Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 81 to 100 of 153

Thread: Mass Effect

  1. #81
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Προφανως ειχε αμφιβολλια αν το PC του μορουσε να τρεξει καλα το ME1 . Τελικα διαπιστωσε οτι τρεχει, αλλα με μετρια αποδοση στα γραφικα. Ισως χρειαστηκε δηλαδη να κατεβασει τις ρυθμισεις στα γραφικα. Ετσι το καταλαβα εγω τουλαχιστον!


  2. #82
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    ^^ α ρε Val πως με πιανεις!!!!Ναι επειδη δεν ειναι δυνατο το pc μου το παιζω με μετρια αναλυση...αλλα δεν εχω παραπονο αφου το παιζω παλι καλα!Βασικα μια καλη καρτα γραφικων μου λειπει αλλα δεν τα σκαω τωρα για 1-2 παιχνιδια που μπορει να παιξω τον χρονο στο pc.Εχω το ps3.
    Chill ναι το ειδα αυτο το dlc θα το κατεβασω.Απλα ειμαι ασχετος σε θεματα παιχνιδιων στο pc και δοκιμασα να το κατεβασω αλλα με εβγαλε σε ενα αλλο site αποτι καταλαβα του ME.παντως το πηρα φθηνα.8 ευρω απο zavvi.εχει και δευτερο disc αλλα δεν μ το εχει ζητησει ακομα...ειναι για παρακατω προφανως ε?
    Spoiler!

  3. #83
    PS4forums Fanatic Chill's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Clouds
    Posts
    3,027
    Name
    PanoulisGOSU

    Default

    Τα έχει κάνει λίγο μπορντέλο η bio με τις online κοινότητες. Αλλού κανείς register το ME1 αλλό του ME2 και το DAO.........

    Εδώ πρέπει να πας http://www.masseffect.com/me1/galact...thesky_pc.html κάνε account, βάλε το key σου και ακολούθα οδηγίες. Ξεκίνα με το bring down the sky εγκατεστημένο μιας και φέρνει το mass effect στην τελευταία έκδοση.

    To 2o δισκάκι αν δεν κάνω λάθος είναι άχρηστο. Δεν θυμάμαι να το χρησιμοποίησα......νομίζω απλά περιέχει άλλες γλώσσες (localisation) κλπ
    To ps3 είναι ερωμένη μα το PC επίσημη αγαπημένη!


  4. #84
    PS3forums Fanatic desperate_gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4,384
    PSN ID
    Desperate_Gamer

    Default

    Πολύ χαίρομαι που πήρε και άλλος να αρχίσει το 1o παιχνίδι για PC. Θυμάμαι που το έβαλα να το παίξω για να περνάει η ώρα και νόμιζα ότι θα ήταν μπουρδίτσα, αλλά με κέρδισε απίστευτα, σε σημείο να κάνω και όλα τα sidequests με το οχηματάκι πάνω στους πλανήτες.

    Εκπληκτικό παιχνίδι και ανυπομονώ για το 2ο!!

  5. #85
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by Chill View Post
    Τα έχει κάνει λίγο μπορντέλο η bio με τις online κοινότητες. Αλλού κανείς register το ME1 αλλό του ME2 και το DAO.........

    Εδώ πρέπει να πας http://www.masseffect.com/me1/galact...thesky_pc.html κάνε account, βάλε το key σου και ακολούθα οδηγίες. Ξεκίνα με το bring down the sky εγκατεστημένο μιας και φέρνει το mass effect στην τελευταία έκδοση.

    To 2o δισκάκι αν δεν κάνω λάθος είναι άχρηστο. Δεν θυμάμαι να το χρησιμοποίησα......νομίζω απλά περιέχει άλλες γλώσσες (localisation) κλπ
    ναι πολυ μπερδεμα .thanx chill!θα το κατεβασω στην πρωτη ευκαιρια..
    Quote Originally Posted by desperate_gamer View Post
    Πολύ χαίρομαι που πήρε και άλλος να αρχίσει το 1o παιχνίδι για PC. Θυμάμαι που το έβαλα να το παίξω για να περνάει η ώρα και νόμιζα ότι θα ήταν μπουρδίτσα, αλλά με κέρδισε απίστευτα, σε σημείο να κάνω και όλα τα sidequests με το οχηματάκι πάνω στους πλανήτες.

    Εκπληκτικό παιχνίδι και ανυπομονώ για το 2ο!!
    Kαι γω εχω κολλησει!και να δεις πως το παιζω!τα φωτα δεν φαινονται στα ταβανια πχ.Ειναι ολο πιξελ!το χαλι το μαυρο!!!!!!
    Spoiler!

  6. #86
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Nα ρωτησω κατι τους αγαπημενους συνφουρμιτες?
    Τα group members τα βρισκουμε ολα μεσα στην capital ετσι?Γιατι τωρα βγηκα στην πρωτη αποστολη και μ λειπει η μια η κεντρικη η μπλε απτο γκρουπ.Πιστευω ειναι πισω και λεω να γυρισω να την βρω...
    Και επισης ποιο ειναι το καλυτερο group πιστευτετε?Ναι βλεπω οτι ο καθενας εχει παραπανω σε κατι που δεν εχει ο αλλος.Εχω κρατησει τον αλλον τον human με τα biotics κτλ και τον αλλον τον geth(?) που εχει κιαυτος στα tech και bio αν θυμαμαι καλα...
    Ευχαριστω προκαταβολικα...
    Spoiler!

  7. #87

    Default

    chrono μπορω να πω οτι μπερδευτικα. Ποια ειναι η μπλε? και ποιος ειναι geth?
    Mπλε λες την Ταλi την quarian η την asari ?



    geth δεν εχει, μαλλον θα λες τον turian.

    Oλους αυτους( οχι οσους εχει η εικονα) θα τους αποκτησεις οσο πρωχορας την ιστορια και θα τους επιλεγεις για τις αποστολες λιγο πριν βγεις απο το Normandy.

    Τωρα ποιο ειναι το καλυτερο group... Γενικος κανονας ειναι να μην επιλεγεις μελη που εχουν τις ιδιες δυναμεις, ετσι ωστε αν βρεθεις σε μια δυσκολη κατασταση να μπορεσει καποιος να σε ξελασπωσει. Αρα ολα εξαρτωνται απο το τι εχεις επιλεξει να ειναι ο Shepard.

  8. #88
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    AAaaaaaaaaaaa πολυ καλο αυτο που τους εχει ολους μαζεμενους!!!!+ rep!!!
    Λοιπον λεω την ασαρι!!!ξερω σε μπερδεψα αλλα δεν τους εχω μαθει ακομα!Τελικα την πηρα ηταν η Liara!
    Μωρε λεω να βαλω την λιαρα που εχει φουλ biotic και την αλλη την Quarian που εχει φουλ tech...θα δειξει στην πορεια!!!Εκανα την πρωτη μ αποστολη και ηταν απιστευτο!τα σπαει!!!
    Spoiler!

  9. #89

    Default

    Εχεις παρει την Liara απο την αρχη?? Εγω θυμαμαι οτι την βρηκα απο την μεση και μετα της ιστοριας. Ειναι αλλιως στο pc απο το 360?

  10. #90
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by AgentPrinny007 View Post
    Εχεις παρει την Liara απο την αρχη?? Εγω θυμαμαι οτι την βρηκα απο την μεση και μετα της ιστοριας. Ειναι αλλιως στο pc απο το 360?
    XA!Την ειχε παρει το ματι μου οτι ειναι μια απτους πρωταγωνιστες και πηγα εκανα την αποστολη που ειναι να την σωσω πρωτη απτις 3 αρχικες!!!1!!!Εκανα και κατι σωστο!!!!
    Τεςλικα εχω την Λιαρα που εχει full biotics και τον turian που εχει μισο combat και μισο tech τον shepard τον εχω αφησει soldier ....πιστευω ειναι καλη ομαδα!Η λιαρα με τα bio τα σπαει!!!
    Last edited by chronohill; 14-09-2010 at 17:01.
    Spoiler!

  11. #91

    Default

    ^^Εχεις δικιο, την ειχε απο την αρχη αυτη την αποστολη, αλλα για καποιο αγνωστο λογο οσες φορες εχω παιξει το παιχνιδι παντα στο τελος την εκανα

  12. #92
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by AgentPrinny007 View Post
    ^^Εχεις δικιο, την ειχε απο την αρχη αυτη την αποστολη, αλλα για καποιο αγνωστο λογο οσες φορες εχω παιξει το παιχνιδι παντα στο τελος την εκανα
    ^^
    Παντως το παιχνιδι ειναι μαγευτικο.Χαζευω τους πλανητες κιας εχω χαλια γραφικα στο Pc.Το 2 θα ειναι καταπληκτικο και αφου θα προχωραει η ιστορια που ειναι ενδιαφερουσα...
    Spoiler!

  13. #93
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Παντως το παιχνιδι ειναι μαγευτικο.Χαζευω τους πλανητες κιας εχω χαλια γραφικα στο Pc.Το 2 θα ειναι καταπληκτικο
    Το 2ο δεν εχει ομως πλεον εξερευνηση πλανητων με το οχημα.Αντ'αυτου εχει αντικατασταθει με ενα "καταπληκτικο" mining mini game ,ιδανικο για να σου σπασει τα νευρα ή να σε κοιμησει.Απλα βλεπεις τον πλανητη οπως ειναι στο γαλαξια και ψαχνεις για ωρα στην επιφανεια του μαζευοντας υλικα.....πιστεψε με ειναι οσο δεν παει βαρετο μετα απο λιγο.Και ειναι και απαραιτητο αν θες να επιζησουν ολοι οι party members σου στο τελος.
    Ελαχιστες ειναι οι φορες που θα κατεβεις και αυτες σε περιορισμενα περιβαλλοντα(και παλι αυτοματα,αφου το οχημα ειναι διακοσμιτικο)

    God bless pc που εχει cheat και δεν χρειαζεται να ψαχνεις για ωρες τα υλικα XD.

    Παλι καλα που σου αρεσε στο 1ο να λες.Γιατι εγω οταν πηγα στο 6 πλανητη και καταλαβα οτι ουσιαστικα ειναι ολοι το ιδιο με διαφορετικο texture/καιρο και elevation (ακομα και οι αποστολες ειναι ιδιες στην συντιπτικη πλειοψηφια τους) εγινε μια boring ρουτινα.Καλο για wow τις πρωτες φορες,βαρετο οσο δεν παει απο εκει και μετα.....βεβαια το προτιμω απο το minigame που μας δωσαν.

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    και αφου θα προχωραει η ιστορια που ειναι ενδιαφερουσα...
    Yeah....το "προχωραει την ιστορια" παιζεται .Δες το περισσοτερο σαν το halo 2 απο αποψη γεγονοτων γιατι αν πας με πολλη hype....μαλλον θα απογοητευτεις .Δες τον Prinny (και εμενα...αν και εγω δεν ημουν φαν του 1ου) που περιμενε πολλα περισσοτερα.Γενικα νιωθεις οτι τελειωνεις απο εκει οπου ξεκινησες και σε κανει να απορεις αν τελικα αξιζε ολο αυτο το story του 2ου οταν θα μπορουσαν να το βαλουν ανετα πχ στο 3ο καθως δεν συμβαινει τιποτα το σπουδαιο (περα απο το φιναλε ισως λογω μιας αποκαλυψης).

    Ps.Αν σου αρεσει το skill system του 1ου τοτε φαντασου το 2ο οτι ειναι ....χωρις αυτο.Πολυ περιορισμενο...θα δεις.Για παραδειγμα παρε τις 2 παρακατω εικονες για να δεις οχι μονο τον αριθμο των skill που εμειναν αλλα και ποσα lvl εχει το καθενα.Πολλα μαλιστα απο τα skills ηταν στο προωτο παιχνιδι σαν ammo customization(πχ να βγαζει παγο το οπλο σου)...απλα λολ δηλαδη οτι τα καναν skill.
    Ακομα,no more item management,no armor(περα απο 3-4 για τον shepard μονο και εκει παλι 1 αξιζει για stats και περα απο εκει ειναι καθαρα οπτικο θεμα ) και no customization οπλων(ειπαμε τα ammo κτλ γιναν skill)....Α και ξεχνα τελειως το να ανεβαζεις τον χαρακτηρα σου σε health,combat κτλ.Τα εχουν βαλει σε ενα ολα....και παλι αναλογα με το class...και φυσικα ξεχνα το lvling στην διαρκεια αποστολης καθως μπορεις να παρεις xp και να αναβαθμισεις skills μονο μετα το τελος της(facepalm)

    http://images3.wikia.nocookie.net/ma.../b5/Ss-014.jpg

    http://lcc.gatech.edu/~bmedler3/wp-content/uploads/2009/06/masseffectleveling.jpg
    Last edited by nikolaszax; 19-09-2010 at 17:23.
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  14. #94

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    ^^
    Παντως το παιχνιδι ειναι μαγευτικο.Χαζευω τους πλανητες κιας εχω χαλια γραφικα στο Pc.Το 2 θα ειναι καταπληκτικο και αφου θα προχωραει η ιστορια που ειναι ενδιαφερουσα...
    Δεν ηθελα να στα πω για να μην σε απογοητευσω αλλα ο Νικολας εχει δικιο. Στο 2 δεν εχει χαζεμα στους πλανητες και το βασικοτερο, η ιστορια δεν προχωραει καθολου.

  15. #95
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Μπραβο AgentPrinny007 κ Νικολα!Με ξενερωσατε!!!!!ειδα το skill system του και σοκαριστηκα..Μα γιατι??
    Καλα τοσες περικοπες στο 2?Και πως πηρε τοσο διθυραμβικες κριτικες?Ειλικρινα πιστευα οτι θα γινει η υπερβαση στο 2ο.Κριμας.
    Τωρα ειμαι εκει που τελειωσα τις αποστολες και με γυρναει αναγκαστικα στην citadel και δεν εχω και το normadry..εχω πολυ?Πρεπει να τελειωνει αν δεν κανω λαθος...
    Παντως αληθεια τωρα.τοσο ξενερωμα το 2????
    Spoiler!

  16. #96
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Τα ξανακουω, τα ματαξανακουω, ξενερωνω, ξαναξενερωνω... ναναι καλα τα παιδια που μας τα λενε και τους εχω και τους 2 σε μεγαλη εκτιμηση και γι αυτο ξενερωνω ακομα πιο πολυ... αλλα ρε σεις...ακομα αδυνατω να καταλαβω πως γινεται να παρουσιαζεται (σωστη ορθογραφια εδω) το ΜΕ2 σαν ενα τρελο και απιστευτο overhyped game, οταν στα περισσοτερα reviews που διαβαζω λενε οτι ειναι βελτιωμενο σε ολους τους τομεις, σε αναλογο βαθμο οπως ηταν ας πουμε το Uncharted 2 σε σχεση με το Uncharted 1.

    Αδυνατω να συλλαβω πως γινεται να πηρε 72 αριστα reviews και τελικα να ειναι τοσο χλιαρο και ξενερωτο σε σχεση με το πρωτο, που -κακα τα ψεμματα- παρολο που ηταν ενα φοβερο παιχνιδι ειχε μερικα σοβαρα προβληματα (τα οποια και συναντησα μιας και το εχω παιξει στο PC).

    Η Bioware εκτιμα πως ειναι η καλυτερη τους δουλεια οσον αφορα και το storytelling και το gameplay. Ειλικρινα ή το παρουσιαζετε πααααρα πολυ υπερβολικα ή οντως μιλαμε για το πιο overrated παιχνιδι του 2010 και με κανετε να πιστευω πως αν παρει πολλα βραβεια δεν θα το αξιζει!

    Κοινως μας εχετε μπερδεψει πολυ!

  17. #97
    Elite kyrtzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    thessaloniki
    Posts
    849
    PSN ID
    otakon61078

    Default

    Συμφωνω και εγω σε πολλα απο οσα γραφει ο Nikolas αν και τα βλεπει ολα απο μια πιο αρνητικη πλευρα.
    Πραγματικα ειναι παρα πολυ κουραστικο και βαρετο να σκαναρεις πλανητες σε σημειο που πολλες φορες θα κοιμηθεις με το χειρηστηριο στα χερια.
    Διαφωνω ομως στους πλανητες που μπορεις να επισκευτεις και να κανεις side mision, στο ΜΕ2 ειναι σχεδον διπλασιοι και καθε ενας σχεδον ξεχωριστος ποτε δεν θα δεις και δεν θα κανεις κατι ιδιο αντιθετα με το ME1 που ολoι ειναι ιδιοι απλα αλλαζουν τα χρωματα. Πιστευω οτι εκαναν πολυ δουλεια σε αυτο και πραγματικα μερικα side mision ειναι πιο εντυπωσιακα απο την βασικη ιστορια.
    Η ιστορια θα συμφωνισω δεν προχωραει καθολου απλα μπαινουν μεσα και αλλοι χαρακτηρες που περιπλεκουν λιγο τα πραγματα ειναι σαν να εγινε μια προετοιμασια για το 3 παιχνιδι, εχω την εντυπωση οτι προσπαθησαν να μεγαλωσουν λιγο το σεναριο μαλλον για να μην τελειωσουμε στο ME3 και να συνεχισουμε στο ME4 ή ακομα και στο ΜΕ5.
    Τελος θελω να αναφερω οτι η μεγαλη παγιδα ειναι οτι το παιχνιδι μας το παρουσιαζουν για RPG. Ολα τα αρνητικα περι skills που λεει ο Νικολας ισχυουν αν θελουμε να πιστεψουμε οτι αγορασαμε ενα RPG αν ομως μας ελεγαν οτι απλα ειναι ενα action shooter τοτε σιγουρα δεν θα αναφεραμε τα skills.
    Η αληθεια ειναι οτι το mass effect 2 εχει τοση σχεση με RPG οσο και το Uncharted αλλα αυτο δεν το κανει κακο παιχνιδι, πραγματικα μπορει να μην εχει τοσο ωραιο σεναριο οσο το 1 και να μην εχει ανατροπες αλλα εχει παρα πολυ καλο gameplay, επικες μαχες, και καταπληκτικους χαρακτηρες.
    Για μενα αξιζει και με το παραπανω σαν παιχνιδι και σαν ιστορια, κανεις δεν πρεπει να χασει αυτην την εμπειρια.
    PSN ID OTAKON61078

  18. #98
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Mα με ολα αυτα που λετε πραγματικα απορρω... ποια ειναι αυτη η εμπειρια που δεν πρεπει να χασω?

    Το παιχνιδι εχει βγαλει τον μεγαλυτερο βαθμο στο Metacritic (οσο και το Uncharted 2) και πραγματικα ολοι μιλανε για φοβερη εμπειρια, αλλα με αυτα που διαβαζω ειλικρινα δεν κατασλαβαινω τι αξιζει πια!

    - Στορυ? Απο οτι λετε ειναι στατικο, δεν συμβαινει τιποτα επουσιωδες και στην ουσια μοιαζει περισσοτερο με προλογο του τριτου μερους παρα με ξεχωριστο δικο του χαρακτηρα.

    - RPG? Παει στον πατο, εχει καταντησει σχεδον shooter με ελαχιστες επιρροες και δειγματα RPG.

    Πειτε μου ενα λογο οχι για να "χασω" αυτο το παιχνιδι, γιατι μου εχετε δωσει μπολικους (και δεν σας αμφισβητω καθολου) , πειτε μου ενα λογο για να "μην χασω" αυτο το παιχνιδι!!!

    Γιατι ετσι οπως μου το παρουσιαζετε, ενικοιαση στην καλυτερη των περιπτωσεων το κοβω, πραγμα που με προβληματιζει ιδιαιτερα αν αναλογιστω τι λεει η κοινη γνωμη για το εν λογω παιχνιδι!

    Valkyre is effin' confused!!

  19. #99
    Elite kyrtzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    thessaloniki
    Posts
    849
    PSN ID
    otakon61078

    Default

    Αν εχεις παιξει το πρωτο και σου αρεσε η ιστορια ειμαι σιγουρος οτι θα σου αρεσει και το δευτερο.
    Μην ξεχναμε οτι ειναι bioware και ξερει πολυ καλα πως να σου προσφερει μια ιστορια.
    Μπορει η βασικη ιστορια να μην προχωραει αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει.
    30+ ωρες καταπληκτικου gameplay, πολυ ενδιαφερουσα ιστορια που σε κραταει σε αγωνια μεχρι το τελος, εντυπωσιακοι χαρακτηρες και παρα πολυ καλα side quests, και ολα αυτα απο την bioware, ε τι αλλο θελεις απο ενα παιχνιδι?
    PSN ID OTAKON61078

  20. #100
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Κατ'αρχας να ξεκινησω λεγοντας στον φιλο kyrtzo οτι με περιορισμενα περιβαλλοντα εννουσα οτι δεν ειναι τοσο ανοικτα οσο του mass effect 1,δεν μπορεις να εξερευνησεις με το τζιπ κτλ.Περιμενα οτι θα παιρναν το 1ο μερος και θα βελτιωναν αλλα ακολουθησαν την τεχνικη του κοψιματος.
    Υπηρχαν καποια ομορφα μερη αλλα ως εκει,τιποτα περισσοτερο.Και παλι τα μερη αυτα ειχαν χρηση για ενα ακομα firefight.Θα ηθελα περισσοτερα ανοικτα μερη και αποστολες σαν αυτη της εξερευνησης εγκαταλελειμενων διαστημοπλιων.
    Ακομα και η citadel ενιωθες οτι ηταν μια σκια του εαυτου της απο το πρωτο.Παρα πολυ μικρη και δεν μου εδωσε το awe οταν μπηκα πρωτη φορα στο 1ο στην citadel.
    Και συμφωνω σε αυτο που λες περι του τι μας το παρουσιασαν,το λεω και πιο κατω στο ποστ αυτο.

    @Val
    Βασικα οσα ειπες ειναι αληθεια imo.Long post σε σποιλερ.
    Spoiler!



    Φυσικα αυτα ειναι τα λογια ενος ακομα rpg gamer ο οποιος μπορει να λεει μπαρουφες για καποιον αλλο .Εσυ θα βγαλεις την δικια σου αποψη για το παιχνιδι οταν ερθει και θα ειμαστε εδω να ακουσουμε.

    Επειδη πολυ σε εριξα ομως να και καποια θετικα:Οι χαρακτηρες ειναι απλα εξαιρετικοι(με εξαιρεσεις οπως ειπα που υπαρχουν σε ολα τα παιχνιδια),οι καλυτεροι της bioware για χρονια και νιαστηκα για αυτους τοσο ωστε να μην θελω να αφησω κανεναν να πεθανει στο τελος.Ο οπτικος τομεας ειναι τελειος(το καλυτερο οπτικα RPG της γενιας αν το δει καποιος απο αυτην την αποψη,αν δεν ξεχναω καποιο-το witcher 2 ελπιζω να το κερδισει *evil laugh*-)?Το shooting gameplay λειτουργει οσο καλα λειτουργει στα αλλα shooters,ειναι satisfying κτλ και το party management στην μαχη λειτουργει παρα πολυ καλυτερα,οπως ηθελαν να ειναι το πρωτο.Τα production values ειναι στα υψη και το voice acting εξαιρετικο και πειθει.

    Θα ειναι ενδιαφερον παντως να δω τις αποψεις ατομων που δεν επαιξαν το πρωτο και θα πηδηξουν κατευθειαν στο 2ο με την ελευση της ps3 version.Αναμονη λοιπον .
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •