Page 2 of 46 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 21 to 40 of 909

Thread: Assassin's Creed: Unity

  1. #21
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Αφού με πρόλαβες, πάρτε το trailer σε υψηλή ποιότητα

    Μου άρεσε πάρα πολύ αυτό που είδα, αλλά κρατάω μικρό καλάθι πλέον. Το ότι είναι μόνο για PS4/X1/PC είναι ενθαρρυντικό πάντως.

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  2. #22
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    Αφού με πρόλαβες, πάρτε το trailer σε υψηλή ποιότητα

    Μου άρεσε πάρα πολύ αυτό που είδα, αλλά κρατάω μικρό καλάθι πλέον. Το ότι είναι μόνο για PS4/X1/PC είναι ενθαρρυντικό πάντως.
    Και εγω κραταω μικρο καλαθι. Γιατι φαγαμε απογοητευση μεγαλη απο το Watch Dogs.

    Το καλο ειναι μονο οτι ειναι για next gen κονσολες και οτι ειναι τρια χρονια σε αναπτυξη. Για να δουμε. Μου αρεσε παντως αυτο που ειδα!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  3. #23
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Nα βγαζαν παλι target render μετα το κραξιμο που εφαγαν το θεωρω αυτοκτονικο, βεβαια ποτε μη λες ποτε. Συμφωνω και εγω παντως οτι το οτι δεν βγαινει για την προηγουμενη γενια ειναι ενθαρυντικο, και απο το video πλεον δειχνει οντως next gen κατι που δεν ειχε το black flag.

  4. #24
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  5. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    teras1 (22-03-2014)

  6. #25
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    Μιλαμε για το μεγαλυτερο milking στην ιστορια των videogames...

    do not want,,,

  7. #26
    PS4forums Fanatic Desmond's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα - Καλογρέζα
    Posts
    4,978
    PSN ID
    q1908gate13
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by tonybsg View Post
    Reign of Terror!
    Για να βλέπω τις γκιλοτίνες να ανεβοκατεβαίνουν!LOL!
    Γνωρίζοντας την πολιτική ατζέντα της μετεπαναστατικής περιόδου, Γιρονδίνοι vs Ιακωβίνοι, έχω πολύ μεγάλη περιέργεια να δω ποια πλευρά θα πάρουν οι Assassins και ποια οι Templars.Πολιτικά πιο κοντά είναι οι Assassins με τους Ιακωβίνους, αν και οι μαζικές εκτελέσεις εις βάρος των Γιρονδίνων θα μπορούσαν σεναριακά να τους φέρει σε σύγκρουση.Can't fucking wait!

  8. The Following User Says Thank You to Desmond For This Useful Post:

    psx3 (21-03-2014)

  9. #27
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    Λεγε και αλλα Νικο!! Λεγε και αλλα ναμε φριαχνεις!! Αποφασισα ποτε θα παρω το 4!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #28
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    πλεον δειχνει οντως next gen κατι που δεν ειχε το black flag.
    Δεν ειδα και τιποτα φοβερο παντως για να πω την αληθεια απο αποψη γραφικων, πιο πολυ η προοπτικη με ικανοποιει (next gen only) παρα αυτο που εδειξαν.


  11. #29
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    I'll believe it when I see it!

  12. #30
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Δεν ειδα και τιποτα φοβερο παντως για να πω την αληθεια απο αποψη γραφικων, πιο πολυ η προοπτικη με ικανοποιει (next gen only) παρα αυτο που εδειξαν.
    Πανο, κοιτα τις screens που εχει βαλει ο λεωνιδας στο πρωτο του post, και κανε συγκριση με αυτο που εδειξαν στο τραιλερ, ειναι η μερα με την νυχτα.

  13. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    spartan (22-03-2014)

  14. #31
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Ναι το ειδα το trailer, μονο το πρωτο κομματι που ειναι indoors με εντυπωσιασε με τις αντανακλασεις και τον φωτισμο, γενικα δεν μπορω να πω οτι ειδα κατι που να κανει μπαμ οτι ειναι next gen. Σιγουρα εντυπωσιακος ο αριθμος των npcs στην σκηνη της κρεμαλας αλλα οκ, στα γραφικα αναφερομαι κυριως.
    Ειδα και κατι σχολια λιγο υπερβολικα στο neogaf στυλ omgggggggggggggggg NEXT GEN AHHHOOOAWWWWWW, is that real time??? και λεω τι σκατα, αλλο trailer ειδα εγω? Ειναι δυνατον να αναρωτιεται κανεις αν αυτο ειναι real time η cg?
    Αφου ειναι next gen only εχει σιγουρα καλες προοπτικες, περιμενω να δω κατι πιο μεγαλο ομως και πιo ενδεικτικο του gameplay. Οταν εχω δει gameplay videos του Infamous και του The Order δεν μπορω να εντυπωσιαστω με κατι τετοιο.


  15. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    teras1 (22-03-2014)

  16. #32
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Και παλι η σειρα πρεπει να κανει βηματα μπροστα στο gameplay. Αυτο που εδωσε boost στο black flag ηταν οι ναυμαχιες γιατι αλλιως σιχαθηκαμε τοσα χρονια να κανουμε δολοφονιες, eavsdroping κλπ. Δεν αμφιβαλλω ότι το setting θα ειναι φανταστικο , οτι τα graphics next gen αλλα αυτα μονα τους δεν φτανουν.

    Spoiler!

  17. #33
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by james9 View Post
    Και παλι η σειρα πρεπει να κανει βηματα μπροστα στο gameplay. Αυτο που εδωσε boost στο black flag ηταν οι ναυμαχιες γιατι αλλιως σιχαθηκαμε τοσα χρονια να κανουμε δολοφονιες, eavsdroping κλπ. Δεν αμφιβαλλω ότι το setting θα ειναι φανταστικο , οτι τα graphics next gen αλλα αυτα μονα τους δεν φτανουν.
    Εγώ δεν σιχάθηκα τίποτα από τα "παλιά" πάντως. Πιο πολύ παρέκλλιση μου κάνουν οι ναυμαχίες, παρά παιχνίδι AC.

    Το AC πραγματικά είναι η μοναδική σειρά που έχει το συγκεκριμένο gameplay - δεν χρειάζεται να γίνει κάτι άλλο.

    Αν θέλουν παιχνίδι με ναυμαχίες και πειρατές, ας κάνουν licence τους Πειρατές της Καραϊβικής και ας το αφαιμάξουν.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  18. #34
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Ναι το ειδα το trailer, μονο το πρωτο κομματι που ειναι indoors με εντυπωσιασε με τις αντανακλασεις και τον φωτισμο, γενικα δεν μπορω να πω οτι ειδα κατι που να κανει μπαμ οτι ειναι next gen. Σιγουρα εντυπωσιακος ο αριθμος των npcs στην σκηνη της κρεμαλας αλλα οκ, στα γραφικα αναφερομαι κυριως.
    Ειδα και κατι σχολια λιγο υπερβολικα στο neogaf στυλ omgggggggggggggggg NEXT GEN AHHHOOOAWWWWWW, is that real time??? και λεω τι σκατα, αλλο trailer ειδα εγω? Ειναι δυνατον να αναρωτιεται κανεις αν αυτο ειναι real time η cg?
    Αφου ειναι next gen only εχει σιγουρα καλες προοπτικες, περιμενω να δω κατι πιο μεγαλο ομως και πιo ενδεικτικο του gameplay. Οταν εχω δει gameplay videos του Infamous και του The Order δεν μπορω να εντυπωσιαστω με κατι τετοιο.
    Τα γραφικα ειναι φανταστικα ρε συ στο trailer.Δεν νομιζω οτι θα ειναι τοσο καλα,ειδικα στο σημειο με τον κοσμο.Μακαρι να ειναι.
    .

  19. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    spartan (22-03-2014)

  20. #35
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Tι να πω ρε παιδια, δεν τα βλεπω σε καμια περιπτωση φανταστικα.
    Στην αρχη που ειναι indoors ναι, μετα εντυπωσιακος αριθμος npcs αλλα κατα αλλα δεν μου φαινεται κατι τοσο απιστευτο. Ισα ισα, εκει που στεκεται ο assassin πανω απο το σκηνικο δεν μου φαινεται και τιποτα το εξαιρετικo ουτε κανενα leap απο τα προηγουμενα. Maybe it's just me.


  21. #36
    Advanced Member manga1024's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
    Posts
    356
    PSN ID
    manos-karteros
    Name
    ΜΑΝΟΣ

    Default

    Θα κυκλοφορησει στο ps3?καπου διαβασα οτι θα κυκλοφορησει με αλλο ονομα...

  22. #37
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by manga1024 View Post
    Θα κυκλοφορησει στο ps3?καπου διαβασα οτι θα κυκλοφορησει με αλλο ονομα...
    Εσύ λες για το AC με κωδική ονομασία Comet. Δεν ξέρουμε κατι γι αυτο, πέρα από το ότι θα κυκλοφορήσει για last gen μηχανήματα.


    Sent using Tapatalk, one of the most overrated and useless apps since the original iPhone
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  23. #38
    Advanced Member manga1024's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
    Posts
    356
    PSN ID
    manos-karteros
    Name
    ΜΑΝΟΣ

    Default

    ευχαριστω φιλε...στο μελλον θα εχουμε περισσοτερες πληροφοριες ειναι νωρις ακομα...

  24. #39
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  25. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    spartan (23-03-2014)

  26. #40
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Πάντως από όσο θυμάμαι τα αρχικά trailers των AC είναι CGI/prerendered... δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι τώρα.

Page 2 of 46 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •