Page 51 of 114 FirstFirst ... 4147484950515253545561101 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 2278

Thread: PlayStation VR - Virtual Reality Headset

  1. #1001
    PS4forums Addict Axilleas_GR's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Athens-Nikaia
    Posts
    1,706
    PSN ID
    Axilleas_GR
    Name
    Χάρης

    Default

    Quote Originally Posted by gonzalez View Post
    Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο μαγαζί στην Αθήνα που να έχει το PSVR για επίδειξη? Θέλω πολύ να το πάρω, αλλά όχι χωρίς να το δοκιμάσω πρώτα...
    Seven spot στη Π.Ράλλη το έχουν 3 ευρώ το μισάωρο για να παίξεις. Είχα κλείσει στο Golden το προηγούμενο Σάββατο αλλά εξαιτίας της βροχής δεν πήγα. Σίγουρα δεν είναι το ίδιο γιατί στο Golden θα σε καθοδηγήσουν στο στήσιμο συν ότι είναι δωρεάν. Αλλά για μενα μιας και μενω Νίκαια το να τρέξω στο Μαρούσι είναι δυσκολία από άποψη χρόνου. Επίσης από όσο ρώτησα στο προσεχές μέλλον θα το νοικιάζουν όπως ακριβώς έκαναν και κάνουν με τις κονσόλες. Λογικά θα πρέπει να γίνεται και σε άλλα Seven Spot. Αποφασίζεις και πράττεις.



    Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #1002
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά ... ξέρουμε πως το vr βγάζει 1080p απλά το μοιράζει με κάποιο τρόπο ανά μάτι αν έχω καταλάβει σωστά. Μέχρι εδώ οκ, γνωρίζουμε τα παιχνίδια που παίζουμε μέχρι σήμερα σε τι ανάλυση παίζουν? Θέλω να πω, πχ το arkham vr έναντι άλλων παιχνιδιών έχει πολύ καλύτερη εικόνα σαν σύνολο. Πως μπορούμε να δούμε τι ανάλυση είναι το παιχνίδι; Η ερώτησή μου έχει το σκοπό ώστε να καταλάβω αν στο μέλλον σε περίπτωση που προς το παρόν τα παιχνίδια δεν είναι 1080, με την επιπλέον δύναμη του pro αν θα μπορούμε να έχουμε υψηλότερη ανάλυση και καλύτερη ποιότητα γενικά.

  3. #1003
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Εγω δεν νομίζω να δούμε καλύτερα γραφικά με το ps4pro, θα παίζει ποιο καλα ναι γιατί σαν να ζορίζεται το παλιό αλλά να δώσει καλύτερη ανάλυση δεν νομίζω.... Βέβαια σε λίγες μέρες θα δούμε αν όντως είναι έτσι.
    Δεν ξέρω καν αν τα patch επηρεάζει και το VR η είναι μόνο για το κανονικό παιχνίδι.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  4. #1004
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Error Flynn View Post
    Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά ... ξέρουμε πως το vr βγάζει 1080p απλά το μοιράζει με κάποιο τρόπο ανά μάτι αν έχω καταλάβει σωστά. Μέχρι εδώ οκ, γνωρίζουμε τα παιχνίδια που παίζουμε μέχρι σήμερα σε τι ανάλυση παίζουν? Θέλω να πω, πχ το arkham vr έναντι άλλων παιχνιδιών έχει πολύ καλύτερη εικόνα σαν σύνολο. Πως μπορούμε να δούμε τι ανάλυση είναι το παιχνίδι; Η ερώτησή μου έχει το σκοπό ώστε να καταλάβω αν στο μέλλον σε περίπτωση που προς το παρόν τα παιχνίδια δεν είναι 1080, με την επιπλέον δύναμη του pro αν θα μπορούμε να έχουμε υψηλότερη ανάλυση και καλύτερη ποιότητα γενικά.
    Δεν εχω διαβασει καπου για αναλυσεις, αλλα πιστευω οτι τα περισσοτερα παιχνιδια στο pro θα δειχνουν(σε επιπεδο καθαροτητας εικονας) πανω κατω οπως το Job simulator. Το οποιο και στο PS4 εχει μεγαλυτερη αναλυση απο το headset και εχουν παει σε supersampling.
    .

  5. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Christos33 (25-10-2016)

  6. #1005
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Φίλε μου PDS άσχετο με το θέμα θα επαναφέρω για λίγο την κουβέντα με το πιξελακι για μια διευκρίνηση. Εκτός του λευκού που οταν το εντοπισεις είναι κόκκινο σου ανάβει και στο μαυρο? Δηλαδή βλέπεις κάτι.? Η ας πούμε σε μπλε φόντο φαίνεται μαύρο? Διότι προσπαθώ να δω αν είναι απενεργοποιημενο η κολλημένο. Γιατί τα κολλημένα μπορεί να επανέλθουν αλλά συνήθως το κολλημένο φωτιζει σε όλα τα φόντα. Επίσης να αναφερθω στην Sony και όλο της το μεγαλείο ώστε να γνωρίζουν όλοι τι παίζει. Η πολιτική της είναι τελικά και εδω εως 5 πιξελ και επειδή σήμερα ετσι και μόνο για να δω αντίδραση πήγα στο μαγαζί που το αγόρασα μιας και στο τηλέφωνο μου το παίζανε καλοί και ξεδιαλεγμενοι οτι αν το παω πισω θα με πιστωσουν. Λοιπόν όχι μόνο δεν με πιστωσαν αλλά ούτε στον κόπο μπήκαν να το δουν πάρα μόνο τηλ στην Commetron και από εκεί και πέρα η γνωστή καραμέλα. Εχε χαρη που δεν υπάρχουν κομμάτια αλλιώς θα το εφτανα στα άκρα. Επίσης αναφέρθηκα και στην Sony για την απαράδεκτη πολιτική της η οποία ομως αντέδρασε θετικά προσπαθώντας να με εξυπηρετήσει και οτι θα το διερευνισει. Περιμένω αύριο τηλ ώστε να εχω μια απάντηση με το ολο θέμα.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by cocous; 26-10-2016 at 01:09.

  7. #1006
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Άκου...
    Κι εμένα με εκνευρίζει αφάνταστα το συγκεκριμένο φαινόμενο!!!!! Το εχω αντιμετωπίσει σε διάφορες συσκευές που είχα. Απο το Game Gear, το οποίο ήταν ενα κόκκινο pixel σχεδόν στο κέντρο της οθόνης και, πίστεψε με, φαινόταν πολύ, μετα σε ενα iPod που είχα πάρει, σε τηλεόραση και, τελος, στο PSP. Στην πρώτη περίπτωση δεν ασχολήθηκα καν, διότι και μικρός ήμουν και δεν είχα και πολλές επιλογές. Απλα το ανεχόμουν. Στις άλλες δυο περιπτώσεις κατάφερα να μου το αλλάξουν. Στην τηλεόραση δεν ασχολήθηκα. Στην περίπτωση του iPod ήμουν και τυχερός, διότι πέρα απο τα 3-4 pixels, είχε και ενα χτύπημα. Τωρα πως γινεται να ειναι χτυπημένο ενα ολοκαίνουργιο iPod δε το καταλαβαινω, αλλα ήτανε και βοήθησε περαιτέρω στην αντικατάστασή του. Έκτοτε, οποία συσκευή αγοράζω, αυτο ειναι το πρώτο πραμα που τσεκάρω. Όμως...
    ...στην συγκεκριμένη περίπτωση δε θα σου πρότεινα καθόλου να το προχωρήσεις, διότι όπως έχεις καταλάβει το φαινόμενο ειναι συχνό!!!!! Αυτο σημαίνει πως α) θα περιμένεις όσο χρειαστεί για να έρθουν καινούργιες συσκευές, β) να πάρεις το ρίσκο να σου δώσουν ανακατασκευασμένο PSVR (δηλαδή επιδιορθωμένο) και γ) φυσικά να πάρεις μια νέα συσκευή που μπορεί να έχει παλι το ίδιο ή και ακόμα εντονότερο πρόβλημα, δηλαδή περισσότερα ακόμα καμμένα pixels. Τότε τι θα κανεις;;; Ξαναμανα απο την αρχή;;; Ειναι φοβερά ψυχοφθόρο όλο αυτο.
    Μια συμβουλή την οποία δεν εχω καταφέρει να ακολουθήσω κι εγώ σε όλες τις περιπτώσεις, αλλα όποτε το έκανα, χάρηκα τη εκάστοτε συσκευή. ΞΕΧΝΑ ΤΟ!!!!! Μολις το ξεχάσεις, θα δεις οτι θα απολαύσεις την εμπειρία που σου προσφέρει το νέο σου μηχάνημα και δε θα το βλέπεις καν!!!!!!!! Άλλωστε, μια μαλακισμενη τέτοια λεπτομέρεια δεν ειναι ικανή να σου χαλάσει τη διασκέδαση!!!!

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    cocous (26-10-2016),PDS (26-10-2016)

  9. #1007
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Φίλε μου PDS άσχετο με το θέμα θα επαναφέρω για λίγο την κουβέντα με το πιξελακι για μια διευκρίνηση. Εκτός του λευκού που οταν το εντοπισεις είναι κόκκινο σου ανάβει και στο μαυρο?
    Oχι μονο σε λευκο ή ανοιχτοχρωμο φοντο το βλεπω και αυτο με το ζορι καποιες φορες.
    .

  10. #1008
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Άκου...
    Κι εμένα με εκνευρίζει αφάνταστα το συγκεκριμένο φαινόμενο!!!!! Το εχω αντιμετωπίσει σε διάφορες συσκευές που είχα. Απο το Game Gear, το οποίο ήταν ενα κόκκινο pixel σχεδόν στο κέντρο της οθόνης και, πίστεψε με, φαινόταν πολύ, μετα σε ενα iPod που είχα πάρει, σε τηλεόραση και, τελος, στο PSP. Στην πρώτη περίπτωση δεν ασχολήθηκα καν, διότι και μικρός ήμουν και δεν είχα και πολλές επιλογές. Απλα το ανεχόμουν. Στις άλλες δυο περιπτώσεις κατάφερα να μου το αλλάξουν. Στην τηλεόραση δεν ασχολήθηκα. Στην περίπτωση του iPod ήμουν και τυχερός, διότι πέρα απο τα 3-4 pixels, είχε και ενα χτύπημα. Τωρα πως γινεται να ειναι χτυπημένο ενα ολοκαίνουργιο iPod δε το καταλαβαινω, αλλα ήτανε και βοήθησε περαιτέρω στην αντικατάστασή του. Έκτοτε, οποία συσκευή αγοράζω, αυτο ειναι το πρώτο πραμα που τσεκάρω. Όμως...
    ...στην συγκεκριμένη περίπτωση δε θα σου πρότεινα καθόλου να το προχωρήσεις, διότι όπως έχεις καταλάβει το φαινόμενο ειναι συχνό!!!!! Αυτο σημαίνει πως α) θα περιμένεις όσο χρειαστεί για να έρθουν καινούργιες συσκευές, β) να πάρεις το ρίσκο να σου δώσουν ανακατασκευασμένο PSVR (δηλαδή επιδιορθωμένο) και γ) φυσικά να πάρεις μια νέα συσκευή που μπορεί να έχει παλι το ίδιο ή και ακόμα εντονότερο πρόβλημα, δηλαδή περισσότερα ακόμα καμμένα pixels. Τότε τι θα κανεις;;; Ξαναμανα απο την αρχή;;; Ειναι φοβερά ψυχοφθόρο όλο αυτο.
    Μια συμβουλή την οποία δεν εχω καταφέρει να ακολουθήσω κι εγώ σε όλες τις περιπτώσεις, αλλα όποτε το έκανα, χάρηκα τη εκάστοτε συσκευή. ΞΕΧΝΑ ΤΟ!!!!! Μολις το ξεχάσεις, θα δεις οτι θα απολαύσεις την εμπειρία που σου προσφέρει το νέο σου μηχάνημα και δε θα το βλέπεις καν!!!!!!!! Άλλωστε, μια μαλακισμενη τέτοια λεπτομέρεια δεν ειναι ικανή να σου χαλάσει τη διασκέδαση!!!!
    Έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα αυτά που λες απλά σπάστηκα με την όλη φάση που μου το παίξανε και καλά οκ και μετά λέγανε άλλα. Απλά θέλω να δω τι σκοπευουν να κάνουν.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  11. #1009
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Oχι μονο σε λευκο ή ανοιχτοχρωμο φοντο το βλεπω και αυτο με το ζορι καποιες φορες.
    Κοίτα και εμένα μόνο σε ανοιχτά χρώματα φαίνεται. Αλλά αν παρατηρήσεις μπορεί να δεις σε σκούρα χρώματα οπως ενα μπλε να είναι μαύρο. Αλλά πρέπει να κάνεις ειδικό τεστ για να το δεις. Πάντως σήμερα που το ξανά δοκίμασα δεν μπόρεσα να το εντοπίσω.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  12. #1010
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Το εχω τσεκαρει καποιες φορες σε σκουρο αλλα δεν το βλεπω με τιποτα. Αν αλλαξει κατι θα σου πω.

    Παντως και εγω θα συμφωνησω με τον Παυλο. Δεν αξιζει τον κοπο να το πας να το αλλαξεις και να χαλαστεις με την ολη διαδικασια και και. Δεν ειναι κατι που κανει μπαμ. Σπανια το βλεπω και το εχω ξεχασει ηδη.
    .

  13. #1011
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Το εχω τσεκαρει καποιες φορες σε σκουρο αλλα δεν το βλεπω με τιποτα. Αν αλλαξει κατι θα σου πω.

    Παντως και εγω θα συμφωνησω με τον Παυλο. Δεν αξιζει τον κοπο να το πας να το αλλαξεις και να χαλαστεις με την ολη διαδικασια και και. Δεν ειναι κατι που κανει μπαμ. Σπανια το βλεπω και το εχω ξεχασει ηδη.
    Μάλλον και γω θα την σβήσω την όλη φαση. Όπως είπε ο Παύλος είναι γενικό το φαινόμενο και δεν γνωρίζεις το επόμενο τι θα είναι. Αλλά και η ιδέα ανακατασκευασμενου με ανατριχιαζει. Απλά περιμένω να δω τι θα πουν.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  14. #1012
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Και για να σε ανατριχιάσει περισσότερο η ιδέα του ανακατασκευασμένου, θα σου πω μόνο πως όταν, αρχικά, είχα παει στη Sony να παραδώσω το "ελαττωματικό" PSP μου και να πάρω ενα "καινούργιο"/ανακατασκευασμένο, μου έφεραν 3-4 διαφορετικά και τα απέρριψα ολα, καθώς εμφανισιακά ήταν άθλια!!!! Μιλάμε για γρατζουνιές στην οθόνη, επάνω στο μηχάνημα κάπου στα πλαγια, σκόνη φουλ κάτω απο την οθόνη και το αποκορύφωμα... Στο τελευταίο που μου έφεραν, κάτω απο την οθόνη υπήρξε ενα... κρατήσου... τεράστιο ματοτσίνορο!!!!!!!!!!!! Καταλαβαίνεις οτι εκεί εκνευρίστηκα, εκνευρίστηκαν κι εκείνοι επειδη τα είχα πάρει και, τελικά, πήγα πίσω στον Κωτσόβολο που το πήρα και, ευτυχώς, οι άνθρωποι μου το άλλαξαν!!!!
    Κοινως... Απόφυγε όσο γινεται τα ανακατασκευασμένα!!!!!!!!!!!!

  15. #1013
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Απλά απαράδεκτοι. Το θέμα είναι το εξής. Έχουν προλάβει να έχουν ανακατασκευασμένα? Ακόμα δεν κυκλοφόρησε καλά καλά.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  16. #1014
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Ανακατασκευασμένα δε σημαίνει μόνο όσα επεστράφησαν απο πελάτη και επιδιορθώθηκαν. Μπορεί να ειναι και ελαττωματικά απο το εργοστάσιο και να επιδιορθώθηκαν.... Άρα...

  17. #1015
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Μάλιστα.... Οπότε σε αναγκαζουν να φοβάσαι να κανεις οποιαδήποτε κίνηση μη ξέροντας τι θα σου τύχει.
    Τέλος πάντων. Αλλαγή.. Σε γενικές γραμμές πάντως αυτό που είδα εγώ όσον αφορά το VR σαν τεχνολογία με πείθει. Πραγματικά μπαίνεις μέσα σε αυτόν τον κόσμο. Είναι φοβερή συσκευή. Και φαίνεται ότι θα πετύχει. Εντωμεταξυ φήμες λένε ότι τελικά κερδίζει σε ανάλυση και το Vive και το Oculus. Τεχνασματα που κάνουν την διαφορά. Βέβαια αυτό δεν το πολύ κατάλαβα αλλά έτσι είναι.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  18. #1016
    Senior Member ababapanos's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    κερκυρα
    Posts
    136
    PSN ID
    UndertakerGR
    Name
    πανος

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Εντωμεταξυ φήμες λένε ότι τελικά κερδίζει σε ανάλυση και το Vive και το Oculus. Τεχνασματα που κάνουν την διαφορά. Βέβαια αυτό δεν το πολύ κατάλαβα αλλά έτσι είναι.
    Αυτο προσωπικα δεν το πολυ πιστευω, αν ειναι κατι τετοιο να συμβει πιο πιθανο ειναι να γινει στα oculus-vive παρα στο ps vr...
    Παντως ειμαι αισιοδοξος πως τουλαχιστον με την ελευση του PS4 PRO , το ps VR θα τρεχει καλυτερα και ελπιζω να μπορεσουν να μειωσουν τουλαχιστον λιγο την μεγαλη θολούρα οπου λενε οτι υπαρχει τωρα στα παιχνιδια

  19. #1017
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Λοιπόν παιδιά σήμερα πήγα στα seven της περιοχής μου που έμαθα ότι το έβαλε demo για να το βλέπει ο κόσμος. Πιο πολύ πήγα να δοκιμάσω να δω σε σχέση με το δικό μου και ειδικά με το θέμα που εχω για αυτό το μικρό πιξελακι που φαίνεται μόνο σε λευκό και πάρα πολύ δυσκολα. Παιδιά ήταν και εκεί ακριβώς στο ίδιο σημείο με το δικό μου. Εντωμεταξυ κανένας δε το ειδε. Τι στο καλό? Φαντάσματα βλέπω. Τέλος πάντων. Ενας πολύ καλός λόγος να σταματήσω να ασχολούμαι αφού μαλλον θα ειναι ίσως και παντού. Ίσως και να μην είναι πιξελ. Πάντως άλλοι δεν το προσεξαν οσο και αν ψαχνανε. Μάλλον εχω βιονικο ματι. Χα χα χα χα χα. Τέλος εδώ. Απλά ήθελα να το αναφέρω. Μετραω πως και πως τις μέρες μέχρι τις 10 Νοεμβρίου.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  20. #1018
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Σε ποια οθονη απο τις 2 ειναι και σε ποιο σημειο?
    .

  21. #1019
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Σε ποια οθονη απο τις 2 ειναι και σε ποιο σημειο?
    Οπως τα φοράμε ειναι στην δεξια περίπου παλι λιγο πιο δεξιά απο το κέντρο. Μήπως είναι κάτι άλλο? Δεν μπορεί και τα δυο στο ίδιο σημείο. Και γι αυτο κανεις αμην να το βρεις. Γιατί δεν φαίνεται οπως φαίνονται τα φωτεινά πιξελ. Είναι μουντό και χανεται.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  22. #1020
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Τέτοια βλέπω και θα κάνω pre order το Pro.
    Ίσως τελικά το Pro να βγήκε περισσότερο για το VR και λιγότερο για το 4K.
    Πριν μέρες είδα και για το RE7 ότι θα παρέχει Pro update.


  23. The Following 2 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    DJTaurus (27-10-2016),Error Flynn (28-10-2016)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •