Page 15 of 15 FirstFirst ... 51112131415
Results 281 to 289 of 289

Thread: Uncharted: The Nathan Drake Collection

Και τα 3 παιχνιδια τα επαιξα στο ps3 ναι αν και το πρωτο uncharted πρεπει να το επαιξα αργοτερα μετα το Killzone 2.

καλημερα σας! θα ηθελα να κανω μια ερωτηση, επειδη τωρα θα αγορασω ps4. η σειρα αυτη ειναι remastered? η πρεπει να παρω και τα τρια παιχνιδια ξεχωριστα? ευχαριστώ.

PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Name
    Γιάννης

Quote Originally Posted by PETROS4714 View Post
    καλημερα σας! θα ηθελα να κανω μια ερωτηση, επειδη τωρα θα αγορασω ps4. η σειρα αυτη ειναι remastered? η πρεπει να παρω και τα τρια παιχνιδια ξεχωριστα? ευχαριστώ.
    Η σειρά έχει γίνει remastered, αυτό δεν έχει να κάνει με το αν κυκλοφορούν και τα τρία παιχνίδια σε ένα δισκάκι ή όχι. Μπορείς να βρεις τα παιχνίδια είτε σε ένα δισκάκι όλα μαζί ή να τα αγοράσεις ξεχωριστά. Στο skroutz βλέπω ότι υπάρχει το The Nathan Drake Collection, δηλαδή και τα τρία παιχνίδια του ps3 μαζί.

Editor Nek_Food's Avatar
    PSN ID
    Nek_Food

Πάρε το πακετάκι The Nathan Drake Collection που είναι σε εξευτελιστική τιμή (βγαίνει και πολύ πιο φτηνά από το να πάρεις τα παιχνίδια χωριστά) και δεν θα έχεις να αλλάζεις και δίσκους στην κονσόλα. Βάλε τα με την σειρά, και τα τρία παιχνίδια είναι υπέροχα και θα δεις και την διαφορά που έγινε από το ένα παιχνίδι στο άλλο (περισσότερο από το πρώτο στο δεύτερο, λιγότερο από το δεύτερο στο τρίτο). Από τις αγαπημένες μου σειρές στο gaming. Μετά τσιμπάς και το A Thief's End (Uncharted 4) και Lost Legacy (το τελευταίο είναι σαν spin off) και ολοκληρώνεις το μαγικό ταξίδι στον κόσμο του Uncharted. Τι τυχερός που είσαι που θα τα παίξεις πρώτη φορά.

5. The Following 2 Users Say Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

Dimitris_ (15-10-2019),toninio (16-10-2019)

Φίλε PETROS4714, όταν σου περισσέψει ένα 20άρικο (τόσο βρίσκεις νομίζω τη remastered τριλογία), απλά πάρε τη συλλογή. Θα 'χεις κλέψει εκκλησία, αγοράζοντας με 20 μόνο ευρώπουλα τρεις ανεπανάληπτες παιχνιδάρες και θα μπεις στον κόσμο του Uncharted, που όλοι εμείς θα πληρώναμε για να γίνει ένα μίνι....delete στο συγκεκριμένο τμήμα του εγκεφάλου μας, ώστε να τα παίξουμε για πρώτη φορά. Όπως λέει και Nek_Food από πάνω, σε ζηλεύουμε που θα τα παίξεις για πρώτη φορά.
    Τί ήθελα και μπήκα στο τόπικ! Τώρα πάλι νοσταλγία και να θέλω να τα παίξω από την αρχή, κι έχω τόσα που περιμένουν ακόμα, άπαικτα. Με το Uncharted 1, καταλαβαίνω εν μέρει τη γυναικεία φύση, που "ο πρώτος έρωτας είναι και ο παντοτινός" για αυτές. Μπορεί να είναι το πιο γερασμένο και τα επόμενα να ήταν καλύτερα σε όλα τους, αλλά η "ζεστασιά" που αισθάνομαι, ενθυμούμενος το πρώτο, δεν συγκρίνεται. Νομίζω αυτό ισχύει σε ένα βαθμό στους περισσότερούς μας. Το βάπτισμα του πυρός, η εισαγωγή στον κόσμο του Uncharted για πρώτη φορά, είναι λογικό να μένει πιο έντονα στο μυαλό. Έχω παίξει 2 φορές το 1 και το 3, γιατί τα έχω. Το 2 μου το χε δώσει φίλος και μετά του το γύρισα. Το 4 επίσης μία φορά. Νομίζω ένα ακόμα ολοκληρωτικό playthrough επιβάλλεται (ή τουλάχιστον του 2), αν και, όπως ανέφερε άλλος φίλος πριν, συχνά λέω "άσε το", για να τα έχω στο μυαλό, όπως έχουν γραφτεί, να μην χαλάσω την ανάμνηση, και καλά (που ίσως δεν ισχύει καν κάτι τέτοιο). Άσε που συχνά πυκνά παρακαλάω να δω ανακοίνωση ή είδηση για κάποιο πιθανό επόμενο Uncharted (που μπορεί και να είναι λάθος).......

Update: συγγνώμη αν έχει ήδη αναφερθεί, αλλά έως και τις 17 Οκτωβρίου (αύριο), η συλλογή στο Ps Store είναι στα 12,99. Μιλάμε κλέβεις εκκλησία συν το διπλανό ορφανοτροφείο και παίρνεις και δημόσιο έπαινο.
    Last edited by toninio; 16-10-2019 at 06:21.

7. The Following 2 Users Say Thank You to toninio For This Useful Post:

Kane (16-10-2019),PDS (16-10-2019)

Επιβεβαιώνω όλα τα παραπάνω!

Στάλθηκε από το Samsung Note 8 μου

9. The Following User Says Thank You to trabakoulas For This Useful Post:

toninio (18-10-2019)

Cool Member Sergio's Avatar
    PSN ID
    vavavou
    Name
    Dr.Who

Διαβάζοντας τα παραπάνω,τσίμπησα την τριλογία στα 13 ευρώ...Δεν εχω ασχοληθεί ποτέ ξανά με την σειρά,είχα πάντα άλλες προτεραιότητες...Για να δούμε

11. The Following 2 Users Say Thank You to Sergio For This Useful Post:

PDS (18-10-2019),toninio (18-10-2019)

Με γειά λοιπόν φίλε και καλοπαίχνιδα. Σου εύχομαι να τα ευχαριστηθείς όσο πάει, που είμαι σίγουρος πως ναι. Τα τσίμπησες και σε σούπερ τιμή. Κι επειδή με όλα αυτά που διάβασες, μπορεί το hype σου να έχει πιάσει επίπεδα στρατόσφαιρας, ασφαλώς είναι...παιχνίδια, που έχουν κι αυτά αδυναμίες και ελαττώματα. Έχουν όμως ξεχωριστή προσωπικότητα, είναι άψογες παραγωγές, πολύ διασκεδαστικό gameplay, και θα βλέπεις, από το ένα παιχνίδι στο επόμενο, την εξέλιξη της σειράς και των χαρακτήρων, με αποκορύφωμα το 4.
    Άντε, καλή αρχή.

ΥΓ: Χαχα, προς στιγμήν μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι ήσουν ο φίλος πιο πάνω (PETROS) που ρώταγε αν πρέπει να τα πάρει χωριστά.
    Sergio, ποτέ δεν είναι αργά για να παίξει κανείς Uncharted...
    Last edited by toninio; 18-10-2019 at 06:40.

Cool Member Sergio's Avatar
    PSN ID
    vavavou
    Name
    Dr.Who

Quote Originally Posted by toninio View Post
    Με γειά λοιπόν φίλε και καλοπαίχνιδα. Σου εύχομαι να τα ευχαριστηθείς όσο πάει, που είμαι σίγουρος πως ναι. Τα τσίμπησες και σε σούπερ τιμή. Κι επειδή με όλα αυτά που διάβασες, μπορεί το hype σου να έχει πιάσει επίπεδα στρατόσφαιρας, ασφαλώς είναι...παιχνίδια, που έχουν κι αυτά αδυναμίες και ελαττώματα. Έχουν όμως ξεχωριστή προσωπικότητα, είναι άψογες παραγωγές, πολύ διασκεδαστικό gameplay, και θα βλέπεις, από το ένα παιχνίδι στο επόμενο, την εξέλιξη της σειράς και των χαρακτήρων, με αποκορύφωμα το 4.
    Άντε, καλή αρχή.

ΥΓ: Χαχα, προς στιγμήν μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι ήσουν ο φίλος πιο πάνω (PETROS) που ρώταγε αν πρέπει να τα πάρει χωριστά.
    Sergio, ποτέ δεν είναι αργά για να παίξει κανείς Uncharted...

No problem!Παρεπιμπτόντως,τσίμπησα και το 4!Το βρήκα σε τιμή χώμα και είπα να το πάρω ώστε να είναι ολοκληρωμένη η συλλογή...

14. The Following User Says Thank You to Sergio For This Useful Post:

PDS (18-10-2019)

Page 15 of 15 FirstFirst ... 51112131415

Bookmarks

Bookmarks