Page 16 of 22 FirstFirst ... 6121314151617181920 ... LastLast
Results 301 to 320 of 437

Thread: Rise of the Tomb Raider [+PSVR content]

  1. #301
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,112
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Αυτό που λες slay είναι μαζί με τα digital γιατί απο οτι ξέρω στην Αμερική αγοράζουν ποιο πολύ σε digital.
    ΟΧΙ, και ΟΧΙ

    το NPD μετραει μονο πωλησεις ρε retail κοπιες, και μαλιστα δεν μετραει και οσα ειναι σε bundles. Και δευτερον ΟΧΙ δεν αγοραζουν περισσοτερο ψηφιακα στην Αμερικη, οι πωλησεις των ψηφιακων αντιτυπων δεν ξεπερνουν το 20% των συνολικων πωλησεων. Μην το ψειριζουμε παιδια, το παιχνιδι ειναι εμπορικη αποτυχια οπως και να το δει καποιος, θελεις να σου δωσω 300Κ παγκοσμιως? 400?? και παλι αποτυχια ειναι για παιχνιδι τετοιου βεληνεκους να πουλαει τοσο χαμηλα.

    Η ιδια ακριβως ιστορια εγινε και με το sunset overdrive, απο την αρχη ειχα προβλεψει πολυ καλο παιχνιδι που θα πατωνε σε πωλησεις, ετσι και εγινε. Μια απο τα ιδια ειναι και η περιπτωση του ROTR, απλα το δημογραφικο που παιζει συνηθως τετοια παιχνιδια ειναι στο Playstation.

    Το ιδιο μπορει να ισχυσει και απο την αναποδη βεβαια, ειδαμε οτι παρα το marketing deal, το BLOPS3 πουλησε περισσοτερο στο xbox, επειδη απλα ο κοσμος για τετοια παιχνιδια ειναι περισσοτερος στην Microsoft.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by AriStos13 View Post
    Υπαρχει περιπτωση μετα απο αυτη την αποτυχια να βγει πιο γρηγορα για μας;;
    Δεν ξερω τι συμφωνια εχουν με την MS, παντως εαν περιμενουν να εχει καλυτερη τυχη, παιχνιδι ενος χρονου, τον επομενο Νοεμβριο στο Ps4, που λογικα θα εχουμε Mass effect και Horizon, απλα καπνιζουν πολυ χορτο. Ισως μια κυκλοφορια αρχες Σεπτεμβριου να μπορεσει να σωσει κατι.


  2. #302
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,988
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Καλα η 200k είναι πατος η αλήθεια να λέγεται, αλλά μπορεί να αλλάξει όταν κυκλοφορήσει στο ps4 και κάνει αργότερα πωλήσεις.
    Δεν είναι άσχημο πάντως αλλά να μου πεις εγω δεν εδωσα καμία ευκαιρία στο πρώτο, το δοκίμασα λίγο στο ps3 και τελικά κόλλησα όταν το εδωσε free το xboxone.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  3. #303
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,112
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    H Αληθεια ειναι οτι ολες οι πωλησεις παιχνιδιων ειναι front loaded, θα δουμε πως θα τα παει στο δευτερο του Launch, αν και δεν περιμενω πολλα. Πιστευω επισης οτι ειναι αδυνατον να κυκλοφορησει σε full price το παιχνιδι στο ps4.

  4. #304
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,988
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Εγώ πάλι πιστεύω πως θα το βάλουν φουλ 69 ευρώ και θα δώσουν λιγο καιρό πριν το προηγούμενο στο plus free.
    Δεν ξέρω βέβαια αν υπάρχουν μέσα και τα dlc που θα βγουν.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  5. #305
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,272
    Name
    Δημήτρης

    Default

    θα το δωσουν κανονικα φουλ price αλλα θα περιλαμβανει και τα DLC πιστευω.

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Christos33 (11-12-2015),panos74gr (11-12-2015),psx3 (11-12-2015)

  7. #306
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,112
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Με τετοιες πωλησεις θα ασχοληθουν να φτιαξουν και DLC? εγω παντως δεν περιμενω full price, θα πουν καμια μαλακια του στυλ, οτι σας αγαπαμε πολυ playstation fans και επειδη περιμενατε τοσο πολυ για το παιχνιδι μας, παρτε το φτηνοτερα.

  8. #307
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,001
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Θα φτιάξουν DLC για να το πουλήσουν μετά ως definitive edition στο PS4 με full price όπως είπε και το Christos33.

    Έχει ήδη ανακοινωθέι ένα

    http://www.ign.com/articles/2015/12/...iled-scheduled

    Κρίμα πάντως γιατί εγώ θέλω να συνεχίσουν να φτιάχνονται τέτοιου τύπου παιχνίδια.

  9. The Following User Says Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    Christos33 (11-12-2015)

  10. #308
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,988
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Slay αφου έχει season pass,πάντως και χαλια να πάει η ms την έκανε στην Sony πήρε αποκλειστικά ενα παιχνίδι που ήταν του ps μια εποχή, αν και κάπου είχα διαβάσει οτι η ms είναι ευχαριστημενη την πορεία του τίτλου .
    Τώρα που θυμήθηκα το season pass θα είναι μαζι λογικά στο ps4 και καλύτερα να είναι του χρόνου τα Χριστούγεννα για Μάρτιο δεν θα πουλήσει ούτε να μισά απο το xbox.


    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 11-12-2015 at 12:45.

    xbox:Christoforo7s

  11. #309
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    200Κ Οι πωλησεις του τιτλου τον Νοεμβριο στην Αμερικη, μπορουμε πλεον να μιλαμε και επισημα για Bomb Raider. Δεν εχω την αισθηση οτι θα δουμε αλλο παιχνιδι στην σειρα μετα απο αυτο το αποτελεσμα. Θυμαμαι την SE να γκρινιαζει και να λεει οτι δεν επιασε τους στοχους το πρωτο TR που πουλησε 3-4Μ , τωρα τι θα σκεφτονται? Αυτο ειναι το αποτελεσμα μιας κακης συμφωνιας, σε συνδυασμο με κακιστη επιλογη ημερομηνιας κυκλοφοριας. Δεν ξερουμε ποσα λεφτα πηρε απο την MS, αλλα πολυ αμφιβαλω οτι θα ειναι αρκετα για καλυψουν ενα τοσο τραγικο αποτελεσμα.
    Μα οκ... πραγματικα το ξαναεγραψα και πανω. Ημερομηνια κυκλοφοριας μαζι με τα εξης :

    1) Fallout 4
    2) Halo 5
    3) Cod III
    4) Sw battlefront
    5) Σαν extra θα εβαζα τα FM 2016, NFS που εχουν πιστους οπαδους και ηταν πολυ κοντα με το AC: Syndicate

    Aπο οτι διαβαζω απο διαφορα reviews και σχολια χρηστων, σιγουρα παει καρφι το παιχνιδι για το underrated game 2015. Δηλαδη πραγματικα τι σκεφτοντουσταν? (εκτος απο την πατατα βεβαια του time exclusivity, το πολυ πολυ να πηγαιναν οι πωλησεις x2.5).

  12. #310
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,112
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    πάντως και χαλια να πάει η ms την έκανε στην Sony πήρε αποκλειστικά ενα παιχνίδι που ήταν του ps μια εποχή, αν και κάπου είχα διαβάσει οτι η ms είναι ευχαριστημενη την πορεία του τίτλου .
    συγνωμη αλλα μια τρυπα στο νερο εκανε, δεν ειδε ουτε πωλησεις του τιτλου (ποσοστα) ουτε πωλησεις hardware λογω του τιτλου, την περασε και η sony σε πωλησεις τον Νοεμβριο, τι αλλο να πουμε.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by nikoladim View Post
    Μα οκ... πραγματικα το ξαναεγραψα και πανω. Ημερομηνια κυκλοφοριας μαζι με τα εξης :

    1) Fallout 4
    2) Halo 5
    3) Cod III
    4) Sw battlefront
    5) Σαν extra θα εβαζα τα FM 2016, NFS που εχουν πιστους οπαδους και ηταν πολυ κοντα με το AC: Syndicate
    απο την μια συμφωνω οτι επαιζε με γιγαντες, αλλα απο την αλλη να σκεφτουμε δυο πραγματα, πρωτον ετσι ειναι σχεδον καθε Νοεμβρη, λογω των αμερικανικων γιορτων, συνωστιζονται εκει μεσα πολλα παιχνιδια. Και δευτερον, πιστευει κανεις σοβαρα, οτι εαν δεν ετρωγε delay το Uncharted και εβγαινε Νοεμβρη, οπως ολες τις αλλες φορες, θα ειχε πωλησεις σαν του TR?

  13. #311
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,988
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Εγω δεν καταλαβαίνω το χαμό για το Uncharted το πρωτο (το μισό) που έχω παίξει φαίνεται πολύ κατώτερο απο το tomb raider.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  14. #312
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Η πλάκα είναι ότι την αποκλειστικότητα την πήρε η MS για να μπορέσει να αντιπαρατάξει το TR απέναντι στο UC4 ως το "Uncharted του Xbox" και να πετάει ατάκες τύπου "best exclusive lineup 2015" και "best place to play".
    Δεν ξέρω αν η καθυστέρηση του UC4 είχε να κάνει και με τον τρελό ανταγωνισμό απο τα 3rd parties, αλλά εν τέλει ήταν μια πολύ σωστή κίνηση. Γιατί να κοντράρεις τα αποκλειστικά σου με τα δημοφιλή παιχνίδια τρίτων που έτσι κι αλλιώς αυτά οδηγούν τις πωλήσεις πάντα;

    Το TR όχι απλά δεν "χτύπησε" το UC4, αλλά έχασε και από το UC Collection όπως όλα δείχνουν, το οποίο πρέπει να έσκισε στα PS4 bundles.

    Για να πουλήσει το TR στο PS4 θα πρέπει να βγεί μέσα στο καλοκαίρι πριν τον Σεπτέμβρη (έρχεται το Deus EX τότε) και σε τιμή μέχρι 40€ max.

  15. #313
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Εγω δεν καταλαβαίνω το χαμό για το Uncharted το πρωτο (το μισό) που έχω παίξει φαίνεται πολύ κατώτερο απο το tomb raider.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το ένα βγήκε το 2007 και το άλλο το 2013. Παίξε το UC2 και το UC3.

  16. #314
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    @Christos-> Το πρωτο Uncharted, που και μενα προσωπικα δεν μου αρεσε τοσο πολυ, εκανε τοτε εντυπωση για τα γραφικα του και ηταν απο τα πρωτα exclusives του PS3 που κανανε τη διαφορα.

    @Slay -> Στο παρελθον εχουμε δει πολλες φορες να γινεται delay ενα παιχνιδι, μονο και μονο για να μη συγκρουστει με καποιο εμπορικο τιτλο....

  17. The Following User Says Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    Christos33 (11-12-2015)

  18. #315
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Εγω δεν καταλαβαίνω το χαμό για το Uncharted το πρωτο (το μισό) που έχω παίξει φαίνεται πολύ κατώτερο απο το tomb raider.
    Στο 2015 ζεις, γύρνα με μια μηχανή του χρόνου στο 2007 και πες μου αν είναι κατώτερο από τα παιχνίδια της εποχής του,
    π.χ. Tomb Raider Underworld ή ποιά άλλα ήταν τότε γιατί περάσαν τα χρόνια και δεν θυμάμαι.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    AriStos13 (11-12-2015),teras1 (11-12-2015)

  20. #316

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Με τετοιες πωλησεις θα ασχοληθουν να φτιαξουν και DLC? εγω παντως δεν περιμενω full price, θα πουν καμια μαλακια του στυλ, οτι σας αγαπαμε πολυ playstation fans και επειδη περιμενατε τοσο πολυ για το παιχνιδι μας, παρτε το φτηνοτερα.
    Πουλάνε ηδη season pass για 3 campaign dlc στα 30 ευρω.

    Οποτε ειναι βέβαιη η ανάπτυξη τους.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #317

    Default Rise of the Tomb Raider

    Quote Originally Posted by teras1 View Post
    Η πλάκα είναι ότι την αποκλειστικότητα την πήρε η MS για να μπορέσει να αντιπαρατάξει το TR απέναντι στο UC4 ως το "Uncharted του Xbox" και να πετάει ατάκες τύπου "best exclusive lineup 2015" και "best place to play".
    Δεν ξέρω αν η καθυστέρηση του UC4 είχε να κάνει και με τον τρελό ανταγωνισμό απο τα 3rd parties, αλλά εν τέλει ήταν μια πολύ σωστή κίνηση. Γιατί να κοντράρεις τα αποκλειστικά σου με τα δημοφιλή παιχνίδια τρίτων που έτσι κι αλλιώς αυτά οδηγούν τις πωλήσεις πάντα;

    Το TR όχι απλά δεν "χτύπησε" το UC4, αλλά έχασε και από το UC Collection όπως όλα δείχνουν, το οποίο πρέπει να έσκισε στα PS4 bundles.

    Για να πουλήσει το TR στο PS4 θα πρέπει να βγεί μέσα στο καλοκαίρι πριν τον Σεπτέμβρη (έρχεται το Deus EX τότε) και σε τιμή μέχρι 40€ max.
    Το οτι ο κοσμος δεν το προτίμησε αυτο δεν σημαίνει οτι δεν ειναι ενα cutting edge και εξαιρετικο game.

    Δε νομιζω οτι μπορεις να συγκρίνεις την πολιτική και στην ουσία τη διαφήμιση της ms στην κονσολα της με το αν ο κοσμος το προτίμησε η οχι.

    Εχει δικιο ο slay σε αυτο που είπε πιο πανω οτι τέτοιου είδους παιχνιδια εχουν πολυ μεγαλυτερο fan base στο ps σε σχεση με το xbox.

    Πχ και το COD και το Destiny πούλησαν καλυτερα στην κονσολα της ms κ ας ειναι πολυ λιγότερα τα Xbox συστήματά σε σχεση με τα playstation στα σπίτια των gamers.

    Επισης πρεπει να καταλήξουμε τι μας αρεσει κ τι οχι γιατι κάποιες πρακτικές εμεις οι ίδιοι τις προκαλούμε στους εαυτούς μας.

    Προσωπικα ειμαι απολυτα εναντίον των time exclusives-και των περιπτωσεων multi plat τίτλων που δείχνουν προτίμηση σε καποιο σύστημα έναντι κάποιου αλλου (οπως κανει η activision με τα COD και Destiny και οπως κανει τωρα το TR)απο οταν γεννήθηκε το φαινόμενο παλια με το COD.

    Δεν γινεται απλα οταν μας συμφέρει να αποθεώνουμε κ οταν δεν μας συμφέρει να κραζουμε οπως γινεται συνηθως (κ χωρις να αναφέρομαι προσωπικα σε σενα).

    Ολοι gamers ειμαστε κ ολοι το ιδιο πληρώνουμε για το παιχνιδι.
    Ειναι αδιανόητο κάποιοι να παίρνουν exclusive περιεχόμενο και νωρίτερα κυκλοφορίες σε παιχνιδια που ειναι για ολους!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Giannis1979; 11-12-2015 at 15:02.

  22. #318
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,112
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Πχ και το COD και το Destiny πούλησαν καλυτερα στην κονσολα της ms κ ας ειναι πολυ λιγότερα τα Xbox συστήματά σε σχεση με τα playstation στα σπίτια των gamers.
    To Destiny οχι, αλλα αυτο το COD οπως και το προηγουμενο εαν θυμαμαι καλα οντως πουλησαν καλυτερα στο xbox, γενικα συμφωνω παντως μαζι σου οτι το κοινο του xbox προτιμα περισσοτερο shooters.

    Δεν νομιζω να εχει κανεις κατι εναντιον του παιχνιδιου, απλα χαντακωθηκε απο την θεληση της MS να εχει braging rights, και απο την θεληση της SE να συμμετασχει σε αυτο, προκειμενου να αποφυγει τις κακες πωλησεις στο Ps4 λογω του U4 και να βαλει ευκολο χρημα στις τσεπες της. Τελικα επαθαν αυτο που λεει η παροιμια, οτι οταν οι ανθρωποι κανουν σχεδια ο θεος γελαει.

  23. #319
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Το οτι ο κοσμος δεν το προτίμησε αυτο δεν σημαίνει οτι δεν ειναι ενα cutting edge και εξαιρετικο game.

    Δε νομιζω οτι μπορεις να συγκρίνεις την πολιτική και στην ουσία τη διαφήμιση της ms στην κονσολα της με το αν ο κοσμος το προτίμησε η οχι.

    Εχει δικιο ο slay σε αυτο που είπε πιο πανω οτι τέτοιου είδους παιχνιδια εχουν πολυ μεγαλυτερο fan base στο ps σε σχεση με το xbox.

    Πχ και το COD και το Destiny πούλησαν καλυτερα στην κονσολα της ms κ ας ειναι πολυ λιγότερα τα Xbox συστήματά σε σχεση με τα playstation στα σπίτια των gamers.

    Επισης πρεπει να καταλήξουμε τι μας αρεσει κ τι οχι γιατι κάποιες πρακτικές εμεις οι ίδιοι τις προκαλούμε στους εαυτούς μας.

    Προσωπικα ειμαι απολυτα εναντίον των time exclusives-και των περιπτωσεων multi plat τίτλων που δείχνουν προτίμηση σε καποιο σύστημα έναντι κάποιου αλλου (οπως κανει η activision με τα COD και Destiny και οπως κανει τωρα το TR)απο οταν γεννήθηκε το φαινόμενο παλια με το COD.

    Δεν γινεται απλα οταν μας συμφέρει να αποθεώνουμε κ οταν δεν μας συμφέρει να κραζουμε οπως γινεται συνηθως (κ χωρις να αναφέρομαι προσωπικα σε σενα).

    Ολοι gamers ειμαστε κ ολοι το ιδιο πληρώνουμε για το παιχνιδι.
    Ειναι αδιανόητο κάποιοι να παίρνουν exclusive περιεχόμενο και νωρίτερα κυκλοφορίες σε παιχνιδια που ειναι για ολους!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Δεν σε καταλαβαίνω.
    Μιλάω αποκλειστικά για τις πωλήσεις του τίτλου. Δεν έχει καμία σχέση το πόσο καλό είναι σαν παιχνίδι.

    Μα η πολιτική της αποκλειστικότητας και η ημερομηνία κυκλοφορίας που επέβαλλε η MS ήταν οι κύριοι λόγοι της εμπορικής αποτυχίας του παιχνιδιού. Απευθύνθηκε σε μια πλατφόρμα που πεθαίνει γρήγορα (X360) και μια που έχει τη μισή εγκατεστημένη βάση από το PS4 παγκοσμίως. Επίσης αγνόησε και τη βάση χρηστών του PC. Το κυκλοφόρησαν τον πιο τρελό μήνα του έτους ανάμεσα στα μεγαθήρια. Δεν επηρεάστηκε η προτίμηση του κόσμου όταν έπρεπε να διαλέξει ανάμεσα σε αυτό και άλλα τουλάχιστον 3 πολυαναμενόμενα παιχνιδια;

    Το που είναι η fanbase είναι να χαμε να λέγαμε. Το reboot δεν έχει καμία απόλύτως σχέση με το TR που αγαπήσαμε στο playstation. Καμία όμως. Είναι δύο τελείως διαφορετικές σειρές παιχνίδιών. Δεν βλέπω πως κάποιος θα αγόραζε το παιχνίδι μόνο επειδή έχει το όνομα TR. Θα το αγόραζε για αυτό που είναι. Ένα πολύ καλό Uncharted clone. Το reboot εγώ το πήρα και στο PS3 και στο PS4 γιατί μου άρεσε πολύ. Όχι γιατί μου άρεσαν τα κλασικα TR.
    Το ίδιο μπορούσαν να κάνουν οι κάτοχοι X1 με το Rise.

    Για τα timed exclusives και τα συναφή συμφωνώ. Οταν βγήκε η τύπισσα με τα δερμάτινα στην PSX και ανακοίνωνε timed DLC για το COD στο PS4, κούναγα το κεφάλι και αηδίαζα με την ψεύτικη προσπάθεια να το παρουσιάσει ως κάτι για να ενθουσιαστεί το κοινό.

  24. #320
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,988
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    @teras1και @odytsak
    Δεν έκανα σύγκριση με το ένα απλα ειπα μέχρι εκεί έχω παίξει και απο αυτό εχω γνωμη για το gameplay, τώρα αν γίνονται τοσες μεγαλες αλλαγες στα επόμενα.Το σχόλιο του nikoladim με κάλυψε πλήρως οπότε αργότερα που θα παίξω και τα άλλα θα εχω καλύτερη γνώμη (το δεύτερο ισα που εχω δει την αρχη και το τρίτο αντε να επαιξα μια ώρα).
    Τώρα στο θέμα μας, εγω πιστεύω οτι η εταιρεία δεν πήγε χαμένη (TR) με την αποκλειστικοτητα τα τσιμπησε απο ms και μετά απο ενα χρονο θα κάνει πωλήσεις σε ps4,εχω την εντύπωση οτι ποιο πολυ κοινο στο συγκεκριμένο τίτλο έχει το PlayStation,οπότε σε μια έκδοση μετα dlc νομίζω θα πουλήσει.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •