Page 11 of 47 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 201 to 220 of 939

Thread: The Last of Us: Remastered

  1. #201
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default

    Οχι ακομα. Σε μερικους μηνες θα ενεργοποιηθουν τα 60fps στο YouTube.



    when we launch support for 48 and even 60 frames per second in the coming months.

  2. #202
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,001
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    ναι το gamersyde, θα ήταν μια καλή λύση, από την άλλη πόσοι το ξέρουν; 95% των gamers θα το δουν από άλλα site με πολύ κατώτερη ποιότητα.

    Πάντως δεν νομίζω να μας απογοητεύσει η Nauthgy Dog, και παρότι είχα πει ότι θα αφήσω να πάρω το remaster όταν πέσει ή τιμή, τελίκα δεν κρατήθηκα και το έκανα preorder (φταίει βέβαια και η σχετική έλειψη τίτλων του γούστου μου)

  3. #203
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Quote Originally Posted by Viper View Post
    Οχι ακομα. Σε μερικους μηνες θα ενεργοποιηθουν τα 60fps στο YouTube.
    Ε καλα ντε...υπαρχει και η "πατεντα" με 2χ ταχυτητα για οσα βιντεο το υποστηριζουν.

  4. #204
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default

    Μπακαληστικα πραγματα Το x2 αυξανει και τα fps? Γιατι νομιζα πως απλα τρεχει το βιντεο γρηγοροτερα.

  5. #205
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Quote Originally Posted by Viper View Post
    Μπακαληστικα πραγματα Το x2 αυξανει και τα fps? Γιατι νομιζα πως απλα τρεχει το βιντεο γρηγοροτερα.
    Τα βιντεο που παιζουν στα 60fps με 2χ ταχυτητα ειναι πειραγμενα τα frames τους πριν ανεβουν. Αν δεις οποιοδηποτε αλλο βιντεο με 2χ απλα θα τρεχει πιο γρηγορα το βιντεο.

    Ενα παραδειγμα για να δεις στα 60fps ειναι το παρακατω. Απλα βαλτο στο 2χ.


  6. The Following 2 Users Say Thank You to Kapa For This Useful Post:

    dlevel (01-07-2014),Viper (01-07-2014)

  7. #206
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    The Last of Us: Remastered on PS4 is "So Good That Recorded Gameplay Won't Do It Justice, Hype is Legit"


    http://www.gamepur.com/news/15284-la...e-hype-le.html

    Χμμ... αρχιζουν και με ενοχλουν λιγο οι λεξεις και τα tweets που χρησιμοποιει η Naughty Dog τελευταια... σε λιγο θα πουν οτι δειχνει καλυτερο απο το Uncharted 4 ή σημαινει οτι δεν θα ξαναδουμε ποτε ξανα recorded gameplay για κανενα παιχνιδι απο την εταιρεια διοτι "it wont do the game justice"...

    seriously wtf? Δεν λεω οτι το hype δεν εινια legit, μια χαρα δικαιολογημενο ειναι λογικα, αλλα η δηλωση ειναι ηλιθια. Και ακουγεται και κομματακι περιεργη απο το συνηθες της εταιρειας.
    Ακριβώς τα ίδια σκέφτηκα και εγώ όταν το διάβασα. Στέλνεις 2 video στο gamersyde (1 από PS3 + 1 από PS4), φτιάχνεις και μια σύγκριση από .png και τελείωσε το θέμα. Τώρα οι δηλώσεις "το αδικούν" είναι παπάτζες.

    Αν θεωρούν ότι το βίντεο θα το δουν οι περισσότεροι από YouTube και θα αδικηθεί, καιρός είναι να μορφώσουν τον καταναλωτή τι εστί gamersyde, direct-feed, 30fps vs 60fps και κανονικά comparison - που έχουμε πήξει σε συγκρίσεις ανάμεσα σε YouTube footage.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  8. #207
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,688
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    στο "να μορφώσουν" συμφωνώ απολύτως. Το "ποιοι;" είναι που θα το κάνουν αυτό, δεν ερμήνευσα Λεωνίδα, αν κάπου το υπονοείς. Δεν θέλω να πιστεύω ότι πλαγίως αναφέρεσαι την Naughty Dog, καθώς δεν είναι δική της δουλειά η ενημέρωση, παρά η δημιουργία videogames. Προσοχή: δεν λέω ότι κάπως έτσι το διατύπωσες, αλλά δεν θέλω να αφεθεί ούτε το παραμικρό στιγματάκι προς την ND, αφού όπως είπα ΔΕΝ είναι δική της δουλειά η τεχνολογική ενημέρωση. Αντιθέτως αυτή είναι / προσάπτεται στους:

    - Ίδιους τους χρήστες: καθείς είναι υπεύθυνος για την προσωπική του ενημέρωση και το επίπεδο αυτής. Όπως σε όλα τα χρόνια της ζωής μας, από μαθητές, έως φοιτητές και αργότερα επαγγελματίες, εαυτός οφείλει (ή αδιαφορεί) για το επίπεδο της ενημέρωσής του.

    - Συνάδελφούς μου, οι οποίοι επί το πλείστο έχουν καταντήσει μια κάκιστη σκιά της παλιάς καλής -και κατά κύριο λόγω ενημερωτικής με επιμορφωτικό χαρακτήρα- σχολής. Ναι, για να είμαι ειλικρινής, σε ΑΥΤΟΥΣ ρίχνω το μεγαλύτερο φταίξιμο για το χαμηλότατο επίπεδο γενικών γνώσεων (επί τεχνολογίας) του μέσου χρήστη (ή/και gamer) σήμερα. Αφού για να ενημερωθείς, κάπως - κάποιος θα πρέπει να σου δείξει προς τα που είναι η γνώση - υλικό προς μάθηση ή τουλάχιστον να στην παραθέσει με λιανά (και όχι αλλοιωμένα) λόγια, ώστε πλέον να την κατέχεις κι εσύ (ο αναγνώστης).

    με αυτή και αυτή τη δημοσιογραφία, από το 2001 περίπου κ' έπειτα, να που φτάσαμε. Εμ, πως να το κάνουμε. Τίποτα δεν γίνεται τυχαία ή από το πουθενά. Όλα έχουν μια αρχή, εξέλιξη στην πορεία και κατάληξη. Κακή αρχή άθλιας δημοσιογραφίας προ 14ετίας περίπου, εξέλιξη γεωμετρικά χειρότερη, κατάληξη οι χρήστες να μην ξέρουν πολύ βασικά πράγματα, devs να διατυπώνουν φράσεις και εκφράσεις (βαρύγδουπες, κατακριτέες ή μη, είναι μια άλλη κουβέντα) και μάτια που δεν ξέρουν να ξεχωρίσουν την ποιότητα από την "ποιότητα", frames per second κλπκλπ. Μπορεί να ακούγεται ακραία η περιγραφή, διότι σαφώς και υπάρχουν χρήστες/gamer που να τα γνωρίζουν, αλλά πλέον αυτοί αποτελούν την εξαίρεση και όχι τον κανόνα. Και το δυστυχές; Οι περισσότεροι, αυτο-κρίνουν ότι ΟΝΤΩΣ κατέχουν κάποια τεχνικά πράματα, ενώ στην πραγματικότητα κατέχουν πολύ λιγότερα, γιατί αυτά που ξέρουν είναι ή κακοερμηνευμένα ή μισο-αλήθειες ή μισο-μάρκετινγκ (κοινώς, ημιμάθεια).........κάτι για το οποίο ΜΟΝΟ το "συνάφι" μου ευθύνεται (που επί χρόνια ταΐζει μπουρδολογία-άρθρα).

  9. #208
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    στο "να μορφώσουν" συμφωνώ απολύτως. Το "ποιοι;" είναι που θα το κάνουν αυτό, δεν ερμήνευσα Λεωνίδα, αν κάπου το υπονοείς. Δεν θέλω να πιστεύω ότι πλαγίως αναφέρεσαι την Naughty Dog, καθώς δεν είναι δική της δουλειά η ενημέρωση, παρά η δημιουργία videogames. Προσοχή: δεν λέω ότι κάπως έτσι το διατύπωσες, αλλά δεν θέλω να αφεθεί ούτε το παραμικρό στιγματάκι προς την ND, αφού όπως είπα ΔΕΝ είναι δική της δουλειά η τεχνολογική ενημέρωση. Αντιθέτως αυτή είναι / προσάπτεται στους:

    - Ίδιους τους χρήστες: καθείς είναι υπεύθυνος για την προσωπική του ενημέρωση και το επίπεδο αυτής. Όπως σε όλα τα χρόνια της ζωής μας, από μαθητές, έως φοιτητές και αργότερα επαγγελματίες, εαυτός οφείλει (ή αδιαφορεί) για το επίπεδο της ενημέρωσής του.

    - Συνάδελφούς μου, οι οποίοι επί το πλείστο έχουν καταντήσει μια κάκιστη σκιά της παλιάς καλής -και κατά κύριο λόγω ενημερωτικής με επιμορφωτικό χαρακτήρα- σχολής. Ναι, για να είμαι ειλικρινής, σε ΑΥΤΟΥΣ ρίχνω το μεγαλύτερο φταίξιμο για το χαμηλότατο επίπεδο γενικών γνώσεων (επί τεχνολογίας) του μέσου χρήστη (ή/και gamer) σήμερα. Αφού για να ενημερωθείς, κάπως - κάποιος θα πρέπει να σου δείξει προς τα που είναι η γνώση - υλικό προς μάθηση ή τουλάχιστον να στην παραθέσει με λιανά (και όχι αλλοιωμένα) λόγια, ώστε πλέον να την κατέχεις κι εσύ (ο αναγνώστης).

    με αυτή και αυτή τη δημοσιογραφία, από το 2001 περίπου κ' έπειτα, να που φτάσαμε. Εμ, πως να το κάνουμε. Τίποτα δεν γίνεται τυχαία ή από το πουθενά. Όλα έχουν μια αρχή, εξέλιξη στην πορεία και κατάληξη. Κακή αρχή άθλιας δημοσιογραφίας προ 14ετίας περίπου, εξέλιξη γεωμετρικά χειρότερη, κατάληξη οι χρήστες να μην ξέρουν πολύ βασικά πράγματα, devs να διατυπώνουν φράσεις και εκφράσεις (βαρύγδουπες, κατακριτέες ή μη, είναι μια άλλη κουβέντα) και μάτια που δεν ξέρουν να ξεχωρίσουν την ποιότητα από την "ποιότητα", frames per second κλπκλπ. Μπορεί να ακούγεται ακραία η περιγραφή, διότι σαφώς και υπάρχουν χρήστες/gamer που να τα γνωρίζουν, αλλά πλέον αυτοί αποτελούν την εξαίρεση και όχι τον κανόνα. Και το δυστυχές; Οι περισσότεροι, αυτο-κρίνουν ότι ΟΝΤΩΣ κατέχουν κάποια τεχνικά πράματα, ενώ στην πραγματικότητα κατέχουν πολύ λιγότερα, γιατί αυτά που ξέρουν είναι ή κακοερμηνευμένα ή μισο-αλήθειες ή μισο-μάρκετινγκ (κοινώς, ημιμάθεια).........κάτι για το οποίο ΜΟΝΟ το "συνάφι" μου ευθύνεται (που επί χρόνια ταΐζει μπουρδολογία-άρθρα).
    Ξεκινώ από εκεί που μιλάς για τους "δημοσιογράφους" του χώρου.

    Παίρνοντας αυτό ως γεγονός (που δυστυχώς είναι), δεν θεωρώ ότι υπάρχουν περιθώρια για το τι πρέπει να κάνει η Naughty Dog και η κάθε ND. Αν δεν πάρουν τα ηνία οι παραγωγοί δεν θα βελτιωθούν οι δημοσιογράφοι - τουλάχιστον εγώ έτσι το κόβω. Οι δημοσιογράφοι δεν έχουν και τόσα να χάσουν. Θα βγάλουν τις "ειδήσεις" τους όπως τις βγάλουν, θα έχουν τα click-bait άρθρα τους, θα δώσουν και ένα 7άκι στο TLOU και τα λεφτά τους θα τα βγάλουν. Αυτοί που χάνουν/κερδίζουν είναι οι devs. Και αντί να κάνουν κάτι, έχουμε φτάσει σε γελοίους βαθμούς "PR talk" ενώ η αμάθεια και παραπληροφόρηση περνάει πλέον και στα παιχνίδια (sharpening filter Xbox One), με επικίνδυνες προεκτάσεις.

    Από τη στιγμή που βγαίνει το DualShockers και συγκρίνει το TLOU PS3/PS4 από το YouTube και λέει "ελάτε να δείτε τι θα παίξετε σε μερικούς μήνες", που πετσοκόβει τις φωτό από το The Order από 2,40:1 σε 1,78:1 και λέει "έτσι θα ήταν αν έτρεχε σε 16:9 το παιχνίδι" ή το πολύ πρόσφατο "MGS V Phantom Pain Direct Feed YouTube" (από που να τα πιάσεις και τα 3) - η ευθύνη περνάει στους δημιουργούς.

    Αν κάποιος έβγαινε και μίλαγε για την δουλειά μου και δημιουργούσε λάθος εντυπώσεις για το τι ισχύει και τι όχι, θα τον έπαιρνε και θα το σήκωνε. Από την στιγμή λοιπόν που επικρατεί το μπάχαλο που επικρατεί, είναι δουλειά των devs να βγουν και να εξηγήσουν ότι "ρε παιδιά, δεν είναι έτσι τα πράγματα" / "μην το δείτε εκεί αλλά εκεί" / "δείτε σε αυτό το blog post γιατί το κάνουμε έτσι". Ειδικά τα τεχνικά θέματα των παιχνιδιών δεν τα ξέρει κανείς καλύτερα από τους δημιουργούς τους. Αφήνουν τον κάθε άκυρο να βγάζει ό,τι του ρθει από το κεφάλι του και τους υπόλοιπους να μαντεύουμε ποιος και τι. Δεν λέω να αναλύσουν όλες τις ιδιαιτερότητες του εκάστοτε μηχανίματος σε blog posts, αλλά κάποια από αυτά που θα μπορούσαν να κάνουν είναι τόσο απλά που λες "μα γιατί δεν το κάνουν;!;!". Δλδ δεν το καταλαβαίνω.. την ND δεν την νοιάζει που κατακρεουργούν την δουλειά της; Τον Kojima; Ειδικά όταν έχουμε cross-gen παιχνίδια μπορούν να χάσουν λεφτά από αυτού του είδους τις συγκρίσεις.

    Η καλή ενημέρωση των χρηστών δυστυχώς είναι ουτοπικό. Δεν έχουν όλοι ούτε την ίδια κατάρτηση ούτε και "την μύγα" για να εμβαθύνουν στο αντικείμενο. Αυτό που πιστεύω ότι θα μπορούσε να βοηθήσει είναι να δίνεται σωστό έναυσμα για ενημέρωση και "ψάξιμο". Τα υπόλοιπα έρχονται μόνα τους. Ένα καλό παράδειγμα είναι ότι σε αυτή τη γενιά, λόγω των γνωστών συγκυριών έχουμε μάθει φαρσί τις native αναλύσεις και fps του κάθε τίτλου. Συγκριτικά δεν ξέραμε τίποτα την προηγούμενη γενιά πάνω στο θέμα.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  10. The Following 3 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    euromaster (01-07-2014),hakoo (01-07-2014),teras1 (02-07-2014)

  11. #209
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,688
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    θα συμφωνήσω, εν μέρει όμως.

    εκεί που διαφωνώ, είναι ότι τα πράγματα δεν είναι τόσο "απλά", όσο αφορά το θέμα της Ενημέρωσης (επίτηδες το κεφαλαίο "Ε", γιατί αναφέρομαι στον χώρο της Ενημέρωσης), όπου αν κρίνω ότι παραπληροφορείται ο κόσμος επειδή παρουσιάζεται κατακρεουργημένη η δουλειά μου = μπορώ να προσφέρω ενημέρωση σωστή και ορθή, εγώ ο dev/publisher, στους άπαντες ενδιαφερόμενους......και ΟΚ όλα μια χαρά.

    ΜΑΚΑΡΙ να ήταν έτσι "απλά" τα πράματα και να υπήρχε μια τέτοια "βάση" στις πολύπλοκες, πολυεπίπεδες και άθλιες στην δομή (αρχές) τους, σχέσεις μεταξύ των dev-publish-Press (Έντυπος - Ηλεκτρονικός)-PR firms. Αλλά δεν είναι.

    Τώρα το "πως", "τι περιέχουν" και πως αλληλοεπηρεάζονται αυτές οι σχέσεις, δεν είναι του παρόντος, όμως αυτές δεν "επιτρέπουν" την απόφαση για τέτοιες τολμηρές ενημερώσεις από τους dev/pub.....γιατί θα ταραχτούν οι σχέσεις-ιστός-αράχνης με τα όποια (όχι σαφώς αγγελικά) αποτελέσματα.

    Και επειδή έχει γίνει ΠΟΛΥ μπίζνα η κατάσταση, δύσκολα ξεστομίζονται οι αλήθειες (βλέπε: σωστή-ορθή ενημέρωση για όλο τον λαό, ανοιχτά και ξάστερα). Άντε στην καλύτερη να "επιτρέπεται" να ξεστομιστεί μια αλήθεια/ενημέρωση με πολύ πλάγια διατύπωση και full politically correct χαρακτήρα.

    Σε ένα άλλο που διαφωνώ, είναι στις τελευταίες δύο σου προτάσεις. Τα δικά μου μάτια έχουν τελείως διαφορετική εικόνα για το τι ήξερε ο κόσμος, και πόσος ήταν αυτός πληθυσμιακά διότι παίζει μεγάλο ρόλο, πολύ παλιά, παλιά, λίγο παλαιότερα, την εποχή του PS2, PS3....και από την έλευση των Xbone/PS4 στις ΗΠΑ πέρυσι μέχρι σήμερα. Τέλος πάντων, δεν είναι εκεί το θέμα, διότι είναι απολύτως λογικό γιατί τα βλέπω διαφορετικά (με λίγα λόγια, για εμένα ο μέσος χρήστης/gamer, όσο περνάει ο καιρός γνωρίζει ολοένα και λιγότερα, ενώ ταυτόχρονα, οι hardcore χρήστες ολοένα και λιγοστεύουν και που ξέρουν αρκετά τεχνολογικά, όμως ξέρουν δυστυχώς μόνο της κοντινής εποχής τους, με συνέπεια να μην έχουν ολοκληρωμένη/άρτια κριτική σκέψη, λόγω έλλειψης συγκριτικών μέτρων.

    Το κούρασα και σόρρυ, γιατί έφυγε εκτός θρεντ η κουβέντα τελείως, αλλά δεν ήθελα να αγνοήσω τον Λεωνίδα, μια και αφιέρωσε κάποιον "άλφα" χρόνο να γράψει το παραπάνω ποστ.

    anyway.......carry on!
    Last edited by Lefteris_X; 02-07-2014 at 01:00.

  12. #210
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    Είχε πει η Corrinne Yu (της οποίας ντρέπομαι που παραδέχομαι ότι δεν θυμόμουν το όνομα και έγραψα στο Google "naughty dog woman asian") ότι πλέον προσπαθούσαν να ξεπεράσουν και τα 60fps (φαντάζομαι για να έχουν σταθερά κλειδωμένα 60fps).
    ΘΕΟΣ!

  13. The Following User Says Thank You to teras1 For This Useful Post:

    Leon_DiZ (02-07-2014)

  14. #211
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Viper View Post
    Οχι ακομα. Σε μερικους μηνες θα ενεργοποιηθουν τα 60fps στο YouTube.
    Αφου ειδη ανεβαινουν βιντεακια στα 60 φρειμς στο γιουτουμπ φιλε μου.

  15. #212
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,403
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Ειμαι καλα γιατρε που ανυπομονω να παρω ps4 για αυτο το παιχνιδι?
    Παρ'ολο που το εχω τερματησει μια φορα και πολυ σπανια ξαναπαιζω game δευτερη φορα, ειμαι hyped.(ισως και για την νεα δυσκολια).
    Θα με κανει να αγορασω την κονσολα συντομοτερα απο οσο υπολογιζα το παλιοπαιχνιδο.


    ND θελω sequel και τεραστια προσοχη με αυτο.
    .

  16. #213
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,272
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Ειμαι καλα γιατρε που ανυπομονω να παρω ps4 για αυτο το παιχνιδι?
    Παρ'ολο που το εχω τερματησει μια φορα και πολυ σπανια ξαναπαιζω game δευτερη φορα, ειμαι hyped.(ισως και για την νεα δυσκολια).
    Θα με κανει να αγορασω την κονσολα συντομοτερα απο οσο υπολογιζα το παλιοπαιχνιδο.


    ND θελω sequel και τεραστια προσοχη με αυτο.
    Eσυ αν εισαι καλα ή εγω που πρεπει να εχω τελειωσει το παιχνιδι 8 φορες μεχρι στιγμης, το εχω πλατιναρει και πηρα ακομη και ολα τα multiplayer τροπαια και ακομα θελω να το ξαναπαιξω στο PS4?

  17. #214
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    εγώ που δε το έχω παίξει και θα το παίξω ΠΡΩΤΗ φορά στο ps4????

  18. The Following User Says Thank You to dlevel For This Useful Post:

    spyros arianara (03-07-2014)

  19. #215
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,403
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Ενταξει με κανατε να νιωσω καλυτερα, ειμαι καλα!
    .

  20. #216
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,001
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Eσυ αν εισαι καλα ή εγω που πρεπει να εχω τελειωσει το παιχνιδι 8 φορες μεχρι στιγμης, το εχω πλατιναρει και πηρα ακομη και ολα τα multiplayer τροπαια και ακομα θελω να το ξαναπαιξω στο PS4?
    Ωραίος που πήρες την πλατίνα! Με 20-25 ώρες που θέλει για κάθε playthrough, χωρια το multiplayer, μιλάμε για πραγματική επένδυση χρόνου.

    Εγώ είμαι στο τρίτο playthrough, πήγα από hard-> survivor->survivor+ και στο ps4 θα πάω απευθείας σε grounded mode. Αλλά λόγο multiplayer δεν νομίζω να πάρω ποτέ την πλατίνα, εκτός αν στο ps4 το multi έχει και αυτό πολύ καλύτερα γραφικά και με πείσει να το παίξω.

  21. #217
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    ^^ Αραγε τα saves που εχουμε απο το προηγουμενο στο PS3 θα ισχυουν σε αυτο;
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  22. #218
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,001
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    ^^^^ από ότι ξέρω όχι, αλλά θα είναι ξεκλέιδωτα όλα τα επίπεδα δυσκολίας από την αρχή.

  23. #219
    Advanced Member Godweeder's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    588
    PSN ID
    Godweeder
    Name
    Nik

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Eσυ αν εισαι καλα ή εγω που πρεπει να εχω τελειωσει το παιχνιδι 8 φορες μεχρι στιγμης, το εχω πλατιναρει και πηρα ακομη και ολα τα multiplayer τροπαια και ακομα θελω να το ξαναπαιξω στο PS4?
    Χθες πρεπει να σε ειδα online κατα τις 3-4 τα μεσανυχτα να παιζεις tlou .
    "Λεω , ε τον τρελο , το εχει σκισει το TLOU"


    Παντως κανα 120ωρο το εχει χτυπησεις στο χαλαρο ε ? ..
    Spoiler!

  24. #220
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,272
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Tελειωνα το Grounded Plus playthrough

    Εχω παιξει πολλες ωρες, αν βαλεις και το μουλτι, σιγουρα κοντα στο νουμερο που λες.Μην πω παραπανω.

Page 11 of 47 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •