Page 19 of 19 FirstFirst ... 91516171819
Results 361 to 378 of 378

Thread: PES 2016

  1. #361
    Advanced Member TZANNSPY's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αγ. Δημήτριος
    Posts
    269

    Default

    Νομίζω πως είναι καθαρά θέμα γούστου, γιατί δεν κατεβάζεις τα demos και να δεις ποιο σου ταιριάζει;

    Intel Core 2 Quad Q9550 || Asus P5Q || Sapphire HD 6950 || 4x2GB Geil B-Dragon || CM M620 RP Mod || CM 690 ΙΙ ||
    Intel SSD X25-M 80GB || 2x WD CB 1TB || 1x Seagate 500GB || WD 250GB EXT HDD || LG DVD-RW GH22LS30 || TEAC FD 7in1 ||
    LG M2382D || Logitech X-230 || MS Wireless Optical Desktop 3000 || Logitech RumblePad 2 || Epson SX515W ||
    * Hewlett Packard Mini 200-4200ev *
    * Sony PS3 60GB=>320GB+PS3break v1.2+WD MyPassport Essential 500GB External HDD *

  2. #362
    Cool Member Sakman's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Ναυπλιο
    Posts
    153
    Name
    Σακης

    Default

    Quote Originally Posted by TZANNSPY View Post
    Νομίζω πως είναι καθαρά θέμα γούστου, γιατί δεν κατεβάζεις τα demos και να δεις ποιο σου ταιριάζει;
    Ναι αυτο εχω αρχισει και κανω!

  3. #363
    Cool Member Sakman's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Ναυπλιο
    Posts
    153
    Name
    Σακης

    Default

    Quote Originally Posted by Sakman View Post
    Ναι αυτο εχω αρχισει και κανω!
    Βρηκα μονο του fifa demo.Δεν βρηκα ομως στο ps store του pes.

  4. #364
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Κατεβαζεις την F2P εκδοση και το δοκιμαζεις.
    https://store.playstation.com/#!/en-...S2016F2P000000

    Εχει διαθεσιμες 6 ομαδες για διπλο στον καναπε και το mode my club για online,
    εχει και ελληνικη περιγραφη και μενου.

  5. #365
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    UEFA EURO 2016 getting standalone release on PS3 & PS4 in April

    But all PES 2016 players get it as free DLC on March 24.
    A UEFA EURO 2016 edition of PES 2016 will launch at retail and digitally for PS3 and PS4 on April 21, Konami has announced. The new edition will feature the original PES 2106, plus all the EURO 2016 DLC content.
    The DLC, meanwhile, will be released to all existing PES 2016 players on March 24, giving PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360 and PC gamers the chance to take part in this summer's tournament. The DLC will be available free of charge.

    EURO 2016 kicks off in France on June 10 and will see 24 teams battle it out over 50 matches, with the final taking place on July 10. The mode will feature full iconography and presentation elements from this year's tournament, and also includes the Stade de France stadium, which hosts the final in July.
    From the 24 qualified teams that feature real players with hundreds of authentic player faces, 15 fully licensed teams will be included with the latest strips for England, Wales, Germany, Spain, Portugal, Italy, Ukraine, Czech Republic, Croatia, Slovakia, Iceland, Turkey, Albania, Northern Ireland and hosts France. All squads will also be in line with those of the qualifying nations.
    Whether downloading the DLC or buying the standalone game, the new EURO 2016 mode will be selectable from the PES 2016 main menu.
    Also look out for EURO 2016 content coming to PES Club Manager and Konami's PES Collection titles for iOS and Android.



    source: videogamer.com

  6. The Following User Says Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    djpar (22-02-2016)

  7. #366
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default


  8. The Following User Says Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    djpar (09-03-2016)

  9. #367
    Senior Member fioumann's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Nεο Φαληρο
    Posts
    115
    PSN ID
    fioumann
    Name
    Ευθύμης

    Default

    Παίδες αυτό που με τρελαίνει πλέον σ αυτού του τύπου παιχνίδια ξέρετε ποιο είναι;;
    Το σκας λεφτά για coins κ έχεις ομάδα!!!Εχει καταντήσει αηδία πλέον αυτό...Περσυ έπαιζα Fifa και γινοτανε τις μουρλης από παιδάκια που είχαν κολλημένο το r1 κ έπαιζαν...Φέτος λέω θα πάρω προ γιατί θυμόμουν πει ps3 ότι γινόντουσαν καλά ματσακια...Το τσίμπησα αλλά μετά λύπης μου διαπίστωσα ότι η Κοναμι πάει προς τα χνάρια της EA με τα coins να δίνουν κ να παίρνουν!!!Κριμα μου φαίνεται ότι θα παίζω πλέον online με κανονικές ομάδες γιατί δεν έχει νόημα το myclub!!!

  10. #368

    Default

    Δυστυχώς, ως εταιρείες πάντα επιδιώκουν το κέρδος (φυσιολογικό), κι αυτό είναι αιτία πολλών κακών για τα παιχνίδια....

    Περί offline και δυσκολίας, νομίζω ότι τελικά το Superstar είναι το καλύτερο. Σε Master League, το παιχνίδι είναι ικανοποιητικά δύσκολο, χωρίς να κάνει υπερβολικό cheating και scripiting. Ειδικά εάν έχεις μικρομεσαία ομάδα και δεν κάνεις πολλές ή δυνατές μεταγραφές, αλλά το κράτήσεις σε ρεαλιστικά επίπεδα, εκεί πάει καλά το πράγμα..........

  11. #369

    Default

    Παιδια καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση διοτι σκεφτομαστε με κατι φιλους να αγορασουμε το pes 2016 μιας που ειναι σε προσφορα αυτες τις μερες.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι εαν μπορουμε να παιξουμε πχ 2vs2 η 3vs3 παιζοντας με δυο ομαδες αλλα ο καθε ενας να βρισκεται στο δικο του ps4.Μου εχουν πει οτι δεν γινεται και οτι γινοταν μονο στο ps3? Επισης αν δεν γινεται ξερει κανεις αν γινεται στο Fifa? Ευχαριστω.

  12. #370
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    http://www.squawka.com/news/intervie...omeback/626330

    Συνέντευξη Adam bhati, αύριο σκάει και το free euro dlc

  13. #371
    Elite xarhss's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    NIKAIA
    Posts
    800
    PSN ID
    manos23_08

    Default

    Παιδιά μία ερώτηση. Μπορώ στο ps4 να βάλω ΑΕΚ παοκ κτλπ;φαντάζομαι οσφπ παι θα έχει; Υπάρχουν έτοιμα; Για ps4? Thanks


  14. #372
    Advanced Member widebit's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    465
    PSN ID
    secondtoughest

    Default

    Καλημερα παιδια. Κατεβασα free PES2016 στο PS4 και μπορω να πω οτι μου αρεσει αρκετα. Μου θυμιζει τα πρωτα Pro
    Μπηκα στο Store αλλα ειδα πως υπαρχουν 2 εκδοσεις.... την Digital Version Bundle και την Anniversary Edition Bundle.
    Ποια ειναι η καλυτερη;
    Εμενα με ενδιαφερει να εχει το κλασικο single player με copa libertadores κλπ και βεβαια και online εναντια σε αλλους.

    Μηπως αν το αγορασω σε full εκδοση δεν αλλαζει τιποτα, παρα μονο τα coins και κατι μεταγραφες;

  15. #373
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Η anniversary είναι για το Myclub, δίνει Neymar και coins

  16. #374
    Elite xarhss's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    NIKAIA
    Posts
    800
    PSN ID
    manos23_08

    Default

    η εκδοση που δινει στα 23 ευρω στο store εχει ελληνικη περιγραφη?


  17. #375
    PS4forums Fanatic jk_blue_tiger's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ηρακλειο
    Posts
    2,975
    PSN ID
    jk_blue_tiger
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by xarhss View Post
    η εκδοση που δινει στα 23 ευρω στο store εχει ελληνικη περιγραφη?
    Yesss.
    Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος...
    Spoiler!

  18. #376
    Advanced Member widebit's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    465
    PSN ID
    secondtoughest

    Default PES 2016

    Αυτή στα 23€ θα πάρω τότε. Δεν υπάρχει λόγος για την άλλη έκδοση. Όπως είπαν και πιο πάνω, όποιος σκάσει τα άπειρα λεφτά θα έχει και καλύτερη ομάδα.

  19. #377
    Elite volyros's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,160
    PSN ID
    omilitis1986
    Name
    Γιαννης

    Default

    Ρε αδερφια πως την κανουν αυτη την μακακια που οταν χανουν κολλανε καπως την συνδεση και τερματίζεται ο αγωνας αλλα δεν νικας οπως την αποσυνδεση απλα δεν γινεται τιποτα?3 κωλοπαιδα μου το χουν κανει τωρα στο 80φευγα κι εχω σαλταρει!!Εχουν φαει οτι μπινελικι υπαρχει στην Αγγλικη γλωσσα!!
    Στην εποχή αυτή που ζούμε των μετρίων,βασιλιάδες οι τρελοί των ηλιθίων.
    B.D.FOXMOOR



  20. #378

    Default

    εχουν ανοικτο το pc και την καταλληλη στιγμη κατεβαζουν πολλα αρχεια μαζι,ειτε απο τορεντ,ειτε μεγαλα iso οπως ειναι τα ubuntu με αποτελεσμα να υπερφορτωνουν την γραμμη τους,οσο η κοναμι θα συνεχισει να εχει το P2P στο online αυτα θα γινονται.

Page 19 of 19 FirstFirst ... 91516171819

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •