Page 79 of 114 FirstFirst ... 296975767778798081828389 ... LastLast
Results 1,561 to 1,580 of 2278

Thread: PlayStation VR - Virtual Reality Headset

  1. #1561
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Το VR είναι μια εμπειρία πολυτελείας αυτή τη στιγμή.
    Αν σε συνεπάρει όμως, όπως τους περισσότερους και ανακαλύψεις έναν πραγματικά καινούργιο τρόπο να παίζεις τότε η αξία του γίνεται ανεκτίμητη.
    Προσωπικά θεωρώ ότι έχω ήδη κάνει απόσβεση ακόμα και αν δεν είναι κάτι που χρησιμοποιώ πλέον καθημερινά.
    Με ενδιαφέρει όμως κάθε καινούργιο παιχνίδι που βγαίνει για αυτό γιατί ξέρω ότι έχει πάντα κάτι ωραίο να μου προσφέρει. Κάτι που δεν μπορώ να βρω στο συμβατικό gaming.


  2. #1562
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!

  3. #1563
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,551
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!
    Ακόμη;

  4. #1564
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by teras1 View Post
    Το VR είναι μια εμπειρία πολυτελείας αυτή τη στιγμή.
    Αν σε συνεπάρει όμως, όπως τους περισσότερους και ανακαλύψεις έναν πραγματικά καινούργιο τρόπο να παίζεις τότε η αξία του γίνεται ανεκτίμητη.
    Προσωπικά θεωρώ ότι έχω ήδη κάνει απόσβεση ακόμα και αν δεν είναι κάτι που χρησιμοποιώ πλέον καθημερινά.
    Με ενδιαφέρει όμως κάθε καινούργιο παιχνίδι που βγαίνει για αυτό γιατί ξέρω ότι έχει πάντα κάτι ωραίο να μου προσφέρει. Κάτι που δεν μπορώ να βρω στο συμβατικό gaming.
    Ακόμα με αυτό παίζεις εσυ δεν έχει γίνει κουδούνι το κεφάλι σου με την ζέστη.
    @Παυλο απο προσωπικη εμπειρία αν παίζεις λίγο η το θες για ένα παιχνίδι άστο, εγώ το πούλησα όπως και πολλά άτομα αν δεις αγγελίες έχει γεμίσει ο τόπος.
    Τώρα αν δεν σε ενοχλεί να κάθεται στο ντουλάπι αξίζει τα ενα - δύο παιχνίδια να τα βάζεις που και που να παίζεις.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  5. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Dragonpaul (26-05-2017)

  6. #1565
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    To PSVR είναι.........όπως λέμε σε θέματα γεύσεων............an acquired taste. Μια, πως να το πω, "ιδιαίτερη" γεύση.

    +1) Ναι, είναι μια ξεχωριστή, εντελώς διαφορετική εμπειρία από το κλασικό gaming.
    +2) Ναι, έχει τη δυνατότητα να σε "εισάγει" μέσα στον κόσμο ενός παιχνιδιού.

    Όμως.

    -1) Δεν είναι "απόφαση της στιγμής". Δηλαδή "τώρα μου ήρθε να πατήσω το home κουμπί του PS4, έτσι εκεί που ήμουν στα καλά καθούμενα, γιατί θέλω να παίξω ένα ματσάκι μπάλα/μπάσκετ/ραλλάκι/shoot em up/beat em up κλπκλπ". Ε, αυτό δεν είναι "απόφαση στιγμής" για το PSVR. Μόνο και μόνο που θα πρέπει να φορέσεις το κράνος, λίγα δευτερολεπτάκια για να το στήσεις όπως σε βολεύει στην μύτη/κεφάλι και να οργανωθείς.........δεν είναι το ίδιο με το "πατάω Home button και τσακ παίζω". Όταν λέω "να οργανωθείς" = έπιασα τον εαυτό μου αρκετές φορές να έχω φορέσει το κράνος, αλλά να μην είχα το joypad στα πόδια μου ώστε να ξέρω που είναι για να το πιάσω, με συνέπεια να πρέπει να βγάλω το κράνος κοιτάξω γύρω μου για να δω που είναι το joypad. Άλλο παιχνίδι μπορεί να παίζει καλύτερα με τα move. Βγάλε κράνος, ακουστικά, πρόσεξε μην μπλεχτούν τα καλώδια, σήκω από εκεί που κάθεσαι για να πάρεις τα move, κάτσε πάλι, φόρα κράνος και ακουστικά. Ωπ (φορώντας το κράνος). Ρε γμτ, στον καναπέ δίπλα μου άφησα τα move, που είναι τώρα να χέσω μέσα;;; (ψάχνεις σαν τυφλός ιχνηλάτης / ναρκαλιευτής στον καναπέ, τραπέζι, γραφείο). Μετά άλλο παιχνίδι θέλει το joypad...

    -2) Όσο και να συνηθίζεις ή έστω "ξεπερνάς" την αρχική απογοήτευση με την θολούρα στην εικόνα..........παιδιά, δεν ξέρω για εσάς, αλλά για εμένα η κατάσταση είναι κάπως αποτρεπτική. Ίσως γιατί έχω βιώσει αρκετά χρόνια πιο πριν την εμπειρία VR και ομολογώ πως, από πλευράς ποιότητας optics, ήταν περίπου ίδια. Και μιλάμε για 25-28 χρόνια πριν ε; Μην μπερδευτείτε: αναφέρομαι στην ποιότητα των φακών και των υπόλοιπων τεχνικών μερών που είναι υπεύθυνα για την εικόνα που βλέπουμε (optics εν συντομία) και όχι στα γραφικά των παιχνιδιών.

    -3) Μεγάλη η "αίσθηση" απουσίας μεγαλοπρεπών τίτλων. Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία. Το μηχάνημα οι dev γνωρίζουν τόσο την ύπαρξή του, όσο και τα specs του, τουλάχιστον 2 χρόνια, μετρώντας από σήμερα προς τα πίσω (ήτοι τέλη Μαίου 2015). Θα μπορούσα να το αναλύσω με κατεβατά, αλλά επίτηδες θα πάρω τον ρόλο του απλού ανθρώπου, που δεν ξέρει από τεχνολογία, ούτε από το πως λειτουργούν οι μεγάλες εταιρείες, ούτε τίποτα.....παρά μόνο ξέρει τι πληρώνει, και τι τον ευχαριστεί για να διασκεδάσει. Έχει πληρώσει αυτός ο απλός άνθρωπος λοιπόν, γύρω στα 500 ευρώ για όλο το πακέτο (μην πω και παραπάνω) PSVR+Camera+2 Move............και ακόμα παιχνίδι μεγάλης παραγωγής δεν έχει δει. Επίτηδες επέλεξα αυτόν τον ρόλο, διότι ο απλός άνθρωπος που δεν μπαίνει σε gaming site, δεν ασχολείται με forum, δεν γενικότερα ενημερώνεται, απλά πάει στην δουλειά του, έχει την ζωή του (κοπέλα/γυναίκα/οικογένεια) και παίζει και το παιχνιδάκι του, ε, είδε το PSVR, ενθουσιάστηκε, το πήρε............και ενώ στην αρχή χάρηκε με την νέα εμπειρία......κάτι που ίσα-ίσα του "άνοιξε την όρεξη".........δεν βλέπει στα ράφια του Media Markt/Πλαίσιο/Public κάποιο "τρανταχτό" PSVR τίτλο.......ξέρετε μωρέ, στο στυλ που είναι οι ευρέως γνωστοί τίτλοι όπως Fifa, Battlefield, CoD, Gran Turismo......τα γνωστά ονόματα δηλαδή. (σε αυτό το παράδειγμα του απλού ανθρώπου, αν τον αντικαταστήσεις με έναν σύγχρονο gamer στο στυλ μας, που και κάποια πράγματα από τεχνολογία ξέρουμε και ενημερωνόμαστε και και και..........τότε εμείς κι αν είμαστε ξενερωμένοι με την έλλειψη ΑΑΑ τίτλων. Μπορεί να μας αρέσουν και να δίνουμε kudos σε small-medium PSVR παραγωγές, αλλά μεταξύ μας τώρα μην γελιόμαστε -ας το παραδεχτούμε- όσο κι αν το αναμέναμε ότι θα αργήσουν ή δεν θα βγουν καθόλου στον πρώτο χρόνο ζωής ΑΑΑ τίτλοι, καθότι ξέρουμε τι μας γίνεται δεν είμαστε και χθεσινοί, ε, όπως και να το κάνουμε, έχουμε ξενερώσει)

    Έτσι λοιπόν, όταν το πακέτο PSVR+Camera θα έχει πέσει στα 200 ευρώ (έχω 2 Move από το PS3), τότε το συζητάω και πάλι. Αλλά μέχρι να έχει γίνει αυτό, θα είμαστε στο χρονικό διάστημα που: ή που θα έχει αποτύχει πλήρως το PSVR και τα καταστήματα θα το "σκοτώνουν" στην τιμή για να το πουλήσουν, ή που θα έχει εμφανιστεί ή έστω ετοιμάζεται η εμφάνιση, του PSVR 2 με καλύτερα optics. Και φυσικά, για το PlayStation 5.

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    Dragonpaul (26-05-2017),PDS (26-05-2017),teras1 (26-05-2017)

  8. #1566
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Για το πρωτο που λες Λεφ εμενα προσωπικα μου παιρνει 30 δευτερολεπτα μαξ να αρχισω ενα VR game, το οποιο ναι μεν δεν ειναι οπως τα 5 δευτερολεπτα που χρειαζεται για να πατησεις το χειριστηριο και γενικα να ετοιμαστεις στο συμβατικο gaming, αλλα δεν ειναι κατι που μπορει να αποτρεψει απο το να το αρχισω, να βαρεθω δλδ η να ξενερωσω.
    Σιγουρα δεν ειναι το βολικο συμβατικο gaming, αλλα να βαλω και ενα λεπτο οτι χρειαζεται?οκ και παλι δεν ειναι κατι τραγικο.
    Υπαρχουν παιχνιδια με loading κατα πολυ μεγαλυτερο απο το χρονο που θα χρειαστεις να βαλεις το headset.
    Εδω παιζει ρολο ισως και το πως εχει τοποθετηθει στον χωρο η συσκευη. Για μενα ειναι πραγματικα κατι πολυ ευκολο που χωρις υπερβολη τα 30 δευτερολεπτα που εβαλα ειναι παρα πολλα.


    Επισης δεν χρειαστηκε ποτε να βγαλω το headset για να ψαξω το χειριστηριο. Με το κουμπακι πας πιο μπροστα το μπροστινο μερος του headset και βλεπεις που ειναι. Αρκει να μην το εχεις σε κανα ψηλο ραφι. Πολλες φορες κοιταω και στην οθονη της TV με το headset στο κεφαλι μου! Προφανως πρεπει να το σηκωσεις δεν ειναι το σουπερ βολικο, αλλα οχι κατι φοβερα αβολο.
    Σκεψου οτι τα moves τα εχω σε συρταρι πισω μου και δεν εχω βγαλει ποτε το headset για να τα παρω!
    Οπως και να χει αν καποιος εχει αυτο το προβλημα δεν εχει παρα τα βαλει κοντα του πριν βαλει το headset.


    Η ποιοτητα της εικονας ειναι κατι υποκειμενικο. Κατι παιρνεις κατι χανεις εδω. Για μενα αυτο που παιρνω ειναι τοσο μεγαλυτερο που κανει την θολουρα να μην με απασχολει. Αλλα ο καθενας το βλεπει διαφορετικα. Προφανως θα ηθελα 4K! οπως ολοι
    Tην πρωτη φορα που το δοκιμασα ξενερωσα με την θολουρα ειναι η αληθεια. Οποτε σε πρωτη φαση το καταλαβαινω.


    Tωρα για το τριτο χμμ και συμφωνω και διαφωνω μαζι σου.
    Δηλαδη σαφως θα ηθελα μεγαλυτερους τιτλους, αλλα ηδη στους 7 μηνες υπαρχει υποστηριξη για το RE7, Dirt Rally και farpoint. Ναι μεν δεν υπαρχουν πολλοι ΑΑΑ τιτλοι αλλα προσπαθω να θυμηθω κονσολες, συστηματα στους πρωτους 7 μηνες με περισσοτερη υποστηριξη σε ΑΑΑ τιτλους. Δεν βλεπω μεγαλες διαφορες.
    Οποτε εδω πιστευω το PSVR δεχεται την κριτικη που δεχοταν το PS3 στην αρχη του, το ps4 στην αρχη του, το wiiu στην αρχη κτλ. Δικαιολογημενη? Για μενα οχι γιατι ολοι ξερουμε οτι στην αρχη τα πραγματα ειναι ετσι. Συνηθισμενη και αναμενομενη? Ναι. Παντα αυτο γινεται για τα καινουρια συστηματα.
    Σε αυτο το κομματι θα ηθελα να δω τα πρωτα τουλαχιστον 2 χρονια του στην αγορα. Αν Θυμαστε για ps4 στα πρωτα 3 χρονια γκρινιαζαν ολοι.


    Οπως και να χει κατα την γνωμη μου εχουν βαση ολοι οι προβληματισμοι σου, αν και διαφωνω στο μεγεθος που τους δινουμε.
    .

  9. The Following 3 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    chronohill (21-11-2017),Dragonpaul (26-05-2017),teras1 (26-05-2017)

  10. #1567
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,551
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Παιδιά... το έχω από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας. Ναι δε παίζω καθημερινά, όπως και δε παίζω γενικά καθημερινά παιχνίδια είτε σε VR είτε σε τηλεόραση.
    Να το πουλήσω; Ούτε καν! Εξακολουθεί και με γοητεύει, ενθουσιάζει και παρασύρει σχεδόν όπως και τη πρώτη μέρα.

  11. The Following 4 Users Say Thank You to Error Flynn For This Useful Post:

    Dragonpaul (26-05-2017),isildur83 (26-05-2017),PDS (27-05-2017),teras1 (26-05-2017)

  12. #1568
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Συμφωνώ κι εγώ με το Λευτέρη στα περισσότερα, όπως και επίσης με το οτι είναι ένα είδος πολυτελείας αυτή τη στιγμή. Από την άλλη παιδιά όμως, δεν υπάρχει κάτι άλλο αυτή τη στιγμή που να έχει αυτό το immersion και το wow factor. Η εμπειρία που θα ζήσει κάποιος με το resident evil είναι απλά από άλλο πλανήτη.

    Επίσης, ναι, με το dirt rally, παίζω 2 συνεχόμενους αγώνες με τιμόνι, και ιδρώνω αφάνταστα και συνήθως το βγάζω μετά, αλλά η εμπειρία δεν περιγράφεται. Σε όποιον έχω δώσει να δοκιμάσει το dirt, απλά μένει κάγκελο. Δε συγκρίνεται.

    Αν μπορούσα να το θέσω κάπως, μισή ώρα vr μπορεί να αντιστοιχεί με πολλές ώρες συμβατικού gaming κατά τη γνώμη μου, με την έννοια οτι "χορταίνεις" πολύ πιο εύκολα. Εμένα μου αρκεί πχ να παίζω μια στο τόσο, δε νιώθω καθημερινά την ανάγκη.
    Μακάρι να βγουν κι άλλοι ΑΑΑ τίτλοι και να συνεχίσει η υποστήριξη. Κατά τ΄άλλα σε καμιά περίπτωση κι εγώ δε θα σκεφτόμουν να το πουλήσω.
    Επίσης, είναι το μοναδικό πράγμα με το οποίο έχει ασχοληθεί η γυναίκα μου, το rush of blood το έχει λιώσει, οπότε δεν είμαι μόνος εκεί.

    Για μένα, το σημαντικό είναι κάποιος ο οποίος θέλει να το αγοράσει, ας το δοκιμάσει λίγο πρώτα, έτσι για να λυθούν και πολλές απορίες. Από κει και πέρα, πολλά πράγματα είναι καθαρά υποκειμενικά για το αν αξίζει για την τιμή του κτλ...

  13. The Following 3 Users Say Thank You to gonzalez For This Useful Post:

    Dragonpaul (26-05-2017),PDS (27-05-2017),teras1 (26-05-2017)

  14. #1569
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Οι προβληματισμοί του Λευτέρη έχουν όντως σωστή βάση.
    Ειδικά για το πρώτο που είπε, όταν έχεις έλλειψη χώρου ή σκυλιά, γατιά, παιδιά και πρέπει να στήνεις από την αρχή τον εξοπλισμό, χρειάζεσαι τουλάχιστον 3-5 λεπτά. Κάτι που μερικές φορές είναι τελείως αποτρεπτικό από το να παίξεις.

    Επίσης όντως φαίνεται να υπάρχει μια αβεβαιότητα σχετικά με τη βιωσιμότητα της πλατφόρμας από τη στιγμή που η ίδια η Sony δεν δείχνει να τα δίνει όλα για την υποστήριξή της. Πραγματικά ένα μεγάλο mainstream παιχνίδι σαν αυτά που ανέφερε ο Λευτέρης το οποίο θα ήταν fully playable σε VR, όπως ήταν το Resident Evil, θα τραβούσε τα φώτα στο PSVR και θα έδειχνε ότι αυτό ήρθε για να μείνει και να αλλάξει τον τρόπο με τον οποίο παίζουμε.
    Φανταστείτε τα Battlefield, COD, Destiny να υποστηρίζουν VR multiplayer και μάλιστα μαζί με το Aim controller που είναι φανταστικό περιφερειακό.

    Για τις τεχνολογικές δυνατότητες εγώ είμαι ευχαριστημένος με τα γραφικά που βλέπω και αυτά θα γίνουν μόνο καλύτερα στο μέλλον.

    Αλλά τελικά η εμπειρία είναι αυτό που μένει και σου αφήνει μια γεύση. Αν αυτή η γεύση είναι γλυκιά, τότε άξιζε. Δεν μπορείς να βάλεις τιμή στην καλή εμπειρία και σίγουρα είσαι διατεθειμένος να κάνεις κάποιες "θυσίες" για μια καλή εμπειρία.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to teras1 For This Useful Post:

    Dragonpaul (26-05-2017),PDS (27-05-2017)

  16. #1570
    PS4forums Fanatic Desmond's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα - Καλογρέζα
    Posts
    4,978
    PSN ID
    q1908gate13
    Name
    Νίκος

    Default

    Παύλο, από προσωπική εμπειρία κάνε πρώτα ένα πείραμα: Φόρα ένα κράνος, μάσκα κοκ και αν δεν φρικάρουν τα γατουλίνια σου τοτε σκέψου για την αγορά. Εμένα η Λίλα δεν με ανέχεται με καλυμμένο πρόσωπο ή μάτια οπότε δεν το σκέφτομαι καν για αγορά vr...

  17. The Following 3 Users Say Thank You to Desmond For This Useful Post:

    Dragonpaul (27-05-2017),mihalis13 (27-05-2017),PDS (27-05-2017)

  18. #1571
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default





    .

  19. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    DJTaurus (27-05-2017)

  20. #1572

    Default

    Eγώ πιστεύω ότι είναι καθαρά υποκειμενικό το αν "αξίζει ή όχι η αγορά PSVR" κι εξαρτάται από το πόσο "χρειάζεται" ή αναζητάει κανείς αυτή τη νέα εμπειρία στο gaming: υπάρχουν άτομα που δεν συγκινούνται με το οποιοδήποτε VR (είτε PS, είτε Oculus κλπ) , ακόμα και διαφωνούν με την ιδέα και τη φιλοσοφία του, ή απλά είναι ευχαριστημένοι με τον κλασικό τρόπο που παίζουμε και δεν καίγονται και τόσο για τον νέο αυτό τρόπο παιξίματος. Μπορεί ακόμα και να ενθουσιαστούν αρχικά δοκιμάζοντάς το, αλλά τελικά μάλλον θα παραμείνουν στο κλασικό ή θα χαλαστούν με κάποιες παιδικές ασθένειες του VR και δεν θα παραμείνουν στο συμβατικό τρόπο. Υπάρχουν και άτομα που αναζητούν μεγαλύτερο immersion στα παιχνίδια ή γενικά ένα καλύτερο και πιο εξελιγμένο τρόπο, έστω με τις ανάλογες "θυσίες" ή ξεβόλεμα, είτε είναι με VR (δηλ. με κάσκα) είτε με ειδικά γυαλιά είτε με holograms είτε με οτιδήποτε άλλο, το οποίο θα πάει την εμπειρία ένα βήμα παραπέρα. Αυτοί πιστεύω είναι και εκείνοι που ακόμα και σε απουσία μεγάλων τίτλων, ακόμα και με θολή εικόνα ή οτιδήποτε άλλο, δεν θα μετανιώσουν για την αγορά και θα το χρησιμοποιούν συχνά, για να γεύονται αυτή την ιδιαίτερη εμπειρία που προσφέρει. Και οι δύο κατηγορίες έχουν δίκιο να το βλέπουν όπως το βλέπουν το θέμα. Περί ορέξεως, ουδείς λόγος.
    Με απλά λόγια, νομίζω πριν τη αγορά θα πρέπει κανείς να ξεκαθαρίσει μέσα του κατά πόσο "θέλει διακαώς" να παίξει διαφορετικά, με πολύ μεγαλύτερο immersion, αλλά και με όλες τις παιδικές ασθένειες και τα μειονεκτηματα του νέου τρόπου. Εάν πραγματικά συγκινείται με τέτοιου είδους εξελίξεις στο gaming, πιστεύω δεν υπάρχει περίπτωση να πάει χαμένη μία τέτοια αγορά. Προσωπικά τείνω προς τα εκεί, δηλαδή εάν τώρα μου περίσσευαν, θα πήγαινα να το πάρω κατευθείαν και θα μου ήταν αρκετοί για την ώρα έστω οι λίγοι τίτλοι που υπάρχουν. Εννοείται θα το δοκίμαζα πρώτα, να σιγουρευτώ ότι δεν θα μου ήταν πχ ανυπόφορη για κάποιο λόγο η κάσκα ή δεν θα ζαλιζόμουν τόσο, ώστε να μην το αντέχω στο πεντάλεπτο.....

  21. The Following 5 Users Say Thank You to toninio For This Useful Post:

    BillyFlo81 (29-05-2017),Dragonpaul (28-05-2017),Kane (30-05-2017),PDS (28-05-2017),teras1 (31-05-2017)

  22. #1573
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Eχει ανεβει το Ancient Amuletor demo στο store
    https://store.playstation.com/#!/en-...er=4.20.9:home





    Ενα νεο experience και ενα νεο παιχνιδι θα βγουν μεσα στο καλοκαιρι.








    και το νεο παιχνιδι της futurelab(velocity)


    θα ηθελα κατι διαφορετικο απο αυτους ειναι η αληθεια, αλλα το εχουν στο gameplay οποτε τους εχω εμπιστοσυνη τουλαχιστον σε αυτο το κομματι.
    .

  23. #1574
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default PlayStation VR - Virtual Reality Headset

    Αν το είχες ενοικίασει από τα σεβεν με 10 εύρο τη μέρα δεν θα ρώταγες κανέναν. Απλά δε θα το έπαιρνες . Θες να πληρώσεις την απορία , όχι την εμπειρία.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #1575
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Giorgos78 View Post
    Αν το είχες ενοικίασει από τα σεβεν με 10 εύρο τη μέρα δεν θα ρώταγες κανέναν. Απλά δε θα το έπαιρνες . Θες να πληρώσεις την απορία , όχι την εμπειρία.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Σε ποιον αναφέρεσαι; Γιατί μπερδεύτηκα!

  25. #1576
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    Στο παιδί που ήθελε να αγοράσει vr


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #1577
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Giorgos78 View Post
    Στο παιδί που ήθελε να αγοράσει vr


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Α, οκ!!!

  27. #1578
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    4 νεα παιχνιδια



    Archangel
    https://blog.us.playstation.com/2017...on-vr-in-july/

    BIG BRIGHT MONSTER
    http://bigbrightmonster.com/

    .

  28. The Following 3 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    cocous (01-06-2017),DJTaurus (01-06-2017),teras1 (01-06-2017)

  29. #1579
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Παιχνιδια που υποστηριζουν η θα υποστηριζουν aim controller οταν κυκλοφορησουν.

    Arizona Sunshine
    The Brookhaven Experiment (update w/ support coming June 6)
    Demon Grade
    Dick Wilde
    Dimension Hunter
    DWVR (a game set for release in Q3, talked to the dev extensively over Discord and he's recently added Aim support)
    Farpoint
    MetaWorld
    ROM: Extraction
    https://www.reddit.com/r/PSVR/commen...e_aim/dia4l2r/

    προστιθεται και το Special Delivery σε αυτα.
    .

  30. #1580
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Το Arizona Sunshine είναι πολύ ενδιαφέρον και το Paperb..εεε Special Delivery φαίνεται χαριτωμένο.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •