Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast
Results 101 to 120 of 168

Thread: DiRT Rally [+VR]

  1. #101
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    Σ ευχαριστω για την απαντηση.
    Σιγουρα δεν περιμενω να ναι wrc που οκ,παιζεις για να χαλαρωσεις,αλλα δεν θελω να ναι και εκνευριστικο σε σημειο να το παρατησω.
    Απο εμφανιση και οδηγηση παντως φαινεται απιστευτο οποτε μαλλον θα το τιμησω και βλεπουμε.

  2. #102
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Οι χρόνοι τελικώς δεν είναι άπιαστοι. Εγώ, που δεν το ξέρω πολύ καλά, έχω ξεκλειδώσει το ανώτατο επίπεδο και στοχεύω την τριάδα. Μία φορά μάλιστα βγήκα και 1ος. Εξάσκηση απλά θέλει. Το παιχνίδι είναι ό,τι καλύτερο έχει βγει από racing σε επίπεδο gameplay. Άνετα το συγκρίνω με GT, λιγότερο βάθος μόνο. Εδώ που θα έπρεπε να βγάζουν DLC (οι διαφορετικές πίστες είναι πολύ λίγες), δε βγάζουν...

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to klark71 For This Useful Post:

    BillyFlo81 (12-01-2017)

  4. #103
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    Κι εγώ το πήρα έτσι να πηγαίνω καμία βόλτα με το αυτοκίνητο να ξεσκαω από το πολύ battlefield. Όλη μέρα μέσα δεν μπορείς ... θες να πας και μια βόλτα βρε αδερφέ !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #104
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Announcing: DiRT Rally PS VR
    http://blog.codemasters.com/dirt/01/...t-rally-ps-vr/

    Since PS VR launched, we’ve had a lot of queries from you wanting to know if DiRT Rally was going to be available on the platform. Today, we’re delighted to announce that we’ll be adding PlayStation VR support to the game in the coming weeks!

    Yep, that’s right – you’ll now be able to play the highest rated racing game on PlayStation 4* with PS VR. The upgrade, which will be available as DLC(£9.99) for existing players on the PlayStation Store, will also be available from retail with a new boxed version of DiRT Rally, which comes complete with the VR add-on.

    The PS VR functionality will give you a fully immersive off-road experience, with the upgraded game supporting every car, every route and every discipline within DiRT Rally.
    But that’s not all! As well as allowing you to drive any of the stunning Rally, Rallycross and Hillclimb cars in full VR, the update to DiRT Rally will enable a game-changing second player to join in on the fun. Using a DUALSHOCK 4® controller, the second player will take the on the role of co-driver – using the social screen to understand when to send calls to the driver using the DUALSHOCK 4 buttons and touchpad. Making those calls at the right time will be the difference between the driver hearing the correct information at the right time, so it’s crucial that this is executed properly.
    .

  6. The Following 2 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    BillyFlo81 (12-01-2017),Conjure7 (13-01-2017)

  7. #105
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    ^^
    Πολυ καλα νεα, μακαρι να εχουν κανει καλη δουλεια.

    Quote Originally Posted by klark71 View Post
    Οι χρόνοι τελικώς δεν είναι άπιαστοι. Εγώ, που δεν το ξέρω πολύ καλά, έχω ξεκλειδώσει το ανώτατο επίπεδο και στοχεύω την τριάδα. Μία φορά μάλιστα βγήκα και 1ος. Εξάσκηση απλά θέλει.
    Οντως τελικα μπορει ο καθενας να πιασει την πρωτη θεση αρκει να εξοικειωθει με τον χειρισμο και να μαθει καλυτερα τις πιστες. Μετα απο πολλες προσπαθειες αυτο ειναι εφικτο αλλα ειναι αρκετα δυσκολο να το πετυχει κανεις με την πρωτη προσπαθεια. Χρειαζεται συγκεντρωση και ιδιαιτερη προσοχη σε καποια σημεια καθε πιστας και το γκαζι πρεπει να το πατας οπου χρειαζεται. Πολυ καλο racing οντως, επιτελους περιμεναμε τοσα χρονια ενα rally σαν και αυτο..

  8. The Following 3 Users Say Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    Conjure7 (13-01-2017),klark71 (12-01-2017),teras1 (12-01-2017)

  9. #106
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Αν πάρω την αναβάθμιση, εγώ που δεν έχω VR, με την 4Κ και το PS4 PRO, θα διακρίνω διαφορά στην ευκρίνεια και ενδεχομένως την ύπαρξη του HDR;

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  10. #107
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Επιτέλους, πολύ καλά νέα, το περιμέναμε πως και πως. Ήδη με το τιμόνι το παιχνίδι απογειώνεται, είμαι περίεργος να δω πώς θα είναι ο συνδυασμός με το VR. Αν το driveclub με τα άθλια γραφικά(του VR) ήταν ωραίο με το τιμόνι να δω πώς θα είναι αυτό. Ελπίζω βέβαια να μη φάει τρελό downgrade... Όπως και να χει βέβαια, θεωρώ αυτό μαζί με το Resi7 παιχνίδια σταθμό στην φάση που είναι.

    Quote Originally Posted by klark71 View Post
    Αν πάρω την αναβάθμιση, εγώ που δεν έχω VR, με την 4Κ και το PS4 PRO, θα διακρίνω διαφορά στην ευκρίνεια και ενδεχομένως την ύπαρξη του HDR;

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Δε βλέπω να λέει κάτι για αναβάθμιση στο PRO(δυστυχώς), εκτός κι αν έχασα κάτι.
    Last edited by gonzalez; 12-01-2017 at 22:18.

  11. #108
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Μάλλον η Evolution θα το κάνει και αυτό οπότε...
    Ελπίζω να δώσουν βάση στο δρόμο και τις στροφές και το σκηνικό ας είναι απλά πολύγωνα

  12. #109
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Απ'οτι φαίνεται η VR έκδοση θα είναι optimised για το PRO: https://mobile.twitter.com/dirtgame/...45802206044161!

  13. The Following User Says Thank You to gonzalez For This Useful Post:

    klark71 (16-01-2017)

  14. #110
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Το αναφέρω μια φορά ακόμα, μήπως δελεάσω κάποιον! Ξεκινάμε πρωτάθλημα την Τετάρτη, μόνο Έλληνες, καμιά δεκαριά είμαστε μέχρι στιγμής...

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  15. #111
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Quote Originally Posted by gonzalez View Post
    Απ'οτι φαίνεται η VR έκδοση θα είναι optimised για το PRO: https://mobile.twitter.com/dirtgame/...45802206044161!
    Άρα θα έχουν καλύτερα γραφικά οι κάτοχοι του PRO χωρίς VR, σωστά;

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  16. #112
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by klark71 View Post
    ¶ρα θα έχουν καλύτερα γραφικά οι κάτοχοι του PRO χωρίς VR, σωστά;

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι οτι θα γίνει optimisation στο VR σίγουρα, τώρα δεν ξέρω αν εννοεί και στο κανονικό παιχνίδι...
    Δηλαδή μου φαίνεται λίγο περίεργο ένας χωρίς VR να πρέπει να πληρώσει για το update για να έχει PRO support.

    Και απ'οτι φαίνεται θα είναι όντως μόνο για το VR το PRO optimisation: https://mobile.twitter.com/dirtgame/...30820886511616.
    Last edited by gonzalez; 16-01-2017 at 21:18.

  17. The Following User Says Thank You to gonzalez For This Useful Post:

    klark71 (16-01-2017)

  18. #113
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by klark71 View Post
    Το αναφέρω μια φορά ακόμα, μήπως δελεάσω κάποιον! Ξεκινάμε πρωτάθλημα την Τετάρτη, μόνο Έλληνες, καμιά δεκαριά είμαστε μέχρι στιγμής...

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Μπορείς να κάνεις share λεπτομέρειες για το πρωτάθλημα? Ενδεχομένως να δελεαστώ αν προλαβαίνω

  19. #114
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    https://www.dirtgame.com/uk/leagues
    Μπαίνεις στη league με το όνομα GREEK DIRT FANS και κάνεις request. Μόλις το δω, σε βάζω. Να έχεις αγορασμένο αυτοκίνητο 2000s. Μετράνε όλα (αναβαθμίσεις, μηχανικοί κλπ.)
    Σε βάζω και σε ανάλογο chat, αν θες. Αύριο στις 18.00 τρέχουμε. Φτάσαμε ήδη στους 15 Έλληνες. Αν δεν προλάβεις, μπορείς και μελλοντικά. Η 1η season τελειώνει 5 Φλεβάρη.

  20. The Following User Says Thank You to klark71 For This Useful Post:

    gonzalez (17-01-2017)

  21. #115
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Επίσης, έχεις 3 μέρες προθεσμία να τρέχεις 8 ειδικές. 6 χώρες από 8 πίστες είναι η διοργάνωση.

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  22. #116
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by klark71 View Post
    https://www.dirtgame.com/uk/leagues
    Μπαίνεις στη league με το όνομα GREEK DIRT FANS και κάνεις request. Μόλις το δω, σε βάζω. Να έχεις αγορασμένο αυτοκίνητο 2000s. Μετράνε όλα (αναβαθμίσεις, μηχανικοί κλπ.)
    Σε βάζω και σε ανάλογο chat, αν θες. Αύριο στις 18.00 τρέχουμε. Φτάσαμε ήδη στους 15 Έλληνες. Αν δεν προλάβεις, μπορείς και μελλοντικά. Η 1η season τελειώνει 5 Φλεβάρη.
    Ωραία, thanks και για τις λεπτομέρειες, πιστεύω να τα καταφέρω και να μπω!


  23. #117

    Default

    Αν κι έχω μήνες να παίξω θα προσπαθήσω να τρέξω.
    Μόλις ανακάλυψα ότι το ένα μου χειριστήριο έμεινε πάλι από R2. Να δούμε...

  24. The Following User Says Thank You to Conjure7 For This Useful Post:

    klark71 (18-01-2017)

  25. #118
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Πλάκα έχει το πρωτάθλημα, αν και δεν έχουν τρέξει πολλοί ακόμα απ'οτι βλέπω. Μπήκα τελείως απροπόνητος βέβαια, ούτε καν το αυτοκίνητο δεν είχα, και η 2η πίστα με ψιλοδιέλυσε, αν και ευτυχώς κατάφερα να τερματίσω γενικά στην Ελλάδα. Ελπίζω σε καλύτερα αποτελέσματα στις επόμενες!

  26. The Following 2 Users Say Thank You to gonzalez For This Useful Post:

    Conjure7 (19-01-2017),klark71 (19-01-2017)

  27. #119

    Default

    Μπορεί να μας πήρε ένα χρόνο αλλά καταφέραμε να μαζευτούμε. Και μάλιστα βλέπω ικανότατους οδηγούς.
    Πολλά ευχαριστώ @klark71 για το χρόνο που διέθεσε, για την διοργάνωση.
    Πάμε παρακάτω!

  28. The Following User Says Thank You to Conjure7 For This Useful Post:

    klark71 (20-01-2017)

  29. #120
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Σώπα ρε, σιγά τα ωά! Είναι πάντως εξαιρετική φάση, έχουμε μαζευτεί πολλοί και συνεχίζουμε. Που είναι άραγε ο papanick...

    Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •