Page 28 of 28 FirstFirst ... 182425262728
Results 541 to 558 of 558

Thread: Fallout 4

  1. #541
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default



    Eιναι θετικο που σκεφτηκαν και αυτους με τις full HD TVs με το pro patch(super sampling)
    .

  2. #542
    Advanced Member Sergio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    315
    PSN ID
    vavavou
    Name
    Dr.Who

    Default

    Έχοντας φτάσει στο 30% του παιχνιδιού μπορώ να πώ οτι (ειδικά τώρα που το βρίσκεις 20 ευρώ),αξίζει και με το παραπάνω τα χρήματα του.Μπορεί να μην έχει next gen γραφικά όπως το The Witcher,να είναι μια απο τα ίδια,αλλά αυτό αγοράζεις:ατμόσφαιρα,ατελείωτη εξερεύνηση και διάρκεια.Παρολαυτα,όσο φαν και να είμαι δεν μπορώ να παραβλέψω το γεγονός οτι έχει ορισμένα bugs το παιχνίδι,με το σημαντικότερο (τουλάχιστον σε εμένα,στο σημείο που βρίσκομαι τώρα) να είναι στην αποστολή Fire Support.Κολλάει,δεν μπορώ να γίνω μέλος των Brotherhood of Steel με αποτέλεσμα να μην μπορώ να προχωρήσω με τα quests τους.Έψαξα στο youtube αλλά δεν πιάνει τίποτα.Κάποια άλλη λύση?Ευχαριστώ...


    P.S.:Η 'ολη φάση με το The Institute μου θυμίζει πολύυυυυ Westworld!Σούπερ!!
    Last edited by Sergio; 20-02-2017 at 13:29.

  3. The Following User Says Thank You to Sergio For This Useful Post:

    chronohill (20-02-2017)

  4. #543
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Tερματισα και γω το παιχνιδι και θα εκθεσω τις αποψεις μου...
    Γενικα ειναι ενα fallout χορταστικοτατο διασκεδαστικοτατο που αξιζει τις πολυ καλες κριτικες που εχει παρει...εχει ενα πολυ ενδιαφερον σεναριο και εχει πολλες "μαγκιες" στην δομη των quests που σε κρατανε...Καταρχας μονο και μονο η επιλογη factions που εχει ουσια και σκοπο ειναι φοβερη...επισης καταφερνει ετσι οπως τελειωνει να βλεπεις το impact της ιστοριας οπως και τις επιρροες πανω σε βασικους χαρακτηρες
    Spoiler!
    ...Φυσικα στα πολυ θετικα θα βαλω και τους companions που υπαρχει πραγματικο δεσιμο και εξελιξη στην σχεση οπως και που καποιοι εχουν και ειδικο quest...
    ΤΕλος με τα πολυ θετικα ας παμε στα αρνητικα που βεβαιως ειναι ο τεχνικος τομεας...Εχοντας παιξει προσφατα το GoW ειναι οντως πολλες φορες σαν να υπαρχει χασμα γενεων μεταξυ τους...ευτυχως δεν επεσα σε κανενα θανατηφορο glitch...Αυτο που ηθελα να σημειωσω ειναι τα ανελεητα loading times...πραγματικα ειναι αστειο..μπορει να ανοιγεις δυο πορτες απανωτα και να φορτωνει για 10sec εκαστο...Δηλαδη τραγικο...

    Τωρα πηγα κατευθειαν για το πρωτο DLC το Far Harbor λεω μετα για automatron πως λεγεται και τελος nuka cola...ολα τα αλλα του pass δεν εχουν να κανουν με story ετσι δεν ειναι?

    Παντως στο επομενο πρεπει να γινουν ριζικες αλλαγες δεν το συζητω...
    Spoiler!

  5. #544
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Tερματισα και γω το παιχνιδι και θα εκθεσω τις αποψεις μου...
    Γενικα ειναι ενα fallout χορταστικοτατο διασκεδαστικοτατο που αξιζει τις πολυ καλες κριτικες που εχει παρει...εχει ενα πολυ ενδιαφερον σεναριο και εχει πολλες "μαγκιες" στην δομη των quests που σε κρατανε...Καταρχας μονο και μονο η επιλογη factions που εχει ουσια και σκοπο ειναι φοβερη...επισης καταφερνει ετσι οπως τελειωνει να βλεπεις το impact της ιστοριας οπως και τις επιρροες πανω σε βασικους χαρακτηρες
    Spoiler!
    ...Φυσικα στα πολυ θετικα θα βαλω και τους companions που υπαρχει πραγματικο δεσιμο και εξελιξη στην σχεση οπως και που καποιοι εχουν και ειδικο quest...
    ΤΕλος με τα πολυ θετικα ας παμε στα αρνητικα που βεβαιως ειναι ο τεχνικος τομεας...Εχοντας παιξει προσφατα το GoW ειναι οντως πολλες φορες σαν να υπαρχει χασμα γενεων μεταξυ τους...ευτυχως δεν επεσα σε κανενα θανατηφορο glitch...Αυτο που ηθελα να σημειωσω ειναι τα ανελεητα loading times...πραγματικα ειναι αστειο..μπορει να ανοιγεις δυο πορτες απανωτα και να φορτωνει για 10sec εκαστο...Δηλαδη τραγικο...

    Τωρα πηγα κατευθειαν για το πρωτο DLC το Far Harbor λεω μετα για automatron πως λεγεται και τελος nuka cola...ολα τα αλλα του pass δεν εχουν να κανουν με story ετσι δεν ειναι?

    Παντως στο επομενο πρεπει να γινουν ριζικες αλλαγες δεν το συζητω...
    ΣΥΜΦΩΝΩ και επαυξανω. Αν και ειμαι φανατικλα των Fallout, εχωντας κανει στο 100% τα δυο προηγουμενα (στο πσ3), ολα οσα λες ισχυουν. Μου αρεσουν τα καρτουνιστικα γραφικα, αλλα η μηχανη του παιχνιδιου δειχνει σα να μην εκανε ουτε μισο βημα μπροστα σπο το 3...μη πω οτι εχει κανει και λιγο πισω σε σχεση με το new vegas. Δεν ειναι τυχαιο οτι "τσιγκουνευτηκα" σε αυτο το game να παρω και το season pass για τα πολλα dlc που εχει και ας μου την σπαει που δεν θα εχω το 100% και λογω οτι το παιχνιδι με αφησε ανικανοποιητο σε καποια σημεια και λογω του οτι οντως καποια dlc ηταν απλα προσθηκες και "ευκολιες" στην αποκτηση καποιων τροπαιων (πχ στο να πετυχεις 100% happiness σε ενα settlement) και στο να παρεις καποια αλλα "καινουργια" αλλα μεσα στο main game και μονο 3 ηταν πραγματικη επεκταση παιχνιδιου.
    Δε μετανιωνω που το επαιξα, περασα ευχαριστα....αλλα για τετοια εταιρεια θα μπορουσε ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  6. #545
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Εγω θα διαφωνησω παρα πολυ και με τους δυο σας! Θεωρω το 4 ως μακραν το χειροτερο παιχνιδι σειρας. Εντυπωση μου κανει Κρονο πως σου αρεσε!
    Στα +
    -> Βase building + Crafting ευχαριστες προσθηκες. Προσθηκη ομως γκιμικ, οσο αναφορα το base building, διοτι δεν εχει καποιο πραγματικο αντικτυπο
    -> Power armor
    -> Ωραια Sandbox / Explolartion εμπειρια

    Στα -
    -> Βαρετο Main quest, αντιστροφο του 3
    -> Μηχανη γραφικων για τα πανηγυρια
    -> Αδιαφοροι companions
    -> Ανυπαρκτο skill system
    -> Συστημα διαλογου για τα πανηγυρια στο τετραγωνο
    -> Περισσοτερο FPS με RPG στοιχεια παρα το αναποδο.

    Η συγκριση παντα γινεται με το γνομωνα πως τα fallout σαν franchise ειναι σιγουρα στο top 10 μην πω 5 για την παρτη μου.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    AgentPrinny007 (27-06-2018),chronohill (27-06-2018)

  8. #546
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Nikoladim View Post
    Εγω θα διαφωνησω παρα πολυ και με τους δυο σας! Θεωρω το 4 ως μακραν το χειροτερο παιχνιδι σειρας. Εντυπωση μου κανει Κρονο πως σου αρεσε!
    Στα +
    -> Βase building + Crafting ευχαριστες προσθηκες. Προσθηκη ομως γκιμικ, οσο αναφορα το base building, διοτι δεν εχει καποιο πραγματικο αντικτυπο
    -> Power armor
    -> Ωραια Sandbox / Explolartion εμπειρια

    Στα -
    -> Βαρετο Main quest, αντιστροφο του 3
    -> Μηχανη γραφικων για τα πανηγυρια
    -> Αδιαφοροι companions
    -> Ανυπαρκτο skill system
    -> Συστημα διαλογου για τα πανηγυρια στο τετραγωνο
    -> Περισσοτερο FPS με RPG στοιχεια παρα το αναποδο.

    Η συγκριση παντα γινεται με το γνομωνα πως τα fallout σαν franchise ειναι σιγουρα στο top 10 μην πω 5 για την παρτη μου.
    Ενταξει στο crafting που μπορουσες να αλλαξεις τα οπλα σου κατα το δοκουν, μου αρεσε.....



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  9. #547
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Quote Originally Posted by rookie View Post
    Ενταξει στο crafting που μπορουσες να αλλαξεις τα οπλα σου κατα το δοκουν, μου αρεσε.....
    Σαν + το εβαλα

  10. #548
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by Nikoladim View Post
    Εγω θα διαφωνησω παρα πολυ και με τους δυο σας! Θεωρω το 4 ως μακραν το χειροτερο παιχνιδι σειρας. Εντυπωση μου κανει Κρονο πως σου αρεσε!
    Στα +
    -> Βase building + Crafting ευχαριστες προσθηκες. Προσθηκη ομως γκιμικ, οσο αναφορα το base building, διοτι δεν εχει καποιο πραγματικο αντικτυπο
    -> Power armor
    -> Ωραια Sandbox / Explolartion εμπειρια

    Στα -
    -> Βαρετο Main quest, αντιστροφο του 3
    -> Μηχανη γραφικων για τα πανηγυρια
    -> Αδιαφοροι companions
    -> Ανυπαρκτο skill system
    -> Συστημα διαλογου για τα πανηγυρια στο τετραγωνο
    -> Περισσοτερο FPS με RPG στοιχεια παρα το αναποδο.

    Η συγκριση παντα γινεται με το γνομωνα πως τα fallout σαν franchise ειναι σιγουρα στο top 10 μην πω 5 για την παρτη μου.
    Eλα μεγαλε Τασο...Χαιρομαι που απαντησες...να κανουμε διαλογο για το παιχνιδι..
    Λοιπον να σου θυμισω οτι εγω εχω παιξει μονο το 3 και αυτο στο ps3 οπου κρασαρε ανελεητα και ειχε αρκετα bugs...και ολα αυτα η GOTY ετσι?ΠΑρολα αυτα με κρατησε και μαρεσε πολυ...Εχω στο backlog το New Vegas αλλα δεν εχω ασχοληθει ελπιζω να τα καταφερω...
    Οποτε καταλαβαινεις οτι δεν εχω μεγαλη εμπειρια στην σειρα και δεν συγκρινεται η δικη σου ματια με την δικη μου...
    Με τους companions πχ εγω που ασχοληθηκα με Παιπερ,Danse και Nick μαρεσαν...
    οντως ρε συ το skill system τι φαση?Ξεκιναει σου ζηταει να βαλεις τα special και μετα βλεπεις οτι οι επιλογες για τα περκς σε δεσμευουν με την προηγουμενη αποφαση...Εγω πχ εβλεπα πολυ ενδιαφεροντα περκς αλλα που να τα πιασω μετα?ειχα βαλει luck χαμηλα και μαρεσαν πολυ τα περκς...
    Με τα DLCs εχεις ασχοληθει?Το πιο "αδυναμο" ειναι το nuka?
    Spoiler!

  11. #549

    Default

    Το nuka world ειναι το πιο αδυναμο απο την αποψη οτι για να ζησεις ολη την εμπειρια του dlc θα πρεπει να συμμαχησεις με τους "κακους". Το μονο dlc που δοκιμασα ηταν το far harbor. Εξαιρετικη ατμοσφαιρα και με περισσοτερα rpg χαρακτηριστικα απο το κυριως παιχνιδι αλλα με bullet sponge για εχθρους ηταν nope για εμενα και τo γεγονος οτι το επαιζα στο survival mode το εκανε ακομη πιο δυσκολο. Ισως καποια στιγμη στο μελλον να ασχοληθω μαζι του.

    Γενικα σαν παιχνιδι θα ελεγα οτι ηταν ενα διασκεδαστικο FPS.

  12. #550
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Λοιπόν το ξεκίνησα εγώ εχθές μιας και ενεργοποίησα το game pass στο One (14 days free trial) και το είχε στην Library.
    Δεν έχω παίξει ποτέ κανένα παιχνίδι της σειράς αλλά το συγκεκριμένο ήθελα να το δοκιμάσω, αλλά πάντα είτε ήθελα κάποιο άλλο game και επίσης με "τρομαζαν" αρκετά αρνητικά σχόλια που είχα διαβάσει τόσα χρόνια.
    Λοιπόν έχω παίξει μόνο 3 ώρες και προς το παρόν το παιχνίδι είναι απολαυστικό.
    Μου αρέσει πολύ αυτός ο post apocaluptic κόσμος και πραγματικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα γραφικά.
    Ακόμα είναι πολύ νωρίς βέβαια για συμπεράσματα αλλά οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι άκρως θετικές.
    Ίσως αν είχα παίξει τα προηγούμενα παιχνίδια να ήμουν τόσο θετικός με το παιχνίδι, αλλά ο,τι έχω δει μέχρι τώρα μου αρέσει αρκετά.
    Τις επόμενες μέρες θα ξαναποστάρω περαιτέρω εντυπώσεις (story, gameplay κλπ) αν και δεν νομίζω να βοηθήσω κάποιον (λογικά όποιος ήθελε να παίξει το παιχνίδι θα το είχε κάνει μέχρι τώρα)
    Spoiler!

  13. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    chronohill (02-08-2018)

  14. #551
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Λοιπόν μετά από 20 ώρες gameplay αποφάσισα να το παρατήσω.
    Οι πρώτες 12 ώρες ήταν πολύ ωραίες και πραγματικά απολάμβανα το παιχνίδι, αλλά καταντάει πολύ επαναλαμβανόμενο (πήγαινε εκεί, σκότωσε κάποιους, γύρνα πίσω, πάρε το reward)
    Δεν έχω εμπειρία από άλλα παιχνίδια της σειράς αλλά το Fallout 4 τελικά δεν με κέρδισε.
    Rpg στοιχείο δεν μπορώ να πω πως υπάρχει μέσα στο παιχνίδι, πιο πολύ για ένα fps με διαλόγους μου κάνει. Και δυστυχώς έχει πολύ κακό gunplay ώστε να σε κρατήσει..
    Αν είχε πιο απολαυστικό shooting ίσως και να μην με κούραζε τόσο και να το συνέχιζα.
    Spoiler!

  15. #552
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Το παρατησες ρε Μιχαλιο?Ναι ειναι ενα ιδιαιτερο παιχνιδι και ισως το να μπεις κατευθειαν στο 4ο να ξενισει...και το leveling ειναι καπως ειχαν δικιο τα παιδια που μου το ειχαν πει...Ειναι λογικο να σε ξενερωσει υπαρχουν πολλοι λογοι!
    Εγω το τερματισα επαιξα και το far harbor που ηταν ενα αξιοπρεπες DLC περασα και το aytomatron που δεν ελεγε και πολλα και μπηκα απλα στην αρχη στο nuka cola world και σταματησα εκει...Γενικα στο 5 πρεπει να κανουν τρελες αλλαγες...
    Spoiler!

  16. The Following User Says Thank You to chronohill For This Useful Post:

    mihalis13 (27-08-2018)

  17. #553
    Advanced Member Sergio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    315
    PSN ID
    vavavou
    Name
    Dr.Who

    Default

    Γενικά το 4 πρέπει να είναι το πιο αδύναμο παιχνίδι της σειράς.Κακός τεχνικός τομέας,σχεδόν ανύπαρκτα rpg elements όπως και skill system.Απ την άλλη όμως,όπως και να το κάνουμε,είναι fallout παιχνίδι:το αγαπάς με όλα του τα ελαττώματα!


  18. #554
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Το τελειωσα. Μου φανηκε τεραστιο, ακομα και σε συγκριση με τα προηγουμενα που ηταν μεγαλα. Μου αρεσε αλλα με κουρασε σε καποια φαση. Μου αρεσει οπως παιζει αυτη η σειρα, απολαμβανω τις μαχες με το Vats. Εχει μια αλφα στρατηγικη σε συγκριση με το skyrim και ειναι απολαυστικο αυτο το slow motion και ο ηχος oταν αποτελειωνεις τον αντιπαλο.

    Για τα γραφικα, τουλαχιστον για το περιβαλλον, δεν ξερω γιατι υπαρχουν παραπονα. Το αλμα ειναι τεραστιo σε συγκριση με τα fallout της προηγουμενης γενιας. Το βρηκα σε στιγμες αρκετα ομορφο(πλουσια βλαστηση, φωτισμος). Αυτο που πραγματικα ειναι last last gen, ειναι η παρουσια των NPCs. Eκει ναι ειναι η ασχημια η ιδια. Απαραδεκτο.

    Αυτο που με χαλαει στα fallout ειναι το ποσο flat ειναι οι καταστασεις που συμβαινουν. Σαν να μην εγιναν. Σε αυτο βοηθανε και οι αντιδρασεις των NPCS που ειναι εντελως ρομποτικες και αψυχες. Και ενω στην αρχη ειχα την διαθεση να παρακολουθησω τους διαλογους και το σεναριο γενικοτερα, το παιχνιδι ηταν τοσο μεγαλο που αυτη η flatιτιδα ενοχλουσε ολο και περισσοτερο οσο προχωρουσα. Εγινε πρωταγωνιστης. Στην αρχη υπηρχε μεγαλυτερη ορεξη και τα flaws περναγαν σχεδον απαρατηρητα. Aλλα οταν τραβας κατι τοσο πολυ, θα κουρασει και το ''ματι'' θα πεφτει στα αρνητικα.

    Οπως και στο skyrim, δεν χρειαζεται να με βαζουν να κανω τις χαρες σε ολους στον πλανητη. Δεν χρειαζεται να ακουω τους ιδιους και τους ιδιους διαλογους επειδη καποιος θα με στελνει επ απειρον να κανω το ιδιο πραγμα(οσες φορες και να τον συναντησω).

    Κατα τα αλλα το shooting μερος μου φανηκε πολυ βελτιωμενο καθως και το animatiοn σε third person. To Building μου αρεσε, αν και ειχε καποια προβληματακια. Στο δυσκολο που το επαιξα μου φανηκε πανευκολο. Ειχα γεμισει bobby pins, Stimpaks και πυρομαχικα/οπλα.

    Σε γενικες γραμμες το ευχαριστηθηκα, αλλα θα μπορουσε να ειναι πολυ καλυτερο. Χρειαζεται ανανεωση η σειρα στην νεα γενια. Το Fallout 3 μου ειχε κανει φοβερα καλη εντυπωση, αλλα το F4 απλα παταει στα προηγουμενα και φερνει καποιες προσθηκες. Χρειαζεται αλμα αναλογο με αυτο που ειδαμε στο F3.
    .

  19. The Following 2 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    BigBOSS (18-04-2020),geogoku (28-04-2020)

  20. #555
    PS4forums Addict geogoku's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Πειραιας-Παλληνη
    Posts
    1,529
    PSN ID
    geogokussj4
    Name
    Κώστας

    Default

    ειναι φιλικο για καποιον που δεν εχει παιξει τα προηγουμενα της σειρας?

    το 3 δεν μπορεσα ποτε να το παιξω μου φαινοταν πολυ ασχημο σε αντιθεση με αυτο που οπως λες κ εσυ δεν εχει καμια σχεση με της προηγουμενης γενιας.
    Add me !
    PSN : geogokussj4
    XBox Live : geogokussj4
    console and game hunter

  21. #556
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Ναι δεν θα έχεις πρόβλημα. Είναι καινούρια ιστορία. Η αλήθεια είναι όμως ότι η σειρά δεν σε παίρνει από το χεράκι με tutorials. Ανακαλύπτεις μόνος σου πραγματα. Κάτι που δεν με χαλάει προσωπικα.
    .

  22. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    geogoku (28-04-2020)

  23. #557
    PS4forums Addict geogoku's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Πειραιας-Παλληνη
    Posts
    1,529
    PSN ID
    geogokussj4
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Ναι δεν θα έχεις πρόβλημα. Είναι καινούρια ιστορία. Η αλήθεια είναι όμως ότι η σειρά δεν σε παίρνει από το χεράκι με tutorials. Ανακαλύπτεις μόνος σου πραγματα. Κάτι που δεν με χαλάει προσωπικα.
    i am ok with that too.

    απο τα πολλα Jrpg εχω εκπαιδευτει αρκετα θελω να πιστευω !!!
    Add me !
    PSN : geogokussj4
    XBox Live : geogokussj4
    console and game hunter

  24. #558
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Ναι μωρε ισα ισα, το αγνωστο θα σε τραβηξει. Εμενα μου αρεσε που δεν σε πηγαινε απο το χερακι.

    Μια συμβουλη. Προσπαθησε να μη μαζευεις οτι garbage βρισκεις για αρχη. Μεχρι να μαθεις σε τι βοηθα και αν βοηθα το καθενα.
    .

  25. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    geogoku (30-04-2020)

Page 28 of 28 FirstFirst ... 182425262728

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •