Page 18 of 19 FirstFirst ... 8141516171819 LastLast
Results 341 to 360 of 378

Thread: PES 2016

  1. #341
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Ενδιαφερον γραφημα. Βασικα περιμενα να δω μεγαλυτερα νουμερα εως το 2006, αλλα απο οτι φενεται λογικα το χαντακωσε η πειρατεια (ιδιως απο το pro evolution 3 και μετα που κυκλοφορησε και σε PC)

  2. #342

    Default

    Quote Originally Posted by Kapa View Post
    Ενδιαφερον γραφημα. Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι τις χρονιες που το pro ηταν κορυφαιο σαν προιον(2004-2005-2006) εκανε χειροτερες πωλησεις απο τις χρονιες που το pro ειχε ηδη χαλασει ή δεν ειχε την αναπτυξη που περιμεναμε(2008-2009-2010).

    Ενταξει μπορουμε να το δικαιολογησουμε με την εγκατεστημενη βαση χρηστων της καθε χρονιας, που προφανως θα ηταν περισσοτερη το 2010 απ'οτι το 2005. Αλλα και παλι, βλεπουμε οτι το φετινο pro(που κατα τη γνωμη ειναι το καλυτερο της τελευταιας 5ετιας) να κανει χαμηλοτερα νουμερα αποτι περιμεναμε και με μεγαλο εργαλειο τα Reviews που ειχε.

    Anyway, μακαρι να συνεχισει να βγαινει ωστε να υπαρχει ανταγωνισμος, μπας και δουμε κατι καλυτερο τα επομενα χρονια σε αυτο το genre.
    Αυτο συμβαίνει λόγω fanboyσμου κατα τη γνωμη μου.

    Πχ οταν το pes δεν ειχε στην ουσία ανταγωνισμό έπαιζε μονο του.
    Αργοτερα απ το 7-8 και μετα που το φιφα εξελίχθηκε σε πολυ ανωτερο παιχνιδι ο κοσμος δεν έφευγε απο αυτο γιατι απλα αυτο ειχε μαθει αυτο γούσταρε κ έπειθε τον εαυτο του οτι το άσπρο ειναι μαύρο.

    Σιγα σιγα ομως και οι τυφλοί βλεπουν και ετσι μοιραία κ πολυ αργα έφυγαν ολοι κ πήγαν στο φιφα

    Το ιδιο ακριβως συμβαίνει και τωρα.

    Το φιφα εχει καταντήσει το call of duty των sport games με επαναλαμβανόμενες τρισάθλιες εκδόσεις στη νεα γενια ενω το pro εχει εξελιχθεί σε πολυ ανωτερο και σοβαρο παιχνιδι.

    Αν συνεχιστεί αυτο ολοι Αναποφεκτα στο pro θα επιστρέψουν.

    Αυτο ειναι το κακο με το να εισαι extreme fan.

    Μεχρι να ξυπνήσεις κ να ανοίξεις τα ματια σου πιθανόν το παιχνιδι που έπαιζες να εχει ανακτήσει παλι τα πρωτεία και εσυ μια ζωη θα παίζεις το χειρότερο.

    Δεν θελω σε καμμια περιπτωςη να προσβάλω τα παιδια που παίζουν φιφα.

    Λεω απλα τη γνωμη μου.

    Προσωπικα εφυγα απ το pro το 2008 και γυρισα σε αυτο πέρυσι!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #343

    Default

    Γεια και πάλι από εμένα, μετά από καιρό. Επιστροφή και εγώ φέτος στο Προ (αν και το έχω προτιμήσει στο Pc, λόγω του modding που υπάρχει), μετά από πάρα πολλά χρόνια (με τη μετάβαση στο Pes2008 η σειρά πήρε την κάτω βόλτα. Έπαιζα Pes5-6 για αρκετά χρόνια, ως το 2011 όπου πήγα στο Φίφα).
    Θεωρώ ότι το Προ δίνει τα μέγιστα στο full manual (πάσες και σουτ), διότι στο assisted είναι παραπάνω αυτοματοποιημένο από ό,τι πρέπει. Γενικώς όμως, έχει φοβερά μοντέλα παικτών και animations, εξαιρετικό fluidity, εξαιρετικά ball physics, και μία ελευθερία να κάνεις πράγματα που σκέφτεσαι, πράγματα διαφορετικά, που μπορεί και να πιάσουν (εν αντιθέσει με το Φίφα, που πάντα σε αυτόν τον τομέα ήταν αρκετά πιο περιορισμένο).
    Δεν είναι ακόμα για να λέμε "The King is back", γιατί υπάρχουν πράγματα προς βελτίωση, πχ τα πολλά εύστοχα σουτ, μεγάλα σκορ αρκετά συχνά, κάποια θεματάκια της ΑΙ. Όμως, πιστεύω σίγουρα έχει τις προδιαγραφές για να γίνει κάτι καταπληκτικό. Αρκεί να μην μ@λακιστούν εκεί στην Κόναμι (δεν είναι να τους έχεις εμπιστοσύνη). Εάν προσέξουν και βελτιώσουν εκεί που πρέπει, το Προ θα ξεφύγει, γιατί έχει φοβερά στοιχεία.......

  4. #344

    Default

    Quote Originally Posted by toninio View Post
    Γεια και πάλι από εμένα, μετά από καιρό. Επιστροφή και εγώ φέτος στο Προ (αν και το έχω προτιμήσει στο Pc, λόγω του modding που υπάρχει), μετά από πάρα πολλά χρόνια (με τη μετάβαση στο Pes2008 η σειρά πήρε την κάτω βόλτα. Έπαιζα Pes5-6 για αρκετά χρόνια, ως το 2011 όπου πήγα στο Φίφα).
    Θεωρώ ότι το Προ δίνει τα μέγιστα στο full manual (πάσες και σουτ), διότι στο assisted είναι παραπάνω αυτοματοποιημένο από ό,τι πρέπει. Γενικώς όμως, έχει φοβερά μοντέλα παικτών και animations, εξαιρετικό fluidity, εξαιρετικά ball physics, και μία ελευθερία να κάνεις πράγματα που σκέφτεσαι, πράγματα διαφορετικά, που μπορεί και να πιάσουν (εν αντιθέσει με το Φίφα, που πάντα σε αυτόν τον τομέα ήταν αρκετά πιο περιορισμένο).
    Δεν είναι ακόμα για να λέμε "The King is back", γιατί υπάρχουν πράγματα προς βελτίωση, πχ τα πολλά εύστοχα σουτ, μεγάλα σκορ αρκετά συχνά, κάποια θεματάκια της ΑΙ. Όμως, πιστεύω σίγουρα έχει τις προδιαγραφές για να γίνει κάτι καταπληκτικό. Αρκεί να μην μ@λακιστούν εκεί στην Κόναμι (δεν είναι να τους έχεις εμπιστοσύνη). Εάν προσέξουν και βελτιώσουν εκεί που πρέπει, το Προ θα ξεφύγει, γιατί έχει φοβερά στοιχεία.......
    Απο πέρυσι ειναι καλυτερο απ το φιφα και μεσα σε ενα χρονο εξελίχθηκε κ αλλο.

    Μακαρι να συνεχίσει ετσι!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #345
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Για μένα το πλησιάζει επικίνδυνα φέτος, αλλά δεν το έχει ξεπεράσει ακόμα. Ειδικά στα manual επίπεδα και στο περιεχόμενο.
    Το PES οτι κάνει το κάνει καλύτερα απο το FIFA κατ΄εμε, όμως είναι πολύ πισω ακόμα στο αριθμό των animations ,επιλογών και στις άπειρες μικρές πινελιές που διαθέτει επιπλέον το Fifa.

    Οσο γεμίζει το PES απο αυτά, τοσο μεγαλύτερες οι πιθανότητες να αφήσει μια και καλή πισω το FIFA. Εχει δρόμο ακόμα ομως.
    .

  6. #346

    Default

    Για κάποιο λόγο, πέρυσι ενώ μου άρεσε, δεν το έπαιξα τελικά σχεδόν καθόλου κι έμεινα στο Φίφα. Η επαφή όμως αυτή προφανώς με "προετοίμασε" για να το δω πιο ζεστά φέτος, και όταν ανακάλυψα το πολύ καλό του manual και ότι διατηρεί εκείνη την ελευθερία και απροβλεψιμότητα των παλιών καλών Προ, κατευθείαν κόλλησα.
    PDS, θεωρώ το manual του Φίφα πολύ καλό εδώ και χρόνια (πρωτοπόρος σε αυτόν τον τομέα το Φίφα, μαζί με το 360 motion. Και τα παλιά Προ διέθεταν manual, αλλά ήταν δύσχρηστο). Όμως κατευθείαν το manual του Προ φέτος μου έκατσε στο χέρι και την αίσθηση πολύ καλά και, για τα δικά μου γούστα πάντα, το θεωρώ ίσως και καλύτερο. Το Φίφα έχει πιστεύω κάποια "ασυνέπεια" ώρες ώρες, ειδικά σε λοξές κοντινές πάσες, χωρίς να υπάρχει λόγος ή παραπάνω δυσκολία. Στο Προ δεν έχω εντοπίσει κάτι στραβό στο manual και πιστεύω συνδυάζει πολύ καλά ελευθερία συν βολικότητα, δηλαδή ο οποιοσδήποτε μπορεί να το μάθει με λίγη εξάσκηση.
    Σε περιεχόμενο, ατμόσφαιρα και τα πέριξ, το Φίφα σίγουρα είναι πολύ πιο πλούσιο. Σε θέμα καθαρά gameplay, θα συμφωνήσω και με τους δύο ότι σε πολλά σημεία (στα περισσότερα για εμένα) το Προ είναι καλύτερο και πιο σωστό. Σε player models και ball physics, είναι μακράν καλύτερο. Σε κάποιους τομείς της ΑΙ, πχ το τι μπάλα παίζει η Cpu, ανθρώπινα λάθη, scripting, είναι καλύτερο. Σε θέμα ισορροπίας σκορ και το πώς αμύνεται η Cpu, το Φίφα ίσως είναι πιο σωστό. Νομίζω όμως ότι γενικά το Προ εξακολουθεί και είναι στημένο επάνω σε πιο σωστές βάσεις. Μιλάω πάντα για το "versus Cpu".
    Έχει δρόμο, ναι, σίγουρα. Βλέπω όμως και το Φίφα να έχει μείνει στάσιμο και σε αυτήν τη γενιά κι αν δεν βελτιωθεί, σύντομα το Προ θα το αφήσει πίσω.

  7. The Following User Says Thank You to toninio For This Useful Post:

    PDS (30-01-2016)

  8. #347
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Γμτ εμένα με χαλάει το manual του PES. Δεν νιώθω την ίδια ελευθερία.
    Καλό είναι πάντως που ανεβαίνει το PES γιατί με έχει κουράσει η έλλειψη αδράνειας στο fifa στο βασικό animation.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by toninio View Post
    Νομίζω όμως ότι γενικά το Προ εξακολουθεί και είναι στημένο επάνω σε πιο σωστές βάσεις.
    Κρατάω αυτό και συμφωνώ μαζί σου. Αυτό μου βγάζει σε γενικές γραμμές το PES σε όλα τα επίπεδα. Οτι έχει πιο σωστές βάσεις, αλλα ειναι πολύ πίσω σε περιεχόμενο(και δεν εννοώ τα Modes και τις ομάδες, αλλα το πόσο έχει εμπλουτιστεί το gameplay, οι κίνησεις των ποδοσφαιριστών, οι αντιδράσεις του κόσμου και και και)
    .

  9. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    toninio (01-02-2016)

  10. #348

    Default PES 2016

    Δεν εχω να πω κατι,την εχω πει τη γνωμη μου, απλως,

    Πραγματικα ειναι απόλαυση να μπορεις να παρακολουθείς μια συζητηση η οποία τεκμηριώνεται με επιχειρήματα και χωρις ίχνος fanboyσμου,σε πολυ ωραιο κλίμα ,ειτε προτιμάς το ενα παιχνιδι ειτε το αλλο.

    Ειναι τεράστιο παράσημο αυτο για το forum.

    Μπραβο ρε μάγκες!🏻


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. The Following 5 Users Say Thank You to Giannis1979 For This Useful Post:

    Ezio_ioannis (03-02-2016),mihalis13 (01-02-2016),PDS (30-01-2016),Slay (31-01-2016),toninio (01-02-2016)

  12. #349

    Default

    Πως μπορώ να παίξω online 2 με 2 αγνώστους και πως μπορώ να παίξω 2 με 2 φίλους;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #350

    Default

    Φίλε, δυστυχώς δεν έχω ιδεά από online, 2x2 κλπ, μιας και παίζω μόνο v Cpu, αλλά σίγουρα θα σε βοηθήσουν οι υπόλοιποι.

    Giannis1979, ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Ο fanboy-σμός δεν βοηθάει ποτέ πουθενά.

    PDS, στο θέμα του manual, ίσως επειδή έχει κάποιες διαφορές και έχεις συνηθίσει του Φίφα (αν παίζεις χρόνια Φίφα), να σου φαίνεται κάπως. Όμως, δεν αποκλείεται του Προ, επειδή και στο assisted νομίζω έχει περισσότερη βοήθεια αντίστοιχα, να είναι κάπως πιο εύκολο, δηλαδή κάποιες πάσες να βγαίνουν πιο εύκολα από ό,τι στο Φίφα. Γενικώς, το Φίφα μοιάζει να έχει λίγο περισσότερο error γενικά στην πάσα. Φέτος δεν έχω παιξει και πολύ Φίφα, αλλά νομίζω το manual λειτουργεί το ίδιο με τις άλλες χρονιές. Από το manual του Φίφα ήμουν αρκετά ευχαριστημένος, εκτός από τις σέντρες και λίγο τις through passes. Στο Προ, μου φαίνεται ότι λειτουργουν όλες οι πάσες με περισσότερη συνέπεια, αλλά ίσως μισό κλικ πιο εύκολα. Δεν μπορώ να πω κάτι με σιγουριά.
    Συμφωνώ απόλυτα στο θέμα αδράνειας του Φίφα. Δεν πάει πια άλλο, έχει κουράσει αυτή η μονότονη κίνηση, κάπως soft, με έλλειψη αδράνειας (momentum, επιβράδυνση κλπ). Έχουν κουράσει και αυτά τα ισχνά μοντέλα παικτών πιστεύω. Δεν μπορεί το Φίφα ακόμα να βασίζεται σε αυτά τα μοντέλα και σε αυτά τα physics. Η ΕΑ έχει τα οικονομικά μέσα να περάσει σε next gen physics και πρέπει να το κάνει. Κι έτσι πάνε κάπως "άδικα" όλα τα animations και αντιδράσεις παικτών (το περιεχόμενο στο gameplay που εννοείς). Επίσης, το Φίφα έχει αρκετά πιο πλούσιο χειρισμό παίκτη, με πιο στενό κοντρόλ μπάλας, περισσότερα είδη πάσας, περισσότερες τρίπλες και προσποιήσεις (για το τελευταίο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος ακόμα) και σίγουρα το Προ πρέπει να εμπλουτιστεί εκεί.......

  14. The Following User Says Thank You to toninio For This Useful Post:

    PDS (01-02-2016)

  15. #351
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by toninio View Post
    Συμφωνώ απόλυτα στο θέμα αδράνειας του Φίφα. Δεν πάει πια άλλο, έχει κουράσει αυτή η μονότονη κίνηση, κάπως soft, με έλλειψη αδράνειας (momentum, επιβράδυνση κλπ).
    Δεν αντέχονται άλλο αυτες οι ανεξήγητα απότομες αντιδράσεις και κινήσεις των ποδοσφαιριστών στο FIFA. Το PES το πηγαίνει πολύ σωστά σε αυτον τον τομέα. Τι να πείς...το καθένα σε ξενερώνει για διαφορετικούς λόγους. Ας ελπίσουμε το 17 να δούμε σημαντικές αναβαθμίσεις.
    .

  16. #352

    Default

    Είναι καιρός το Φίφα πια να αλλάξει εντελώς μηχανή ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο (δεν είμαι γνώστης σε αυτά), γιατί αυτό το μπαλαρινέ στυλ είναι πολλά χρόνια, κι είναι κουραστικό και λάθος. Κι είναι κρίμα, για ένα παιχνίδι που έχει μέσα πάρα πολλά καλά στοιχεία.
    Φυσικά, το Προ έχει και αυτό τα προβλήματά του. Με την πρόοδο που έκανε όμως, μου φαίνεται ότι είναι πια πιο κοντά σε κάτι πάρα πολύ καλό, διότι έχει λιγότερα πράγματα να διορθώσει (ή λιγότερο βασικά), από το Φίφα. Τεσπά, γνώμες είναι αυτές, δεν είμαστε και μέσα στις εταιρείες να ξέρουμε τί κάνουν.
    Να δω μία χρονιά να είναι και τα δύο παιχνιδάρες και τί στον κόσμο.......

  17. The Following User Says Thank You to toninio For This Useful Post:

    PDS (01-02-2016)

  18. #353

    Default

    Υπήρξε αυτο το 1998 αν θυμαμαι καλα.

    Το pro ηταν κορυφή αλλα το Fifa ειχε το indoor stadium και ειχε τρελο χαβαλε!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #354

    Default

    Εγω αυτο που θα κρατησω παντως ειναι οτι το pro μετα απο αρκετα χρονια μπορει να κοιταξει το fifa στα ματια. Και νομιζω πως φετος ειναι και καλυτερο. Και μιλαω για overall εμπειρια, δεν θα μπω σε τεχνικες λεπτομερειες. Ειμαι football fan και εχω παιξει/λιωσει ολα τα ποδοσφαιρακια που υπαρχουν απο το 1990.
    Ακομα θυμαμαι την αλλαγη εποχης του pro 98 και την πτωση του evo απο το 2007 και μετα. Οπως και την ανοδο του fifa απο το 2010 και μετα που ηταν για την εποχη του ενα πολυ καλο/ολοκληρωμενο ποδοσφαιρακι. Αλλα παντα ελπιζα οτι το pro θα μπορεσει να επανελθει και γιατι οχι και να το ξεπερασει και φαινεται πως φετος εχει μπει πολυ δυνατα.

    Μακαρι λοιπον να συνεχισει αφου οι κερδισμενοι αυτου του ανταγωνισμου θα ειμαστε τελικα εμεις.

    Δυο πραγματα μονο με στεναχωρουν ( τα οποια βεβαια ειναι εκτος του θεματος μας).

    Το ενα ειναι οτι football games την τελευταια δεκαετια βλεπουμε μονο αυτα τα 2. Βεβαια το κοστος και η εμπειρια που χρειαζεται για μια εταιρεια να χτυπησει αυτα τα 2 ειναι σχεδον αδυνατο να βρεθει.

    Και το δευτερο ειναι οτι καθε χρονο βλεπουμε καινουριο τιτλο -πολλες φορες και ενδιαμεσα οπως wc η euro- με αποτελεσμα να απαξιωνεται αυτοματως η αξια του προηγουμενου τιτλου. Στο βωμο του χρηματος εννοειται, αφου ειναι θεμα μαρκετινγκ ολα πλεον και αφου πουλαει, καλα κανουνε οι εταιρειες. Παρολο που θα μπορουσαν με ενα update/dlc να μην βγαλουν νεο τιτλο, αφου οπως βλεπουμε πολλες φορες τα παιχνιδια απο χρονια σε χρονια ειναι σχεδον ιδια.

    Anyway για να μην ξεφευγουμε εκτος θεματος αλλα και να μη μακρυγορω, αυτες ειναι οι αποψεις μου!

    Στάλθηκε από το SM-N910C μου
    Last edited by trabakoulas; 02-02-2016 at 00:06.

  20. The Following 3 Users Say Thank You to trabakoulas For This Useful Post:

    Giannis1979 (02-02-2016),PDS (02-02-2016),toninio (02-02-2016)

  21. #355

    Default

    Έχεις δίκιο, θα συμφωνήσω σχεδόν σε όλα. Και η επάνοδος του Προ είναι κάτι καλό και για το Φίφα, που θα αναγκαστεί και αυτό να δει αλλιώς το όλο θέμα (λέμε τώρα, γιατί το Φίφα είναι μακράν πρώτο ακόμα σε πωλήσεις και ίσως δεν ιδρώνει πολύ το αυτί τους).
    Για την ίσως μη απαραίτητη κυκλοφορία νέου τίτλου κάθε χρόνο, δεν είναι ότι δεν έχεις δίκιο, απλά πιστεύω ότι και εμείς οι ίδιοι οι ποδοσφαιρόφιλοι\ποδοσφαιράκηδες κάπου θέλουμε τον νέο τίτλο κάθε Σεπτέμβριο. Είναι κάτι σαν την μεταγραφική περίοδο, όπου διαβάζουμε νέα και φήμες, αναμένουμε τα νέα αποκτήματα κλπ κλπ (αν και παλιότερα αυτό ήταν πιο έντονο, όχι τόσο πολύ τώρα). Έπειτα, πέρα από την αίσθηση του καινούριου, αλλάζουν κάποια πράγματα στην ΑΙ (πέρα από κάποια aniamations και άλλα πιο επιφανειακά), πχ να μπαίνουν κάπως αλλιώς τα γκολ (Φίφα14-από πλάγια με κεφαλιές\σουτ από κοντά, Φίφα 15 περισσότερο από τον άξονα κλπ), διαφορετικά στριψίματα και ελιγμούς κλπ. Στην ουσία, ο πυρήνας του gameplay παραμένει ίδιος βέβαια, κι είναι λογικό.
    Πχ για το Προ τώρα, θα ήθελα να δω να αλλάξουν κάποια συγκεκριμένα πράγματα στο gameplay, ώστε ναι μεν να είναι παρόμοιο το παιχνίδι στην βάση του, αλλά πιο σωστό σε ορισμένα πράγματα, πχ να μειώσουν κάποια μακρόσυρτα animations σε διεκδικήσεις, όπου ο παίκτης φαίνεται να σαστίζει, καλύτερο μαρκάρισμα και πίεση από την Cpu, και στην άμυνά της και στο κέντρο, λίγο πιο σπίρτα οι τερματοφύλακες σε ορισμένα σουτ που τα ρουφάνε εύκολα και 1-2 άλλα πραγματάκια.....

  22. #356
    Advanced Member opozit's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    511
    PSN ID
    receiver21

    Default


  23. The Following User Says Thank You to opozit For This Useful Post:

    De-lee_GR (04-02-2016)

  24. #357
    Senior Member fioumann's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Nεο Φαληρο
    Posts
    115
    PSN ID
    fioumann
    Name
    Ευθύμης

    Default

    Ρε μάγκες έχω αγανάκτησει με τις ομάδες στο my club.Σκας λεφτά έχεις ομάδα.Το ίδιο με απωθηςε και από το Fifa!!!Ωραιο το φετινό PES αλλά από ότι φαίνεται ακολουθεί στρατηγικές Fifa για να μαζέψει extra φράγκα.Πραγμα που αν κανείς στο PES έχεις ομαδάρα ενώ στο Fifa απλά τα κλαις τα λεφτουδακια σου.Θεωρω επίσης απαράδεκτο το να μην έχεις επιλογή για να αναζητήσεις και να πάρεις παίχτη που θες.Αν είσαι τυχερός και αν σου κάτσει κανένας παίχτης καλώς ειδάλλως κλάφτα Χαράλαμπε.Εφτασα μέχρι την division 5 αλλά έπεσα στην 7,και εκεί με βλέπω να το αφήνω.Επαιξα λίγο bal στην αρχή αλλά το παράτησα.Αλλα modes δεν έχω δοκιμάσει.Να δοκιμάσω κανα master league;Πολύ το λιώσιμο και δεν είμαι για τέτοια.


  25. #358
    Cool Member Sakman's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Ναυπλιο
    Posts
    153
    Name
    Σακης

    Default

    Παιδια καλησπερα.
    Επειδη δεν ξερω καλα αγγλικα και βρηκα αυτο https://store.playstation.com/#!/en-...S2016F2P000000 μπορει να μου πει καποιος αν ειναι ολοκληρο το παιχνιδι η οχι;Ειναι δωρεαν και επειδη πρωτη φορα θα παιξω ποδοσφαιρακι,θελω να δω πως ειναι σαν χειρισμος.Παλια ειχα παιξει στο ps1 το fifa 2000 και μου αρεσε πολυ!Ειχε πολυ ευκολο χειρισμο.Βεβαια τωρα δεν ξερω πως ειναι στα καινουρια και ποιο ειναι καλυτερο απο χειρισμο,το fifa η το pes.

  26. #359
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    Quote Originally Posted by Sakman View Post
    Παιδια καλησπερα.
    Επειδη δεν ξερω καλα αγγλικα και βρηκα αυτο https://store.playstation.com/#!/en-...S2016F2P000000 μπορει να μου πει καποιος αν ειναι ολοκληρο το παιχνιδι η οχι;Ειναι δωρεαν και επειδη πρωτη φορα θα παιξω ποδοσφαιρακι,θελω να δω πως ειναι σαν χειρισμος.Παλια ειχα παιξει στο ps1 το fifa 2000 και μου αρεσε πολυ!Ειχε πολυ ευκολο χειρισμο.Βεβαια τωρα δεν ξερω πως ειναι στα καινουρια και ποιο ειναι καλυτερο απο χειρισμο,το fifa η το pes.
    Οχι φιλε δεν ειναι ολο το παιχνιδι! Ειναι η free to play εκδοση που περιεχει μονο το my club


    Sent from my iPhone 6

  27. The Following User Says Thank You to AriStos13 For This Useful Post:

    Sakman (14-02-2016)

  28. #360
    Cool Member Sakman's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Ναυπλιο
    Posts
    153
    Name
    Σακης

    Default

    Α,οκ!Σε ευχαριστω πολυ φιλαρακι.

    Υ.Γ. Μηπως ξερει καποιος να μου πει βρε παιδια για καποιον αρχαριο στο ποδοσφαιρακι τι θα ηταν καλυτερο απο χειρισμο,δυσκολια κτλ καποιο απο τα fifa η απο τα pes για να ξεκινησει καποιος να παιζει;
    Last edited by Sakman; 14-02-2016 at 20:14.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •