Results 1 to 20 of 1349

Thread: Nintendo Switch

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Τελικά το συμπέρασμα που βγάζω είναι ότι αν έχεις exclusives, ουδείς ασχολείται με hardware θέματα... ακριβώς ότι συνέβαινε εποχές 360/GoW με το RROD. Ο κόσμος τα κάνει αβαβά αν του δίνεις παιχνίδια.

    Αντί να λύσουν τα θέματα των joy-cons (αν λύνονται δηλαδή), βγάλανε άλλο ένα χρωματάκι/σχεδιάκι για συλλέκτες:
    Spoiler!

    +Zelda HD remaster (ούτε καν remake)



    New Switch Pro πουθενά στον ορίζοντα (λίγο στα πεταχτά είδα την παρουσίαση, εκτός αν μου διέφυγε κάτι) και exclusives και το 2022 (6o έτος κυκλοφορίας θα είναι τότε).
    Όσοι προέβλεπαν Wii U No2, έχουν πάει κουβά προ πολλού. Το βλέπω να πηγαίνει τρένο μέχρι 2030 με Tegra X1, ενώ η Sony θα έχει βγάλει PS6 Slim μέχρι τότε.
    Μην το λες είμαι σε μια ομάδα nintendo fans και ο κόσμος έχει φάει ΑΓΡΙΟ ξενέρωμα με το χθεσινό.
    Εν αντιθέσει με άλλους η nintendo δεν δείχνει να μαθαίνει από τα πρόσφατα λάθη της και επαναπαυεται στην επιτυχία της και αυτο έχει αποδειχθεί καταστροφικό.
    Το δε zelda ακούγεται ότι είναι απλό port ούτε καν remaster και πολλοί θα ξαναπληρώσουν για να παίξουν το ίδιο ακριβώς παιχνίδι .
    Τελικά στην εποχή που το digital γνωρίζει τέτοια άνθιση το BC ήταν το καλύτερο πράγμα που μπορούσε να συμβεί .


    Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Giannis1979; 18-02-2021 at 07:09.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •