Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 41 to 60 of 209

Thread: Board games

  1. #41

    Default


    MONOPOLY: The Legend of Zelda Game Stop Exclusive Edition









  2. #42
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Εχω ψαρωσει τωρα!!!!
    Βεβαια, ο "πολιζμανος" ειναι ολίγον ακυρος.
    Last edited by Dragonpaul; 03-08-2014 at 00:59.

  3. The Following User Says Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    AgentPrinny007 (03-08-2014)

  4. #43
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    THE LEGEND OF ZELDA-THEMED MONOPOLY GETS RELEASE DATE

    Monopoly: The Legend of Zelda, an officially licensed Zelda-themed Monopoly game from board game publisher USAopoly, is available for pre-order through Game Stop for US$39.99 ahead of its Sept. 15 release.


    The collector's edition includes a custom designed game board featuring iconic locations from The Legend of Zelda franchise, Zelda-themed rupees along with six player tokens: Bow, Hookshot, Boomerang, Triforce, Hylian Shield and a Game Stop-exclusive Ocarina of Time. Deku Sprouts and Deku Trees replace the familiar houses and hotels, while Chance and Community Chest cards are renamed Empty Bottle and Treasure Chest. Those who pre-order through Game Stop get a Hyrule Map Lithograph in “a Treasure Chest Holder” and six Item Power Cards “for added game play,” including the Goddess, Wind Walker, Minish Cap, Spirit Flute, Phantom Hourglass and Ocarina of Time.


    USAopoly first announced that the Zelda universe-centric Monopoly game was heading to fans living rooms this year during the 2014 American International Toy Fair in February. The company had also simultaneously announced that a Pokιmon-themed Monopoly game set in the Kanto region was also slated for release next month.

    Εμένα μου αρέσει το uno. Και το tichu καλό θυμάμαι να μου είχε φανεί, αλλά έχω παίξει πολύ λίγο.

    Ποια είναι ωραία παιχνίδια απλής τράπουλας; για 2 και άνω άτομα.

  5. #44
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Ezio View Post
    Ποια είναι ωραία παιχνίδια απλής τράπουλας; για 2 και άνω άτομα.
    Για μένα Δηλωτή και Μπιρίμπα.Ειδικά όταν παίζεις 4 άτομα εχουν πολύ πλάκα
    Spoiler!

  6. The Following 2 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Ezio (04-08-2014),Ezio_ioannis (29-10-2015)

  7. #45
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Έχει ασχοληθεί κανείς με τα Dungeons & Dragons board games, όπως το παρακάτω;

    http://www.kaissagames.com/pd/wrath-...21.htm?lang=el

  8. #46

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Έχει ασχοληθεί κανείς με τα Dungeons & Dragons board games, όπως το παρακάτω;

    http://www.kaissagames.com/pd/wrath-...21.htm?lang=el
    Εχω ενα παρομοιο επιτραπεζιο και αυτο που εχω να σου πω γι αυτα τα παιχνιδια ειναι οτι θελουν πολυ δουλεια για να μελετηθουν, να στηθουν και μετα να εξηγησεις τους κανονες στους υπολοιπους. Απο τη μια ειναι ωραια και "γεματα" παιχνιδια, αλλα απο την αλλη ειναι αρκετα φασαριοζικα και θα πρεπει την ιδια αφοσιωση με εσενα που θα το αγορασεις, θα το μαθεις κτλ να την εχουν ολοι στην παρεα για να περασετε καλα.

  9. #47
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Το φαντάζομαι αυτο. Το συγκεκριμένο, ομως, εχει την ιδιαιτερότητα οτι μπορει να παιχτεί και απο έναν παίκτη μονο. Οκ, ισως δεν εχει πλάκα ετσι, αλλα τουλάχιστον γλυτώνει κανεις απο τις επεξηγήσεις. Επίσης, αυτο το παιχνίδι εχει απλούς κανόνες απο κάποια βιντεο που ειδα στο YouTube.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    AgentPrinny007 (24-10-2015),spyke333 (24-10-2015)

  11. #48
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    ^^ Εγώ είχα πάρει στις γιορτές το Legend of Drizzt γιατί επισκέφτηκα την Κάισσα να πάρω κάτι δωράκια και το έπαιζαν εκείνη την ώρα μέσα στο κατάστημα. Ως λάτρης και του παλιού Hero Quest, μόλις είδα τις φιγούρες στο board και τα dices, ψήθηκα. Εάν έχεις βασική ιδέα από το πως παίζεται ένα RPG παιχνίδι, έχεις έστω και επαφή σε επίπεδο αρχάριου με character building και φυσικά καλή παρέα, όλα τα πρόσφατα AD&D board games είναι απολαυστικά. Με έναν παίκτη δεν έχει πλάκα, το δοκίμασα και είναι λίγο lame να παίζεις μόνος σου (αν και το παιχνίδι σε πάει κανονικά σαν να παίζεις quest), όμως με 2-4 άτομα γίνεται πολύ χαβαλές.

    Όντως για την πρώτη φορά θέλει λίγο χρόνο και εξοικείωση για να μάθεις τα game mechanics, να διαβάσεις λίγο τις οδηγίες και να το μάθεις, αλλά έτσι δεν είναι άλλωστε με όλα τα παιχνίδια, ηλεκτρονικά ή επιτραπέζια; Γνώμη μου είναι πως έχουν απλοποιήσει πολύ τις οδηγίες και με μία ή δύο φορές αν παίξεις με την ίδια παρέα θα το μάθεις. Επίσης, κάθε ξεχωριστό D&D επιτραπέζιο αυτής της σειράς, έχει πάνω από 15-20 ιστορίες - quests και έτσι δεν είναι ποτέ επαναλαμβανόμενο. Η χημεία της παρέας το κάνει κάθε φορά διαφορετικό. Τέλος, η ύπαρξη των φιγούρων το κάνει ακόμη πιο καλό, διότι έχεις και εικόνα τι συμβαίνει επάνω στο board και δε βασίζεσαι μόνο στις αφηγήσεις, όπως γινόταν παλαιότερα εάν είχε τύχει να παίξεις ποτέ AD&D μόνο με τα handbooks και τα φύλλα με τις ζωγραφιές και τις σημειώσεις του dungeon master και των παικτών

    ¶ποψή μου εάν σε έχει ψήσει να το δοκιμάσεις!

    Υπάρχουν 3 sets αυτήν τη στιγμή https://www.skroutz.gr/c/259/epitrap...at_search=true και θα σου πρότεινα το Drizzt ή το Ashardalon για να ξεκινήσεις.

    EDIT: σημείωση, χρειάζεται βέβαια να ξέρεις αγγλικά, γιατί οι οδηγίες είναι στα Αγγλικά!
    Last edited by tsakali GR; 25-10-2015 at 15:16.

  12. The Following User Says Thank You to tsakali GR For This Useful Post:

    Dragonpaul (25-10-2015)

  13. #49
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Ευχαριστώ και rep εννοείται!
    Εχω σχεδόν ψηθεί. Με απασχολούν λίγο τα χρήματα, διότι ειναι 65 ευρώ το κάθε παιχνιδι και τώρα δεν είναι εποχές για τέτοια ποσά.
    Καλές οι πληροφορίες που μου δίνεις. Ποιο πολύ το εχω "στοχεύσει" σαν collector, επειδή δεν κατάφερα να βρω ποτέ το Heroes Quest. Δυστυχώς, ακόμα και να πάρω κάποιο, δεν εχω κάποιον φίλο που να ασχολείται με αυτα. Και όσους είχα που ήταν "into this stuff", πλέον μιλάμε μια στο τόσο. Κι εγώ δεν εχω χρόνο για κάτι τέτοιο. Εδώ μια Μονοπολυ παίζω κι αυτή μια στο τόσο...
    Εάν ειναι θα πάρω το Ashardalon, το οποίο ειναι πιο κοντά απο τα υπόλοιπα 3 (ναι, 4 ειναι όλα) στο κόσμο του D&D.

    Και πάλι ευχαριστώ!

    Υ.Γ. Εάν ενδιαφέρεσαι, ρίξε μια μάτια εδώ. Θεωτειται, εάν όχι το κορυφαίο, σίγουρα ενα απο τα κορυφαία board games!!!!
    Last edited by Dragonpaul; 25-10-2015 at 16:16.

  14. The Following User Says Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    tsakali GR (25-10-2015)

  15. #50
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Κοίτα τώρα τι με "βάλατε" να κάνω...
    Έκατσα και έβγαλα τα παλιά μου επιτραπέζια.

    Ποιό παιχνίδι είναι αυτό που δε κατάφερες να βρεις Παύλο;

    Εννοείτε πλήρη και σε πολύ καλή κατάσταση...
    Μου αρέσουν τα επιτραπέζια πάρα πολύ αν και σπάνια παίζω πλέον...

    Δυστυχώς τα νέα παιχνίδια που κυκλοφορούν είναι
    τόσο φτηνιάρικα σαν κατασκευή και υλοποίηση που είναι σκέτη απογοήτευση.

    Click image for larger version. 

Name:	01.jpg 
Views:	86 
Size:	629.9 KB 
ID:	7890

    Click image for larger version. 

Name:	02.jpg 
Views:	84 
Size:	734.9 KB 
ID:	7891

    Click image for larger version. 

Name:	03.jpg 
Views:	81 
Size:	715.2 KB 
ID:	7892

    Click image for larger version. 

Name:	04.jpg 
Views:	83 
Size:	761.6 KB 
ID:	7893

  16. The Following 6 Users Say Thank You to Error Flynn For This Useful Post:

    ary4022 (28-10-2015),chronohill (25-10-2015),Dragonpaul (25-10-2015),indikos001 (29-10-2015),Nikoladim (26-10-2015),tsakali GR (25-10-2015)

  17. #51
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Ωραίος ο Βασιλης!!!!!!
    Βασικα το Hero Quest ψάχνω. Που βλέπω οτι το έχεις... Χμμμ... Ναι... Το έχεις.... Να ρωτήσω αν το πουλάς;;; Ή να μη ρωτήσω;;;;
    Βασικά δε θα συμφωνήσω ιδιαίτερα οτι τα νέα παιχνίδια ειναι φτηνιάρικα. Ειδικά τα D&D που έχουν προαναφερθεί πιο πάνω ειναι αρκετά καλά, όπως και κάποια αλλα που κυκλοφορούν.
    Ευχαριστώ για τις φωτό!

  18. #52
    PS4forums Addict Error Flynn's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα - Ν. Φιλαδέλφεια
    Posts
    1,546
    PSN ID
    Error__Flynn
    Name
    Βασίλης

    Default

    Δε το πουλάω ρε συ Παύλο...

    Οταν εννοώ φτηνιάρικα αναφέρομαι σε παιχνίδια τα οποία απευθύνονταν στον πολύ κόσμο όπως πχ το Hotel, Heroes Auest κλπ. Παιχνίδια που έβρισκες σε κοινά παιχνιδάδικα. Δηλαδή αυτά που έχω στις φωτό και όχι τα ψαγμένα που έχει η Καϊσα κλπ. Αν δεις πχ το Hotel στη νέα του εκδοση, το Cluedo κλπ δεν έχουν σχέση με τα παλιά. Τα χαρτόνια, τα πιόνια, πλαστικά μέρη (Heroes Quest και Dragon Game System είναι πολύ μεγάλες παραγωγές) είναι για γέλια. Στη γενικότερη έκπτωση ποιότητας που διέπει τα περισσότερα πράγματα πλέον. Τώρα το ότι υπάρχουν πολύ καλά παιχνίδια συμφωνώ και γω απλά δεν αφορούν τη μεγάλη μάζα.

  19. The Following User Says Thank You to Error Flynn For This Useful Post:

    Dragonpaul (25-10-2015)

  20. #53
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    A, καταλαβα τωρα τι λες και ετσι εχεις δικιο.
    Παντως, ειχα την λανθασμενη εντυπωση οτι τα board games ειχαν "πεσει" γενικοτερα, αλλα βλεπω, τωρα που το εψαξα λιγακι, πως κατι τετοιο δεν ισχυει και πως υπαρχει φανατικο κοινο που ασχολειται.

  21. #54
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Το χω εχω και γω το heroes quest.μονο αυτο καταφερα να κρατήσω απτο παρελθόν.φοβερο...
    Αυτο ομως π με εξεπληξε είναι το μυστηρια στο Πεκίνο.το ξεκινήσαμε ετσι στον χαβαλε και τελικά μας αρεσε πολυ και παίζουμε μια φορα την εβδομαδα!και ειναι και ευκολο στην λογικη του και διασκεδαστικό!
    Spoiler!

  22. #55
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Είστε βαλτοί όλοι σήμερα, έτσι;;;;;;;;;;;

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    chronohill (26-10-2015),tsakali GR (26-10-2015)

  24. #56
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    A, καταλαβα τωρα τι λες και ετσι εχεις δικιο.
    Παντως, ειχα την λανθασμενη εντυπωση οτι τα board games ειχαν "πεσει" γενικοτερα, αλλα βλεπω, τωρα που το εψαξα λιγακι, πως κατι τετοιο δεν ισχυει και πως υπαρχει φανατικο κοινο που ασχολειται.
    Παύλο, μπορώ να σε πληροφορήσω και βάση γνώσης που έχω λόγω της δουλειάς, ότι τα επιτραπέζια όχι μόνο δεν έχουν "πέσει" σε ζήτηση και δημοτικότηα, αλλά αντιθέτως μεσουρανούν σε μια περίοδο όπου ο κόσμος ψάχνει εναλλακτικούς τρόπος ψυχαγωγίας και διασκέδασης. Είναι χαρακτηριστικό άλλωστε το γεγονός, ότι έχουν ξεφυτρώσει πολλά board games cafe, όπου μπορείς να μαζευτείς με φίλους για να παίξεις και να πιείς τον καφέ σου, όπως επίσης ότι οι επιλογές σε σύγχρονα επιτραπέζια γίνονται ολοένα και περισσότερες.

    Βέβαια, το κρίμα είναι ότι οι μεγάλοι κατασκευαστές που μας έχουν χαρίσει αγαπημένα επιτραπέζια, όπως η AS Company, η Hasbro, η Mattel και η Ravensburger έχουν σταματήσει να δίνουν την δέουσα προσοχή στην ποιότητα των παιχνιδιών και συνήθως κυκλοφορούν κυρίως επανεκδόσεις στοχεύοντας στο ευρύ κοινό, κι ειδικά το νεανικό που ενδεχομένως δεν είχε επαφή με τα κλασικά επιτραπέζια. Από την άλλη, το παράδειγμα της αλυσίδας Κάισσα, η οποία παραδοσιακά είχε να κάνει περισσότερο με D&D, ψαγμένα comics και geeky stuff, είναι κατά τη γνώμη μου ένα καλό case διότι αναβίωσε επιλέγοντας στρατηγικά να δώσει έμφαση στα επιτραπέζια.

    Το ευχάριστο για όλους εμάς που μεγάλωσαν με αγαπημένα επιτραπέζια, όπως αυτά που έχει στη συλλογή του ο Βασίλης, είναι ότι ευτυχώς υπάρχει ακόμη μεγάλο φανατικό κοινό, ωθώντας έτσι τις εταιρείες να εξελίσσουν και εμπλουτίζουν τα παιχνίδια που βρίσκει κανείς στην αγορά.

    Για να μην πολυλογώ, προσωπικά μετά τα videogames για εμένα τα επιτραπέζια είναι μεγάλη αγάπη και χαίρομαι που υπάρχει ποικιλία, έστω και με μικρές υποχωρήσεις. Βέβαια, φυσικά όπως το gaming είναι κι αυτό ακριβό σπορ άπαξ και το επιλέξεις.

    Το θέμα είναι ότι τα πολύ καλά σε ποιότητα σύγχρονα επιτραπέζια, όπως τα προαναφερθέντα Dungeons & Dragons έχουν μεν υψηλό κόστος, από την άλλη θα σου χαρίσουν ατέλειωτες ώρες παιχνιδιού με την παρέα.

    Επί της ευκαιρίας (κι αφού το ψιλοέσκισα το θέμα) βάζω και ένα δικό μου top 10 σύγχρονων επιτραπέζιων μήπως θες να τα τσεκάρεις:
    (χωρίς σειρά προτεραιότητας)


    1. Dixit Odyssey - βασίζεται στην αφήγηση και την εξαιρετική εικονογράφηση των καρτών που το συνοδεύουν
    2. Jungle Speed - παιχνίδι αντανακλαστικών με κάρτες, σκοπό έχει να αρπάζεις ένα τοτεμ από το κέντρο του τραπεζιού!
    3. Οι ¶ποικοι του Κατάν - στρατηγικής και διαχείρισης πόρων, θα έλεγα σαν να παίζεις Age of Empires / Civilization κ.λ.π.
    4. Munchkin - είναι τύπου ρόλων RPG με κάρτες, ξεχωρίζει για το χιουμοριστικό του χαρακτήρα
    5. Μυστήρια στο Πεκίνο - παιχνίδια κατασκοπείας σαν το παλιό Cluedo
    6. Ticket To Ride - έχει να κάνει με τρένα και διαχείριση πόρων για να ολοκληρώσεις διαδρομές
    7. Bamboleo - αντανακλαστικών και αυτό, μια παραλλαγή του Jenga στη φιλοσοφία, έχει έναν δίσκο που στέκεται σε μια βάση και πρέπει να αφαιρείς κομμάτια χωρίς να τα ρίξεις όλα
    8. Time's Up - σκιτσογραφία, παντομίμα και αφήγηση σε ένα παιχνίδι της λογικής "Μάντεψε ποιος-
    9. Lady Alice - κατασκοπείας βασισμένο στον Σέρλοκ Χολμς σαν το Cluedo
    10. Tichu - παιχνίδια με κάρτες

  25. The Following 2 Users Say Thank You to tsakali GR For This Useful Post:

    chronohill (26-10-2015),Dragonpaul (26-10-2015)

  26. #57
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Dixit, Jungle και Ticket τα έχω παίξει και είναι πολύ ευχάριστα.
    Τους αποίκους τους έχει ένας φίλος μου αλλά δεν έχει τύχει ποτέ να παίξουμε.
    Spoiler!

  27. #58
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by tsakali GR View Post
    Παύλο, μπορώ να σε πληροφορήσω και βάση γνώσης που έχω λόγω της δουλειάς,...

    Καταρχήν, σε υπερευχαριστω που έκατσες και έγραψες ενα τόσο μεγάλο ποστ!!!! Το διάβασα με μεγάλη προσοχή, καθώς αυτόν τον καιρό ψάχνομαι αρκετά με τα επιτραπέζια. Οι στόχος μου ειναι να καταφέρω να πάρω κάποια παλαιά που δεν είχα ποτέ και, σαφώς, να αποκτήσω και κάποια καινούργια. Οπως, όμως, ξαναείπα σε περασμένο ποστ, τα θέλω περισσότερο για συλλεκτικους λόγους.
    Χαιρομαι, λοιπόν, που το επιβεβαιώνεις κι εσυ οτι τα επιτραπέζια δεν έχουν "ξεφτίσει", αλλα, αντιθέτως, γνωρίζουν μεγάλη αποδοχή. Αυτό ειναι μια "ώθηση" παραπάνω να αποκτήσω κάποια.
    Αυτό που έπαιζα παλιότερα και είχα γίνει και αρκετά καλός, ήταν το Magic the Gathering. Αυτό το παιχνιδι το λάτρευα!!!!! Να φανταστείς οτι ΚΑΙ ΕΚΕΙ ξεκίνησα να ψιλοασχολουμαι για συλλεκτικους λόγους. Τρελαινομουν για το art στις κάρτες. Μεχρι που τις προάλλες κάπου "τράκαρα" ενα starter pack και σκέφτηκα να το πάρω, έτσι, για τις αναμνήσεις. Το συγκεκριμένο card game, ωστόσο, έχει ενα ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ μειονέκτημα. Για να ασχοληθείς σοβαρά, πρέπει να επενδύσεις μια μικρή περιουσία. Και γι'αυτο το αποχαιρέτησα σιγά σιγά. Δε μπορούσα να είμαι ανταγωνιστικός με τις κάρτες που είχα.

    Y.Γ. Αν θες και δε βαριέσαι, πες μου δυο λόγια για το Tichu. Το ακούω συνέχεια τελευταία και βλέπω να το πωλούν και στα περίπτερα με 3 ευρώ. Αν και νομίζω οτι για αυτήν την τιμή, ειναι μόνο στα κινεζικά.

    Υ.Γ.2 Δε με αφήνει, δυστυχώς, για rep.

  28. The Following User Says Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    tsakali GR (27-10-2015)

  29. #59
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Κοιταξτε τι εχει κανει ενας τυπος με το D&D Wrath of Ashardalon! Aπλα απιστευτο!!!!!!

  30. #60
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Ωραίος ο Βασιλης!!!!!!
    Βασικα το Hero Quest ψάχνω. Που βλέπω οτι το έχεις... Χμμμ... Ναι... Το έχεις.... Να ρωτήσω αν το πουλάς;;; Ή να μη ρωτήσω;;;;
    Βασικά δε θα συμφωνήσω ιδιαίτερα οτι τα νέα παιχνίδια ειναι φτηνιάρικα. Ειδικά τα D&D που έχουν προαναφερθεί πιο πάνω ειναι αρκετά καλά, όπως και κάποια αλλα που κυκλοφορούν.
    Ευχαριστώ για τις φωτό!
    Παυλο αν θυμαμαι καλα το καταστημα το ειχε το Hero Quest, μπορεις να τους κανεις ενα τηλ -> https://www.facebook.com/Zartans-Emp...8888408870220/

    Ειχα παει το Σαββατο, εχει παρα πολλα ρετρο πραγματα, καποια αρκετα ακριβα, καποια φθηνα. Για πχ τον Παναθηναικο στο Subutteo τον ειχε 50ε!!! -> http://stores.ebay.com/Zartans-Emporium ενδεικτικα ο καταλογος.

    Ασφαλως εφυγα και εγω με ενα κομματι Click image for larger version. 

Name:	905916_911346295624424_5060113888113493831_o.jpg 
Views:	55 
Size:	219.4 KB 
ID:	7894

Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •