Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 101 to 120 of 132

Thread: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

  1. #101

    Default

    τα ιδια θα ειναι με την closed beta. δε νομιζω να αλλαξε τπτ αξιοσημειωτο. δεν μπαινω στον κοπο να το κατεβασω καν,μιας κ τερματισα την closed κ εχω ηδη αποψη.
    περιμενω να δω review,ειμαι πολυ περιεργος να δω βαθμολογιες. επισης θελω να δω οπως ξαναειπα κ παλιοτερα το τελικο προιον,τι διαφορες προς το καλυτερο θα εχει...

  2. #102
    Advanced Member opozit's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    511
    PSN ID
    receiver21

    Default

    Λιγο που έπαιξα χθες 2 αποστολές νταξ δεν έπαθα κανα εγκεφαλικό αλλα ειναι πολυ καλο,τα μποτάκια συνεργάζονται ο χειρισμός πολυ καλός και σούπερ γραφικά,εχει κάποια bugs αλλα δεν υπαρχει παιχνίδι χωρίς αυτα day1 απο εμένα γιατι μου αρέσει τωρα τελευταία να παίζω παρέα με όχι παραπάνω απο 1,2 άτομα,ησυχία πλέον οσο μεγαλώνουμε..

  3. The Following User Says Thank You to opozit For This Useful Post:

    Conjure7 (25-02-2017)

  4. #103
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Να συμφωνήσω με τον opozit, χωρίς να μου φανεί κάτι το εξωπραγματικά όμορφο, το παιχνίδι είναι τίμιο και διασκεδαστικό.
    Διασκεδαστικό όμως, με την έννοια "του θέλω την ηρεμία μου, να παίξω μαζί με έναν φίλο, άντε το ΠΑΡΑ πολύ δύο φίλους, που είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος, δηλαδή εξερευνησούλα, οδήγηση/πτήση, λίγο stealth/tactical/μπαμ-μπουμ και είμαστε εντάξει".

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Conjure7 (25-02-2017),opozit (25-02-2017)

  6. #104
    Advanced Member opozit's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    511
    PSN ID
    receiver21

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Να συμφωνήσω με τον opozit, χωρίς να μου φανεί κάτι το εξωπραγματικά όμορφο, το παιχνίδι είναι τίμιο και διασκεδαστικό.
    Διασκεδαστικό όμως, με την έννοια "του θέλω την ηρεμία μου, να παίξω μαζί με έναν φίλο, άντε το ΠΑΡΑ πολύ δύο φίλους, που είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος, δηλαδή εξερευνησούλα, οδήγηση/πτήση, λίγο stealth/tactical/μπαμ-μπουμ και είμαστε εντάξει".
    με νιωθεις.....

  7. The Following User Says Thank You to opozit For This Useful Post:

    Lefteris_X (25-02-2017)

  8. #105

    Default

    εγω παλι ειμαι loner,δε γουσταρω κανεναν στο παιχνιδι μου.ειναι αυστηρα προσωπικη υποθεση κανα 20αρι+ χρονια τωρα.
    ωραιο ειναι το παιχνιδακι κ αν το παιξεις μονος σου.

  9. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    opozit (25-02-2017)

  10. #106
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Μιας και τελείωσα και κατάφερα την πλατίνα στο GRFS είπα να δοκιμάσω την beta λίγο με χάλασε το open world και το βασικό που ξενέρωσα ήταν ότι δεν έχεις το stealth camo από το προηγούμενο παιχνίδι που βοήθαγε πάρα πολύ στο stealth.Τα προβλήματα δεν μπορούν να μην υπάρχουν μιας και είναι beta οπότε περιμένουμε το τελικό αποτέλεσμα.Για coop θα είναι καλό αλλά πρέπει να ξέρουν όλοι να παίζουν και τι πρέπει να κάνουν.Τα controls(R1 πατημένο) με τις επιλογές δεν με βοηθούσαν πολύ.Το πολλά προβλήματα και πολλές αλλαγές σε σχέση με τα παλιά παιχνίδια.

    Και η trophy list βγήκε αποτι βλέπω είναι εύκολο για πλατίνα απλά θα πρέπει να κάνεις τα πάντα μέσα στο παιχνίδι και 2 trophy θέλουν 2 άτομα για να βγουν.
    https://psnprofiles.com/trophies/589...econ-wildlands
    Last edited by konstantinos; 28-02-2017 at 16:40.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  11. #107
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Για να είμαι ειλικρινής, καθώς ήμουν από τα άτομα που εκφράστηκα θετικά για την closed/open beta, το τελευταίο στοιχείο που με ενδιαφέρει σε ένα παιχνίδι είναι τα τρόπαια, από την 1η κιόλας μέρα που εμφανίστηκαν στο PS3.

    Τώρα που το σκέφτομαι, λάθος είπα. Ούτε το τελευταίο είναι. Δεν με ενδιαφέρουν καν!

    Επίσης, το παιχνίδι αν το αγοράσω εν τέλει (φυσικά και όχι day 1, λόγω υπερβολικής τιμής), δεν πρόκειται να το παίξω μόνος μου ever.

    Τουτεστιν, μου φαίνεται "τίμιος" ο τίτλος. Για αυτό που προσφέρει και αυτό που μου αρέσει, πιστεύω ότι θα μείνω ικανοποιημένος.

  12. #108
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Αντέ οση το παίξετε να μας πείτε αν είναι η αποστολές διαφορετικές η κάνεις συνέχεια τα ιδια και τα ίδια

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  13. #109
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Α, καλά κρασιά Χριστόφορε. Το παιχνίδι δεν έχει καμία σχέση με "καταβρόχθιση" αποστολών.

    Τι θέλω να πω:

    προσωπικά γουστάρω με έναν άλλο φίλο μαζί να εξερευνούμε και ότι τύχει στο διάβα μας. Μετά μπορεί να μας έρθει κάνουμε καμιά main αποστολή. Κάποια στιγμή μπορεί να κάνουμε side missions, άλλη στιγμή να ανακαλύπτουμε περιοχές και documents. Γενικά υπάρχει ποικιλία.

    Αρκεί να μην είσαι gamer του στυλ που καταβροχθίζει τα παιχνίδια. Αν το Call of duty το χαρακτήριζα "κλαμπινγκ έντονο, και στην πρώτη μισή ώρα έχεις κατεβάσει 10 σφηνάκια", αντίστοιχα το Division "πλακωθήκαμε στις μπύρες με φιλαράκια"..........ε, τότε το Wildlands είναι "πίνω το ουισκάκι μου ήρεμα παρέα με έναν φίλο, γουλια-γουλιά ΣΚΕΤΟ (χωρίς ξενέρες με κοκακόλες μέσα), σιγά-σιγά μαζί με συνοδευτικά εδέσματα.......μέσα σε ένα δίωρο."

    Μακάρι να έγινα κατανοητός!

  14. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Conjure7 (01-03-2017)

  15. #110

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Για να είμαι ειλικρινής, καθώς ήμουν από τα άτομα που εκφράστηκα θετικά για την closed/open beta, το τελευταίο στοιχείο που με ενδιαφέρει σε ένα παιχνίδι είναι τα τρόπαια, από την 1η κιόλας μέρα που εμφανίστηκαν στο PS3.

    Τώρα που το σκέφτομαι, λάθος είπα. Ούτε το τελευταίο είναι. Δεν με ενδιαφέρουν καν!

    Επίσης, το παιχνίδι αν το αγοράσω εν τέλει (φυσικά και όχι day 1, λόγω υπερβολικής τιμής), δεν πρόκειται να το παίξω μόνος μου ever.

    Τουτεστιν, μου φαίνεται "τίμιος" ο τίτλος. Για αυτό που προσφέρει και αυτό που μου αρέσει, πιστεύω ότι θα μείνω ικανοποιημένος.
    σχετικα με τα τροπαια που αναφερεις,συμφωνω οσο δε παει.μακραν οτι πιο αχρηστο κατα τη γνωμη μου. θα εδινα σημασια αν μου εδινε καποιο reward,κανα οπλο πχ.τωρα δε καταλαβαινω το λογο για να ασχοληθω.φυσικα κ δεν κατηγορω αυτους που γουσταρουν να ασχολουντε με τα τροπαια,μιλαω καθαρα για 'μενα.

  16. #111
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Α, καλά κρασιά Χριστόφορε. Το παιχνίδι δεν έχει καμία σχέση με "καταβρόχθιση" αποστολών.

    Τι θέλω να πω:

    προσωπικά γουστάρω με έναν άλλο φίλο μαζί να εξερευνούμε και ότι τύχει στο διάβα μας. Μετά μπορεί να μας έρθει κάνουμε καμιά main αποστολή. Κάποια στιγμή μπορεί να κάνουμε side missions, άλλη στιγμή να ανακαλύπτουμε περιοχές και documents. Γενικά υπάρχει ποικιλία.

    Αρκεί να μην είσαι gamer του στυλ που καταβροχθίζει τα παιχνίδια. Αν το Call of duty το χαρακτήριζα "κλαμπινγκ έντονο, και στην πρώτη μισή ώρα έχεις κατεβάσει 10 σφηνάκια", αντίστοιχα το Division "πλακωθήκαμε στις μπύρες με φιλαράκια"..........ε, τότε το Wildlands είναι "πίνω το ουισκάκι μου ήρεμα παρέα με έναν φίλο, γουλια-γουλιά ΣΚΕΤΟ (χωρίς ξενέρες με κοκακόλες μέσα), σιγά-σιγά μαζί με συνοδευτικά εδέσματα.......μέσα σε ένα δίωρο."

    Μακάρι να έγινα κατανοητός!
    Τι να κάνεις ασχετες βόλτες;
    Βασικά εγώ απο οτι είδα ( απο beta)δεν απέχει απο ενα Far cry και εκει μπορείς να παίξεις με εναν φίλο και να κάνεις βόλτες.
    Edit
    Εγώ συνήθως αν μου αρέσει ένα παιχνίδι το τελειωνω 100% και έχω κάνει βολτα και την τελευταία γωνία μονος η με παρεα αλλά αν κανω τα ίδια και τα ίδια μπορεί να το παρατήσω.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 28-02-2017 at 22:38.

    xbox:Christoforo7s

  17. #112
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Ε, για να καταλάβεις Χριστόφορε, παίζω από τα Χριστούγεννα 1978 και δεν έχω τερματίσει ΠΟΤΕ στο 100% κάποιο παιχνίδι.
    Δεν με ενδιαφέρουν οι τερματισμοί και τα τρόπαια.
    Με την παρέα να λέμε αστεία και να περνάει η ώρα. Τίποτα άλλο.
    Σπάνια ανάβω κονσόλα αν δεν υπάρχει έστω και ένας φίλος online. Το single player gaming ανέκαθεν δεν το έκανα ιδιαίτερα κέφι, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων.

  18. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Christos33 (28-02-2017)

  19. #113
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Ε, για να καταλάβεις Χριστόφορε, παίζω από τα Χριστούγεννα 1978 και δεν έχω τερματίσει ΠΟΤΕ στο 100% κάποιο παιχνίδι.
    Δεν με ενδιαφέρουν οι τερματισμοί και τα τρόπαια.
    Με την παρέα να λέμε αστεία και να περνάει η ώρα. Τίποτα άλλο.
    Σπάνια ανάβω κονσόλα αν δεν υπάρχει έστω και ένας φίλος online. Το single player gaming ανέκαθεν δεν το έκανα ιδιαίτερα κέφι, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων.
    Α τώρα σε έπιασα ναι αυτο μετράει, αφού και εγω γιαυτό παιζω μονο division γιατί είμαι συνέχεια με τους φίλους, ούτε αν μαζέψω loot,ούτε αν σκοτώσω rogue η γινω δεν με νοιάζει απλά να λεμε της μαλακιες μας, αν και μερικες φορές τσακωνομαστε

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  20. #114
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Α, γεια σου βρε αδερφέ! Τώρα συνεννοηθήκαμε!!! Αυτό εννοούσα. Παρεάκι, μαλακίες να λέμε και να περάσει η ώρα ευχάριστα.

    Το θέμα είναι το παιχνίδι να μην σπάει τα @@ της παρέας. Αφής στιγμής το παιχνιδάκι μπορεί να παιχτεί χαλαρά, χωρίς πώρωση αλλά άνετα, τότε είναι μια χαρά.

    (Να σημειώσω, πως λίγο το δοκίμασα single player και στα 2 λεπτά το έκλεισα. Μιλάμε για εντελώς διαφορετική αίσθηση παιχνιδιού, παντελώς εκτός των γούστων μου / για single player.)

  21. #115

    Default

    Με μόνη διαφορά ότι single player είναι πολύ πιο εύκολο. Πας τέρμα το synch shot, τα bots δεν αστοχούν.
    Το παραπάνω είναι θετικό και αρνητικό μαζί. Θετικό γιατί μπορείς άνετα να παίξεις μην έχοντας παρέα, αρνητικό γιατί το παιχνίδι χάνει σε επίπεδο πρόκλησης.
    Σε όλα τα παραπάνω σχόλια περί χαλαρότητας, εξερεύνησης κλπ με βρίσκετε απόλυτα σύμφωνο.
    Έχω αποφασίσει να το πάρω Day One γιατί χρειάζομαι άμεσα κάτι φρέσκο, με δυνατότητα co op και κάποιο διάλειμμα από τον φρενήρη ρυθμό του bf1

  22. #116
    Advanced Member opozit's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    511
    PSN ID
    receiver21

    Default

    το βρηκαμε σημερα σε κανα μαγαζι..?

  23. #117

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	grw review.jpg 
Views:	92 
Size:	12.3 KB 
ID:	9703

    μια χαρα μεχρι τωρα οι κριτικες

  24. #118

    Default

    ρε παιδια ψαχνω εδω και καιρο μια καλη προσφορα με ενα φιλο να αγορασουμε την κονσολα ξερεισ κανεισ αν θα βγει προσφορα το ps4 με το wildlands??? ευχαριστω για τον χρονο σας

  25. #119
    Senior Member kostas1234's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    117
    PSN ID
    kk09-07-2011

    Default

    καλησπερα παιδια ξερει κανεις στο chost recon πρεπει να κανω και τα side mission η μονο τα primary πρεπει να καθαριζω το καθε κομματι στο χαρτη


  26. #120
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default Ghost Recon Wildlands Calavera Collectors Edition.



    Έτοιμο το unboxing μου της συλλεκτική έκδοσης.Υπάρχουν και υπότιτλοι στο βίντεο.Το παιχνίδι δεν έχω προλάβει να το παίξω καθώς έχω ξεκινήσει Horizon.Την συλλεκτική την περίμενα χειρότερη αλλά ευτυχώς ειναι καλή.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to konstantinos For This Useful Post:

    christos-sonyboy (28-03-2017),spartan (28-03-2017)

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •