το τιμήσω και αυτό



    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  8. #126
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Το παιχνίδι το έχει παίξει απο εδώ μέσα κάνενας, διορθώσαν τα προβλήματα η ακόμα έχει θέματα.
    Edit
    Έτυχε και το βρήκα σε καλή τιμή μεταχειρισμένο, έπαιξα λίγο αλλά βλέπω κάτι κουλα ώρες ώρες.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 20-05-2017 at 13:04.

    xbox:Christoforo7s

  9. #127

    Default

    να σου πω την αληθεια,δεν συναντησα τιποτα που να με ενοχλησε. κ πιστεψε με,ειμαι περιεργος σε κατι τετοια.

  10. #128
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    να σου πω την αληθεια,δεν συναντησα τιποτα που να με ενοχλησε. κ πιστεψε με,ειμαι περιεργος σε κατι τετοια.
    Μακάρι να έτυχε, αν δεις στα βίντεο που ανεβάζουμε ανέβασα ενα βίντεο απο το παιχνίδι, βασικά δεν έπαιζα βόλτες έκανα και έπεσα πάνω σε μια βάση που το ειχα κάνει και στην beta λοιπόν όταν ανέβηκα να πιάσω έναν που είναι σε συγκεκριμένο δωμάτιο δεν υπήρχε τίποτα κάθομαι απέξω χτυπάω έναν δυο με το sniper για χαβαλέ, γυρνάω και ήταν μέσα από το πουθενά

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  11. #129

    Default

    οχι κατι τετοιο δεν συναντησα κ να σκεφτεις το επαιζα πριν το τελευταιο update.

  12. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    Christos33 (20-05-2017)

  13. #130
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Υπάρχει open Beta για PvP το σαββατοκύριακο οποίος θέλει να δοκιμάσει, υπάρχει στο store στα plus exclusive

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  14. #131
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Μια πρώτη γεύση από την Beta


    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  15. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Conjure7 (23-09-2017)

  16. #132
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Χτες πρόσθεσαν μια αποστολή με τον Sam Fisher στο παιχνίδι και ήταν ενδιαφέρον.Οπότε προμηνύει νέο τίτλο στην σειρά Splinter Cell.Τράβηξα και αυτή την εικόνα.
    Συνημμένα Thumbnails Συνημμένα Thumbnails 30582001_2068744596486268_4959808064493192921_n.jpg  


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 34567

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •