View Poll Results: Πως θελετε να γινει η επιλογη των ομαδων;

Voters
27. You may not vote on this poll
  • Μπαινουν οι καλυτερες ομαδες(με βαση τα αστερια) στο Fifa 15 και η επιλογη θα γινει μεσω κληρωσης.

    16 59.26%
  • Διαλεγει ο καθενας 1 οποιαδηποτε ομαδα της επιλογης του.

    2 7.41%
  • Διαλεγει ο καθενας 2 ομαδες και επιλεγουν πριν τον αγωνα με ποια θα αγωνιστουν.

    9 33.33%
  • Δεν εχω προβλημα.

    0 0%
Page 22 of 26 FirstFirst ... 12181920212223242526 LastLast
Results 421 to 440 of 517

Thread: Fifa 15 Official Tournament (PS4)

  1. #421
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by FotisGRC View Post
    Βασικά αν μπεις δοκίμασε κι εσύ να μου στείλεις γιατί έχει φάει σκάλωμα και στην αναζήτηση δεν βγάζει τίποτα.
    Καλημέρα! Το βράδυ μετά τις 8 θα είμαι μέσα(είμαι δουλειά τώρα)! Αν μπορείς κάνουμε τότε τους αγώνες!!

  2. #422
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Προχωράτε βλέπω και κυρίως επικρατεί φιλικό κλίμα, μπράβο παίδες,
    τον τελικό αν μπορεί κάποιος από τους δύο φιναλίστ να τον ανεβάσει στο youtube να το δει όποιος ενδιαφέρεται.
    Εγώ προσωπικά θα τον έβλεπα.
    Ναι ειναι πολυ καλη ιδεα και λογικα θα την υλοποιησουμε.

  3. The Following User Says Thank You to Kapa For This Useful Post:

    odytsak (07-10-2014)

  4. #423

    Default

    Quote Originally Posted by gonzalez View Post
    Καλημέρα! Το βράδυ μετά τις 8 θα είμαι μέσα(είμαι δουλειά τώρα)! Αν μπορείς κάνουμε τότε τους αγώνες!!
    Εγινε Κώστα. Περιπου εκεινη την ώρα πιστεύω να γυρίσω κι εγώ.. Μεγάλο ντέρμπι..


    "You either hang onto your morals and die, or do everything you need to survive"

  5. #424
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Σημερα το μενου ειχε Porto-Manchester Utd!

    Πολυ κλειστα και δυναμικα παιχνιδια και τα 3. Ναι χρειαστηκαν 3 παιχνιδια για να βγει ο νικητης.

    Porto-Manchester Utd= 1-1
    Πολυ κλειστο παιχνιδι και περισσοτερο παιχνιδι κεντρου

    Manchester Utd-Porto= 3-3
    Πολυ δυναμικο παιχνιδι, κρατησε το ενδιαφερον μεχρι τελος με τη United να καταφερνει τελικα να ισοφαρισει το σκορ. Προηγηθηκε ενα εξαιρετικο γκολ του quaresma.

    Manchester Utd-Porto= 0-2
    Ισως και το πιο κλειστο και δυναμικο παιχνιδι απ'ολα. Βλεποντας οτι η Manchester σκοραρει στα 2 προηγουμενα παιχνιδια, η Porto αλλαξε το συστημα της και απο 4-4-2 με κλειστο ρομβο το εκανε 4-3-3 για να κλεισει τις καθετες και να ανοιχτει στην αντεπιθεση. Κατι το οποιο πετυχε στο φιναλε του παιχνιδιου.

    Spoiler!


    Συγχαρητηρια στον hidden. Πολυ δυνατος αντιπαλος και ο καλυτερος που εχω εντιμετωπισει μεχρι τωρα στο τουρνουα.

    Ειμαι σιγουρος οτι θα συναντηθουμε και στο επομενο.

    Καλη συνεχεια!

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Kapa For This Useful Post:

    giannislazy (07-10-2014),hidd3n (07-10-2014)

  7. #425
    Cool Member hidd3n's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Πλωμάρι, Λέσβος
    Posts
    239
    PSN ID
    J_Kalfas
    Name
    Γιάννης

    Default

    Πρώτο τουρνουά για μένα, πολύ θετικές εμφανίσεις! Έτυχα έναν πάρα πολύ δυνατό αντίπαλο, θα μπορούσαμε άνετα να παίζουμε μέχρι το βράδυ ψάχνοντας νικητή αλλά τελικά υπερίσχυσε στο τελευταίο ματς καθώς ήταν πιο εύστοχος στις ευκαιρίες που του δόθηκαν!



    Καλή συνέχεια σε όλους, τα λέμε στο επόμενο!

  8. #426
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Φιλέ Φώτη οποτε μπορείς στείλε! Γύρισα εγώ!

  9. #427

    Default

    Είμαι μέσα!
    "You either hang onto your morals and die, or do everything you need to survive"

  10. #428
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Και κάπου εδώ τελείωσε το τουρνουά για την Chelsea, συγχαρητήρια στο φίλο Φώτη και καλή συνέχεια.

    Τα ματς:

    CHELSEA-BAYERN 2-2
    BAYERN-CHELSEA 3-0

    Τον πρώτο αγώνα θα μπορούσε εύκολα να τον είχε κερδίσει κάποιος από τους δύο μιας και χάθηκαν πολλές ευκαιρίες.

    Στο δεύτερο αγώνα, μετά το 0-0 στο ημίχρονο, η Bayern μπήκε πολύ δυνατά στο 2ο και προηγήθηκε με 1-0. Στη συνέχεια η Chelsea προσπάθησε επιτόπου να βγει μπροστά και το πλήρωσε δεχόμενη δύο απανοτά σχεδόν γκολ, οπότε και γράφτηκε το τελικό 3-0.

    Συγχαρητήρια σε όλους για το όμορφο τουρνουά, καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν και τα λέμε στο επόμενο!

  11. The Following 2 Users Say Thank You to gonzalez For This Useful Post:

    FotisGRC (07-10-2014),Kapa (07-10-2014)

  12. #429

    Default

    CHELSEA FC - BAYERN FC 2-2

    Στο Λονδίνο έγινε ένα πολύ ωραίο ματς με φάσεις και αγωνία.. Μόλις στο 4 ο Fabregas το 1-0 και αρχίσαμε να ιδρώνουμε.. Ο Muller στο 9 έβαλε απο τα 35 μέτρα ενα απο τα γνωστά ηλίθια γκολ που η μπάλα πάει στο Γαμα και ο Neuer απλά κοιτούσε άνετος.. Παλι 2-1 η Chelsea με τον Oscar και στο 62 το 2-2 με τον Muller, που ήταν ο καλύτερος των Βαυαρών..

    BAYERN FC -CHELSEA FC 3-0

    Μαγική εικόνα το σκορ, καθώς ήταν το πιο κλειστό παιχνίδι που έχω παίξει προσωπικά.. Φαινόταν οτι ήμασταν και οι 2 πολύ προσεκτικοί, και όποιος έβαζε πρώτος γκολ λογικά θα έπαιρνε και την πρόκριση.. Παιχνίδι κέντρου, μέχρι που ο coach Fotis ειχε την έμπνευση να βάλει Schweinsteiger στη θέση του 10αριού.. Ο Γερμαναράς τα έκανε όλα, με 2 πολύ γρήγορα γκολ στο 66 και στο 69 αιφνιδίασε τους Αγγλους που βγήκαν φουλ επίθεση, αλλα δεν κατάφεραν την μαγική ανατροπή. Ο Lewa στο 78 έκανε το 3-0 και έστειλε τους Βαυαρούς στα ουράνια και στους 4 της διοργάνωσης!


    Τρομερός ο coach Gonzalez.. Απο τους καλύτερους αντιπάλους!! Φονικός στις αντεπιθέσεις, ήξερε πως να πάρει αυτό που θέλει απο τον κάθε παίχτη του.. Ειδικά με τον Willian μας έκανε απο τα δεξιά γιο-γιο ουκ ολίγες φορές!! Αψογος Κώστα, πολύ ωραία ματσάκια.. Πήραμε εκδίκηση για τον τελικό του Ch. League του 2012!


    "You either hang onto your morals and die, or do everything you need to survive"

  13. The Following 2 Users Say Thank You to FotisGRC For This Useful Post:

    gonzalez (07-10-2014),Kapa (07-10-2014)

  14. #430
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by FotisGRC View Post
    CHELSEA FC - BAYERN FC 2-2

    Στο Λονδίνο έγινε ένα πολύ ωραίο ματς με φάσεις και αγωνία.. Μόλις στο 4 ο Fabregas το 1-0 και αρχίσαμε να ιδρώνουμε.. Ο Muller στο 9 έβαλε απο τα 35 μέτρα ενα απο τα γνωστά ηλίθια γκολ που η μπάλα πάει στο Γαμα και ο Neuer απλά κοιτούσε άνετος.. Παλι 2-1 η Chelsea με τον Oscar και στο 62 το 2-2 με τον Muller, που ήταν ο καλύτερος των Βαυαρών..

    BAYERN FC -CHELSEA FC 3-0

    Μαγική εικόνα το σκορ, καθώς ήταν το πιο κλειστό παιχνίδι που έχω παίξει προσωπικά.. Φαινόταν οτι ήμασταν και οι 2 πολύ προσεκτικοί, και όποιος έβαζε πρώτος γκολ λογικά θα έπαιρνε και την πρόκριση.. Παιχνίδι κέντρου, μέχρι που ο coach Fotis ειχε την έμπνευση να βάλει Schweinsteiger στη θέση του 10αριού.. Ο Γερμαναράς τα έκανε όλα, με 2 πολύ γρήγορα γκολ στο 66 και στο 69 αιφνιδίασε τους Αγγλους που βγήκαν φουλ επίθεση, αλλα δεν κατάφεραν την μαγική ανατροπή. Ο Lewa στο 78 έκανε το 3-0 και έστειλε τους Βαυαρούς στα ουράνια και στους 4 της διοργάνωσης!


    Τρομερός ο coach Gonzalez.. Απο τους καλύτερους αντιπάλους!! Φονικός στις αντεπιθέσεις, ήξερε πως να πάρει αυτό που θέλει απο τον κάθε παίχτη του.. Ειδικά με τον Willian μας έκανε απο τα δεξιά γιο-γιο ουκ ολίγες φορές!! Αψογος Κώστα, πολύ ωραία ματσάκια.. Πήραμε εκδίκηση για τον τελικό του Ch. League του 2012!


    Όντως ο Schweinsteiger μας ισοπέδωσε . Μεγάλη η διαφορά στο 2ο ημίχρονο. Πιο πολύ στενοχωρήθηκα (σαν coach) γι αυτό το παλικάρι το Willian που όντως έκανε οτι μπορούσε μέσα στο γήπεδο!!

  15. #431
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Bayern και Porto βρισκονται στα ημιτελικα και ριχνουν ματιες στο τελικο καθως περιμενουν τις αντιπαλους τους.

  16. #432
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Γιώργο οι αντίπαλοι για τα ημιτελικά είναι όπως και στο ταμπλό ή θα γίνει νέα κλήρωση?

  17. #433
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Quote Originally Posted by giannislazy View Post
    Γιώργο οι αντίπαλοι για τα ημιτελικά είναι όπως και στο ταμπλό ή θα γίνει νέα κλήρωση?
    Οπως ειναι στο πινακα. Ειχα πει πως εγινε η διασταυρωση.

  18. #434
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Είμαστε τυπικοί παίκτες, όχι τυπικοί στο διάβασμα...

  19. #435

    Default

    Που'σαι Γιαννάκη!! Αν περάσεις στους 4 να πας περιπτερο να αγοράσεις το καινούριο περιοδικό που κυκλοφορεί!

    Spoiler!
    "You either hang onto your morals and die, or do everything you need to survive"

  20. #436

    Default

    Benfica - arsenal 1 - 0

    Arsenal - Benfica 0 - 0

  21. The Following 2 Users Say Thank You to pankal6 For This Useful Post:

    GedoGt (07-10-2014),Kapa (07-10-2014)

  22. #437
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Εγινε και η ανανεωση του Table.

  23. #438

    Default

    Φίλε phoenix κάνε με add γτ μάλλον είναι λάθος το psn id η η Sony κάνει τα δικά της πάλι. Next gen σου λέει

  24. #439
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Τι παίζει ρε παιδιά με την friendlist γενικά? Τώρα εμένα δεν μου φορτώνει καν την λίστα και εννοείται ούτε να παίξω μπορώ με φίλο... Άσε που παρατήρησα ότι και delete κάνει από μόνο του φίλους από την λίστα.

  25. #440
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Αν δεν φορτωνει τιποτα, τοτε καντε ενα Test Connection, αν το προβλημα συνεχιζεται τοτε restart τη κονσολα.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •