Page 11 of 14 FirstFirst ... 7891011121314 LastLast
Results 201 to 220 of 280

Thread: The Official Photography Thread

  1. #201
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Παιδιά, όσοι έχετε λογαριασμο στο Instagram, βάλτε εδώ ενα λινκ, αν θέλετε, για να ανταλλάξουμε απόψεις για τις φωτογραφίες μας.


  2. #202
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Το ειχα παρατημενο το ινστα τωρα ξεκινησα παλι να το χαζοχρησιμοποιω..καντε με add chronohill - Panos Chrono
    Spoiler!

  3. #203
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Αν και το έχω ξαναδώσει. Ως k4pa θα με βρείτε.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to Kapa For This Useful Post:

    chronohill (27-08-2019)

  5. #204
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Το ειχα παρατημενο το ινστα τωρα ξεκινησα παλι να το χαζοχρησιμοποιω..καντε με add chronohill - Panos Chrono
    Quote Originally Posted by Kapa View Post
    Αν και το έχω ξαναδώσει. Ως k4pa θα με βρείτε.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
    Both followed!!!

    Γιώργο, εξαιρετικές οι φωτογραφίες σου!!!!!

  6. The Following User Says Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    Kapa (27-08-2019)

  7. #205
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Πολύ καλές φωτό παιδιά μπράβο! Έκανα follow

  8. #206
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by panos74gr View Post
    Πολύ καλές φωτό παιδιά μπράβο! Έκανα follow
    Τι όνομα έχεις στο Inst? Δεν είδα κάτι σήμερα.

  9. #207
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Σε έκανα πάλι follow Παύλο και εγώ. Κάτι είχε γίνει θυμάμαι και σου είχαν χακάρει τον λογαριασμό κάποια στιγμή. Πιστεύω το έφτιαξες τώρα!

    Το δικό μου είναι WolfRathmA όσοι θέλουν να με βρουν, https://www.instagram.com/wolfrathma/

    (Ανεβάζω τα πάντα σχεδόν )
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  10. #208

    Default

    Αποστόλη, Παύλο, Πάνο και Γιώργο, σας έκανα κι εγώ όλους follow στο insta.

    Nice photos!!!

  11. The Following User Says Thank You to Nodens For This Useful Post:

    Kapa (30-08-2019)

  12. #209
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Σε έκανα πάλι follow Παύλο και εγώ. Κάτι είχε γίνει θυμάμαι και σου είχαν χακάρει τον λογαριασμό κάποια στιγμή. Πιστεύω το έφτιαξες τώρα!

    Το δικό μου είναι WolfRathmA όσοι θέλουν να με βρουν, https://www.instagram.com/wolfrathma/

    (Ανεβάζω τα πάντα σχεδόν )
    Thnx! Το ειδα! Followed you back!!!
    Όντως ανεβάζεις τα παντα!!! Χα χα!

    Quote Originally Posted by Nodens View Post
    Αποστόλη, Παύλο, Πάνο και Γιώργο, σας έκανα κι εγώ όλους follow στο insta.

    Nice photos!!!
    Ευχαριστω!

    Quote Originally Posted by panos74gr View Post
    Πολύ καλές φωτό παιδιά μπράβο! Έκανα follow
    Ευχαριστίες!

  13. #210
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    https://www.instagram.com/touliatospanagiotis/ το δικό μου, δεν υπάρχει εντωμεταξυ ποιο σπαστικο πραγμα να μην μπορεις βασικα να το χρησιμοποιησεις απο υπολογιστη. Ο μόνος λόγος που δεν το πολυχρησιμοποιω. Επίσης εαν δεν το έχετε κάνει ήδη ριξτε μια ματια και στην ανακοινωση που έχω βαλει, και ριξτε κανενα like & share.

  14. #211

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    https://www.instagram.com/touliatospanagiotis/ το δικό μου, δεν υπάρχει εντωμεταξυ ποιο σπαστικο πραγμα να μην μπορεις βασικα να το χρησιμοποιησεις απο υπολογιστη. Ο μόνος λόγος που δεν το πολυχρησιμοποιω. Επίσης εαν δεν το έχετε κάνει ήδη ριξτε μια ματια και στην ανακοινωση που έχω βαλει, και ριξτε κανενα like & share.
    Φοβερές φωτογραφίες Παναγιώτη!!! Έγινε follow!!!

  15. The Following User Says Thank You to Nodens For This Useful Post:

    Slay (11-09-2019)

  16. #212
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    https://www.instagram.com/touliatospanagiotis/ το δικό μου, δεν υπάρχει εντωμεταξυ ποιο σπαστικο πραγμα να μην μπορεις βασικα να το χρησιμοποιησεις απο υπολογιστη. Ο μόνος λόγος που δεν το πολυχρησιμοποιω. Επίσης εαν δεν το έχετε κάνει ήδη ριξτε μια ματια και στην ανακοινωση που έχω βαλει, και ριξτε κανενα like & share.
    Γιατί δε μπορείς να το χρησιμοποιήσεις απο υπολογιστή; Κανονικά μπορείς.
    Σε εχω ακολουθήσει.

    Υ.Γ. Το δικό μου ειναι η υπογραφή μου, αλλα το βάζω κι εδώ: https://www.instagram.com/pavlosb/

  17. #213
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,672
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Άσχετο: ρε συ Slay, έχεις κάποια συγγένεια με τον Τουλιάτο τον πρώην bodybuilder;

  18. #214
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Γιατί δε μπορείς να το χρησιμοποιήσεις απο υπολογιστή; Κανονικά μπορείς.
    Σε εχω ακολουθήσει.

    Υ.Γ. Το δικό μου ειναι η υπογραφή μου, αλλα το βάζω κι εδώ: https://www.instagram.com/pavlosb/
    για ανεβασε φωτογραφια, δεν μπορεις. Ο μόνος τρόπος ειναι με προσθετο που το ξεγελάς και του λες βασικα ότι εισαι κινητο, και τοτε σου βγαζει αλλο interface που σε αφηνει να ανεβασεις φωτογραφια. Τραγικα πραγματα.

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Άσχετο: ρε συ Slay, έχεις κάποια συγγένεια με τον Τουλιάτο τον πρώην bodybuilder;
    Οχι καμία σχέση.

  19. #215
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,672
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Φτου γαμώτο!

  20. #216
    PS4forums Addict Axilleas_GR's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Athens-Nikaia
    Posts
    1,706
    PSN ID
    Axilleas_GR
    Name
    Χάρης

    Default

    @Lefteris^^^^
    Για ένα φωνήεν μονο διαφορά στο επώνυμο.
    Τρολολολολολ......
    Spoiler!


    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  21. #217
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Νεός κάτοχος της Nikon Z50 και είπα να γράψω ένα ενημερωτικό post σχετικά με τις μέχρι τώρα εμπειρίες μου.

    Αν και την προγραμμάτιζα για αργότερα την αγορά, βρηκα το κιτ 200€ κάτω γιαυτό και την πήρα τώρα, γιατί ειναι ευκαιρία να αντικαταστήσω τον 1ο φακο σε native Z και μιλαω για τον 50-250. Εχω παραγγείλει και τον FTZ απο e-infinity στα 169€ εδω ζήταγαν 300€. Τον FTZ τον θέλω για να χρησιμοποιήσω (μεχρι να αντικατασταθουν με native Z φακους σε βαθος χρόνου) τον Tokina 11-16, Sigma 17-50, Nikon 50mm.

    Επίσης κοιτα λίγο μαλακισμενη τιμολόγηση. Σκετο σωμα ή σκετο με FTZ δεν υπάρχει. Σωμα με 16-50 899€, σωμα με 16-50 & 50-250 999€ (τωρα με την εκπτωση) , και σωμα 16-50 & FTZ 1150€

    1η διαπίστωση ήταν ότι τα πάει πολύ καλά στα υψηλά ISO. Δεν ειναι περίεργο, ο αισθητήρας έχει θορυβο και δυναμικό εύρος ανάλογο με την D500, μια μηχανη που κόστιζε τα διπλα όταν κυκλοφόρησε.




    Αλλά και σε πραγματικές φωτογραφίες η απόδοση είναι πολύ καλή, η παρακάτω ειναι τραβηγμένη με ISO 18000



    Σαν καλο photo geek το πρώτο πράγμα που εκανα ηταν τις παραμετροποιησεις μου. Το Fn2 εμεινε ως εχει να αλλαζεις το AF mode, το Fn1 το εβαλα να αλλαζει το drive γιατι δεν εχει κουμπι όπως οι DSLR. Στα video settings το Fn1 το αφησα στο default δηλαδη να αλλαζει WB. To ΑΕ-L/AF-L επειδη δεν χρησιμοποιω back button focus το εβαλα να κανει zoom. Αν και το touch κουμπι για αυτη την δουλεια ειναι κοντα, το προτιμω σε φυσικο κουμπι.

    Για να δουλεψει το focus peaking πρεπει να βαλεις τον φακο σε manual, δεν αρκει δηλαδη να κανεις overide με το δακτυλιδι του focus. Την πισω οθονη οπως ειδατε την εβαλα σε στυλ DSLR. Το EVF θα ξενισει λιγο στην αρχη, κυριως για το refresh rate, αλλα το συνηθιζεις πολυ γρηγορα.





    Επιτελους σε φακους μεταβλητου διαφραγματος στο βιντεο, εαν βαλεις την μικρη τιμη οταν εισαι wide , την κρατα και οταν κανεις τερμα zoom , και δεν σου κλεινει και αλλο το διαφραγμα. Καιρος ηταν για το αυτονποητο.

    Το focus overide στο video εμφανιζει τελικα το peaking και γυρνα τον φακο σε manual focus, για να γυρισει ξανα στο αυτοματο πατας μισο shutter button. Στις φωτογραφιες δεν το κανει αυτο παντως, ενω παιρνεις μεν τον ελεγχο της εστιασης, το AF mode δεν αλλαζει.

    Επειδή είναι νεά μηχανη, για τα RAW ήθελε νεο software, εβαλα το lightroom 9 για να μου διαβάζει τα RAW και τώρα εχω και καλύτερη εικονα για την ποιοτητα των αρχειων. Στα ψηλα ISO Και βεβαια εχει θορυβο, ειδικα εαν ειναι σκοτεινη εικονα, και ειναι λογικο. Περα απο αυτό όμως ο θόρυβος είναι στην πολυ καλυτερη περίπτωση (και ουτε αλλα λέμε) ενα στόπ καλύτερος απο τις 3300/5600 (ιδιος sensor)

    Γιατί λοιπόν ολοι λένε ότι εχει καλυτερη απόδοση στα ψηλα ISO?
    1ον γιατι στα jpg και στο video το denoise που κανει ειναι πολυ καλο.
    2ον γιατί ακόμα και στα RAW έρχεται με ετοιμο νουμεράκι για noise reduction ανάλογα με το ISO που έχεις τραβήξει. Για κάποιο περίεργο λόγο το κάνει μόνο στο Luminance, οποτε το color noise το βγαζεις εσυ.

    Επίσης στα RAW αναγνωρίζει αυτόματα το color profile που ειχα επιλεγμένο και το εφαρμόζει μόνο του, ενω στις παλιες το έκανες με το χέρι.

    Τέλος αν και στο Info αναγνωρίζει τον φακο, εαν πας να του πεις enable profile corrections σου λέει ότι δεν βρήκε προφιλ για αυτό τον φακό. Πηγα με το χερι να το βαλω εγω, αφου ειδα οτι τον ειδε ποιος ειναι, και οχι μόνο δεν υπήρχε, αλλα δεν υπήρχε για κανέναν Ζ φακό. Ο λόγος είναι ότι τις κάνει αυτόματα τις διορθώσεις η μηχανή και τις ενσωματώνει στο RAW. Οταν ερθει ο FTZ θα δω τι κάνει για παλιότερους F φακους.

    Μετά εκανα το 1ο ΑF τεστ αν και οχι σε ιδανικες συνθηκες καθως σουρουπωνε. Ετσι αρκετες που απέρριψα ηταν και απο την ταχυτητα στο 1/250 και οχι απαραιτητα επειδη εχασε την εστιαση.

    Εβγαλα παντως καποια πρωτα συμπερασματα.

    Η Sandisk Extreme Pro V30 95MB/sec ειναι αργη για 11fps , καποιες δηλαδη τις εχασα επειδη εβλεπα τον buffer.
    Στο Η που ειναι μαλλον καπου στην μιση ταχυτητα εχεις καλυτερα αποτελεσματα.
    Ειχα ρυθμισει την μηχανη στο να τραβα ακομα και εαν δεν ηταν σιγουρη για το focus στο επομενο τεστ θα το αλλαξω.
    Το ΑF-A αργεί λιγο να πάρει χαμπαρι οτι πρεπει να κανει AF-C, αλλα μικρο το κακο, επιλεγεις εσυ focus mode.
    To Auto Area AF που σε παει απο Area AF σε face AF , σε Eye AF, Κανει καλυτερη δουλεια απο το object tracking
    To ποσοστο επιτυχίας ήταν καπου στο 65-70%, ειχα βαλει την Παγωνα να έρχεται με το ποδήλατο προς το μέρος μου.




    Να πω και δυο λόγια για το EVF εδω. Επειδή το φεγγαρι δεν ήταν εντελώς γεμάτο, και το έκρυβαν και τα σύνεφα κάποιες φορές, το EVF με βοήθαγε να επιλέγω ISO , καθως έβλεπα τι επιδραση ειχε το 100 που θα τραβα συνήθως, και τι το 400 που τραβηξα κάποιες. Σκεφτομαι μαλιστα για ευκολία να βαλω το focus ring στους Z φακους να ειναι ρυθμιση για ΙSO παρότι έχει ειδικο κουμπι η Ζ50.

    Απο την αλλη εαν θέλεις να τραβηξεις με φλας, και κυρίως σε εσωτερικό χώρο, καί βάλεις π.χ. 1/125 ISO 100 f5,6 , θα βλέπεις μαυρίλα στο EVF. Ευτυχώς οχι μόνο υπάρχει επιλογή που μπορεις να την αποθηκεύσεις σε κάποιο απο τα U1,U2, αλλα μπορείς να την βάλεις και στο i menu για γρήγορη προσβαση, και με την οποία το EVF θα σου δειξει όσο μπορεί καλύτερα τον εξωτερικό κόσμο. Εαν ειναι ημέρα θα βλέπεις σαν να είχες OVF, εαν είναι νύχτα θα σου κάνει όσο μπορεί boost την φωτεινότητα για να βλέπεις, αγνοώντας τις ρυθμίσεις που έχεις βάλει εσυ.

    Παντως στην συνέχεια διαπίστωσα ότι αυτή η αλλαγή εαν προορίζεται για την χρηση flash είναι τελικά άχρηστη. Βάζεις την μηχανή να βλέπεις πάντα τις ρυθμίσεις σου, και αν ανοίξεις το pop up flash, βάλεις κάποιο εξωτερικό flash, η ακόμα και αν συνδέσεις flash controller, η μηχανή κάνει αυτόματα overide και βλέπεις σαν να το είχες off. Πολύ βολικό.

    Επίσης πολύ βολική είναι και η επιλογή όταν τραβάς φωτογραφία να την δείχνει μόνο στην οθόνη και όχι στο evf.

    H 1η ξενέρα ηρθε όταν ειδα οτι δεν δουλευει το AF Assist του flash. Μάλιστα δεν είναι καν πρόβλημα της Ζ50 αλλα ΟΛΩΝ των Mirroless απο όσο διαβάζω. Για κάποιο τεχνικό λόγο που δέν κατάλαβα οι ML δεν μπορούν να χρησιμοποιήσουν το υπερυθρο φως για εστίαση. Αυτό σημαίνει ότι το AF assist που έχουν τα flash και ακόμα και το flash controller απλα δεν δουλεύουν. Μικρό το κακό γιατί το πρόβλημα θα δεις όταν προσπαθείς να βγάλεις φωτογραφίες χωρίς την χρήση ambient light, και με φως ενεργοποιούνται τα AF καλούδια των ML, αλλα μου κάνει εντύπωση που ΚΑΝΕΝΑ review δεν έχει αναφέρει κάτι τέτοιο, καθώς το πρόβλημα υπάρχει εδώ και χρόνια. Την ίδια ακριβως συμπεριφορά θα δείτε και σε οποιαδήποτε DSLR προσπαθήσετε να ενεργοποιήσετε το AF Assist ενω ειστε σε live view, το υπερυθρο μπορεί να το δεί μονο ο focus sensor πισω απο τον καθρευτη και όχι ο CMOS αισθητηρας.


    Το 2ο AF test εγίνε με μικρότερη ταχύτητα θέματος, αλλα πολύ χειρότερες συνθήκες φωτισμου. Είχαμε πάει με την μικρή να δούμε την Λίμνη των κύκνων. Δεν πληρωνόμουν για να τραβήξω, δεν ήταν φώτος της μικρής για να μην θέλω να τα κάνω μούσκεμα, άψογα.


    Στην αρχή άρχισα τα φοβισμένα 1/60 με ISO 1600 και AF-S για να πιάσω ότι μπορω. Ειδα οτι ενω εβρισκε εστίαση είχα κουνημένες λογω ταχύτητας. Ανεβάζω στο 1/160, πάλι τα ίδια. Οπότε λέω, fuck it, 1/250 ISO 6400, και AF-C, ρυθμίσεις που δεν θα τόλμαγα στην DSLR. To AF-C Σε συνδυασμό με το Auto Area AF σε απαλάσουν πληρως απο το να σκέφτεις καν την εστίαση, ασχολείσαι ΜΟΝΟ να εχεις αρχικά σωστή εκθεση, που την βλέπεις απο το EVF, και μετα κάδρο που να σου αρέσει, και τα υπόλοιπα τα κάνει η μηχανή.
    Απο 263 ληψεις, In focus και sharp 237. Απο τις υπόλοιπες 26 οι μισές τουλάχιστον έφυγαν λόγω motion blur. Εκανα edit (λεμε τωρα) και μονολογουσα "τι είπες τώρα ρε φίλε!!!"


    Εντωμεταξύ ακόμα και το edit ηταν ελάχιστο. Εκθεση σωστή ειχα, μόνο σε κάποιες κατέβασα λιγο highlights επειδή εκαιγαν εννίοτε τα άσπρα τούλια, color profile το επαιρνε αυτόματα απο το RAW, διορθωσεις φακού επίσης αυτοματα, ουτε καν noise reduction δεν πειραξα, καθώς χρησιμοποίησα τις ενσωματωμένες τιμές που διάβασε απο το RAW, μερικές φωτος απο εκείνη την ημέρα.



    Γενικά πολύ ευχαριστήμενος μέχρι στιγμής. Θέλω ακόμα να την δοκιμάσω σε τρίποδο με ευρυγώνιο για landscape/cityscape με ΑΕΒ και Interval Shooting με τις ενσωματωμένες ρυθμίσες. Επίσης θα την δω και σε video με τον Sigma 2.8 και με το 2-5 ND , καθώς θέλω να δω πως θα τα πάει με τον 50-αρη και το EyeAF στο 1.8. Σημερα παραλαμβάνω τον FTZ και θα κάνω και αλλες δοκιμές.

    Sorry για το σεντόνι, ελπίζω καποιοι να βρούν τις παραπάνω πληροφορίες χρήσιμες.

  22. The Following 3 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    Dragonpaul (21-01-2020),Nek_Food (21-01-2020),ntsmrtz (21-01-2020)

  23. #218
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	DSC_2691.jpg 
Views:	97 
Size:	944.6 KB 
ID:	12363

  24. The Following 3 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    Dragonpaul (15-08-2020),obione (15-08-2020),Valkyre (07-01-2023)

  25. #219
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μερικες φωτο δικες μου απο ψηλα. Κριμα που ανεβαινουν με πολυ κακη ποιοτητα σε σχεση με το original...

    Οι φωτο ειναι απο Μεσολογγι, Αλιμο, Αγκιστρι
    Συνημμένα Thumbnails Συνημμένα Thumbnails CMQE3802.jpg   dji_fly_20220822_194248_461_1661186819952_photo_optimized.jpg   QXHG7043.jpg   dji_fly_20220822_194512_462_1661186818445_photo_optimized.jpg   Photo_6553971_DJI_371_jpg_6170782_0_2022816195356_photo_original.jpg  

    Photo_6553710_DJI_110_jpg_4381335_0_2022612154858_photo_original.jpg   Photo_6553681_DJI_81_jpg_4211323_0_2022612115310_photo_original.jpg   dji_fly_20220823_161528_494_1661260969588_photo_optimized.jpg   dji_fly_20220823_110722_476_1661242744749_photo_optimized.jpg  

  26. The Following 3 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Leon_DiZ (09-09-2022),panos74gr (12-09-2022),Slay (13-09-2022)

  27. #220
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	F328E933-F976-4578-BDD3-549B99F3A094.jpg 
Views:	62 
Size:	969.1 KB 
ID:	13017

  28. The Following 3 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Dragonpaul (06-12-2022),jimspy (07-12-2022),panos74gr (07-12-2022)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •