Page 48 of 51 FirstFirst ... 384445464748495051 LastLast
Results 941 to 960 of 1002

Thread: FIFA 15

  1. #941

    Default

    Μπορεί κάποιος να μου λυσει μια απορία;
    Είμαστε 5 άτομα και θελουμε να παίξουμε ένα τουρνουά. Γίνεται να το διοργανώσουμε μέσα από το μενού η πρέπει να ξεκινάμε συνέχεια από την αρχή ένα ένα παιχνίδι;

  2. #942

    Default

    ρε μαγκες σημερα παιζω seasons online στο ps4 και σε ολα τα ματς κολλαει παρα πολυ αλλα δε με πεταει ενω το ιντερνετ ειναι οκ ειμαι στα 9mbps και gta online παιζω κανονικα.. τι μπορει να φταιει????

  3. #943
    Elite polakis's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Π. Φάληρο Greece
    Posts
    789
    PSN ID
    polbitz

    Default

    Quote Originally Posted by Tsoupri. View Post
    Μπορεί κάποιος να μου λυσει μια απορία;
    Είμαστε 5 άτομα και θελουμε να παίξουμε ένα τουρνουά. Γίνεται να το διοργανώσουμε μέσα από το μενού η πρέπει να ξεκινάμε συνέχεια από την αρχή ένα ένα παιχνίδι;
    Πας στην κατηγορια Play απο πάνω. Μετα πας στο new tournament και με δεξι μοχλό πας δεξιά στο custom tournament και απο εκει επιλεγεις ποσες ομαδες θες στο τουρνουα, πόσους γύρους θα παίξετε κλπ...

  4. The Following User Says Thank You to polakis For This Useful Post:

    Tsoupri. (20-02-2015)

  5. #944

    Default

    Quote Originally Posted by polakis View Post
    Πας στην κατηγορια Play απο πάνω. Μετα πας στο new tournament και με δεξι μοχλό πας δεξιά στο custom tournament και απο εκει επιλεγεις ποσες ομαδες θες στο τουρνουα, πόσους γύρους θα παίξετε κλπ...
    Αυτό κάνω φίλε μου...
    Συγκεκριμένα αν δεν κανω λάθος πηγαίνω στην κατηγορία league γιατί μόνο εκεί έχει να επιλέξεις ομάδες από το 1 έως το 32 και όχι 2-4-6-8 κτλ.
    Επιλέγω λοιπόν 5 ομάδες.
    Όταν ξεκινάμε για παράδειγμα το πρώτο ματσάκι τρέχουν και τα υπόλοιπα από πίσω και στο τέλος εμφανίζει κι αλλά αποτελέσματα. Πράγμα που δεν θελουμε να συμβεί.
    Θελουμε μόλις τελειώσει το ενα παιχνίδι να ξεκινήσουν οι άλλοι δυο που περιμένουν. Και ξανά το ίδιο μετά.
    Γίνεται αυτό η όχι;

  6. #945
    Cool Member djteov's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    278
    PSN ID
    djteov

    Default

    [QUOTE=Tsoupri.;568493]Αυτό κάνω φίλε μου...
    Συγκεκριμένα αν δεν κανω λάθος πηγαίνω στην κατηγορία league γιατί μόνο εκεί έχει να επιλέξεις ομάδες από το 1 έως το 32 και όχι 2-4-6-8 κτλ.
    Επιλέγω λοιπόν 5 ομάδες.
    Όταν ξεκινάμε για παράδειγμα το πρώτο ματσάκι τρέχουν και τα υπόλοιπα από πίσω και στο τέλος εμφανίζει κι αλλά αποτελέσματα. Πράγμα που δεν θελουμε να συμβεί.
    Θελουμε μόλις τελειώσει το ενα παιχνίδι να ξεκινήσουν οι άλλοι δυο που περιμένουν. Και ξανά το ίδιο μετά.
    Γίνεται αυτό

    μαλλον επιλεγεις μονο μια ομαδα σε manual χειρισμο και τις αλλες τις βαζεις σε cpu

  7. #946

    Default

    [QUOTE=djteov;568532]
    Quote Originally Posted by Tsoupri. View Post
    Αυτό κάνω φίλε μου...
    Συγκεκριμένα αν δεν κανω λάθος πηγαίνω στην κατηγορία league γιατί μόνο εκεί έχει να επιλέξεις ομάδες από το 1 έως το 32 και όχι 2-4-6-8 κτλ.
    Επιλέγω λοιπόν 5 ομάδες.
    Όταν ξεκινάμε για παράδειγμα το πρώτο ματσάκι τρέχουν και τα υπόλοιπα από πίσω και στο τέλος εμφανίζει κι αλλά αποτελέσματα. Πράγμα που δεν θελουμε να συμβεί.
    Θελουμε μόλις τελειώσει το ενα παιχνίδι να ξεκινήσουν οι άλλοι δυο που περιμένουν. Και ξανά το ίδιο μετά.
    Γίνεται αυτό

    μαλλον επιλεγεις μονο μια ομαδα σε manual χειρισμο και τις αλλες τις βαζεις σε cpu

    Πως τις βάζω όλες τις ομάδες σε manual και όχι σε cpu?

  8. #947

    Default

    Quote Originally Posted by djteov View Post
    μαλλον επιλεγεις μονο μια ομαδα σε manual χειρισμο και τις αλλες τις βαζεις σε cpu
    [/QUOTE]

    Πως τις βάζω όλες τις ομάδες σε manual και όχι σε cpu?

  9. #948
    Cool Member djteov's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    278
    PSN ID
    djteov

    Default

    οταν επιλεγεις με το χ την ομαδα ξανα πατα το χ και αριστερα τις ομαδας θα σου εμφανισει και καλα ενα ανθρωπακι εικονιδιο που ειναι manual

  10. The Following User Says Thank You to djteov For This Useful Post:

    Tsoupri. (20-02-2015)

  11. #949

    Default

    Θα το δοκιμάσω σε λίγο. Ευχαριστώ. Αν δεν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω.

  12. #950

    Default FIFA 15

    Quote Originally Posted by djteov View Post
    οταν επιλεγεις με το χ την ομαδα ξανα πατα το χ και αριστερα τις ομαδας θα σου εμφανισει και καλα ενα ανθρωπακι εικονιδιο που ειναι manual
    Τελικά έχεις δίκιο αυτό ήταν!!!! ;-)
    Μπορείς να μου πεις μήπως πως μπορώ να διαγράψω κάποια τουρνουά που έχω ξεκινήσει;;
    Η πως μπορώ να τα σώσω σε ενα στικάκι έτσι ώστε να μπορώ να τα μεταφέρω σε άλλη κονσόλα;
    Last edited by Tsoupri.; 20-02-2015 at 17:45.

  13. #951
    Cool Member djteov's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    278
    PSN ID
    djteov

    Thumbs up


    ωραια γκολακια με την Ματζεστερ γιουναιτεντ που παίζω τον τελευταίο καιρό

  14. #952
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    FIFA 15 1.05 PS4 update live with notes



    he new FIFA 15 1.05 update just went live today on PS4, which has a file size of 328.3MB with detailed patch notes as well. Normally, when you click update history on PS4 game icons you won’t see a detailed changelog for many games, although this FIFA 15 PS4 update on March 9 has full patch notes given. We have included a couple of screenshots on this page that detail the file size and latest update history for FIFA 15 on PlayStation 4. You can clearly see the 328.3 MB size, much smaller than many downloads, and also the full 1.05 PS4 update notes. Again, the list of changes isn’t particularly long.

    The patch includes stability improvements to Friendly Seasons in Ultimate Team Seasons, other improved functionality to the Compare Price feature in FUT, and other stability issues have been fixed on PS4 in Pro Clubs, Online Seasons, and EASFC Match Day Challenges. You will also see the MLS expansion teams have been added to the “Rest of World” league for Online Matches and Kick-off, which include New York City FC and Orlando City.
    to hear about it.
    http://www.product-reviews.net/2015/...ize-and-notes/

  15. #953
    Advanced Member De-lee_GR's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    521
    PSN ID
    De-Lee_GR

    Default

    Μου φάνηκε χθες οτι άλλαξαν τα physics της μπάλας προς το καλύτερο και δεν βρήκα πουθενά τις 2 ομάδες που αναφέρει ...
    Τι έγινε ρε παιδιά ;;; Αλλο patch κατέβασα ;;; Χαχα

  16. #954
    Junior Member maldini's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    THESSALONIKI
    Posts
    22

    Default

    Απο τότε που κατεβασα το τελευταιο update file μου ζηταει συνεχεια να διαγραψω το online squad file και δεν μπορω να παιξω online. καποιες στιγμες με αφηνει αλλα με εχει νευριασει που μου το ζηταει συνεχεια. γνωριζει καποιο κανενα trick να ησυχασω ? ευχαριστω


  17. #955

    Default

    Quote Originally Posted by maldini View Post
    Απο τότε που κατεβασα το τελευταιο update file μου ζηταει συνεχεια να διαγραψω το online squad file και δεν μπορω να παιξω online. καποιες στιγμες με αφηνει αλλα με εχει νευριασει που μου το ζηταει συνεχεια. γνωριζει καποιο κανενα trick να ησυχασω ? ευχαριστω

    Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ. Υπάρχει καμία λύση ;;;

  18. #956

    Default

    Για καποιο λογο δεν μπορω να παιξω στο online seasons. Ξερει κανεις τι φταιει?

  19. #957

    Default

    δε ξερω αν τυχαινει σε μενα μονο, αλλα παιζω seasons online συνηθως με αντιπαλο τη ρεαλ της δινει για πλακα πεναλτι μερικα ειναι πολυ αστεια ενω εγω με μπαρτσελονα δεν εχω κερδισει ποτε αντιστοιχο πεναλτι

  20. #958

    Default

    Βοηθεια παιδια, εδω και 2 μηνες δεν μπορω να παιξω online, μου βγαζει συνεχως αυτο:
    There was a problem with the online squad check. Please try again later.
    Τι πρεπει να κανω?

  21. #959
    Advanced Member De-lee_GR's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    521
    PSN ID
    De-Lee_GR

    Default FIFA 15

    Καταρχήν πήγαινε απο το menu του playstation application saved data management -> saved data in system storage -> delete ->fifa 15 -> και σβησε τα αρχεία online squads και online squad customizations
    Μετά φορτωνεις το παιχνίδι και customise ->reset all squads μετά edit teams-> download updates και λογικα θα είσαι εντάξει
    (Είχα το ίδιο πρόβλημα πέρσι και online απο την ΕΑ μου έδωσαν αυτήν την λύση )

  22. The Following User Says Thank You to De-lee_GR For This Useful Post:

    karlat89 (03-05-2015)

  23. #960

    Default

    Παίδες ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω load tournament που έχω σώσει μεν στο δικό μου account αλλά το licence του game ήταν αλλού account?? Το είχα σε digital μορφή και το έπαιζα ως primary από το account μου. Το game κλειδώθηκε κ βάζοντας τώρα δισκάκι δεν βλέπει τα saves μου... Αν έχουμε κάνα χάκερ ας δώσει τα φώτα του

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •