Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 64

Thread: Life is Strange

  1. #41
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    ^^
    Ειναι ηδη διαθεσιμο για pre order σε ορισμενα καταστηματα και η τιμη του κυμαινεται στα 27 με 30 ευρω.

  2. The Following User Says Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    chronohill (13-11-2015)

  3. #42
    Advanced Member manga1024's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
    Posts
    356
    PSN ID
    manos-karteros
    Name
    ΜΑΝΟΣ

    Default

    βιαστικα και εκανα βλακεια και το κατεβαζα ενα ενα απο το pc store ενω θα το βγαλουν σε ωραια συλλογη....

  4. #43
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Square Enix Reveals More Details for 'Life Is Strange - Limited Edition



    source: http://www.highdefdigest.com

  5. #44
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default


    Περιφανος κατοχος πλεον...περιμενα παλι υπομονετικα να βγει retail(μιχαλη ειδες και τελικα με προλαβε ο κολλητος αφου ηξερε οτι το ηθελα..
    Τελειωσα το δευτερο επεισοδιο και δηλωνω ενθουσιασμένος...ξεκίνησε αργα και εχτισε πολυ στους χαρακτηρες στην ιστορια...εχει παρει τα καλα σημεια των παιχνιδιων της telltale και εχει εμπλουτισει το δικο της δημιουργημα...
    Δείχνει καλα σημαδια και αποτι εχω καταλαβει δεν θα απογοητευσει...το δευτερο τελειωσε με μαεστρικο τροπο...
    Spoiler!

  6. The Following 2 Users Say Thank You to chronohill For This Useful Post:

    mihalis13 (26-03-2016),tsakali GR (29-01-2018)

  7. #45
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Το παιχνιδι οντως ειναι παρα πολυ καλο και αφου ενθουσιαστηκες απο τα δυο πρωτα επεισοδια να εισαι σιγουρος οτι δε θα σε απογοητευσει. Για να σου δωσω να καταλαβεις, εμενα το παιχνιδι αρχιζε να με κερδιζει απο το τριτο επεισοδιο και μετα. Για μενα ειναι απο τα καλυτερα adventures που εχω παιξει με πολυ καλη ιστορια και πραγματικα ειναι ευχαριστη εκπληξη που η Dontnod με το Life Is Strange μπηκε σφηνα στην επιτυχημενη συνταγη που εφαρμοζουν τα τελευταια χρονια η Quantic Dream και η Telltale. Αυτο και το Heavy Rain ειναι απο τα παιχνιδια που μου προσφεραν μια ιδιαιτερη εμπειρια και θα θελα πολυ να τα ξεκινησω ξανα για πρωτη φορα παρολου που ειμαι σιγουρος πως θα κατεληγα και παλι στις ιδιες επιλογες..

    Επισης ειμαστε τυχεροι οσοι καναμε υπομονη μεχρι να κυκλοφορησει η limited εκδοση.

  8. The Following User Says Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    chronohill (28-03-2016)

  9. #46
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Εχεις δικιο μπιλυ σε οτι εγραψες...
    Επαιξα χθες το 3ο επεισοδιο και μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο!Τι εκπληκτικη κορυφωση ηταν αυτη?
    Το παιχνιδι μου
    Spoiler!
    ...
    Εχω τεραστια αγωνια για την συνεχεια και μεγαλη περιεργεια!bring it on!
    Spoiler!

  10. #47
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    εεεε τι να σας πω τωρα, το ειχα ξεγραμμενο απο το demo που ειχα παιξει οταν βγηκε και με κανατε να το ξεκινησω... ντροπη σας...
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  11. The Following User Says Thank You to euromaster For This Useful Post:

    chronohill (29-03-2016)

  12. #48
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Life is Strange Episode 1 is free on PS4 and PS3 from tomorrow

    Get a taste of Dontnod’s award-winning adventure without opening your wallet
    source: PS Blog

  13. The Following User Says Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    Viper (20-07-2016)

  14. #49
    Elite ntsmrtz's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    963
    PSN ID
    epi60s
    Name
    Κώστας

    Default

    Πόσοι το έχετε τελειώσει?
    Το ξεκίνησα πριν μία βδομάδα το τελείωσα χθες και ρωτάω γιατί το παιχνιδάκι είναι ένα μικρό διαμαντάκι! Τo immersing feeling προσωπικά ήταν μεγάλο και είναι προφανές ότι κάποιος/οι από την ομάδα σχεδίασης έπαιζε/ζαν adventures πριν 25+ χρόνια, μέχρι και οι φωνές παρουσιάζουν ομοιότητες με games 20- ετών (πως πέρασε ο καιρός..)
    Το τελευταίο κεφάλαιο δίνει μαθήματα πάνω σε αυτό που θέλει να περάσει στον παίκτη και ο σχεδιασμός/αναπαράσταση του χρήζουν συγχαρητηρίων.
    To cut a long story short.. το παιχνιδάκι έχει ταξινομηθεί ήδη στα αγαπημένα μου.(και πολύ μου αρέσει που έχω την limited έκδοση)
    Last edited by ntsmrtz; 26-08-2016 at 08:50.

  15. #50
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Παιχνιδαρα. Μονορουφι το ειχα παιξει οταν το εχιε βγαλει προσφορα το us store θυμαμαι. Μακαρι να συνεχιστει.

    Spoiler!

  16. The Following User Says Thank You to james9 For This Useful Post:

    pinakas (17-11-2016)

  17. #51
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Μόλις το τερμάτισα... Άκουγα καλά λόγια αλλά πραγματικά δεν το περίμενα τόσο δυνατό...
    Το έβαλα σαν ένα χαλαρό game και τελικά όσο προχώραγε το story τόσο πολύ χανόμουν σε αυτό..
    Τα πρώτα 2 επεισόδια είναι καλά και έχεις την ιδέα πως παίζεις ένα ωραίο game με teenagers. Έτσι κάπως και το 3ο επεισόδιο όμως στα τελευταία 20 λεπτά και ειδικά όπως τελειώνει βλέπεις πως είναι κάτι πολύ πιο βαθύ.
    Τα επόμενα 2 επεισόδια είναι εκπληκτικά και ειδικά το 5ο τελείως mindfuck. Πραγματικά στο 5ο επεισόδιο τα είχα χάσει τελείως.
    Το παιχνίδι ήδη μπήκε στη λίστα με τα αγαπημένα μου και σίγουρα θα το ξαναπαίξω κάποια στιγμή. Το θεωρώ από τα καλύτερα του είδους και πραγματικά σε πάρα πολλές αποφάσεις δυσκολευόμουν πάρα πολύ.
    Αν δεν το είχε δώσει το Plus ίσως να μην το δοκίμαζα ποτέ μιας και τα παιχνίδια της telltale είχαν αρχίσει να με κουράζουν...

    Spoiler!

  18. #52

    Default

    Εγω το πρωτοεπαιξα σε κουτατη εκδοση που βγηκε με καποια μικρα εξτρα.

    Τα μονα που με χαλασαν ηταν τα παρακατω

    ψιλο αδιαφορος κεντρικος κακος(με βαση ολο το υπολοιπο cast ψιλο ξεχωριζε η αληθεια ειναι )
    ενω μου αρεσαν οι 2 τελευταιες επιλογες τελους,δεν μου αρεσε το αποτελεσμα αυτων τοσο.
    τα γραφικα. Ναι οκ ξερω οτι ειναι τυπου walking dead και ουτε ειχε κανενα τρελο budget αλλα οπως και να το κανουμε τα γραφικα του αντικειμενικα ηταν κακα και το λεω υπο την εννοια οτι θα βοηθουσε απιστευτα απο πλευρας ατμοσφαιρας να ειχε λιγο καλυτερα γραφικα.

    Παντως η σκηνη με την chloe με το γνωστο θεμα που ειχε με αλλο χρωμα ηταν παρα πολυ δυνατη.

  19. #53
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Δεν μπορώ να συμφωνήσω απόλυτα.
    Προσωπικά δεν ένοιωσα πως υπάρχει κεντρικός κακός.
    Spoiler!


    Με τα γραφικά δεν είχα κανένα θέμα εγώ, αλλά συμφωνώ πως αν βλέπαμε γραφικά τύπου Beyond/Until Dawn θα ήταν άψογο σαν αποτέλεσμα.
    Επίσης είχε πολύ καλές ερμηνείες από τους ηθοποιούς.
    Μου άρεσε πάντως που ένιωθες κάθε απόφαση σου πως έχει σημασία και παίζει ρόλο στη συνέχεια του παιχνιδιού.
    Spoiler!

  20. #54
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Κι εγω δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα με το παιχνιδι, αν λαβω υποψην μου τον ολο ντορο για την ιστορια και τους χαρακτηρες.

    Πρωτα πρωτα το παιχνιδι ζητα απο εμενα να δεχθω αμασητη την μεγαλυτερη απορρια που εχεις για την ιστορια, η οποια ποτε μα ποτε δεν παιρνει ουτε μια επιδερμικη απαντηση.

    Δευτερον το παιχνιδι χρησιμοποιει την εν λογω "δυναμη" περισσοτερο ως gimmick με σκοπο να κανει τον παιχτη να αισθανθει πραγματα (τα οποια λιγη σημασια εχουν τελικα αφου απλα τα αναιρεις) και ως puzzle mechanic, παρα ως κατι επουσιωδες.

    Τριτον εμενα προσωπικα οι χαρακτηρες ως επι το πλειστον δεν με επεισαν. Πρωτα απο ολα οι αντιδρασεις των βασικων χαρακτηρων σε διαφορα γεγονοτα ειναι παρα πολυ χαλαρες. Επισης καποιοι χαρακτηρες David Cage-ιαζουν, σε φαση σου παρουσιαζω αυτον τον χαρακτηρα ως ενα απανθρωπο γουρουνι, μονο και μονο για να σου κανω στροφη 180 μετα... δεν πειθει... με τιποτα.

    Τεταρτον οι αποφασεις και οι επιλογες στα παιχνιδια ομολογω εχουν αρχισει να με κουραζουν.... ειναι τοσο περιοριστικες, τοσο "ριχνω το νομισμα και οτι κατσει" που με ενοχλει... και αυτο διοτι οδηγει την ιστορια καπου που πραγματικα εγω τουλαχιστον δεν συμφωνω. Οι επιλογες που εχεις στο 90% ειναι τετοιες που σε κανουν να διαλεξεις κυριολεκτικα στην τυχη. Θυμαμαι επαιζα το παιχνιδι και επιασα τον εαυτο μου απειρες φορες να λεει οτι "μονο ενας βλακας θα ειχε μονο αυτες τις 2 επιλογες να αντιδρασει, την στιγμη που υπαρχουν αλλες 3-4 πολυ πιο προφανεις και safe επιλογες να κανεις". Τεσπα μην μακρυγορω. Δεν με κερδισε. Το lyp sync ειναι ανυπαρκτο επισης, τα γραφικα σε τετοιο παιχνιδι δεν βοηθανε ,δεν μπορω να αφοσιωθω στο ανθρωπινο συναισθημα οταν δεν εχω μια Α αξιολογη προσπαθεια αποτυπωσης του συναισθηματος στους χαρακτηρες με facial capture και ναι οταν ενα παιχνιδι στηριζεται κυριολεκτικα στο στορυ του, αυτο το πραγμα ειναι σημαντικο, indie - ξε-indie.

    Τα 2 κοριτσια παντως και η σχεση τους μου αρεσε αν εστιαζα μονο σε αυτο. Το γυρω γυρω με ψιλοκουρασε.

  21. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Desmond (22-06-2017)

  22. #55
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Spoiler!
    Σε αυτό που λες:
    Spoiler!


    Εγώ το είχα αγοράσει το παιχνίδι και το είχα παίξει πολύ νωρίτερα. Το story του είναι πάρα πολύ δυνατό και μου άρεσε πάρα πολύ. Η σχέση μεταξύ των κοριτσιών είναι πολύ δυνατή και σε κρατάει στο παιχνίδι. Από εκεί και έπειτα, συμφωνώ με τα γραφικά κτλ. Θα έδινε άλλη διάσταση στο παιχνίδι πιστεύω.
    Για τις επιλογές που κάνεις, πάντα εμένα μου άφηνε ένα ερωτηματικό, ότι δεν έκανα την σωστή επιλογή. Γύρναγα τον χρόνο πίσω, άλλαζα την απόφαση, και πάλι, δεν με ικανοποιούσε θα έλεγα τις περισσότερες φορές. Πραγματικά σε αυτό το κομμάτι έχουν κάνει πάρα πολύ καλή δουλειά.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  23. #56

    Default

    Ανεξαρτητως των παραπανω που εγραψα το παιχνιδι οταν το πρωτοεπαιξα μου αρεσε.

    Απλα οντως ορισμενοι χαρακτηρες οπως ανεφερα παραπανω ειναι που και εμενα μου χτυπαγαν ασχημα οπως ο
    Spoiler!

  24. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    mihalis13 (22-06-2017)

  25. #57
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Κλασική περίπτωση βλάβης... αν και είχα πάρει την κουτάτη έκδοση το είχα αφήσει να ξεκουράζεται στο ράφι και τελικά το έπιασα κατά σύμπτωση, επειδή μετά την πλατίνα στο MGS V ήθελα κάτι χαλαρό (αχ, που να'ξερα)...

    Το τερμάτισα χθες το βράδυ και δεν έχω λόγια... απλώς συγκλονιστικό, ένα διαμάντι!

    Ηξερα ότι το απλοϊκό gameplay και τα μέτρια γραφικά του δεν θα με αποθαρρύνουν. Έχω λατρέψει τους τίτλους της Telltale που έχω παίξει, όμως γνώμη μου είναι ότι το Life is Strange πήγε την αφήγηση και το σύστημα των αποφάσεων σε άλλα επίπεδα.
    Συμφωνώ ότι σε κάποια σημεία αντιμετωπίζει κάπως μονοδιάστατα τις επιλογές που σου δίνει, όμως ας αντιληφθούμε ότι είναι ένα παιχνίδι με πεπερασμένο budget και από μια ομάδα κατά πολύ μικρότερη από ιερά τέρατα όπως η Bioware. Anyway, δε θέλω να σταθώ σε αυτό, γούστα είναι.

    Το παράπονό μου είναι βέβαια τα πολύ μέτρια γραφικά, που στην καλύτερη τα λες PS3 στην αρχή της ζωής της κονσόλας, μην πω PS2. Επίσης, όσο έπαιζα είδα αρκετές αστοχίες και juggies σε υφές και στα περιβάλλοντα, τα οποία εντάξει χαλάνε λίγο το feeling. Από την άλλη, βρήκα πολύ ενδιαφέρον το ότι παίζει με τα concepts του time travel και της θεωρίας του χάους, όμως περισσότερο από όλα μου άρεσε που ξεκινάει ως ένα απλό teen game και καταλήγει σε κάτι πολύ βαθύτερο.

    Συμφωνώ ότι στην αρχή ήταν κάπώς αργό, αλλά από το 3ο επεισόδιο και μετά μέχρι και την κορύφωση στο τέλος είναι απλά καθηλωτικό. Υπήρχαν πολύ έντονες συναισθηματικά στιγμές και άλλες που έλεγα WTF...

    Ωραία πλοκή και απίθανη γραφή, που βγαίνει αριστουργηματικά στην αφήγηση και στον τρόπο που ξεδιπλώνει την ιστορία. Προσωπικά μου άρεσαν όλοι οι χαρακτήρες, πρωταγωνιστικοί και δευτερεύοντες, και τους βρήκα ξεχωριστούς παρά τα όποια κλισέ υποπέφτει το παιχνίδι. Οι εξαιρετικές ερμηνείες των ηθοποιών στο voice over βοηθάνε στο immersion και είναι πραγματικά κρίμα για το κακό lip sync, που συνδυαστικά με τα γραφικά δεν το αφήνουν να σε απογειώσει.

    Το soundtrack ήταν για εμένα αποκάλυψη, αποτελούμενο κυρίως από άγνωστα κομμάτια, τα οποία όμως δένουν αρμονικά με το κλίμα του παιχνιδιού.
    Το όμορφο art direction και η χρωματιστή παλέτα βοηθούν πολύ στο νεανικό ύφος του παιχνιδιού, παρόλο που όπως αποδεικνύεται μπορεί εύκολα να ξεγελαστείς ότι παίζεις κάτι ανάλαφρο.

    Εν τέλει το Life is Strange είναι ένα άκρως μοντέρνο, επίκαιρο και συναισθηματικό παιχνίδι, με αρκετά «σκοτεινό» περιεχόμενο, αφού πραγματεύεται ευαίσθητα ζητήματα της ζωής, όπως το bullying, το θάνατο και την αυτοκτονία, τις σχέσεις στην οικογένεια, τη φιλία και την ομοφυλοφιλία, τα ναρκωτικά και τη σύγχρονη ζωή μέσα από τα μάτια των νέων ανθρώπων.

    Ειλικρινά με κλόνισε στα τόσα χρόνια που ασχολούμαι με το gaming (ίσως και λόγω κάποιων ιδιαίτερων συγκυριών στη ζωή μου αυτό το διάστημα)

    Για εμένα το Life is Strange είναι ένα φαινόμενο: ένα παιχνίδι για να συγκινηθείς, να σκεφτείς, να ταξιδέψεις, να δακρύσεις, να θυμώσεις και να προβληματιστείς για όλα τα πράγματα που είναι σημαντικά στη ζωή μας...

    Περιμένω με ανυπομονησία την κουτάτη του Before The Storm και ελπίζω να είναι εξίσου καλό (αν και όχι από την Dontnod).

    Cheers!

    ----Updated----

    p.s. η ειρωνεία, τώρα είδα ότι εγώ είχα ξεκινήσει το thread πριν καν κυκλοφορήσει το παιχνίδι
    Last edited by tsakali GR; 29-01-2018 at 18:23.

  26. The Following 10 Users Say Thank You to tsakali GR For This Useful Post:

    BillyFlo81 (29-01-2018),james9 (29-01-2018),mihalis13 (29-01-2018),ntsmrtz (29-01-2018),obione (29-01-2018),panos74gr (29-01-2018),tonybsg (29-01-2018),Valkyre (29-01-2018),WolfRathmA (30-01-2018)

  27. #58

    Default

    Παντως στο prequel before the storm δεν εχει γραψει ουτε ενας και εχει κυκλοφορησει εδω και μισο περιπου χρονο
    http://www.ps4forums.gr/vb/showthrea...+strange+storm

  28. #59
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    To acting με χαλασε αρκετα στο συγκεκριμενο και θεωρω οτι τοριχνει αρκετα το παιχνιδι , περισσοτερο και απο τα γραφικα/γλωσσα σωματος/animation.

    Προφανως και ειναι μικρη παραγωγη και καλυτερα που βγηκε ετσι απο τον να μην εβγαινε καθολου, αλλα σε αυτα τα παιχνιδια παιζει μεγαλο ρολο το acting και η γλωσσα σωματος, πραγματα αρρικτα συνδεδεμενα με αυτο που το παιχνιδι πουλαει = ιστορια (και οχι gameplay)

  29. #60
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    To acting με χαλασε αρκετα στο συγκεκριμενο και θεωρω οτι τοριχνει αρκετα το παιχνιδι , περισσοτερο και απο τα γραφικα/γλωσσα σωματος/animation.

    Προφανως και ειναι μικρη παραγωγη και καλυτερα που βγηκε ετσι απο τον να μην εβγαινε καθολου, αλλα σε αυτα τα παιχνιδια παιζει μεγαλο ρολο το acting και η γλωσσα σωματος, πραγματα αρρικτα συνδεδεμενα με αυτο που το παιχνιδι πουλαει = ιστορια (και οχι gameplay)
    Γιατί σε χάλασε τόσο πολύ;

    Για το budget που είχαν και δεδομένου ότι μάλλον το να πάρουν πρωτοκλασάτα ονόματα ήταν στη σφαίρα της φαντασίας, θεωρώ ότι έγινε πολύ καλή δουλειά.
    Προσπαθώ να ανακαλέσω στιγμές που το acting/voice over φανερά παράταιρο ή κακό και δε μου έρχεται κάτι, πέραν από αστοχίες σε διαλόγους δευτερευόντων χαρακτήρων. Το αντίθετο μάλιστα, ενώ είχε πολλούς διαλόγους μου έχει μείνει έντονη η αίσθηση ότι οι ηθοποιοί ειδικά των πρωταγωνιστικών ρόλων ήταν αρκετά εκφραστικοί και είχαν πιάσει τον παλμό του παιχνιδιού.

    Ενώ για παράδειγμα, εύκολα μπορώ να βάλω σε υποψηφιότητα τον Otacon στο MGS, τον Tidus στο FFX ή τον πατέρα στο Heavy Rain για τους ανέκφραστους μονολόγους και τις κραυγές απελπισίας που καθόλου δεν πείθουν.
    Είδα και το commentary αφού το τελείωσα και οι ίδιοι οι παραγωγοί έλεγαν πόσο τους εξέπληξαν οι voice actors, σε κάποια γυρίσματα έκλεγαν πραγματικά αποδίδοντας τους διαλόγους.

    Τελοσπάντων, ο καθένας μας το κρίνει διαφορετικά και είναι δεκτό. Πιστεύω ότι αυτό που πρέπει να κρατήσει κάποιος που δεν το έχει παίξει, είναι να μη σταθεί στα γραφικά και την εντύπωση ότι είναι ένα ανάλαφρο χαζό παιχνίδι και να του δώσει μια ευκαιρία.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •