Page 33 of 38 FirstFirst ... 23293031323334353637 ... LastLast
Results 641 to 660 of 754

Thread: No Man's Sky [+VR]

  1. #641
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    σορρυ που αργησα να απαντησω, ναι σωστα σκεφτεσαι και στα δυο spoiler. Στο πρωτο αν ακολουθεις το μονοπατι, θα σε παει αναγκαστικα στο επομενο κ.ο.κ. μεχρι να τελειωσουν. Για να γυρισεις σε αλλο πλανητη πρεπει να βαλεις waypoint στον γαλαξιακο χαρτη γιατι αλλιως δεν τομ βρισκεις. ΑΝ ομως χτισεις βαση (habitable base) μπορεις ανα πασα στιγμη να επιστρεψεις στον πλανητη απο οποιονδηποτε διαστημικο σταθμο, και μετα παλι με teleport πισω στον σταθμο.

    Εγω εχω αρχισει εδω και καιρο εαν permadeath run, και το παιζω χαλαρα, αλλα εφτιαξα βαση σε πλανητη με τονους πλουτωνιο και thamium, μαζι επισης με heridium, οποτε εχω μπολικες πρωτες υλες για warp cells. Μονο zinc ειναι λιγο δυσκολο να βρεις (γενικα) αλλα αυτο μπορεις να το αγοραζεις και λιγο λιγο απο σταθμους.



    Υ.Γ.υπαρχει ακομα ενα θεμα πιστευω σε οτι αφορα την βαρεμαρα, και αυτο ειναι η τεραστια αποσταση απο το κεντρο, νομιζω οτι τα 40000 ετη φωτος της εκδοσης 1.00 ηταν σωστη επιλογη απο τα 180.000 που ειναι τωρα, και που ισως να ειναι και τετραπλασια (δεν ξερω εαν εφτιαξαν το παλιο προβλημα του jump 1600LY = 400LY)

  2. #642
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    σορρυ που αργησα να απαντησω, ναι σωστα σκεφτεσαι και στα δυο spoiler. Στο πρωτο αν ακολουθεις το μονοπατι, θα σε παει αναγκαστικα στο επομενο κ.ο.κ. μεχρι να τελειωσουν. Για να γυρισεις σε αλλο πλανητη πρεπει να βαλεις waypoint στον γαλαξιακο χαρτη γιατι αλλιως δεν τομ βρισκεις. ΑΝ ομως χτισεις βαση (habitable base) μπορεις ανα πασα στιγμη να επιστρεψεις στον πλανητη απο οποιονδηποτε διαστημικο σταθμο, και μετα παλι με teleport πισω στον σταθμο.

    Εγω εχω αρχισει εδω και καιρο εαν permadeath run, και το παιζω χαλαρα, αλλα εφτιαξα βαση σε πλανητη με τονους πλουτωνιο και thamium, μαζι επισης με heridium, οποτε εχω μπολικες πρωτες υλες για warp cells. Μονο zinc ειναι λιγο δυσκολο να βρεις (γενικα) αλλα αυτο μπορεις να το αγοραζεις και λιγο λιγο απο σταθμους.

    Υ.Γ.υπαρχει ακομα ενα θεμα πιστευω σε οτι αφορα την βαρεμαρα, και αυτο ειναι η τεραστια αποσταση απο το κεντρο, νομιζω οτι τα 40000 ετη φωτος της εκδοσης 1.00 ηταν σωστη επιλογη απο τα 180.000 που ειναι τωρα, και που ισως να ειναι και τετραπλασια (δεν ξερω εαν εφτιαξαν το παλιο προβλημα του jump 1600LY = 400LY)
    Τι σορυ..σευχαριστω που απαντας γιατι μαλλον δεν παιζει τωρα και καποιος αλλος!

    Με εχει απο-τρελλανει το παιχνιδι...Δεν μπορω να ξεκολλησω ...

    Εφτιαξα βαση!τι καλα που εκανα..εφτιαξα δυο αποθηκευτικους χωρους και πηρα μια γερη ανασα γιατι δεν αντεχα αλλο με το στριμοκωλιασμα σε suit+starship...
    ε ειπα να βαλω και σιγα σιγα τους ειδικους στα ποστα τους και απεκτησε αλλο ενδιαφερον πια!κανω τα task τους και μπαινω ακομα πιο βαθια στο παιχνιδι!ελπιζω να μην κινδυνευουν αυτα που αποθηκευω εκει γιατι ειπα να αφησω και την πολυτιμη atlas stone μου...Τωρα θελω να βρω και εναν armourer αν θυμαμαι καλα και μετα να βαλω και εναν να ξεκινησω τις "φυτείες"!
    Εχει πολλα πραματα στην κατασκευη της βασης ακομα πειραματιζομαι...

    Μετα λεω ας κανω και το exocraft...αλλο κολλημα απο κει!μπορω πλεον να κανω Mining και σε αυτες τις μαμω-πετρες που συναντουσα και ελεγα ποτε πια θα τις ξεζουμισω!σουπερ το αυτοκινητακι πηγαινει παντου!εχουμε χωρο και εκει που ειναι πολυ καλο και αυτο!

    επομενος μεγαλος στοχος ειναι να αγορασω freigter...πολλα τα units ομως για την τσεπη μου και αν σκασει κανενα καλο starship θα το χτυπησω...

    Ειναι μεγαλο κριμα για το παιχνιδι...ενα 6μηνο να του δινανε ακομη δεν θα επεφτε τοσο κραξιμο απτον κοσμο...ειναι πολυ ξεχωριστη εμπειρια και μοναδικη...

    Οσοι δεν το πηρατε τοτε μην φοβαστε πια!
    Spoiler!

  3. #643
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Δυστυχως το Momentum χαθηκε. Οταν βγηκε ειχε ολα τα φωτα στραμμενα πανω του , δεν θυμαμαι κιολας να ειχε βγει κατι αλλο ΑΑΑ ταυτοχρονα - ισως κανω λαθος βεβαια-. Τωρα πια ακομα και με τις βελτιωσεις και την χαμηλη τιμη, οι κυκλοφοριες των νεων παιχνιδιων ειναι απειρες για να πεις οτι θα αφοσιωθεις σε ενα παιχνιδι που θελει πολυ χρονο για να ασχοληθεις οσο πρεπει. Ειλικρινα ολο λεω να το παρω να το δω εστω λιγο και μετα κοιταω τι εχω στο Backlog Και τι κυκλοφορει και λεω ακυρο αστο για αργοτερα.

    Spoiler!

  4. #644
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    @slay και οποιος αλλος φυσικα εχει ασχοληθει...Επειδη το παιχνιδι ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ αρχιζει και με πιανει ενα ψιλοαγχος για το αν θα το τελειωσω μεσα στο 17!χαχαα..εχω 2 AtlasStones και επειδη το παιχνιδι σε απορροφαει και ειδικα τωρα με την βαση που μου δινουν tasks εχω ακομα πιο πολυ εμβαθυνει ρωτω: Να αρχισω να προσπερνω αστρικα συστηματα?Μετα εχω να φτασω και υποτιθεται στο κεντρο του γαλαξια...

    Πραγματικα αποτι καταλαβαινω αυτοι που εχουν ασχοληθει το εχουν καψει στην κυριολεξια...
    Μαρεσει παρα πολυ απτην μια αλλα απτην αλλη νιωθω αβοηθητος μεσα στον euclid galaxy..να κανω καμμια παυση και να το παιζω ενδιαμεσα?επειδη παντα μαρεσει να τελειωνω και να ασχολουμαι με ενα παιχνιδι και μονο...
    Spoiler!

  5. #645
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    @slay και οποιος αλλος φυσικα εχει ασχοληθει...Επειδη το παιχνιδι ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ αρχιζει και με πιανει ενα ψιλοαγχος για το αν θα το τελειωσω μεσα στο 17!χαχαα..εχω 2 AtlasStones και επειδη το παιχνιδι σε απορροφαει και ειδικα τωρα με την βαση που μου δινουν tasks εχω ακομα πιο πολυ εμβαθυνει ρωτω: Να αρχισω να προσπερνω αστρικα συστηματα?Μετα εχω να φτασω και υποτιθεται στο κεντρο του γαλαξια...

    Πραγματικα αποτι καταλαβαινω αυτοι που εχουν ασχοληθει το εχουν καψει στην κυριολεξια...
    Μαρεσει παρα πολυ απτην μια αλλα απτην αλλη νιωθω αβοηθητος μεσα στον euclid galaxy..να κανω καμμια παυση και να το παιζω ενδιαμεσα?επειδη παντα μαρεσει να τελειωνω και να ασχολουμαι με ενα παιχνιδι και μονο...
    ακολουθησε το atlas path μεχρι να παρεις και τις 10 πετρες και να τελειωσεις το quest, δεν ειναι υποχρεωτικο παντως να ξερεις. Αν το ακολουθησεις ομως αυτο που σε ενδιαφερει ειναι απλα να σταματησεις στα συστηματα με atlas stations, και οχι στα ενδιαμεσα. Αλλωστε μολις τελειωσεις το path, το γυρνας σε free roam σημαδευεις το κεντρο, και κανεις jump οσο μακρια μπορεις καθε φορα. Οπως εχω πει η αποσταση ειναι δυσαναλογα μεγαλη, και θα πηδηξεις οχι μερικα συστηματα, αλλα μερικες δεκαδες χιλιαδες συστηματα για να φτασεις στο κεντρο.

  6. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    chronohill (16-06-2017)

  7. #646
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    No Man’s Sky Update 1.3 Being Teased for August

    A document found within the alternate reality game Waking Titan seems to be hinting that the next No Man’s Sky update (1.3) will be out in August. For those who don’t know of the background, the mysterious ARG linked to No Man’s Sky has been sending cryptic messages about the game for a month. We briefly covered it here but if you want more details, this page and the source listed below do a good job of explaining what’s been going on.
    Long story short, Waking Titan players recently found a PDF, which states:

    We want to extend our gratitude to everyone who has contributed to the Mercury Subroutine so far. We hope you have enjoyed the successful distribution of 180 Access IDs, and we hope you will also appreciate the other interesting artifacts we have in store for you going forward. We intend to keep the process alive until the completion of Project Waking Titan in August. It is important to mention that we are very excited by the coming Phases 2 and 3. Input from the Mercury Subroutine will pave the way toward new experiences in version 1.3 of a familiar universe. We look forward to the successful conclusion of this ground-breaking experiment. Regards. S.M.

    “180 access IDs” likely refers to the 180 free copies of No Man’s Sky that have been distributed among Waking Titan players so far, and you’ve probably already guessed who signed off the document with those initials – Sean Murray.


    Players are convinced that “1.3 of a familiar universe” refers to the next No Man’s Sky update. The game’s last patch, 1.24, released in March.
    source: Playstationlifestyle - Reddit

  8. The Following 2 Users Say Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    chronohill (10-07-2017),Slay (10-07-2017)

  9. #647
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    https://puregamingweb.wordpress.com/...oming-21-july/

    Κι άλλα νέα για τον τιτλο

  10. #648
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Για να δούμε τι θα γίνει...λένε για τον walking titan επιβεβαίωση και κάτι για portals...εγώ έχω κάει...απτό witcher είχα να χαθώ τόσο καιρό με παιχνίδι.τεραστιο...και ενω προσπαθώ να προχωρήσω το atlas path τσουπ ξεκλειδώσα το lvl 3 atlas pass και μπήκα και στο 5o interfere και έπαθα σοκ...γενικά ενώ λέω να το τρέξω να προχωρήσω κολαω σε πλανήτες και χάνομαι...

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  11. #649
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Ασχοληθηκα ελαχιστα με το photo mode γιατι πραγματικα με ενθουσιασε αυτο που αντικρυσα..πολυ δυνατη στιγμη:
    Spoiler!

    Mετα απο εναν μαραθωνιο ετρεξα για τις τελευταιες πετρες και εχω αισίως και τις 10 στην κατοχη μου..Το μονοπατι συνεχιζει σε ενα τελευταιο Interface...θα μου ζητησει λογικα και τις 10 για να μπω?
    Μολις τελειωσω θα πρεπει να βρω καποιο anomally για επιλεξω καποιο shortcut για το κεντρο?

    Κατι τελευταιο που θελω απο περιέργεια..υπαρχει καπου που να λεει ποσ εχω παιξει?θα τρομαξω αν δω ποσο πιστευω...
    Spoiler!

  12. #650
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Μετα το Atlas θα μπορεις να δεις στον χαρτη μαυρες τρυπες, πηδας μεσω αυτων για να πας στο κεντρο ποιο γρηγορα, πραγμα που θα σου παρει πολυ χρονο ουτως η αλλως.

  13. #651
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Πφφφφφφ βρήκα ένα ανομαλυ τώρα μετά το άτλας και μ εμφάνισε μια μαύρη τρύπα...να κάνω μεγάλα jumps η από σύστημα σε σύστημα για να βρίσκω ανομαλις και να μου βγάζει τρύπες;ελπίζω να μην κάνω 1000 χρόνια θέλω να τελειώνω...έκανα φαρμινγκ και θαμιουμ κ πλούτο σε εναν νεκρό πλανήτη ελπίζω να φτάσω κοντά..
    Edit:τώρα είδα ότι μου βγάζει την απόσταση για το κέντρο....τι;;;;;;;;θα μου πάρει μια ζωη

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by chronohill; 20-07-2017 at 12:31.
    Spoiler!

  14. #652
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Πως πας στο κεντρο...

    Αρχικα αναβαθμιζεις το warp reactor στο μεγιστο, και τους βαζεις σε μια ευθεια ενωμενους μεταξυ τους. Αυτο μεταφραζεται σε 1600LY jump, που ομως σε φερνει μονο 400LY ποιο κοντα στο κεντρο. Οποτε κανεις το εξης, κανεις jump στην ποιο μακρυνη μαυρη τρυπα που μπορεις , αμεσως μεσα στην τρυπα. Τα jumps σε τρυπες ειναι περιπου 2000LY ποιο κοντα στο κεντρο (το παιχνιδι λεει οτι ναναι, αλλα τοσο πηγαινεις). Το περασμα απο τρυπα προκαλει ζημια σε καποιο στοιχειο του σκαφους σου, εαν δεν ειναι σε warp reactor το αγνοεις και επαναλαμβανεις την διαδικασια. Σε πλανητες σταματας για ανεφοδιασμο, ειτε για επισκευη σε καποιο reactor.

    Να ξερεις παντως οτι για το jump στο κεντρο, πρεπει να εχεις γεμισει τερμα με 5 warp cells, Και επισης οπως μαλλον θα ξερεις ηδη, το ταξιδι ειναι αυτο που σου μενει και οχι ο προορισμος που θα σε ξενερωσει (εαν δεν το ξερεις ηδη τι γινεται)

  15. #653
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Πως πας στο κεντρο...

    Αρχικα αναβαθμιζεις το warp reactor στο μεγιστο, και τους βαζεις σε μια ευθεια ενωμενους μεταξυ τους. Αυτο μεταφραζεται σε 1600LY jump, που ομως σε φερνει μονο 400LY ποιο κοντα στο κεντρο. Οποτε κανεις το εξης, κανεις jump στην ποιο μακρυνη μαυρη τρυπα που μπορεις , αμεσως μεσα στην τρυπα. Τα jumps σε τρυπες ειναι περιπου 2000LY ποιο κοντα στο κεντρο (το παιχνιδι λεει οτι ναναι, αλλα τοσο πηγαινεις). Το περασμα απο τρυπα προκαλει ζημια σε καποιο στοιχειο του σκαφους σου, εαν δεν ειναι σε warp reactor το αγνοεις και επαναλαμβανεις την διαδικασια. Σε πλανητες σταματας για ανεφοδιασμο, ειτε για επισκευη σε καποιο reactor.

    Να ξερεις παντως οτι για το jump στο κεντρο, πρεπει να εχεις γεμισει τερμα με 5 warp cells, Και επισης οπως μαλλον θα ξερεις ηδη, το ταξιδι ειναι αυτο που σου μενει και οχι ο προορισμος που θα σε ξενερωσει (εαν δεν το ξερεις ηδη τι γινεται)
    Οκ μου φαινεται οτι το επιασα αυτο που λες...καταρχας σευχαριστω και παλι για τις απαντησεις και ελπιζω να μην σε πρηζω...
    Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι αυτο που λες για τις τρυπες...μου τις βγαζει στον χαρτη πλεον?γιατι εγω πηδαω απο συστημα σε συστημα και περιμενω να μου σκασει anomally και να επιλεξω απτον nada το shortcut to the center...
    Εχω κανει ηδη δυο jumps με τρυπες αλλα θελω ακομα 170.000 yrs και το απλο jump απο συστημα σε συστημα ειναι 30-60 αποτι βλεπω...δηλαδη μια αιωνιοτητα και μια ημερα...

    καταλαβαινω αυτο που λες για το κεντρο, δεν εχω διαβασει τι γινεται αλλα
    Spoiler!
    ..τωρα που ειμαι στο τελος δεν θελω να τα παρατησω!
    Spoiler!

  16. #654

    Default

    Τωρα με την προσφορα στο store σκεφτομαι να το παρω αλλα το φοβαμαι ασχημα.. γενικα ειμαι τρελος με διαστημα κλτ αλλα κατι με κραταει πισω.

  17. #655
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by DTsuras View Post
    Τωρα με την προσφορα στο store σκεφτομαι να το παρω αλλα το φοβαμαι ασχημα.. γενικα ειμαι τρελος με διαστημα κλτ αλλα κατι με κραταει πισω.
    Ποσο το εχουν? αν παντως ψαχνεις για ιστορια, κοιτα αλλου.
    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Οκ μου φαινεται οτι το επιασα αυτο που λες...καταρχας σευχαριστω και παλι για τις απαντησεις και ελπιζω να μην σε πρηζω...
    Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι αυτο που λες για τις τρυπες...μου τις βγαζει στον χαρτη πλεον?γιατι εγω πηδαω απο συστημα σε συστημα και περιμενω να μου σκασει anomally και να επιλεξω απτον nada το shortcut to the center...
    Εχω κανει ηδη δυο jumps με τρυπες αλλα θελω ακομα 170.000 yrs και το απλο jump απο συστημα σε συστημα ειναι 30-60 αποτι βλεπω...δηλαδη μια αιωνιοτητα και μια ημερα...
    Λοιπον βλεπεις την γραμμη που λεει Path to center? Ωραια την αγνοεις παντελως.

    Γυρνας σε free roam, σημαδευεις το κεντρο, και επιλεγεις την ποιο μακρυνη μαυρη τρυπα που μπορεις να πας (ειναι πλεον σημειωμενες στον χαρτη σου) και μετα κανεις οτι σου ειπα.

  18. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    chronohill (21-07-2017)

  19. #656
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Λοιπον...καλημερα καταρχας!

    Εκλεισε ο μεγαλος κυκλος που λεγεται No man's sky για μενα...Λιγο αδοξα κατα καποιον τροπο θα ελεγα μιας και τελειωσα το Atlas path αλλα μετα απο χθεσινη ερευνα παρατησα το ταξιδι στο κεντρο...

    Εχουμε να κανουμε με ενα πολυ ιδιαιτερο παιχνιδι...
    Αν ηξερα εκ τον προτερων για την φιλοσοφια του και το οτι αυτο το παιχνιδι εχει εναν "σκοπο" να ειναι "ατελειωτο" νομιζω δεν θα το ξεκινουσα...Δεν θα το ξεκινουσα εγω γιατι πλεον δεν διαθετω τοσο χρονο στο gaming -Δεν μπορω να κανω πολυ farming γιατι με κουραζει και γενικα δεν εχω και δεν ειχα την υπομονη να καθομαι με τις ωωωωρες και να παιζω...
    Για μενα το παιχνιδι ειναι για τους PC users(κατα κυριο λογο) που τρελλαινονται να ασχολουνται με τις ωρες και να ψαχνουν και το παραμικρο...και καλα κανουν...Εγω δεν μπορω ομως...

    Ενω απολαυσα πολλες στιγμες του παιχνιδιου σε καποιες ημουν στο οριο να το παρατησω γιατι ηθελα να προχωραει η κατασταση πιο γρηγορα...μεχρι και στο Atlas path βρισκω υπερβολικα πολλα τα 10 stones που πρεπει να συλλεχθουν και το ποσο αργα μαζευεις λεφτα...οκ βαριομουν να φυτεψω ολη μου την βαση μιας και για να γινει ηθελε να μαζεψεις αλλα τοσα materials...

    Γενικα ειναι ενα πολυ ιδιαιτερο παιχνιδι που δεν μετανιωσα που το επαιξα μιας και με απορροφησε παρα πολυ απλα θα ηθελα το κεντρικο game να ηταν πιο μαζεμενο...αυτοι που θελουν να ξεσκιστουν να ανακαλυπτουν συστηματα ας το κανουν για μια ζωη δεν με ενδιαφερει...

    Ετσι κατεληξα εφοσον εκανα μια 3ωρη προσπαθεια χθες να πλησιασω το κεντρο του γαλαξια,να σταματησω. Εψαξα στο νετ και ειδα οτι θελω τουλαχιστον αλλα 100(+) warp cells για να φτασω, βαλε και τα thamium+ plutonium που πρεπει να μαζευω βαλε και το iridium+copper απο την ζημιά στο warp reactor...
    Eννοειται δεν μου ειχε κατσει το warp reactor theta k TAU αλλα ειδα οτι και αυτα να ειχα παλι δεν γλιτωνεις και τοοοοσο χρονο...

    Επισης για το end game spoilers
    Spoiler!


    θενκς slay για τις συμβουλες...αληθεια εσυ εφτασες κεντρο?
    Spoiler!

  20. #657
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Ναι το εφτασα, και δεν ηξερα τι γινεται οταν εφτασα (δεν ηθελα να ξερω, γιατι μπορουσα να μαθω εαν ηθελα) Και ειλικρινα νομιζα οτι εκανα κατι λαθος, αλλα τελικως μετα απο πολυ ψαξιμο απο ολη την κοινοτητα του NMS που δοκιμασε οτιδηποτε κουλο μπορεις να φανταστεις, καταληξαμε στο συμπερασμα οτι αυτο ειναι και τιποτε αλλο.

  21. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    chronohill (24-07-2017)

  22. #658
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Μεσα στην εβδομαδα θα κυκλοφορησει το 1.3, με κωδικη ονομασια Atlas Rises. Θα περιλαμβανει ενεργα portals μαλιστα στο στυλ του stargate , δηλαδη με DHD device, ενω λενε οτι θα εχει και βελτιωσεις στην ιστορια.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    BillyFlo81 (09-08-2017)

  24. #659
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Trailer για το update:



    Patch Notes:

    Spoiler!

  25. #660
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    No Man’s Sky Receives Patch 1.33

    full list of notes:

    Spoiler!

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •