Page 3 of 114 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 2278

Thread: PlayStation VR - Virtual Reality Headset

  1. #41
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Τα move και kinect καλως η κακως(το move εκτος απο shooters και ελαχιστα αλλα), βγηκαν κυριως για το casual κοινο(του wii).

    Το ΟR και το VR της sony προσπαθoυν να δωσουν κατι παραπανω στο hardcore κοινο.Eντελως διαφορετικες προτεραιοτητες.
    Το OR του pc θα γεμιζε indies, τα οποια θα περασουν και στο ps4.Παιχνιδια που δεν θα ειχαμε ποτε.

    .

  2. #42
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Βαγγελη εξηγησα τους λογους με επιχειρηματα στο γιατι θεωρω οτι εχει περισσοτερα αρνητικα παρα θετικα, παντα απο την δικη μου προσωπικη σκοπια και αρα στο που διαφωνουμε. Εσυ πιστευεις οτι ειναι προσπαθεια βελτιωσης ενω εγω δεν το βλεπω οτι επι της ουσιας θα υπαρχει βελτιωση της εμπειριας παρα μονο σε ορισμενες περιπτωσεις.

    Δεν μπορω να φανταστω ενα μελλον οπου τα περισσοτερα παιχνιδια θα ειναι 1st person, δεν μπορω επισης να φανταστω οτι οι devs θα αναγκαζονται να φτιαχνουν τα παιχνιδια τους με βαση αυτο, οπως κανουν τωρα για την MS και την Sony ωστε να υποστηριχθουν τα Kinect/Move κλπ. τα ειπα και πιο πριν.

    Ναι για ορισμενα παιχνιδια το καταλαβαινω. Αλλα αμφιβαλλω κατα πολυ οτι αυτη η νεα μοδα θα βελτιωσει την εμπειρια του gaming συνολικα.

    Οπως το ειπε ο psx3 μου ακουγεται πιο σωστα. Για κανα μισαωρο χαβαλε gimmick φαση ναι. Αλλα για να κατσω να παιξω LoU2 ή να παιξω ενα Witcher 3?

    FUCK NO.

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Δεν νομίζω να το προορίζει για family use η Sony. Ένα κασκέτο θα υποστηρίζει η κονσόλα, άρα εκ των πραγμάτων δεν κάνει για τέτοια χρήση.

    Για ομαδική/οικογενειακή χρήση υπάρχουν τα Wii/Kinect/Move...
    Μιλησα για "μελλον". Αν αυτο το πραγμα πιασει και πιασει ΚΑΛΑ, τοτε ολοι με μια κασκα θα καταληξουν. Δεν με απασχολει αν θα ειναι PS4 era αυτο, αλλα γενικα αν θα πραγματοποιηθει στο μελλον.

  3. #43

    Default

    Val, σε ερωτηση που εκαναν στον Yoshida ειπε πως με τη συσκευη θα μπορουμε κανονικα να παιζουμε 3rd person games. Το ειδα χθες στο liveblog, δεν ξερω αν εχει γραφτει καπου σημερα, dont worry δε θα ειναι FPS μονο. Και εγω εκει στραβωσα αλλα το διευκρινησαν αμεσως

  4. #44
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Εσυ πιστευεις οτι ειναι προσπαθεια βελτιωσης
    Αυτο που ειπα ειναι οτι καθε προσπαθεια που γινεται, ειναι θετικη εξελιξη για το μελλον της βιομηχανιας, ακομα και αν μεινουμε μονο στην προσπαθεια.
    Δεν ξερω αν στα στενα πλαισια ΑΥΤΗΣ της συγκεκριμενης προσπαθειας και του συγκεκριμενου αποτελεσματος(Tελικο sony VR) θα βελτιωθει το gaming αμεσα.Δεν ειπα αυτο δλδ.
    Οποτε καθε προσπαθεια την βλεπω θετικα και δεν μπορω να την ''πνιξω'' πριν την δω.
    Προς το παρον οχι δεν μπαινω στο hype και δεν με απασχολει σημερα το VR της sony.
    Last edited by PDS; 19-03-2014 at 18:03.
    .

  5. #45

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Αυτο που ειπα ειναι οτι καθε προσπαθεια που γινεται, ειναι θετικη εξελιξη για το μελλον της βιομηχανιας, ακομα και αν μεινουμε μονο στην προσπαθεια.
    Δεν ξερω αν στα στενα πλαισια ΑΥΤΗΣ της συγκεκριμενης προσπαθειας και του συγκεκριμενου αποτελεσματος(Tελικο sony VR) θα βελτιωθει το gaming αμεσα.Δεν ειπα αυτο δλδ.
    Οποτε καθε προσπαθεια την βλεπω θετικα και δεν μπορω να την ''πνιξω'' πριν την δω.
    Προς το παρον οχι δεν μπαινω στο hype και δεν με απασχολει σημερα το VR της sony.
    Επειδη ποσταραμε ταυτοχρονα και επειδη αναφερεται πολυ. Θα παιζουμε κανονικα τα 3rd person games με τον Μορφεα.

  6. #46
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Roy View Post
    Val, σε ερωτηση που εκαναν στον Yoshida ειπε πως με τη συσκευη θα μπορουμε κανονικα να παιζουμε 3rd person games. Το ειδα χθες στο liveblog, δεν ξερω αν εχει γραφτει καπου σημερα, dont worry δε θα ειναι FPS μονο. Και εγω εκει στραβωσα αλλα το διευκρινησαν αμεσως
    To απαντησα αυτο πιο πανω στον psx3, τσεκαρε το αν θες. ξερω οτι θα παιζει 3rd person games, αλλα πραγματικα, πιο το νοημα να φορας την κασκα για 3rd person? Υποτιθεται οτι σκοπος ειναι να εισαι σε οπτικη πρωτου προσωπου.

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Αυτο που ειπα ειναι οτι καθε προσπαθεια που γινεται, ειναι θετικη εξελιξη για το μελλον της βιομηχανιας, ακομα και αν μεινουμε μονο στην προσπαθεια.
    Δεν ξερω αν στα στενα πλαισια ΑΥΤΗΣ της συγκεκριμενης προσπαθειας και του συγκεκριμενου αποτελεσματος(Tελικο sony VR) θα βελτιωσει το gaming αμεσα.
    Οποτε καθε προσπαθεια την βλεπω θετικα και δεν μπορω να την πνιξω πριν την δω.
    Προς το παρον οχι δεν μπαινω στο hype και δεν με απασχολει σημερα.
    Δεν το "πνιγω" ακριβως, δες λιγο το πρωτο μου ποστ:

    "Αδιαφορο εντελως για εμενα προσωπικα τουλαχιστον απο αυτα που ακουσα. "

    Ξεροντας τα γουστα μου και με αυτες τις ανησυχιες που ειπα, δεν μπορω παρα να το βλεπω περισσοτερο αρνητικα παρα θετικα. Ισως ακουγομαι απολυτος, εχεις δικιο, δεν ειμαι ακριβως αυτο ομως, δυσπιστος θα ελεγα μου ταιριαζει περισσοτερο. Δεν μπορω να μην εχω οπτικη επαφη με το περιβαλλον και δεν μπορω να σκεφτομαι οτι θα γινουν τα περισσοτερα παιχνιδια 1st person.

  7. #47
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    psx3 δεν το βλεπει ως kinect παντως η βιομηχανια, αλλα ως κατι πολυ σημαντικοτερο.
    Δεν κατάλαβες πως το έγραψα... η Sony χρειάζεται να «διαφοροποιήσει» την κονσόλα της ΚΑΙ πέρα από το hardware. Όπως έκανε η MS με το Kinect και η Nintendo με το ταμπλετοχειριστήριο. Να υπάρχει δηλαδή ένα περιφερειακό που θα το βρίσκεις μόνο στο PS4 και όχι στις ανταγωνιστικές κονσόλες.

    Το hardware καλό είναι για εμάς τους hardcore που ασχολούμαστε και ξέρουμε 2 πράγματα, αλλά σε βάθος χρόνου ίσως δεν αρκεί μόνο αυτό. Απλά μένει να δούμε τι υποστήριξη θα έχει και αν θα είναι όντως "killer app" όπως το οραματίζονται ή αν θα είναι απλά ένα gimmick που θα ξεφουσκώσει γρήγορα.

    Από την στιγμή που θα είναι προαιρετικό και δεν είδαμε τσιγκουνιές τύπου DDR3 στο hardware, it's fine by me.

    ΥΓ: Το ότι θα αποκτήσει επιπλέον νόημα η κάμερα δεν με χαλάει καθόλου. Δεν την πήραμε για να κάθεται.

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Μιλησα για "μελλον". Αν αυτο το πραγμα πιασει και πιασει ΚΑΛΑ, τοτε ολοι με μια κασκα θα καταληξουν. Δεν με απασχολει αν θα ειναι PS4 era αυτο, αλλα γενικα αν θα πραγματοποιηθει στο μελλον.
    Μεγάλη συζήτηση αυτή... στο (απώτερο) μέλλον του gaming φαντάζομαι ότι θα μπαίνεις «ολόκληρος» μέσα σε μια εικονική/ψηφιακή πραγματικότητα, όπως έχουμε δει σε κάποιες sci-fi ταινίες. Μπορεί και να μην χρειάζεται καν κασκέτο...

  8. #48
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    To απαντησα αυτο πιο πανω στον psx3, τσεκαρε το αν θες. ξερω οτι θα παιζει 3rd person games, αλλα πραγματικα, πιο το νοημα να φορας την κασκα για 3rd person? Υποτιθεται οτι σκοπος ειναι να εισαι σε οπτικη πρωτου προσωπου.
    Σκεψου οτι οσο νοημα εχει να ελεγχεις εναν χαρακτηρα ''πετωντας'' απο πανω του(3rd person), αλλο τοσο νοημα θα εχει να το κανεις με περισσοτερη ελευθερια και περισσοτερο immersion .Να κοιτας δεξια αριστερα κτλ
    Aλλα και παλι το να εχει το uncharted ας πουμε αυτην την λειτουργια δεν θα πειραζει κανεναν. Αν και οπως ειπα πιστευω οτι θα ''φτιαξει'' καινουρια κατηγορια απο games σε καποιον βαθμο, που δεν θα την ειχαμε ετσι και αλλιως χωρις το VR.
    Οποτε τι ειχαμε τι χασαμε, αν ειναι ετσι.



    Δεν το "πνιγω" ακριβως, δες λιγο το πρωτο μου ποστ:

    "Αδιαφορο εντελως για εμενα προσωπικα τουλαχιστον απο αυτα που ακουσα. "

    Ξεροντας τα γουστα μου και με αυτες τις ανησυχιες που ειπα, δεν μπορω παρα να το βλεπω περισσοτερο αρνητικα παρα θετικα. Ισως ακουγομαι απολυτος, εχεις δικιο, δεν ειμαι ακριβως αυτο ομως, δυσπιστος θα ελεγα μου ταιριαζει περισσοτερο. Δεν μπορω να μην εχω οπτικη επαφη με το περιβαλλον και δεν μπορω να σκεφτομαι οτι θα γινουν τα περισσοτερα παιχνιδια 1st person.
    Καλα ναι συζητηση κανουμε και ειναι καλο να γινεται κουβεντα με τα στοιχεια που εχουμε.
    Ουτε εγω το βλεπω θετικα ως συστημα, ουτε ομως και αρνητικα.
    Απλα μου αρεσει που ψαχνονται για καινουρια πραγματα.

    Αν γινουν για παραδειγμα τα περισσοτερα παιχνιδια fps ,θα χαλαστω το ιδιο και εγω, απλα οπως γραφω πιο πανω νομιζω οτι θα εχουμε νεα παιχνιδια και δεν θα επηρεαστουν τα 3rd person.
    Δεν μπορουν να επηρεαστουν κατ'εμε, γιατι δεν γινεται να πεταξουν στα σκουπιδια το 3rd person gameplay που ειναι διαφορετικο απο fps.
    .

  9. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    dlevel (19-03-2014)

  10. #49
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Σκεψου οτι οσο νοημα εχει να ελεγχεις εναν χαρακτηρα ''πετωντας'' απο πανω του(3rd person), αλλο τοσο νοημα θα εχει να το κανεις με περισσοτερη ελευθερια και περισσοτερο immersion .Να κοιτας δεξια αριστερα κτλ
    Aλλα και παλι το να εχει το uncharted ας πουμε αυτην την λειτουργια δεν θα πειραζει κανεναν. Αν και οπως ειπα πιστευω οτι θα ''φτιαξει'' καινουρια κατηγορια απο games σε καποιον βαθμο, που δεν θα την ειχαμε ετσι και αλλιως χωρις το VR.
    Οποτε τι ειχαμε τι χασαμε, αν ειναι ετσι.





    Καλα ναι συζητηση κανουμε και ειναι καλο να γινεται κουβεντα με τα στοιχεια που εχουμε.
    Ουτε εγω το βλεπω θετικα ως συστημα, ουτε ομως και αρνητικα.
    Απλα μου αρεσει που ψαχνονται για καινουρια πραγματα.

    Αν γινουν για παραδειγμα τα περισσοτερα παιχνιδια fps ,θα χαλαστω το ιδιο και εγω, απλα οπως γραφω πιο πανω νομιζω οτι θα εχουμε νεα παιχνιδια και δεν θα επηρεαστουν τα 3rd person.
    Δεν μπορουν να επηρεαστουν κατ'εμε, γιατι δεν γινεται να πεταξουν στα σκουπιδια το 3rd person gameplay που ειναι διαφορετικο απο fps.
    Θα συμφωνουσα ισως με αυτα που λες αν το Uncharted δεν επρεπε να κανει render 2 εικονες σε 1080ρ αντι για 1. Με αποτελεσμα πολυ κατωτερο τεχνικο τομεα. Επισης, ξαναλεω το βρισκω ανουσιο να βαλω κασκα για να παιζω 3rd person. Το οτι θα κουναω το κεφαλι μου και θα γυρναει η καμερα seriously δεν το θεωρω immersive οταν βλεπω τον χαρακτηρα. Ασε που μπορει να γινει και χωρις VR αυτο, οπως ειχε γινει στο Gran Turismo με το Eye Toy που κουναγες το κεφαλι σου και γυρναγε η καμερα.

    Δεν τα βρισκω ολα αυτα τοσο groundbreaking stuff.

    Το Morpheus φταιχτηκε με γνωμονα το 1st person. Εδειξαν λεει το God of War (ps2) με το morpheus σε 1st person. Ε... οχι!

  11. #50
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Θα συμφωνουσα ισως με αυτα που λες αν το Uncharted δεν επρεπε να κανει render 2 εικονες σε 1080ρ αντι για 1. Με αποτελεσμα πολυ κατωτερο τεχνικο τομεα.
    Όχι ακριβώς. Στα specs λέει ότι υποστηρίζει 960x1080 για κάθε μάτι.

    Όταν θα παίζεις χωρίς κασκέτο σε κανονική οθόνη, θα είναι 1920x1080. Το ξαναλέω, στο Uncharted 3 όταν έπαιζες σε 2D mode η ανάλυση ήταν 1280x720. Μόνο σε 3D/splitscreen mode έριχναν την ανάλυση.

  12. #51
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,229
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Σωστος, αλλα ακομα κι ετσι θυμασαι οτι οπτικα το 3d uncharted εχανε οχι μονο απο την χαμηλοτερη αναλυση αλλα και το χειροτερο framerate και το γεγονος οτι ελειπαν πολλα assets σε σχεση με το 2D (foilage, αντικειμενα, details κλπ)

    Κοιτα αν ειναι να υπαρχει επιλογη ειμιαι οκ. Το να σπαταλανε ομως εργατοωρες και πορους για να βγαλουν κατι ντε και καλα VR, ε με προβληματιζει, αλλα οκ το μασαω.

    Αυτο που με τρομαζει ειναι αυτο το πραγμα να γινει πλεον defacto ο τροπος που θα παιζουμε παιχνιδια. Δεν θελω. Ας υπαρχει η επιλογη. Μην φτασουμε στο PS5 και δουμε απλα μια κασκα και τιποτα αλλο.

  13. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    psx3 (19-03-2014)

  14. #52
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Επισης, ξαναλεω το βρισκω ανουσιο να βαλω κασκα για να παιζω 3rd person. Το οτι θα κουναω το κεφαλι μου και θα γυρναει η καμερα seriously δεν το θεωρω immersive οταν βλεπω τον χαρακτηρα. Ασε που μπορει να γινει και χωρις VR αυτο, οπως ειχε γινει στο Gran Turismo με το Eye Toy που κουναγες το κεφαλι σου και γυρναγε η καμερα.

    Δεν τα βρισκω ολα αυτα τοσο groundbreaking stuff.
    Αν εβγαινε ρε συ για να κουνας απλα το κεφαλι δεξια αριστερα ,προφανως και δεν θα χρειαζοταν στην αγορα σημερα.
    Αλλο να νιωθεις οτι εισαι ΜΕΣΑ στον κοσμο του 3rd person παιχνιδιου και αλλο να βλεπεις μια 2d εικονα οπου κουνας το κεφαλι σου με το ps eye(και δεν βλεπεις και τπτ αριστερα και δεξια ,γιατι η tv ειναι μπροστα)
    Το οτι υποστηριζουν οτι ταιριαζει περισσοτερο σε first person παιχνιδια, ειναι γιατι ειναι πιο λογικο να νιωθεις οτι εισαι ο πρωταγωνιστης(FP) σε εναν κοσμο που νιωθεις οτι εισαι εκει.Στο 3rd person δεν αλλαζει ομως ο βασικος ''κανονας'' του immersion που δινει το VR.Απλα κολλαει περισσοτερο στα FP.
    Την ιδια εμπειρια θα εχεις, απλα ειναι πιο κουλο να πετας πανω απο τον χαρακτηρα, αντι να εισαι εσυ ο ιδιος ο χαρακτηρας σε μια τετοια φαση ,οπου εισαι μεσα στον κοσμο που εχουν δημιουργησει οι devs.

    Kαι πιστευω οτι δεν θα το δεις ευκολα στο uncharted οσο στο rime για παραδειγμα.
    Aλλα και να το δεις δεν νομιζω οτι θα θυσιασουν τπτ ,οπως και στο 3d δεν το εκαναν.Ισα ισα εσπρωξαν κι αλλο τα γραφικα στο 2d.
    Last edited by PDS; 19-03-2014 at 18:52.
    .

  15. #53
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Αυτο που με τρομαζει ειναι αυτο το πραγμα να γινει πλεον defacto ο τροπος που θα παιζουμε παιχνιδια. Δεν θελω. Ας υπαρχει η επιλογη. Μην φτασουμε στο PS5 και δουμε απλα μια κασκα και τιποτα αλλο.
    Αποκλείεται να γίνει defacto, εκτός αν εξαφανιστούν οι τηλεοράσεις και η εξέλιξή τους. Στην επόμενη γενιά (PS5/X2) θα μας απασχολεί το 4K (λογικά)...

    Ούτε το Move έγινε defacto στο PS4 επειδή υπήρχε προαιρετικά στο PS3.

  16. #54

  17. The Following User Says Thank You to Roy For This Useful Post:

    Leon_DiZ (19-03-2014)

  18. #55
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    λέτε η sony να θέλει να γίνει defacto κάτι τέτοιο? και τις TV μετά τι θα τις κάνει ? αποκλείεται, σαν κάτι extra με καλό μάτι το βλέπω και εγώ... ίδωμεν

  19. The Following User Says Thank You to dlevel For This Useful Post:

    psx3 (19-03-2014)

  20. #56
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Οριστε δεν εγιναν fps

    Απο την αλλη θελω να δω πως θα τρεχουν σε VR τετοια παιχνιδια αν ισχυει το παραπανω.Πιστευω οτι καλυτερα θα δουλευουν παιχνιδια μικροτερων απαιτησεων.
    Για να δουμε...
    .

  21. #57
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Project Morpheus! 9 things you need to know about PlayStation 4's VR headset!


  22. #58
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ενταξει 37 ειμαι ελπιζω να μην το υλοποιησουν ωσπου να φτασω 60 (μεχρι τοτε ελπιζω να ειμαι gamer, μακαρι και πιο πολυ) ,μετα ας βγαλουν κασκα για να παιζεις uncharted, last of us ακομα και τετρις. U cant teach an old dog new tricks λενε στο χωριο μου και πιστευω οτι πολλοι της γενιας μου και απο οτι βλεπω μικροτεροι δεν προκειται να ασχοληθουν ανεξαρτητου κοστους. Δοκιμασαμε το move , την καμερα στο ps2 , το ταμπλετ του wii u , το kinect , thanks but no thanks. Και το εχω ξαναπει και για το kinect θελω καναπε-χειρηστηριο. Δεν θελω να μιλαω στην κονσολα, να κλωτσαω τον αερα , να παιζω virtual παιχνιδια με φιλους ή τις κορες μου (θα παω για ποτο ή παιδικη χαρα αντιστοιχα) δεν θελω τελικα να ξυνω τα τετοια μου για να τα ξυνει και ο Nathan ας το βαλουν στο L1+square αν θελουν.

    Σταματαω γιατι θα με πειτε οποσθοδρομικο.

    Spoiler!

  23. The Following 3 Users Say Thank You to james9 For This Useful Post:

    enstikto (19-03-2014),sndev (20-03-2014),Valkyre (19-03-2014)

  24. #59
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Όπως το βλέπει ο καθένας. Υπάρχουν 40-50άρηδες που τους έχω δείξει το Uncharted και μου λένε ότι είναι παιχνίδι για μικρά παιδιά. Οι ίδιοι δεν παίζουν καν video games, τα σνομπάρουν εντελώς (τα θεωρούν χάσιμο χρόνο/παλιμπαιδισμό). Και αυτοί old dogs είναι και δεν μπορείς να τους πείσεις με το ζόρι να ασχοληθούν. Άλλοι πάλι είναι ρετρόφιλοι, παίζουν MAME και δεν θέλουν ούτε να βλέπουν τα σύγχρονα παιχνίδια (είτε SP, είτε MP).

    Οπότε όλα είναι θέμα perspective/εμπειριών/παραστάσεων...
    Last edited by psx3; 19-03-2014 at 19:38.

  25. The Following 4 Users Say Thank You to psx3 For This Useful Post:

    Deathtrick (20-03-2014),dlevel (19-03-2014),Dragonpaul (19-03-2014),PDS (19-03-2014)

  26. #60

    Default

    Απο Thuway:

    One final thing I’ve heard over the last few months and things can change so don’t hold me to this forever.Morpheus is targeting a $249-299 price point. And yes, I have told this to @roboplato many moons ago before this thing was even a thing.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •