Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 28 of 28

Thread: Stick it to the Man

  1. #21
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Τέλος και απο μένα, ωραιο παιχνιδάκι μικρό(στην ουσία σε μια μέρα βγαίνει-μιση- ) το ευχαριστήθηκα και ήταν ωραία επιλογή για το plus

    Spoiler!

  2. #22
    Advanced Member Akrida79's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Μήλος
    Posts
    314
    PSN ID
    Akridas79
    Name
    Μανώλης

    Default

    Μόλις το τερμάτισα... Πολύ ωραίο παιχνίδι. Αναμένω και συνέχεια.

  3. #23
    Cool Member Stergios's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    serres
    Posts
    263
    PSN ID
    Samaras-Greece

    Default

    ποσα chapter εχει το παιχνιδι? γιατι ειμαι στο 9 και να ξερω αν κοντευω να το τελιωσω η να το κανω delete
    Spoiler!

  4. #24
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    τα συναισθήματα όταν το τερματίσεις αλλά και όταν το κάνεις delete είναι.............ίδια!

    προχώρα και κάνε delete όταν το τερματίσεις. (2-σε-1 τρόπος)

    δεν μπορείς να πεις όμως ε; σε κατατόπισα τίγκα!

    προσωπικά, το βαρέθηκα / κουράστηκα στην 5η (ή 6η; ) πίστα. ΟΚ, για την 1η, άντε το πολύ την 2η και με πολλήηηη βία άντε πες ΟΚ για την 3η πίστα. Ε, άπαξ και άρχισα να σκυλοβαριέμαι με τους διαλόγους (για την δική μου έννοια του χιούμορ, ειλικρινά ότι διάβαζα / άκουγα στους διαλόγους, ήταν το χιούμορ ενός νερντ = εντελώς εκτός του στυλ μου)..............δεν είδα κανένα άλλο λόγο να ασχοληθώ περαιτέρω. Απορώ κι εγώ με τον εαυτό μου, πως τα "κατάφερα" και έφτασα στην 5η / 6η πίστα. Utter boredom.

  5. #25
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    To 'φτασες ρε θηρίο μέχρι 5η-6η πίστα? εγώ στη 2η το πολύ 3η το 'κανα delete.

  6. #26
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    ε, ναι........το άντεξα παντώτας το κουμπάκι (που δεν θυμάμαι ποιο) που πηγαίνει τους διαλόγους σε fast forward................και πάλι στην 5η/6η πίστα το παράτησα, απορώντας πως ασχολήθηκα έστω και τόσο ( = πολύ).

  7. #27
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    το παιχνιδι τελειωνει στον διαστημικο σταθμο, εαν εχεις φτασει εκει τελειωσε το. Επισης αν και το εχω ξαναπει , να το επαναλαβω μια φορα, οτι εγω το βρηκα πολυ καλο το παιχνιδι, και μαλιστα μου λειπει μονο ενα trophy για το 100%.

  8. #28
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το τερμάτισα και εγώ εχτές. Διαμαντάκι για indi το παιχνίδι. Έχει εντελώς δικό του original ύφος, απο τα "χάρτινα" γραφικά εώς το χαζούλι αλλά ιδιαίτερο χιούμορ.
    Πολλοί απο τους "γρίφους" τους μου θύμισαν κάπποιους απο τους ποιό "κουλούς" και original του monkey island. Το τέλος ειδικά που το σκεφτήκαν...
    Μπράβο στην μικρή εταιρία....
    Σίγουρα δεν είναι το παιχνίδι που βλέπεις και λες wow αλλά ήταν μια πάρα πολύ ευχάριστη εμπειρία για μένα...

    υγ. Ο σεναριογράφος πέρνει ψυχοφάρμακα; Πραγματικά αναρωτιέμαι που τα σκέφτηκε κάπποια σκηνικά...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •