Page 78 of 114 FirstFirst ... 286874757677787980818288 ... LastLast
Results 1,541 to 1,560 of 2278

Thread: PlayStation VR - Virtual Reality Headset

  1. #1541
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Sony Increases PSVR Production Due To Demand
    https://uploadvr.com/sony-increases-...on-due-demand/

    Καιρος ηταν.
    .

  2. The Following 2 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    teras1 (11-05-2017)

  3. #1542
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Former Lionhead boss joins PlayStation
    Stuart Whyte will lead VR product development at London Studio

    "I'm super excited to be joining the London team to lead them further on their journey to becoming the world's leading AAA, VR Team," Whyte told us.
    Πολυ καλα νεα. Οχι μονο για το PSVR αλλα και για την Sony.
    Οταν ο ανταγωνισμος εχει χασει ενα απο τα σημαντικα του studio(με παιχνιδια οπως το Fable & black & White) και το Boss της παει στην Sony, ειναι κατι.
    http://www.gamesindustry.biz/article...ns-playstation
    .

  4. The Following 2 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    teras1 (11-05-2017),WolfRathmA (12-05-2017)

  5. #1543
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Arizona Sunshine Hits PlayStation VR in June

    A nice tan won't protect you from the undead! But a PS VR Aim Controller might...


    Hey everyone, Trevor from Vertigo Games here. Have you ever wanted to step in the midst of a zombie apocalypse as if you were really there? After many awesome reactions from the VR community, everyone here is extremely excited to finally confirm that Arizona Sunshine is coming to PlayStation VR next month with support for the new PS VR Aim controller!
    For those of you who haven’t heard of Arizona Sunshine before, it’s a VR shooter that quite literally puts you in the heat of a whole load of zombie action. You get to step into our protagonist’s shoes on a quest to find other survivors across the blistering heat of the post-apocalyptic Arizona desert, all the while battling zombies with whatever gear, ammo, and consumables you loot from your undead enemies or find on your way.
    You can freely explore your surroundings using either teleportation or locomotion movement, whichever suits your VR tastes best — there’s no spot-based gameplay to be found here.

    We’ve put a lot of work and love into Arizona Sunshine, building and optimizing it for VR from the ground up in order to deliver the game as we had envisioned it — a VR game worthy of being one of the first full-size games in virtual reality. Arizona Sunshine has a campaign that spans eight diverse levels set in treacherous canyons and deep, dark mines. Take on the zombies solo or join forces with a friend in co-op campaign.
    And that’s not all! There’s also an infinite game mode that pits you against endless waves of zombies with up to three other players. Nothing is better than having your friends at your back in the apocalypse (Well, except mocking them with gestures within your safe VR environment, of course), but we should probably warn you that more warm brains also means more hungry undead!
    Ever since we started developing for VR, we have prototyped a lot of mechanics — and realistic weapon handling is by far our favorite. On PlayStation VR, you can take your first steps into the zombie apocalypse with the use of regular DualShock 4 controllers, but we’re also supporting the PlayStation Move motion controllers and (even more exciting) the newly released PS VR Aim Controller! Handling your weapons with real-life movements truly is a whole different level of immersion.

    As for the Aim controller, since the game was initially created with dual-wielding guns in mind, we’ve thoroughly tested ways to get the support for it right. And while using the Aim controller limits you to using a single weapon at a time, it makes up for that by increasing accuracy and control, upping your chances for critical, dismembering hits. That’s right, the fan-favorite zombie mutilation mechanic also made it onto PlayStation VR!
    We hope you like Arizona Sunshine as much as we do when it hits PlayStation VR next month. Best of luck to you and your friends and see you at the other side of the apocalypse!
    Ps Blog

  6. The Following 4 Users Say Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    DJTaurus (11-05-2017),gonzalez (11-05-2017),PDS (12-05-2017)

  7. #1544
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Τώρα που είδα το παραπάνω, πολύ καλή ιδέα θα ήταν και να δούμε κανένα VR House of the Dead, ίσως και με το όπλο που θα βγει τώρα με το Farpoint θα ήταν καλή φάση! Θυμάμαι που έπαιζα με το Dreamcast και με το όπλο House of the Dead στην τηλεόραση και ήταν όλα τα λεφτά στην εποχή του. Επίσης και το Time Crisis θα ήταν καλή ιδέα!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  8. #1545

    Default Farpoint

    Θα γράψω δυο λόγια για το farpoint με το aim control για όποιον σκέφτεται να το πάρει,το όπλο είναι παρά πολύ καλό και εργονομικό είναι ένα πλήρες dualshock και είναι ελαφρύ δεν σε κουράζει ,σε συνδυασμό με το παιχνίδι λειτουργεί άψογα και δεν Νοιώθεις καθόλου ναυτία όσο και γρήγορα να κινησε σε όσα αλλά παιχνίδια έχω παίξει να κίνησε με έπιανε έντονη ναυτία σε αυτό δεν καταλαβαίνεις τίποτα νομίζω ωφηλετε γιατι στην αρχή σε ρωτάει το ύψος σου όποτε το μάτι σου βλέπει το έδαφος στο ίδιο ύψος με την πραγματικότητα ,το παιχνίδι έπαιξα κανα δίωρο είναι πολύ καλό και νιώθεις ότι όντως είσαι σε άλλο πλανήτη εξαιρετικά γραφικά εγώ έχω PlayStation pro βέβαια στο απλό υπάρχει μια θολούρα σε όλα τα παιχνίδια γενικά,αυτά τα λίγα αν θέλει κάποιος να μάθει κάτι άλλο ας ρωτήσει συστήνεται ανεπιφύλακτα και είναι πλήρης παιχνίδι με σενάριο και μεγάλο σε διάρκεια

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Djleo For This Useful Post:

    cocous (18-05-2017),indikos001 (19-05-2017)

  10. #1546
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Καμιά τελεία βρε αδερφέ (και κανά κόμμα ίσως)! Ευχαριστούμε για την άποψη και εμπειρία σου, αλλά........είναι κομματάκι δύσκολο να διαβάσεις μονομιάς το ποστ σου.

  11. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    indikos001 (19-05-2017)

  12. #1547

    Default

    Χαχα έχω βάλει δυο κόμματα ρε φίλε ,αυτό διαβάζετε με μια ανάσα !

  13. The Following User Says Thank You to Djleo For This Useful Post:

    indikos001 (19-05-2017)

  14. #1548
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Σαν την επίσκεψη στις τουαλέτες στον στρατό: με μια ανάσα!

    χαχααχαχαχαχ να 'σαι καλά!

  15. #1549
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default





    Resident Evil Vendetta Is Getting A Free PSVR Experience

    https://uploadvr.com/resident-evil-v...vr-experience/


    Dick Wilde Comes To PlayStation VR
    https://www.vrfocus.com/2017/05/dick...laystation-vr/


    και
    .

  16. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    teras1 (19-05-2017)

  17. #1550
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Τι είν' τούτο; Το παπάριμπόϋ όπως το λέγαμε παλιά, aka Paperboy (της Atari coin-op), σε VR μορφή;
    Last edited by Lefteris_X; 20-05-2017 at 10:35.

  18. #1551
    Advanced Member Alex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    556
    PSN ID
    Alex_Hellas
    Name
    Αλέξης

    Default

    Αυτό το έπαιζα στον Amstrad 6128!!
    Όπως πάνε θα βγαλουν και το Cauldron Vr!!!
    Last edited by Alex; 19-05-2017 at 22:34.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Alex For This Useful Post:

    Error Flynn (20-05-2017),teras1 (20-05-2017)

  20. #1552
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Alex View Post
    Αυτό το έπαιζα στον Amstrad 6128!!
    Όπως πάνε θα βγαλουν και το Cauldron Vr!!!

    Κι εγώ στον Amstrad 6128 το έπαιζα και μερικές φορές σε coin-op που μάλιστα είχε τιμόνι κανονικού ΒΜΧ ποδηλάτου!

    Το Cauldron ε; χαααχ

    Μην κάνουν και βγάλουν το θρυλικό "Game Over" της Ocean........και δεν τελειώνει κανείς ούτε την 1η πίστα! (μιλάμε για παλουκάρα-δύσκολο)

  21. #1553
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Guys, την προσοχή σας και την βοήθειά σας (ελπίζω...).
    Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάρω κι εγώ το PSVR. Συγκεκριμένα η προσφορά που ακολουθεί με κανει να το σκέφτομαι:

    http://www.public.gr/product/gaming/...prod8612657pp/

    Οπως βλέπετε, κερδίζει κανεις γύρω στα 70 ευρώ με τον συγκεκριμένο συνδυασμό... Οι οποίοι ενδοιασμοί μου δεν έχουν να κανουν με το ίδιο το PSVR, καθώς αυτο σα σύστημα με έχει πείσει. Ούτε με το price drop που άρχισε να φημολογείται απο σήμερα, διότι και 50 ευρώ να πέσει, παλι εχω κερδίσει. Αλλα...
    ...αναρωτιέμαι μήπως πρέπει να περιμένω μεχρι την Ε3, μήπως ανακοινωθεί κάτι σχετικά με το PSVR, όπως κάποια αναβάθμιση του στυλ "Slim" (όχι οτι γινεται εδώ κάτι τέτοιο, αλλα καταλαβαίνετε τι θέλω να πω), που θα το αναβαθμίζει με οποιονδήποτε τροπο. Για παράδειγμα, PSVR με καλύτερη ανάλυση, ή χωρίς καλώδια (ξέρω οτι αυτα ειναι δύσκολα στην πάρουσα φάση, αλλα τα αναφέρω χάριν παραδείγματος) και με ταυτόχρονο price drop του παλιού. Απο την άλλη σκέφτομαι οτι ειναι αρκετά νωρίς για τέτοιες αναβαθμίσεις και πως αν περιμένω, ίσως χάσω και την τρέχουσα προσφορά.
    Συνεπως, αντιλαμβάνεστε τον προβληματισμό μου και απλα θα ήθελα τις γνώμες σας! Α, να πω εδώ πως ΔΕΝ ΕΧΩ το Pro, αλλα το απλό PS4.

    Ευχαριστω σας!

  22. #1554
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Δεν δίνει την κάμερα. Οπότε δε θα το έλεγα και καμία τρελή προσφορά για κάποιον που πρέπει να πάρει και την κάμερα μαζί (+60 ευρώ).

    Εγώ νομίζω ότι δεν θα ανακοινωθεί κάτι καινούριο (hardware) για το PSVR στην E3.

    Επίσης, σαν συμβουλή δική μου, είναι το εξής. Θα το πάρεις μόνο για την "καυλάντα" σου. Δηλαδή, δε θα το έχεις για να παίζεις συνέχεια με αυτό. Θα παίζεις μία φορά στο τόσο ή αν έρθει κανένας φίλος να του το βάλεις για να το δει κτλ. Αργότερα θα σκεφτείς να το πουλήσεις όπως το σκέφτομαι και εγώ αρκετό καιρό τώρα, αλλά περιμένω την E3 μήπως ανακοινωθεί κανένα καλό παιχνιδάκι και αξίζει να το παίξει κανείς σε VR.

    Δεν λέω ότι δεν αξίζει σαν εμπειρία. Είναι κάτι πολύ πρωτόγνωρο για όποιον δεν το έχει δει πότε και φανταστικό σαν εμπειρία. Αλλά ως εκεί. Θα ήταν καλύτερο να είχε μια ιδανικότερη τιμή γύρο στα 200 άντε 250 και όχι παραπάνω.

    Αυτή είναι η άποψή μου.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  23. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    Dragonpaul (24-05-2017)

  24. #1555
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Αποστολη, ευχαριστώ για την απάντηση.
    Την κάμερα την εχω ήδη. Άρα δε θα δώσω κάτι παραπάνω γι'αυτο. Όπως και 2 moves. Σα προφορά τωρα, σιγουρα ειναι καλή, γιατί ακόμα και να μην είχα την κάμερα, θα την έπαιρνα αναγκαστικά. Απλα αν τα έπαιρνα ξεχωριστά θα έδινα 560 σύνολο, ενώ με το bundle συν την κάμερα, 490. Αλλα δεν ειναι εκεί το θέμα... Στα υπολοιπα που γράφω ειναι. Επίσης, δε θα διαφωνήσω ιδιαίτερα με τη συμβουλή που μου δίνεις. Ξέρω πολύ καλα οτι δε θα ειναι αυτός ο νέος τρόπος παιχνιδιού μου, αλλα επειδη είδα προχτές κάποια πράγματα και εντυπωσιάστηκα πολύ, ε, θέλω να το εχω.


  25. #1556
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default

    Sony Santa Monica Working On ‘2nd Wave’ PlayStation VR Title

    A representative of Sony Santa Monica who wishes to remain unnamed told VRFocus: “There’s been a number of projects brought to [Sony] Santa Monica, but many of them have just been prototypes from game jams. [sic]

    “[Sony] Santa Monica are working on something big. It’s a full-blown 2nd wave title for [PlayStation VR]. It’ll be revealed soon and I know it’ll go well with the core PlayStation audience, but I can’t say any more than that!”

  26. The Following 3 Users Say Thank You to Viper For This Useful Post:

    Dragonpaul (24-05-2017),PDS (24-05-2017),teras1 (24-05-2017)

  27. #1557
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Παύλο χλωμο το κοβω να βγαζουν καινουριο τοσο συντομα, slim ας πουμε(μακαρι ομως). Θα μπορουσαν να βγαλουν ενα PSVRpro η PSVR2 με την ελευση του PS5.

    Η αληθεια ειναι οτι υπαρχει πατεντα απο την sony για διαφορετικης τεχνολογιας tracking, αλλα-με καθε επιφυλαξη-εγω δεν πιστευω οτι θα το δουμε τοσο συντομα αυτο. Οχι σε αυτην την Ε3 και πιθανον ουτε στην επομενη.

    Αν ημουν sony αυτο που θα εβγαζα θα ηταν καινουρια καμερα. Και παλι δεν πιστευω οτι θα το κανει. Εκτιμω οτι θα παει κατευθειαν στο επομενο tracking με το καινουριο PSVR.

    Στο ps4pro προσωπικα δεν βλεπω μεγαλη διαφορα προς το παρον στα VR games. Κατ'εμε θα χασεις πολυ λιγο με το απλο ps4.


    H συγκεκριμενη προσφορα χωρις την καμερα ειναι αρκετα καλη μεν γιατι εχει και το οπλο, δεν εχει ομως την καμερα και επιπλεον τα moves χρησιμοποιουνται προς το παρον σε πολυ περισσοτερα παιχνιδια απο οτι το οπλο. Οποτε ειναι και πιο χρησιμα.


    Στην θεση σου θα περιμενα την Ε3. Χωρις να περιμενω ομως τιποτα τρομερα σημαντικο οσον αφορα το hardware, απλα ειναι πολυ κοντα και ποτε δεν ξερεις.
    Η βιβλιοθηκη εχει μεγαλωσει αρκετα και υπαρχουν καλες τιμες παιχνιδιων, οποτε θα αφηνα το farpoint και το οπλο να περιμενουν. Σε μια καλη προσφορα θα τα τσιμπαγα.

    Βεβαια αν δεν κρατιεσαι με τιποτα παρτο τι να σε πω


    Εdit. Sorry δεν ειδα οτι εχεις καμερα και moves. Γινεται πιο δελεαστικο ετσι ειναι η αληθεια.
    .

  28. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Dragonpaul (24-05-2017)

  29. #1558
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Παύλο ούτε εγώ πιστεύω πως θα δούμε κάτι καινούριο. Δεν έχει κλείσει ούτε ένα χρόνο στην αγορά και τώρα ουσιαστικά έχει ομαλοποιηθεί η παραγωγή του.
    Εγώ πιστεύω πως μετά την Ε3 θα δούμε bundles με παιχνίδια.
    Η προσφορά είναι πολύ καλή μιας και ουσιαστικά δίνεις 20€ για το farpoint και το aim controller. Και μεγάλο Price drop να κάνει η Sony στην Ε3 θεωρώ το πολύ-πολύ να "χάσεις" 50€.
    Εγώ προσωπικά δεν θα το έπαιρνα τώρα, αλλά εμένα με έχει αφήσει λίγο αδιάφορο το VR Gaming.

    Εσύ όμως θεωρώ πως εφόσον γουστάρεις τη φάση με το VR πως αξίζει να κάνεις αυτή την επένδυση. Γιατί σε περίπτωση που στην Ε3 δεν έχουμε κάποιο Price drop ίσως να το μετανιώσεις που δεν το αγόρασες τώρα και μετά το πιο πιθανό να περιμένεις τα Χριστούγεννα (εκτός αν θες να δώσεις 500€ για VR+Farpoint)
    Spoiler!

  30. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Dragonpaul (24-05-2017)

  31. #1559
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Παύλο σταμάτα να προσπαθείς να αποτρέψεις τον εαυτό σου και απλά πάρτο.
    Αφού το θέλεις και το ξέρεις (όπως έκανα κι εγώ)!

  32. The Following User Says Thank You to teras1 For This Useful Post:

    Dragonpaul (24-05-2017)

  33. #1560
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Παύλο χλωμο το κοβω να βγαζουν καινουριο τοσο συντομα, slim ας πουμε(μακαρι ομως). Θα μπορουσαν να βγαλουν ενα PSVRpro η PSVR2 με την ελευση του PS5.

    Η αληθεια ειναι οτι υπαρχει πατεντα απο την sony για διαφορετικης τεχνολογιας tracking, αλλα-με καθε επιφυλαξη-εγω δεν πιστευω οτι θα το δουμε τοσο συντομα αυτο. Οχι σε αυτην την Ε3 και πιθανον ουτε στην επομενη.

    Αν ημουν sony αυτο που θα εβγαζα θα ηταν καινουρια καμερα. Και παλι δεν πιστευω οτι θα το κανει. Εκτιμω οτι θα παει κατευθειαν στο επομενο tracking με το καινουριο PSVR.

    Στο ps4pro προσωπικα δεν βλεπω μεγαλη διαφορα προς το παρον στα VR games. Κατ'εμε θα χασεις πολυ λιγο με το απλο ps4.


    H συγκεκριμενη προσφορα χωρις την καμερα ειναι αρκετα καλη μεν γιατι εχει και το οπλο, δεν εχει ομως την καμερα και επιπλεον τα moves χρησιμοποιουνται προς το παρον σε πολυ περισσοτερα παιχνιδια απο οτι το οπλο. Οποτε ειναι και πιο χρησιμα.


    Στην θεση σου θα περιμενα την Ε3. Χωρις να περιμενω ομως τιποτα τρομερα σημαντικο οσον αφορα το hardware, απλα ειναι πολυ κοντα και ποτε δεν ξερεις.
    Η βιβλιοθηκη εχει μεγαλωσει αρκετα και υπαρχουν καλες τιμες παιχνιδιων, οποτε θα αφηνα το farpoint και το οπλο να περιμενουν. Σε μια καλη προσφορα θα τα τσιμπαγα.

    Βεβαια αν δεν κρατιεσαι με τιποτα παρτο τι να σε πω


    Εdit. Sorry δεν ειδα οτι εχεις καμερα και moves. Γινεται πιο δελεαστικο ετσι ειναι η αληθεια.
    Βαγγελη, πολύ σ'ευχαριστω για ολα αυτα.
    Προσωπικα, βάσει και όλων αυτών που έχεις γράψει, δε βρίσκω λόγο να περιμένω την Ε3. Σαφώς και στο πίσω μέρος του μυαλού μου υπάρχει το ενδεχόμενο να ανακοινωθεί κάτι, αλλα κι εγώ δε νομίζω. Εαν συμβεί, έπαιξα και έχασα. Πάντως, έμαθα πριν λίγες ώρες πως η συγκεκριμένη προσφορά λήγει αυριο, όποτε λέω να μη την αφήσω. Πιστεύω, όμως, πως θα ανακοινωθεί κάποιο price drop για το PSVR.

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Παύλο ούτε εγώ πιστεύω πως θα δούμε κάτι καινούριο. Δεν έχει κλείσει ούτε ένα χρόνο στην αγορά και τώρα ουσιαστικά έχει ομαλοποιηθεί η παραγωγή του.
    Εγώ πιστεύω πως μετά την Ε3 θα δούμε bundles με παιχνίδια.
    Η προσφορά είναι πολύ καλή μιας και ουσιαστικά δίνεις 20€ για το farpoint και το aim controller. Και μεγάλο Price drop να κάνει η Sony στην Ε3 θεωρώ το πολύ-πολύ να "χάσεις" 50€.
    Εγώ προσωπικά δεν θα το έπαιρνα τώρα, αλλά εμένα με έχει αφήσει λίγο αδιάφορο το VR Gaming.

    Εσύ όμως θεωρώ πως εφόσον γουστάρεις τη φάση με το VR πως αξίζει να κάνεις αυτή την επένδυση. Γιατί σε περίπτωση που στην Ε3 δεν έχουμε κάποιο Price drop ίσως να το μετανιώσεις που δεν το αγόρασες τώρα και μετά το πιο πιθανό να περιμένεις τα Χριστούγεννα (εκτός αν θες να δώσεις 500€ για VR+Farpoint)
    Αυτο πιστεύω κι εγώ, Μιχάλη.
    Quote Originally Posted by teras1 View Post
    Παύλο σταμάτα να προσπαθείς να αποτρέψεις τον εαυτό σου και απλά πάρτο.
    Αφού το θέλεις και το ξέρεις (όπως έκανα κι εγώ)!
    Εσυ είσαι ενα πραγματικο τέρας, που μου βάζεις ζιζάνια στο μυαλό.
    Είσαι ευχαριστημένος;

  34. The Following 3 Users Say Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    PDS (25-05-2017),teras1 (25-05-2017)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •