Page 14 of 14 FirstFirst ... 41011121314
Results 261 to 264 of 264

Thread: PS4 Free 2 Play games

  1. #261

    Default

    νεο mmorpg βγηκε,ειναι το bless unleashed στα 50 γιγα και με μια ματια στο τρειλερ που ειδα, θυμιζει το neverwinter.





  2. #262
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Εμένα κάπου πήρε το μάτι του το rogue company f2p, αλλά δεν έχω βάλει να το κατεβάσω ακόμα να δω τι λέει
    Το κατέβασα ξανά για δοκιμή και πέραν του ότι είναι generic μέχρι αηδίας (έχει ένα ποτ πουρί copy-pasted χαρακτήρων: από Mirror's Edge Faith μέχρι UC4 Nadine) δίχως δικιά του προσωπικότητα (κάτι που π.χ. έχει το Apex Legends), έχει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με το map design του UC4 MP: flat maps δίχως verticality (ακριβώς δηλαδή ότι έχει το UC4 SP και δεν έχει το MP του!).

    Με λίγα λόγια CoD-ified 3-lane maps, δίχως δυνατότητα flanking (για όσους το μυαλό τους έχει μάθει να σκέφτεται με 3D platforming κόλπα)...

    Ένα από τα αγαπημένα μου maps είναι αυτό εδώ (paid DLC μεν, αλλά άξιζε τα €5 για 2 maps):
    Spoiler!

    Θυμάμαι πόσο το μισούσαν παίκτες προερχόμενοι από άλλα shooters, επειδή δεν μπορούσαν να μάθουν καλά το platforming σκέλος... ήθελαν flat maps για 1 vs 1 shoot-outs.

    Πραγματικά κρίμα που έχει χαθεί αυτό το gameplay diversity στο όνομα της ομογενοποίησης. Uber boredom για μένα και έχω δοκιμάσει πολλά παιχνίδια μπας και βρω κάτι που να μοιάζει στα παλιά, αλλά φευ...

    Το τσάμπα (άπειρα F2P παιχνίδια) δεν μου λέει τίποτα απολύτως αν δεν βρίσκω επακριβώς αυτό που θέλω (κι ας το πλήρωνα).

  3. #263

    Default

    βγηκε φρεσκο παιχνιδακι,το enlisted ενα μικρο battlefield ????!!!!!!


  4. #264

    Default

    βγηκαν 2 παιχνιδακια με καρτ,τα κατεβασα αλλα επαιξα μονο το Starlit KART Racing.
    ειχα καιρο να γελασω και να διασκεδασω με ενα παιχνιδι,εχει ομως ενα θεμα με τα τροπαια,ενω τα κερδισα δεν δειχνει καθολου το παιχνδι στην τροπαιολιστα

    https://store.playstation.com/en-gr/...08152563676690
    το 2ο ειναι beta https://store.playstation.com/en-gr/concept/10003878

  5. The Following User Says Thank You to alan sirer For This Useful Post:

    Lefteris_X (01-09-2022)

Page 14 of 14 FirstFirst ... 41011121314

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •