Page 68 of 68 FirstFirst ... 18586465666768
Results 1,341 to 1,349 of 1349

Thread: Nintendo Switch

  1. #1341
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Σας ευχαριστώ και τους 2!! Τα μετέφερα και πήρε το Luigi’s mansion
    Satan has left his killing floor
    PS4

  2. The Following User Says Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    Lefteris_X (08-11-2022)

  3. #1342
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by gonzalez View Post
    Συμφωνω κι εγω με Λευτερη, Luigi's mansion 3 ισως το καλυτερο παιχνιδι για μενα του Switch. Και ο γιος μου εχει παθει τρελη πορωση με το παιχνιδι, κι εγω δεν ξερω ποσες φορες το εχουμε παιξει.
    Ενα αλλο που εχει πλακα για παρεα/οικογενεια ειναι και το Mario Party Superstars.
    Καλά κ μένα με mansion 3 με ζάλισε να του πάρω την κονσόλα το έχει λιώσει κ το Mario odyssey ξέρει μέχρι κ το τελευταίο αστέρι που είναι κ είναι 7 χρόνων .

    xbox:Christoforo7s

  4. #1343
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Πλησιαζει και το release του πολυαναμενομενου sequel του Breath of The Wild, και ενω απο τη μια χαιρομαι προφανως, απο την αλλη σκεφτομαι οτι θα αναγκαστω να το παιξω στο Switch... Δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτονται εκει στη Nintendo ειλικρινα... Αντε το πρωτο βγηκε και 6 χρονια πριν, μπορεις να πεις ηταν αλλιως τα δεδομενα τοτε. Τωρα πραγματικα, δεν μπορουσαν να το συνδυασουν με release νεας κονσολας? Δλδ πραγματικα ειναι κριμα τωρα...

  5. #1344

    Default

    Quote Originally Posted by gonzalez View Post
    Πλησιαζει και το release του πολυαναμενομενου sequel του Breath of The Wild, και ενω απο τη μια χαιρομαι προφανως, απο την αλλη σκεφτομαι οτι θα αναγκαστω να το παιξω στο Switch... Δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτονται εκει στη Nintendo ειλικρινα... Αντε το πρωτο βγηκε και 6 χρονια πριν, μπορεις να πεις ηταν αλλιως τα δεδομενα τοτε. Τωρα πραγματικα, δεν μπορουσαν να το συνδυασουν με release νεας κονσολας? Δλδ πραγματικα ειναι κριμα τωρα...
    Εγώ παντως πηρα το OLED πρόσφατα παιζω το έπος Metroid prime Remastered αυτή την εποχή και δεν αγχώνομαι καθόλου για το ποτέ θα βγει νέα κονσόλα.
    Το μόνο που με απασχολεί είναι να υπάρχει BC γιατί πλέον στο switch έχω φτιάξει μια πολύ δυνατή βιβλιοθήκη επικών παιχνιδιών που ούτε κατά διάνοια δεν υπάρχει στα αλλά.
    Κάτι παντελώς διαφορετικό.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1345

    Default



    Παρεπιπτόντως όσοι έχετε Switch και σας αρέσει το handheld να ξέρετε , το split pad compact είναι ότι καλύτερο δώρο μπορείτε να κάνετε στον εαυτό σας .
    Μικρά, απόλυτα εργονομικά και πανέμορφα πάνω στην κονσόλα.
    Από τότε που τα πήρα δεν παιζω πλέον TV mode .
    Είχα και τα Pro αλλά ενώ ηταν βολικά στο grip ήταν πολύ bulky, δηλαδή χοντροκομμένα και άσχημα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1346
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Προσωπικα παιζω 99% απο τηλεοραση, οποτε το handheld κομματι δε με πολυ απασχολει. Γι αυτο και οταν βγηκε το OLED δε με απασχολησε σαν κυκλοφορια.
    Και γενικα στο Switch εχω μετρημενα στα δαχτυλα παιχνιδια, λιγα και καλα, σε σχεση με τις αλλες πλατφορμες, καμια σχεση.
    Απο την αλλη, πιστευω η Nintendo και 10 χρονια ακομα να κρατησει το ιδιο base hardware (δε μιλαω για παραλαγες τυπου OLED κτλ), ο κοσμος μαλλον θα συνεχισει να αγοραζει.
    Απλως εγω δεν ειμαι σ αυτη την κατηγορια, ουτε προκειται ποτε να γινει η main πλατφορμα μου.

  8. #1347

    Default Nintendo Switch

    Quote Originally Posted by gonzalez View Post
    Προσωπικα παιζω 99% απο τηλεοραση, οποτε το handheld κομματι δε με πολυ απασχολει. Γι αυτο και οταν βγηκε το OLED δε με απασχολησε σαν κυκλοφορια.
    Και γενικα στο Switch εχω μετρημενα στα δαχτυλα παιχνιδια, λιγα και καλα, σε σχεση με τις αλλες πλατφορμες, καμια σχεση.
    Απο την αλλη, πιστευω η Nintendo και 10 χρονια ακομα να κρατησει το ιδιο base hardware (δε μιλαω για παραλαγες τυπου OLED κτλ), ο κοσμος μαλλον θα συνεχισει να αγοραζει.
    Απλως εγω δεν ειμαι σ αυτη την κατηγορια, ουτε προκειται ποτε να γινει η main πλατφορμα μου.
    Ναι θα συνεχίζει να αγοράζει γιατί τα παιχνίδια είναι πανέμορφα σε art design εκπληκτικά σε gameplay και είναι παντελώς διαφορετικής φιλοσοφίας από των υπολοίπων .
    Ειλικρινά δε μου καίγεται καρφί ποτέ θα βγάλει νέο hardware .
    Τα παιχνίδια είναι πανέμορφα και δεν νιώθω ότι μου χρειάζεται κάτι περισσότερο.
    Μιλάω για τα first party πάντα.
    Κατά τη γνώμη μου για να είναι ένα παιχνίδι όμορφο είναι πάνω απ όλα θέμα art.
    2 χρόνια στο switch έχω παίξει περισσότερες ώρες από ότι σε ps4-xbox one - ps5- sex μαζί.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #1348
    Elite drifterx's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    638
    Name
    Μάνος

    Default

    TI KANEI ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Η NINTENDAΡΑ???

    https://techraptor.net/gaming/news/n...d-1196-million

    Πραγματικά δε λέει να πεθάνει το switch. 140 σχεδόν εκατομμύρια πωλήσεις συνολικά. Ξεκάθαρα απειλεί την πρωτιά του PS2.

    Κάθε exclusive που βγάζει για πλάκα πιάνει τα 10-20 εκατομμύρια!

    Mario Wonder = 11 μύρια σε 3 μήνες
    Tears of the Kingdom = 20 μυρια μεσα σε 9 μήνες!
    Animal crossin = 44 μύρια
    Super mario bros = 33 μυρια
    Mario Kart 8 = 60 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ!!!!

    WTF? Και σε τιμές που σχεδόν ποτέ δε πέφτουν.

    Μιλάμε έχει πιάσει το χρυσό αυγό, αυτή η εταιρεία δε θα πεθάνει ποτέ!

  10. #1349
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Δεν πειράζει, εμείς έχουμε Unreal 5 να παίζει στα 720-1080p, λέμε κιόλας "μπράβο, ωραίο παιχνίδι"!

    Ενώ η Νιντέντο παραμένει να μαγεύει, να εξελίσσει το gameplay.



    Κάθε φορά που λέω "δεν γίνεται να εξελιχθεί περαιτέρω το 2D platforming"......έρχεται ΞΑΝΑ η Νιν και με εκπλήσσει με εξελίξεις (Mario Wonder και το άλλο επερχόμενο Mario που μου διαφεύγει το όνομά του).

    Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και με το 3D platforming. Κάθε φορά το πηγαίνει (όχι μισό, ούτε ένα) αλλά αρκετά βήματα πιο μπροστά.

    Gameplay is KING.

Page 68 of 68 FirstFirst ... 18586465666768

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •