Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 25 of 25

Thread: FIFA WORLD CUP BRAZIL 2014

  1. #21

    Default

    Δεν έχω κατεβάσει το demo, γιατί έχω ξεμπριζώσει το Ps3, λόγω του 4, αλλά από ό,τι λένε, έχει σαν βάση το Φιφα14 (λογικό κι αναμενόμενο), όμως από κάποιους έχουν παρατηρηθεί βελτιώσεις στην ΑΙ και στο πώς παίζει η Cpu (πχ λιγότερα γκολ από rebounds, λιγότερες κεφαλιές, πιο εμφανής ο ρόλος των tactics, formations κλπ). Επίσης, έχει πολλά offline και online modes, που είναι σημαντικό. Γενικά, οι ως τώρα εντυπώσεις πάνε προς το θετικό, με δεδομένο πάντα το ότι έχει σαν βάση το 14.
    Σε λίγες μέρες θα έχω το full, οπότε θα πω άμεσα γνώμη........

  2. #22

  3. #23

    Default

    Ήδη με τα 4-5 ματσάκια που έπαιξα έχω μεγαλύτερη εμπειρία σε αυτό το παιχνίδι παρά στο FIFA 14. Σε σχέση με το 13 διακρίνω διαφορά πάντως, δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό, ρεαλιστικότερο ή όχι, αλλά το παιχνίδι κυλά πιο γρήγορα και θα'λεγα είναι πιο διασκεδαστικό. Αυθαίρετα θα έλεγα ότι θυμίζει κάτι σε παλιό καλό PES του PS2.


  4. #24

    Default

    Έχω στην κατοχή μου τον τίτλο εδώ και καμιά εβδομάδα, μου αρέσει. Ωραίο gameplay, παρατηρώ περισσότερα animations συγκριτικά με το 13 που το έχω παίξει πολύ, το κλίμα του παγκοσμίου κυπέλλου αποτυπώνεται πολύ καλά, ο λόγος που το πήρα κιόλας είναι ότι πραγματικός ποδοσφαιρόφιλος γίνομαι κάθε 4 χρόνια αλλά και γιατί δεν πήρα το FIFA 14. Όσον αφορά το online κομμάτι έχω κάποια παραπόνα, υποτίθεται πως όταν κάνει search αντίπαλο θα έπρεπε να σου βρίσκει κάποιον με ομάδα ίδιου επιπέδου, ωστόσο αυτό δε συμβαίνει. Ό,τι ομάδα κι αν πήρα, είχα συνεχώς για αντίπαλο τη Βραζιλία, εντάξει και οι τύποι που μαζεύονται εκεί δεν υπάρχουν, άλλη ομάδα δεν παίρνουν και όλοι έχουν Ronaldinho 11άδα. Θα ήθελα να παίζω με Ελλάδα ή Γαλλία αλλά το παιχνίδι με αναγκάζει να παίρνω Γερμανία.

  5. #25
    Advanced Member dredd's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Posts
    379
    PSN ID
    kraken 13

    Default

    Εχω κανει κατι νικες με την ελλαδα εναντιον βραζιλιας εχει πολυ πλακα


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •