Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 40 of 90

Thread: Dishonored 2

  1. #21
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    πρωτο ριβιου μπιτσεζ και τα πραγματα φαινονται φανταστικα!
    Dishonored 2 Review (PS4) – A Fantastic Entry To The Series



    το πρωτο ηταν πραγματικα πολυ καλο ευτυχως συνεχιζουν στο ιδιο μοτιβο...
    Spoiler!

  2. #22
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Μεγαλο βάσανο παντως που εχουμε να κατεβάσουμε και 9gb patch με το καλημέρα

  3. #23
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Πηγαινει εξαιρετικα στις βαθμολογιες.
    91%
    http://www.metacritic.com/game/plays...4/dishonored-2
    .

  4. #24
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Πηγαινει εξαιρετικα στις βαθμολογιες.
    91%
    http://www.metacritic.com/game/plays...4/dishonored-2
    Φτου φτου φτου μη το ματιάσω απο την ώρα που άρχισαν να βγαίνουν τα reviews (πριν 2 μέρες) δεν έχει πέσει απο το 91!
    Τα πάει όντως πολύ καλά....
    Το μόνο που με κρατάει να μην το πάρω είναι οτι δεν έχει ανακοινωθεί season pass ακόμα και δεν ξέρω τι να περιμένω απο dlc (και κατ' επέκταση πόσο καλύτερο value for money θα είναι το goty edition που θα βγεί αρκετά αργότερα).
    Έχουν πει τίποτα για dlc? Έχει ακούσει κανείς κάτι;

  5. #25

    Default

    Must αγορά και για εμένα, μιας και το πρώτο το θεωρώ παιχνιδάρα, και νομίζω ότι αυτό εδώ θα είναι ακόμα καλύτερο (σύμφωνα με αυτά που διαβάζουμε). Απλώς, τούτο το μήνα πήρα και άλλα παιχνίδια και ψιλοξοδεύτηκα, κι έχω παραγγείλει και Last Guardian για αρχή Δεκέμβρη, επομένως με βλέπω να το παίρνω μόλις τελείωσω Last Guardian.

  6. #26
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Πολυ προβληματική η mission 5 για stealth playthrough με no kills. Εισαι στις ταρατσες και οταν κανεις load βλεπεις θαυμαστικα απο τους εχθρους κατω στο δρομο οτι σε εχουν δει, wtf δηλαδη. Σε αλλο σημειο κανω quick save κανονικα και στο quick load με βγαζει να ειμαι στον αερα και να σκαω κατω σαν καρπουζι ή αλλο παλι, να κραταω εναν στρατιώτη και με το που τον αφηνω απλα κατω να γίνεται dead

    Στις αλλες missions δεν συνάντησα κανενα προβλημα, αντε λιγο στην mission 4 μονο με τον
    Spoiler!

    που δεν με αφηνε να κανω save οταν τον κραταγα. Ουτε στο 1ο high chaos playthrough ειχα τετοια περιεργα

  7. #27

    Default

    Mission 4 στο τελος της μου εμφανιζει δυστηχως Error 34878.Απο οτι ειδα ειναι προβλημα που εχει μονο η εκδοση του Ps4 δυστηχως και το αντιμετωπιζουν παρα πολλοι http://community.us.playstation.com/...6042212/page/2
    Κριμα γιατι το παιχνιδι ειναι οντως καλο αλλα ειναι απαραδεκτο να υπαρχουν τετοια προβληματα,ειδικα απο Bethesda που εχει και κακο ιστορικο με προβληματα.

  8. #28
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μόλις μου ήρθε η collector's edition απο game.co.uk!!!!!
    Το έδιναν 50 λύρες μόνο. Στην αρχή έλεγα σιγά μην μου το στείλουν μιας και στο παρελθόν δεν έστελναν μεγάλα πακέτα στην Ελλάδα, αλλά τελικά μου ήρθε κανονικά!!

    Ανυπομωνώ να σχολάσω να πάω να την μαζέψω απο το πατρικό μου!

  9. #29

    Default

    Φοβερη τιμη.

  10. #30

    Default

    μολις σημερα το τελειωσα.
    γραφικα πολυ καλα,τεχνικα επισης πολυ καλο,κανενα απολυτως θεμα με frames κτλ κτλ.επειδη διαβαζω για παραπονα,ισως δεν ειχα προβλημα γιατι το επαιξα με το τελευταιο patch.
    επιλεξτε wise τα powers. εχει τρομερη εξερευνηση το παιχνιδι,καθομουν ωρα να ψαχνω τα παραθυρα κ οποιο ηταν ανοιχτο χωνομουν για loot loot loot.μπορεις να το πας bloodbath αλλα κ stealth εγω το πηγαινα 50 50. για καποιο λογο καμια φορα δεν ειχε ανταποκριση το r2 στο stealth killing κ επρεπε να το πατησεις κ μια δευτερη.
    ενα 8.5 του το εβαζα ανετα,με κρατησε καλα!

  11. #31

    Default

    To ξεκίνησα κι εγώ (9 giga update μόλις το βάλεις, αλλά χαλάλι, αν είναι να διορθώνει bugs κλπ). Έπαιξα τα πρώτα level στην Dunwall και τώρα είμαι στην Carnaca. Νομίζω έχω δει αρκετό, για να πω ότι το παιχνίδι μου φαίνεται πάρα πολύ καλό, καλύτερο ίσως και από ό,τι περίμενα. Πανέμορφα γραφικά και κόσμος, πολύ ωραίος χειρισμός, στιβαρός και άμεσος. Το κυριότερο είναι το gameplay, με μεγάλο βάθος να παίξεις όπως θες, με το stealth να έχει πρωταγωνιστικό ρόλο αν θέλουμε. Η ΑΙ μοιάζει να είναι καλή, με τους αντιπάλους να συμπεριφέρονται με αρκετή αληθοφάνεια, και αν θες να παίξεις μόνο stealth, το παιχνίδι δεν είναι εύκολο (καλό αυτό). Ως τώρα, παίζω όπως μου βγει, δηλαδή πάω πάντα για full stealth, αλλά εάν κάτι στραβώσει, τους τρώγω όπως μπορώ, εκτός αν γίνει εντελώς μπάχαλο το πράγμα και κινητοποιηθούν όλοι, οπότε ξαναφορτώνω το τελευταίο save. Προσπαθώ να το κρατάω σε low chaos, όσο γίνεται. Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω, έχει ΠΟΛΥ looting και πολλές πληροφορίες για τον κόσμο και την ιστορία του, δηλαδή σε κάνει να θες να ψάξεις τα πάντα, κι έχει πολλούς χώρους το παιχνίδι για εξερεύνηση. Η ιστορία φαίνεται καλή, όχι κάτι που δεν περιμέναμε βέβαια, αλλα προς το παρόν είναι οκ.
    Γενικώς, έχει γίνει πολύ καλή δουλειά. Με βάση το πρώτο Dishonored, πήραν το παιχνίδι και το βελτίωσαν παντού. Σε κάνει να θες να συνεχίσεις να παίζεις, κι αυτό είναι που μετράει.......

  12. The Following User Says Thank You to toninio For This Useful Post:

    Fulgore (13-02-2017)

  13. #32

    Default

    Μου κάνει εντύπωση που υπάρχουν μόνο δύο σελίδες σε αυτό το τόπικ. Το παιχνίδι το τελείωσα σήμερα και θεωρώ ότι είναι από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ. Πήραν τη συνταγή του πρώτου Dishonored και την ανέβασαν δύο επίπεδα πάνω, σε όλα.
    Τα γραφικά πάρα πολύ καλά, ο κόσμος και η αισθητική του άψογα. Χειρισμός στιβαρός, νιώθεις με το απαραίτητο βάρος στα πάντα, ό,τι κάνεις, είτε με powers είτε με τα όπλα. Φρουροί και civilians, κακοί μπελάδες, που σημαίνει πολύ καλή ΑΙ. Τα επίπεδα, το ένα καλύτερο από το άλλο
    Spoiler!
    , μπράβο στους developers για την ευρηματικότητά τους. Παντού βιβλία, σημειώσεις και άλλα στοιχεία για τον κόσμο, τα τεκταινόμενα και τους χαρακτήρες, ενώ οι διάλογοι με τους πολίτες και η χρήση της καρδιάς δίνει ακόμα περισσότερες πληροφορίες ή και hints κάποιες φορές.
    Το gameplay, δεν ξέρω αν θα μπορούσα να ζητήσω κάτι παραπάνω. Παίζεις όπως θες, με πάρα πολλούς τρόπους διαθέσιμους, ενώ παράλληλα υπάρχουν αρκετά paths για να πας εκεί που θες ή τρόποι να πετύχεις αυτό που θες.
    Όλοι οι χαρακτήρες κάτι έχουν να πουν και σου μένουν στη μνήμη, σημαντικό αυτό.
    Το παιχνίδι με συνεπήρε αρκετές μέρες τώρα και διέκοψα ό,τι άλλο έπαιζα ή ήθελα να παίξω παράλληλα. Μπράβο τους για αυτό το εξαιρετικό παιχνίδι που έφτιαξαν. Καθαρό δεκάρι από εμένα, γιατί κάπου πρέπει να μπαίνει και αυτός ο βαθμός.....

  14. The Following 2 Users Say Thank You to toninio For This Useful Post:

    Kane (24-02-2017),PDS (12-02-2017)

  15. #33
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Εμενα μου αρεσε πολυ και το πρωτο, οποτε φανταζομαι οτι αυτο θα το καταευχαριστηθω.
    .

  16. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    toninio (13-02-2017)

  17. #34
    Senior Member ultra's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    118
    PSN ID
    gael_HELLAS

    Default

    Εμένα μου πήρε κανένα 40ωρο η πρώτη γύρα όλου του παιχνιδιού. Το πήγαινα 50_50 για αόρατος και φονιάς.
    Το παιχνίδι σε ιντρικγαρει πολύ σε σημεία και σε βάζει σε πειρασμό να τους σφάξει όλους και με όσο πιο περίτεχνο τρόπο μπορείς.
    Έχει όπως είπαν και τα παιδιά πιο επάνω πολύ πράγμα για έρευνα.
    Το αγαπημένο μου κομμάτι είναι ότι το παιχνίδι σε αφήνει να προχωρήσεις με πολλούς τρόπους το κάθε σημείο.
    Εχω σκάλωμα και δεν θέλω να βγάζω την πίστα χώρις να είναι οι περισσότεροι, αν όχι όλοι, αναίσθητοι, οπότε το 5ωρο το είχα σιγουράκι για κάθε αποστολή.
    Αυτή η ποικιλία εγγυάται ότι η επανάληψιμοτητα του παιχνιδιού είναι μεγάλη.
    Θα γούσταρα και κανένα online Co op!
    Από τα καλύτερα που έπαιξα στο είδοςτον τελευταίο χρονο μαζί με το τελευταίο deus ex αλλά και το styx Master of shadows.

  18. The Following User Says Thank You to ultra For This Useful Post:

    toninio (13-02-2017)

  19. #35

    Default

    Quote Originally Posted by Fulgore View Post
    Mission 4 στο τελος της μου εμφανιζει δυστηχως Error 34878.Απο οτι ειδα ειναι προβλημα που εχει μονο η εκδοση του Ps4 δυστηχως και το αντιμετωπιζουν παρα πολλοι http://community.us.playstation.com/...6042212/page/2
    Κριμα γιατι το παιχνιδι ειναι οντως καλο αλλα ειναι απαραδεκτο να υπαρχουν τετοια προβληματα,ειδικα απο Bethesda που εχει και κακο ιστορικο με προβληματα.
    Μιας και μου αρεσε το πρωτο παιχνιδι,ημουν στην αρχη λιγο επιφυλακτικος με το δευτερο γιατι παρολο τις υψηλες βαθμολογιες,ειχα διαβασει για καποια τεχνικα θεματα σε pc και κονσολες. Πηρα την αποφαση να το νοικιασω στο ps4 να δω τι παιζει πανω σε αυτο(ειχε και τεραστιο update/patch).Δυστηχως ξενερωσα την ζωη μου οταν επαθα το παραπανω(παλι καλα που δεν το αγορασα day one το παιχνιδι αλλιως θα εκλαιγα κυριολεκτικα τα λεφτα μου),και πλεον περιμενω να πεσει σε καμια εκπτωση στο pc για να το παρω.

    Παντως απο τα οσα ειχα παιξει δεν μου αρεσε η ιστορια σε σχεση με του πρωτου(η κακια θεια πεταγεται απο το πουθενα λεει μια πατατα και ολοι την πιστευον......),ουτε υπηρχε αρκετη ποικιλια να το διαφοροποιησει αρκετα απο το πρωτο. Βεβαια και μου αρεσε(περα απο τα τεχνικα θεματακια του)απλα δεν ενθουσιαστηκα και εγω οπως με το αρχικο Dishonored που σιγουρα με κερδισε περισσοτερο. Βεβαια για να μην ειμαι τελειως κακος οπως ειπα αυτα ηταν απο τα οσα ειχα δει απο το παιχνιδι.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Εμενα μου αρεσε πολυ και το πρωτο, οποτε φανταζομαι οτι αυτο θα το καταευχαριστηθω.
    Θα το ευχαριστηθεις επειδη θα ασχοληθεις μαζι του πιο μετα απο την κυκλοφορια του.
    Αρα αρκετα τεχνικα θεματα θα τα γλυτωσεις και επισης θα το παιξεις και σε χαμηλοτερη τιμη,γιατι αλλη γνωμη εχει καποιος οταν παιζει ενα παιχνιδι στην αρχη και δινει 60 και 70ευρω(ειδικα αν το παιχνιδι εχει και τεχνικα θεματα οπως εδω)και αλλη αν το παιξει αργοτερα που θα εχουν βγει αρκετα patch Και φυσικα σε τιμη χωμα.

    Νομιζω οτι υπαρχει λογος που το DIshonored 2 δεν πουλησε τοσο πολυ ή δεν τραβηξε μεγαλο ενδιαφερον του κοσμου,παρολο τις υψηλες βαθμολογιες που πηρε

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by toninio View Post
    Μου κάνει εντύπωση που υπάρχουν μόνο δύο σελίδες σε αυτό το τόπικ. Το παιχνίδι το τελείωσα σήμερα και θεωρώ ότι είναι από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ. Πήραν τη συνταγή του πρώτου Dishonored και την ανέβασαν δύο επίπεδα πάνω, σε όλα.
    Τα γραφικά πάρα πολύ καλά, ο κόσμος και η αισθητική του άψογα. Χειρισμός στιβαρός, νιώθεις με το απαραίτητο βάρος στα πάντα, ό,τι κάνεις, είτε με powers είτε με τα όπλα. Φρουροί και civilians, κακοί μπελάδες, που σημαίνει πολύ καλή ΑΙ. Τα επίπεδα, το ένα καλύτερο από το άλλο
    Spoiler!
    , μπράβο στους developers για την ευρηματικότητά τους. Παντού βιβλία, σημειώσεις και άλλα στοιχεία για τον κόσμο, τα τεκταινόμενα και τους χαρακτήρες, ενώ οι διάλογοι με τους πολίτες και η χρήση της καρδιάς δίνει ακόμα περισσότερες πληροφορίες ή και hints κάποιες φορές.
    Το gameplay, δεν ξέρω αν θα μπορούσα να ζητήσω κάτι παραπάνω. Παίζεις όπως θες, με πάρα πολλούς τρόπους διαθέσιμους, ενώ παράλληλα υπάρχουν αρκετά paths για να πας εκεί που θες ή τρόποι να πετύχεις αυτό που θες.
    Όλοι οι χαρακτήρες κάτι έχουν να πουν και σου μένουν στη μνήμη, σημαντικό αυτό.
    Το παιχνίδι με συνεπήρε αρκετές μέρες τώρα και διέκοψα ό,τι άλλο έπαιζα ή ήθελα να παίξω παράλληλα. Μπράβο τους για αυτό το εξαιρετικό παιχνίδι που έφτιαξαν. Καθαρό δεκάρι από εμένα, γιατί κάπου πρέπει να μπαίνει και αυτός ο βαθμός.....
    Δεν βλεπω να κανεις αναφορα σε καποιο τεχνικο θεμα αρα μαλλον θα εχει καλυτερεψει η κατασταση σε σχεση με πριν κατι μηνες που βγηκε και ειχε αρκετα προβληματα.Θα το εχω στα υποψην. Να υποθεσω οτι το πρωτο σου run ηταν με την emily?

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    PDS (13-02-2017),toninio (13-02-2017)

  21. #36

    Default

    @Fulgore
    Ναι, με την Emily ήταν, και εάν μου έρθει όρεξη για δεύτερο playthrough κάποια στιγμή, θα γίνει με Corvo. Πάντως σίγουρα το παιχνίδι έχει μεγάλο replayability (άσχετα με το ότι εγώ προσωπικά δεν το πολυέχω με το να παίζω παιχνίδια δεύτερη και τρίτη φορά).
    Επειδή εξαρχής έκανε το μεγάλο update, μάλλον λύθηκαν τα τεχνικά θέματα, γιατί δεν συνάντησα ούτε ένα πρόβλημα. Επίσης θα συμφωνήσω στο ότι
    Spoiler!


    @PDS
    Εφόσον σου άρεσε το πρώτο Dishonored, αυτό θα το απολαύσεις, εγγυημένα πράγματα.

    @ultra
    Ναι, κι εμένα περίπου ένα σαραντάωρο μου πήρε (ικανοποιητικός αριθμός θεωρώ). Κι εγώ τελικά έτσι το πήγα (μου βγήκε φυσιολογικά έτσι), δηλαδή stealth αλλά και βία. Πιστεύω ότι το παιχνίδι αξίζει να παιχθεί έτσι, συνδυαστικά, γιατί έχει τόση ποικιλία, είναι καλό σε όλες τις προσεγγίσεις κι αξίζει να το παιξει κανείς σε όλο το φάσμα του. Εμένα με ιντρίγκαρε πολύ να τους εξουδετερώνω αναίμακτα (όχι όλους, αλλά αρκετούς) και με διάφορους τρόπους. Επίσης, τερματίζοντάς το, έχω την αίσθηση ότι δεν έκανα ούτε τα μισά από όσα μου πρόσφερε το gameplay, μεγάλη επιτυχία αυτό (και σίγουρα θα υπάρχουν και πράγματα που θα γίνονται και δεν τα έχουμε σκεφτεί).
    Παρομοίως, κι εγώ σε κάθε αποστολή έτρωγα ώρα\ώρες, ψάχνοντας, χαζεύοντας, δοκιμάζοντας, και μη θέλοντας να αφήσω τίποτα χαμένο, ούτε από loot ούτε από πληροφορίες.
    Σε παρόμοια φάση, και το Deus Ex είχε πολλά πράγματα να δώσει, από τα αγαπημένα μου κι εμένα, ενώ ως φαν του stealth, το Styx μάλλον πρέπει να το δω.........

  22. #37
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εμενα μου αρεσε το παιχνιδι οπως και το πρωτο αλλα δεν τρελαθηκα κιολας. καποιες αποστολες εχουν τρομερο level design και αξιζουν συγχαρητηρια στους devs. Αλλα αυτο που με ενοχλουσε και στο πρωτο και με ενοχλει και εδω, ειναι οτι ολα καλα ολα ωραια με το stealth πολυ καλοδουλεμενο, αλλα το combat ειναι αθλιο οχι λογο χειρισμου αλλα λογω της ηλιθιοτητος (κατα την αποψη μου παντα) στο να στοχευουν σε ρεαλιστικη καμερα...

    Εξηγουμαι:

    Αν μπεις σε combat και πας να μπλοκαρεις αντιπαλες επιθεσεις η καμερα ταρακουνιεται περα δωθε σαν τρελη και πρεπει χειροκινητα καθε φορα να την επαναφερεις στο σωστο μερος ωστε να βλεπεις τι στο καλο γινεται μπροστα σου. 1-2-3 αυτο το πραγμα παιδια με ενοχλησε παρα πολυ οσο χαζο και αν ακουγεται. Ναι ειναι ρεαλιστικο αλλα ταυτοχρονα και πολυ κουραστικο καθε χτυπημα που μπλοκαρω να μου στελνει την καμερα αλλου για αλλου...

    Επισης, το field of view ειναι τραγικο απλα... ουτε αλογο με παρωπιδες να ηταν ο χαρακτηρας μας. Στο PC υπαρχει επιλογη να μεγαλωσεις το field of view στις κονσολες ομως οχι... προφανως λογω performance. Αλλα αυτο το FOV ρε παιδια δεν βολευει καθολου ουτε για stealth ουτε για combat ουτε για τιποτα...

  23. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    toninio (14-02-2017)

  24. #38

    Default

    Το level design πραγματικά είναι εξαιρετικό. Για το θέμα της κάμερας, σαφέστατα είναι έτσι που το περιγράφεις: έχει το καλό του ότι η μάχη είναι αρκετά "manual", άρα ρεαλιστική, αλλά πάντα υπάρχει αυτή η "ταλαιπωρία" του να την επαναφέρεις. Γενικά, πιστεύω ότι αυτό είναι ένα πρόβλημα σε αρκετά παιχνίδια και χρειάζεται πολύ καλή δουλειά από τους εκάστοτε devs, για άνεση του παίκτη και ευχρηστία. Είμαστε που είμαστε "ανάπηροι" με το gamepad, ας υπάρχουν οι ανάλογες βοήθειες και ρυθμίσεις. Προσωπικά είναι κάτι που δεν με ενόχλησε τόσο ή το συνήθισα γρήγορα αλλά αντικειμενικά είναι ένα θέμα. Ευτυχώς τουλάχιστον στο θέμα στόχευσης έκαναν καλή δουλειά πιστεύω.
    Για το field of view, πραγματικά είναι κάτι που δεν το είχα σκεφτεί. Ίσως δεν έχω παίξει και τα πάρα πολλά παιχνίδια γενικότερα, να κάνω συγκρίσεις. Αυτό δεν είναι κάτι που ισχύει στα περισσότερα παιχνίδια, δηλαδή το περιορισμένο FOV ; Σίγουρα θα πρέπει σε όλα τα παιχνίδια να έχουμε πιο wide οπτική (για αυτό και σκέφτομαι να πάρω, όταν μπορέσω, ένα 21:9 monitor. Ελπίζω να υπάρχουν και ανάλογες ρυθμίσεις στα παιχνίδια βέβαια).....

  25. #39
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Ευκαιρία όποιος δεν το εχει παίξει να το δοκιμάσει


    We’re pleased to announce that we’re releasing a free trial for Dishonored 2 on April 6! Available on PlayStation 4, Xbox One and PC, the free trial will allow players to dive into the first three missions of the campaign as either Empress Emily Kaldwin or the Royal Protector, Corvo Attano

    https://bethesda.net/en/article/5w7E...d-2-free-trial

  26. The Following 2 Users Say Thank You to Snk For This Useful Post:

    mihalis13 (03-04-2017),Sergio (05-04-2017)

  27. #40
    Advanced Member Sergio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    315
    PSN ID
    vavavou
    Name
    Dr.Who

    Default

    Σούπερ!Σιγουρα θα το δοκιμάσω μιας και είχα καταευχαριστηθεί το πρώτο

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •