Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 66 of 66

Thread: SHAREfactory

  1. #61
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Πολύ ενδιαφέρον το να κάνεις GIFs από την κονσόλα. Μακάρι να είναι εύχρηστο.

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  2. #62
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default

    New SHAREfactory update lets you import your own media into your projects

    Today we are releasing a new update to SHAREfactory, including big new features requested by the community. With SHAREfactory update 2.5, you can import your own videos or images from USB to be use in your projects; you can add new text effects to help personalise your videos; and you will also be able to edit clips in SHAREfactory directly from the Capture Gallery.

  3. #63
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Είπα να το ξεθάψω μιας κ το θυμήθηκα, έχω θέμα με το sharefactory πάρα πολύ καιρό.
    Πάω store κ μου λέει να πατήσω start ότι το έχω κατεβάσει, μόλις πατάω μου βγάζει "cannot find the application ps4" κ όταν πατησω οκ με πάρει store το οποίο φαίνεται ότι το έχω κ μου γράφεις start.
    Τωρα λογικά κάποιο bug/glitch είναι αλλά δεν έχω καταφέρει να βγάλω άκρη, έχει κανείς καμιά ιδέα;

    Υ. Γ. Εκανα αυτό που μου είπε ο Λευτέρης μήπως φταίει που το είχα ελληνικα το μενού αλλά τίποτα τα ίδια.
    Edit
    Άστο διάολο το βρήκα επιτέλους έχει θέμα με το τον εξωτερικό δίσκο, μόλις τον έβγαλα το κατέβασε κ μόλις ξαναέβαλα τον δίσκο μου έγραψε ότι υπήρχε δύο φορές, έχει θέμα με τον εξωτερικό δίσκο πρέπει να είναι στον δίσκο του ps4 (μάλλον θα τον έκανα μεταφορά με άλλα παιχνίδια Καταλαθος κ κόλλησε)

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 02-06-2020 at 02:52.

    xbox:Christoforo7s

  4. #64
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    OK, κάτι άλλο που μου ήρθε στο μυαλό (θα το πω όπως το θυμάμαι από τα αγγλικά όμως, γιατί έτσι έχω το PS4).

    Πήγαινε στα settings του PS4.

    Καπάκι πήγαινε στο Storage.

    Και πάτα στο στην πρώτη επιλογή (πως σκατά την λέει; Games; Applications; ) .

    Θεωρητικά, εκεί μέσα θα βρεις το sharefactory και δίπλα του θα λέει πόσο μέγεθος είναι.
    Πήγαινε πάνω από το όνομά του και πάτα το κουμπί Options στο joypad. Θεωρητικά (και αν θυμάμαι σωστά, λολ), θα σου βγάλει την επιλογή να το σβήσεις εντελώς από το σκληρό.

    Αν καταφέρεις τα παραπάνω, τότε θα μπορείς να το ξανακατεβάσεις και στοιχηματίζω ότι θα στο δείξει.

    Αν τα έχει κάνει μ***νί καπέλο η μνήμη μου τότε σόρρυ!

  5. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Christos33 (02-06-2020)

  6. #65
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Το rebuild database να ξέρεις διορθώνει πολλά τέτοια σφάλματα.

  7. #66
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    OK, κάτι άλλο που μου ήρθε στο μυαλό (θα το πω όπως το θυμάμαι από τα αγγλικά όμως, γιατί έτσι έχω το PS4).

    Πήγαινε στα settings του PS4.

    Καπάκι πήγαινε στο Storage.

    Και πάτα στο στην πρώτη επιλογή (πως σκατά την λέει; Games; Applications; ) .

    Θεωρητικά, εκεί μέσα θα βρεις το sharefactory και δίπλα του θα λέει πόσο μέγεθος είναι.
    Πήγαινε πάνω από το όνομά του και πάτα το κουμπί Options στο joypad. Θεωρητικά (και αν θυμάμαι σωστά, λολ), θα σου βγάλει την επιλογή να το σβήσεις εντελώς από το σκληρό.

    Αν καταφέρεις τα παραπάνω, τότε θα μπορείς να το ξανακατεβάσεις και στοιχηματίζω ότι θα στο δείξει.

    Αν τα έχει κάνει μ***νί καπέλο η μνήμη μου τότε σόρρυ!
    Ναι ρε επιτελούς, αυτή η μαλακια ήταν ο εξωτερικός δίσκος κ δεν φαινόταν ότι υπήρχε μέσα, βέβαια δεν το έκανα όπως το λες εσύ, απλά το έβγαλα κ μου ζήτησε να το κατεβασω, μετά που τον ξαναέβαλα μου είπε ότι πρέπει να διαγράψω το ένα γιατί είναι δύο φορές, έχει θέμα με τον εξωτερικό δίσκο κ κολλαει thx πάντως γιατί με έβαλες να το ψάξω ποιο πολύ

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •