Page 24 of 68 FirstFirst ... 1420212223242526272834 ... LastLast
Results 461 to 480 of 1349

Thread: Nintendo Switch

  1. #461
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Δες στα settings αλλά δεν νομίζω ότι έχει (ακόμα) - μόνο 2 έχει προς το παρόν από ότι έχω διαβάσει. Καλοπαίχνιδο επίσης - θα σε βολέψει πολύ όπως θα δεις ακόμα και εντός του σπιτιού

    Last edited by Sir_Teraflop; 30-11-2017 at 18:07.

  2. #462
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Vengeance 64 View Post
    Δες στα settings αλλά δεν νομίζω ότι έχει (ακόμα) - μόνο 2 έχει προς το παρόν από ότι έχω διαβάσει. Καλοπαίχνιδο επίσης - θα σε βολέψει πολύ όπως θα δεις ακόμα και εντός του σπιτιού
    Ευχαριστώ έχω αρχίσει με Mario odyssey κ kart deluxe.
    Είπα κ εγώ δεν το βρίσκω πουθενά.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  3. #463
    Advanced Member Alex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    556
    PSN ID
    Alex_Hellas
    Name
    Αλέξης

    Default

    Κάτοχος Switch και εγω πλέον!! Σήμερα ο Κωτσόβολος μου έκανε prive black friday και έτσι και το πήρα!!Η τιμή της κονσόλας βέβαια είναι 339 στο κατάστημα.Ειπα στον πωλητή ότι λίγες μέρες πριν το είχε στη σελίδα τους αν το έκανα παζάρι στα 317 ευρώ και αν μπορούν να μου κατεβάσουν την τιμή.Φωναζουν τον διευθυντή και μου λέει ότι μπορώ να το πάρω στα 317.Οκ λέω θα το σκεφτώ και μπορεί να περάσω άλλη μέρα να το πάρω.Αν το πάρεις τώρα μου λέει,στο αφήνω στα 300!!Και με το Μάριο που ήθελα μου το άφησε από 59.99 στα 40!!! Οπότε μου βγήκε το πακέτακι του Switch με red-blue joycons και Μάριο στα 340 από 400 που θα πλήρωνα κανονικά!!Τα Χριστούγεννα δεν βλέπω να πέφτει και έτσι ήταν καλό deal πιστεύω!!

  4. The Following 7 Users Say Thank You to Alex For This Useful Post:

    Christos33 (01-12-2017),Leon_DiZ (01-12-2017),Nikoladim (06-12-2017),PDS (01-12-2017),Snk (01-12-2017),spartan (01-12-2017)

  5. #464
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Alex View Post
    Κάτοχος Switch και εγω πλέον!! Σήμερα ο Κωτσόβολος μου έκανε prive black friday και έτσι και το πήρα!!Η τιμή της κονσόλας βέβαια είναι 339 στο κατάστημα.Ειπα στον πωλητή ότι λίγες μέρες πριν το είχε στη σελίδα τους αν το έκανα παζάρι στα 317 ευρώ και αν μπορούν να μου κατεβάσουν την τιμή.Φωναζουν τον διευθυντή και μου λέει ότι μπορώ να το πάρω στα 317.Οκ λέω θα το σκεφτώ και μπορεί να περάσω άλλη μέρα να το πάρω.Αν το πάρεις τώρα μου λέει,στο αφήνω στα 300!!Και με το Μάριο που ήθελα μου το άφησε από 59.99 στα 40!!! Οπότε μου βγήκε το πακέτακι του Switch με red-blue joycons και Μάριο στα 340 από 400 που θα πλήρωνα κανονικά!!Τα Χριστούγεννα δεν βλέπω να πέφτει και έτσι ήταν καλό deal πιστεύω!!
    Έλα ρε παζάρι ο κωτσοβολος χάχα κ εγώ από κωτσοβολο το Μάριο αλλά 49 όχι 40.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  6. #465
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Quote Originally Posted by Alex View Post
    Κάτοχος Switch και εγω πλέον!! Σήμερα ο Κωτσόβολος μου έκανε prive black friday και έτσι και το πήρα!!Η τιμή της κονσόλας βέβαια είναι 339 στο κατάστημα.Ειπα στον πωλητή ότι λίγες μέρες πριν το είχε στη σελίδα τους αν το έκανα παζάρι στα 317 ευρώ και αν μπορούν να μου κατεβάσουν την τιμή.Φωναζουν τον διευθυντή και μου λέει ότι μπορώ να το πάρω στα 317.Οκ λέω θα το σκεφτώ και μπορεί να περάσω άλλη μέρα να το πάρω.Αν το πάρεις τώρα μου λέει,στο αφήνω στα 300!!Και με το Μάριο που ήθελα μου το άφησε από 59.99 στα 40!!! Οπότε μου βγήκε το πακέτακι του Switch με red-blue joycons και Μάριο στα 340 από 400 που θα πλήρωνα κανονικά!!Τα Χριστούγεννα δεν βλέπω να πέφτει και έτσι ήταν καλό deal πιστεύω!!
    Πήγαινε ρίξε και ένα joker την Κυριακή - μην ξεχαστείς ε?

  7. #466
    Advanced Member Alex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    556
    PSN ID
    Alex_Hellas
    Name
    Αλέξης

    Default

    Χαχα ναι μια χαρά μου έκατσε!Απόλαυση το switch λιγο που επαιξα.Καλα το Mario το περίμενα να είναι καλό αλλά ξεπέρασε τις προσδοκίες μου!Πολύ καιρό είχα να νιώσω ετσι με ένα παιχνίδι,το gameplay είναι σε άλλο επίπεδο!!

  8. #467
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Καταρχήν, καλορίζικο!!!!!
    Οσο για το Μάριο, ακόμα δεν έχεις καταλάβει τίποτα... Δε θα μπορούσες να έχεις καταλάβει σε τόσο λίγο χρόνο. Υπομονή και θα δεις.

  9. #468
    Advanced Member Alex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    556
    PSN ID
    Alex_Hellas
    Name
    Αλέξης

    Default

    Ευχαριστώ Παύλο!!Είμαι σίγουρος ότι θα δω πολλά ωραία πράγματα!!
    Εντυπωσιακό πάντως να εχεις τέτοια παιχνίδια στα χέρια σου!Από την εποχή του Psp είχα να παίξω σε φορητό!

  10. #469
    Elite karlat89's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Σάμος, Greece, Greece
    Posts
    704
    PSN ID
    karlat89
    Name
    Σακης

    Default

    Λοιπόν ,δευτερολεπτα μετα το ΟΚ από τον υπουργό οικονομικών (την συζηγο) ,το παρήγειλα μαζι με το Zelda,σε δυο μερουλες θα ειναι στα χερια μου
    Επειδη εχω ,πλέξει με μετακόμιση κ προβληματική γραμμη , δεν εχω Ιντερνετ κδεν ξερω ποτε θα εχω,
    Χρειαζεται για οποιονδήποτε λόγο διδίκτυο οταν πρωτο συνδέεις την κονσόλα ?

  11. The Following 2 Users Say Thank You to karlat89 For This Useful Post:

    james9 (04-12-2017),Nikoladim (06-12-2017)

  12. #470

    Default

    Οχι, η Nintendo γενικα βασιζεται πιο πολυ στο offline gaming, ειναι διαφορετικα τα πραγματα παο την Sony.

  13. The Following User Says Thank You to orck For This Useful Post:

    karlat89 (04-12-2017)

  14. #471
    Advanced Member Alex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    556
    PSN ID
    Alex_Hellas
    Name
    Αλέξης

    Default

    To switch id μου, όποιος θέλει ας με προσθέσει στους φίλους.
    7781-8809-9093
    Σε κάποιους που βρήκα εδώ τους κωδικούς έχω στείλει εγω!

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Alex For This Useful Post:

    Christos33 (05-12-2017),WolfRathmA (06-12-2017)

  16. #472
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Με τρωει εδω και καιρο να το παρω αλλα απο την αλλη δεχω και το 2ds xl που ικανοποιει τις αναγκες μου σε αυτου του τυπου το gaming . Απο την αλλη θελω zelda , θελω mario αλλα μετα δεν ξερω τι θα ακολουθησει . Εχω και τις μικρες που λιωνουν στο 2ds και δε μοπυ παει να τους το στερησω , γιατι πιστευω οτι το switch ειναι πιο "ενηλικο" και αν το αγορασω σιγουρα θα πουλησω το 2ds πιστευω. First world problems...

    Spoiler!

  17. #473
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by james9 View Post
    Με τρωει εδω και καιρο να το παρω αλλα απο την αλλη δεχω και το 2ds xl που ικανοποιει τις αναγκες μου σε αυτου του τυπου το gaming . Απο την αλλη θελω zelda , θελω mario αλλα μετα δεν ξερω τι θα ακολουθησει . Εχω και τις μικρες που λιωνουν στο 2ds και δε μοπυ παει να τους το στερησω , γιατι πιστευω οτι το switch ειναι πιο "ενηλικο" και αν το αγορασω σιγουρα θα πουλησω το 2ds πιστευω. First world problems...
    Πάρε το απλό 2ds για τα μικρά όπως εγώ αν το βρεις προσφορά 70 ευρώ, βέβαια πόσο να πουλήσεις τώρα το άλλο χάνεις λεφτά, οπότε άστο αυτό κ παρέ και switch δεν μπορείς να παίξεις τα ίδια παιχνίδια έτσι κ αλλιώς.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  18. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    james9 (05-12-2017)

  19. #474
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,011
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Να πω κάτι που πλεον ισχυει , κανα δυο εβδομάδες πριν την black Friday βρίσκεις switch και στα περίπτερα που λέει ο λόγος.
    οκ έρχονται και γιορτες το καταλαβαίνω αλλα ειναι απλα παντου ενω πριν από κανα μηνα υπηρχε μονο online με παραγγελία ακομα και στα πολυ μεγάλα καταστήματα (best buy etc)Πλεον βρίσκεις και used ευκολα.
    Σιγά σιγά νομιζω θα δουμε και καμια προσφορά της προκοπής η εστω bundle.

  20. #475
    Banned PS4forums Addict Sir_Teraflop's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2,348

    Default

    Nintendo Hardware (αλλά και software) = / = προσφορά... δυστυχώς.

  21. #476
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Παίζω Zelda, εχω ανοίξει 4 περιοχες στο χαρτη, και καμια 25αρια shrines...το παιχνίδι είναι ατελειωτο ετσι;....μου φαίνεται ότι είναι αδύνατο να βρεις, να ανακαλύψεις τα πάντα ή έστω τα περισσότερα που έχει να προσφέρει.
    Η αίσθηση πάντως της ελευθερίας που σου δίνει σε συνδυασμό με την αλληλεπίδραση με το περιβάλλον και τα physics είναι πραγματικά εντυπωσιακή!

  22. #477
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by kostasb13 View Post
    Παίζω Zelda, εχω ανοίξει 4 περιοχες στο χαρτη, και καμια 25αρια shrines...το παιχνίδι είναι ατελειωτο ετσι;....μου φαίνεται ότι είναι αδύνατο να βρεις, να ανακαλύψεις τα πάντα ή έστω τα περισσότερα που έχει να προσφέρει.
    Η αίσθηση πάντως της ελευθερίας που σου δίνει σε συνδυασμό με την αλληλεπίδραση με το περιβάλλον και τα physics είναι πραγματικά εντυπωσιακή!
    Είναι όντως χαοτικό το παιχνίδι αλλά τόσο ευχάριστο που δεν μπορώ να το εξηγήσω. Σε κάνει να θες να εξερευνήσεις μόνος σου τα πάντα. Σε άλλα παιχνίδια μου έχει τύχει να βλέπω χαοτικές περιοχές/χάρτες και να λέω "δεν υπάρχει καμία περίπτωση να ασχοληθώ". Εδώ όμως τα πράγματα είναι το ακριβώς αντίθετο! Ειδικά τα shrines μου αρέσουν πάρα πολύ!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  23. #478
    Advanced Member Alex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    556
    PSN ID
    Alex_Hellas
    Name
    Αλέξης

    Default

    Ρε παιδιά τι παιχνίδαρα είναι αυτό το Mario!! Εντάξει δεν λέω κάτι καινούργιο αλλά έχω πάθει πλάκα με αυτά που βλέπω και το απίστευτο gameplay που έχει!! Μόλις τελείωσα την Donk city, ειδικά η τελευταία σκηνή και το μουσικό κομμάτι που έχει είναι όλα τα λεφτά!!Καλα τι φαντασία έχουν αυτοί οι δημιουργοί του παιχνιδιού!Οι αναφορές σε παλαιοτέρα παιχνίδια του Μάριο έχουν δέσει τόσο ωραία μέσα στο παιχνίδι...Δεν ξέρω πόσο μου έχει μείνει ακόμα αλλά δεν θέλω να τελειώσει!!
    Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι μετά θα ξεκινήσω το Zelda!!!

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Alex For This Useful Post:

    DJTaurus (07-12-2017),kostasb13 (07-12-2017)

  25. #479
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!! ΘΕΕ ΜΟΥ!

    Ο Eiji Aonuma (που μιλάει πρώτος), απλά respect γιατί το πρώτο πράγμα που είπε μετά από τα "ευχαριστήρια" είναι "συγχαρητήρια και σε όλους τους υπόλοιπους υποψήφιους".

    Last edited by WolfRathmA; 08-12-2017 at 09:10.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  26. The Following 2 Users Say Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    DJTaurus (08-12-2017)

  27. #480

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •