Page 10 of 14 FirstFirst ... 67891011121314 LastLast
Results 181 to 200 of 264

Thread: PS4 Free 2 Play games

  1. #181

    Default

    βγηκε το skyforge για ολους,η 1η εντυπωση που μου αφηνει ειναι θετικοτατη,απλα μια συμβουλη στην αρχη για οσους παιξουν,αφου επιλεξετε το class που θα ξεκινησετε μη ξεχασετε να ενεργοποιησετε αμεσα τα quest του ωστε να παιρνετε τα μπονους του,αφου παιξετε τις πρωτες 3 πιστες τοτε θα μπορειτε να ανοιξετε και τα αλλα 2 temple απο τους αλλους 2 παικτες για να ανοιξουν και εκει τα quest,τα οποια ειναι απαιραιτητα για να ξεκλειδωνετε δυναμεις.
    o cryomancer πολυ καλος,δοκιμασα και τον paladin αλλα δεν τρελαθηκα και τωρα θα δοκιμασω και τον 3ο παικτη,θα προσπαθησω να τους ανεβαζω και τους 3 μαζι εκτος και αν κολλησω με καποιον περισσοτερο και ασχοληθω μαζι του αποκλειστικα.


  2. #182
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Το κατέβασα και το ξεκίνησα και εγώ. Δείχνει συμπαθητικό παρά κάποια μικρά θεματάκια που έχει (όχι κάτι σοβαρό, lip synch, μικροσκαλώματα, κενά παράθυρα στα options), αλλά επίσης δείχνει να είναι πολύ προσεγμένο ειδικά για F2P παιχνίδι. Μάλλον συνολικά θα τολμήσω να κάνω την πρόβλεψη, ότι λόγω της δυνατότητας παράλληλης χρήσης όλων των διαθέσιμων classes, θα μου αρέσει ίσως περισσότερο από το Neverwinter που το χάρηκα μεν, μέχρι που έφτασα να επαναλαμβάνομαι συνεχώς. Δεν έπαιξα πολύ ακόμη αλλά έκανα το tutorial και έπαιξα και την πρώτη αποστολή. Μην ξεχάσετε ότι για τους plus έχει ένα δωράκι μέσα στο παιχνίδι (στολές, κλπ) μαζί με το άλλο σεντούκι που δίνει μάλλον σε όλους. Θα δούμε... Το Neverwinter το έσβησα εδώ και κάποιες μέρες αν και είχα πολύ πράγμα και zen μαζεμένα αλλά με κούρασε και το βαρέθηκα, για να δούμε τούτο.

  3. #183

    Default

    ειναι πανεμορφο το skyforge,μπορω να πω οτι μου αρεσει περισσοτερο απο το neverwinter,οπως ειχα γραψει εχθες οτι μαλλον θα κολλησω με καποιον και κολλησα με τον cryomancer ,τρομερο damage εχει, επισεις πολυ καλος και ο lightbinder,o paladin δεν μου αρεσε καθολου.

    εγω εκανα το εξης και εχω ηδη φουλ δυναμεις και στους 3 παικτες,παιζω την ιδια πιστα και με τους τρεις,τα quest τους ειναι απλα να σκοτωνεις τους αντιπαλους,αν τα ενεργοποιησετε αμεσα θα τελειωσετε και πιο γρηγορα,για να το κανετε αυτο,αφου ανοιξετε τα temple,απλα απο το κεντρικο μενου δλδ οταν παταμε το start/option κανουμε μια πανω τον μοχλο να μας δειξει τα class ,αν δειτε στην βοηθεια λεει να πατησουμε το τριγωνο για να μπουμε στο temple,μολις το κανουμε παταμε στο quest list (νομιζω 2 φορες) και αυτο ηταν.

    ημουν σχετικα τυχερος μιας και μολις στην 2η πιστα,αφου βρηκα εναν κρυφο αρχηγο κερδισα ενα legendary αντικειμενο,το οποιο ειναι και το μεγιστο,το οποιο μου δινει 56% μπονους στην ζωη,δλδ γεμιζω στον μισο χρονο.

  4. #184

    Default

    νεο παιχνιδακι στο στορ και ειναι το knights of valour στα 7+ γιγα,το κατεβασα αλλα δεν το εχω δει ακομα,ειμαι κολλημενος με το skyforge,επισεις τον ιουνιο θα κλεισουν οι σερβερ του kill strain.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to alan sirer For This Useful Post:

    Christos33 (19-04-2017),Snk (19-04-2017)

  6. #185
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Για το Skyforge mr alan sirer:
    1. και γιατί δεν μας λες που είναι ο "κρυφός" αρχηγός μπας και τσιμπήσουμε και εμείς τίποτα ή είναι εντελώς random?

    2. Στην πρώτη περιοχή - χάρτη τελείωσα όλα τα quests και βλέπω κάτω στο όριο 2 περιοχές όπου στην μία που έπαιξα είναι εντελώς ΜΜΟ με δεκάδες άλλους παίκτες. Αυτά είναι revisited και παραμένουν κόκκινα ή υπάρχει κάποιος τρόπος να τα αλλάξεις σε χρυσαφί (κατακτημένα) όπως οι υπόλοιπες περιοχές του χάρτη; Επίσης, πάνω από τα "κατακτημένα" τμήματα έχει ένα "λάβαρο" τριγωνικό αν θυμάμαι καλά. Γιατί δεν είναι σε όλα ίδια; Έχασα κάτι στην πρώτη (ή μήπως είναι η δεύτερη) αποστολή και θα πρέπει να επιστρέψω; Επίσης στο bastion έχω κάτι αποστολές που μου επιβάλουν να επιστρέψω σε αυτόν τον χάρτη (sartia?) για να ξεκλειδώσω κάτι; Αξιζει τον κόπο; Τα μέχρι 7 (μέσω ημερήσιας) quests? που μαζεύω και φαίνονται κάπου στο Inventory μου αν θυμάμαι καλά τι κάνουν και πως τα παίζω είναι αυτά που ανέφερα παραπάνω για το bastion?

    ---- Ξεμπέρδεψα με τον Paladin που μου φάνηκε συμπαθητικός, παίζω με τον cryomancer που μου μένει πολύ λίγο ο οποίος επίσης είναι αξιόλογος και μετά θα περιλάβω τον lightbinder που δεν τον έχω δει καθόλου. Έχω μπει στον δεύτερο χάρτη τώρα και έχω ξεπετάξει τις δυο πρώτες απόστολές. ----

    3. Στο bag μου έχω ένα σωρό πράγματα που δεν χρησιμοποιώ (κάτι υπόθετα κλπ consumables) τα κρατάω ή να τα πουλήσω στο market?

    4. Το companion μου υποτίθεται έχει 3 δυνατότητες, πως τις ξεκλειδώνω και επιλέγω (ενεργοποιώ) γιατί τώρα έχω μόνο την πρώτη και όταν επιλέγω μία και πατάω βγάζει "σφάλμα" (γκρι πλαίσιο κάποιου χάρτη χωρίς περιεχόμενο).

    5. mount έχω ένα τσάμπα (δεν το χρησιμοποιώ ακόμη), που αγοράζω άλλα; Είδα στο market ένα δύο φορές το ένα με το όνομα gift μπροστά. Το δεύτερο είναι με διαμαντάκια, σύντομα θα έχω αρκετά λογικά... αξίζουν;

    6. Ακόμη δεν ενεργοποίησα το 3ήμερο boost/premium το φυλάω για κάνα 3ήμερο (ΠΣΚ) καψίματος καλά κάνω ή κακώς; Υποθέτω ότι μπουστάρει στην αρχή αλλά δεν νιώθω την ανάγκη να το σπαταλήσω ακόμη.

    7. Κάνω συνεχώς rituals για να μαζέψω πιστούς (με λεφτά) και ανεβάζω και την πρόοδο μου στο εργαστήρι (με enemy info πως το λένε). Να δω τι θα βγάλω από εκεί.

    ---- Η αλήθεια είναι ότι ψιλοβαριέμαι να ασχολούμαι πολύ μαζί του αν και είναι συμπαθητικό και κυρίως φταίει για αυτό το κόλλημα που έχω για το Warframe και δεν θέλω να αποκτήσω άλλο ένα (το οποίο έχει και νέο update τώρα και θέλει farming) αλλά και το πόσο ασχολήθηκα με το Neverwinter το οποίο στο τέλος βαρέθηκα και θεωρώ ότι αυτό εδώ θα ακολουθήσει το ίδιο αέναο μονοπάτι από ένα σημείο και μετά, κάνω λάθος; ----


    8. Υ.Γ. κανένα Pantheon ή κάποιο Academy πως τα λένε υπάρχει να κάνω join? μου δείχνει λίγα (μέχρι χθες ήταν 4-5 σήμερα μόνο 2) και όπου και να πάω να κάνω join μου γράφει ότι δεν έχει ελεύθερα slots. Ένας από το warframe clan που είμαι έκανε δική του και του είπα να με καλέσει αλλά τελικά αποδείχτηκε ότι είναι σε US server και εγώ σε UK server οπότε δεν τον άφηνε να με κάνει invite. Έχεις κάνει δικό σου να κάνω join ή να συνεννοηθούμε να φτιάξουμε ένα νέο;

  7. #186

    Default

    1.το δωρακι ειναι εντελως random αλλα παντα οταν παω σε αυτη την πιστα ειναι σχετικα καλο,δεν ξαναπετυχα βεβαια legendary,λοιπον η πιστα ειναι η okki island,η 3η πιστα του παιχνιδιου,ο κρυφος αρχηγος ειναι αφου παιξεις τον 2ο μινι αρχηγο,σκοτωνεις μια μικρη ομαδα απο κατι ποντικια,αμεσως σου μετα σου εχει 3 ακομα λιγο πιο δυνατους,αφου τους φας δεν ακολουθεις το μονοπατι προς τα δεξια που σε στελνει στον τελικο αρχηγο της πιστας αλλα πας στα αριστερα οπου στο βαθος φαινεται η θαλασσα,εκει ειναι ο τυπακος (μια σαυρα),λιγο ζορικος αλλα αξιζει.

    2.οι πιστες με τα λαβαρα οπως ειπες συναντας και αλλους παικτες μεσα,η μια απο τις δυο πιστες ειναι παντα τεραστια με δεκαδες αποστολες,πρεπει να τις τελειωσεις για να γινουν χρυσες,η μεγαλη πιστα τρωει πραγματικα πολυ χρονο,οι πιστες που εχουν το τριγωνακι απο πανω ειναι τα class temple.

    το bastion σε βοηθαει για να ξεκλειδωνεις εξτρα δυναμεις και μπονους σε καποια στατιστικα σου,ειναι σημαντικο να τα παιζεις αυτα,να ξερεις καθε μερα σου δινει μια σειρα απο αποστολες και επισεις αν τελειωσεις μια ολοκληρη περιοχη π.χ. ολη την satria τοτε το bastion θα σου δωσει παλι να παιξεις για να κερδισεις ενα symbols,το οποια το ενεργοποιεις στο abilities του χαρακτηρα σου,ειναι 7χ4 οι κατηγοριες, 7 οριζοντια και 4 καθετα ,μπορεις να επιλεγεις μονο ενα απο καθε κατηγορια.

    οι αλλες 7 αποστολες που λες αν τις τελειωσεις σου δινουν καθε φορα μεγαλο αριθμο απο credits,αφου κανεις τα 7 μετα θα σου δινει 1 την ημερα,εγω παντα τα κανω γιατι βγαζω ευκολα 100.000 το δωρο+οτι βγαλω απο τις πιστες κανα 30-50.000 μιας και εχω και premium μεχρι αυριο,μου εχει 2 φορες δωρο 3 μερες premium.

    o paladin εμενα δεν μου αρεσε καθολου,ο cyromancer θεωρω οτι ειναι ο καλυτερος γενικα στο παιχνιδι και o lightbinder θα σε ενθουσιασει,ειναι ιδαιτερα δυνατος και δεν του φαινεται.

    3. τα περισσοτερα τα πουλαω εγω απο την τσαντα,απλα κανε το εξης,οταν σου δινει ενα αντικειμενο ασχετα αν χειροτερο απο το αλλο,π.χ. δαχτυλι με 0.35 αν σου δινει εστω και λιγο παραπανω prestige απο δαχτυλι με 0.37 το αλλαζεις,γενικα εγω απντα κοιταω να μου δινει εξτρα prestige,ξερεις οι ποντοι που ειναι πανω δεξια με μια χρυση ασπιδα,αυτους πρεπει να τους ανεβαζεις συνεχως γιατι αυτο ειναι που θα σου δινει περισσοτερο might/power.

    4. και εμενα μια ειναι δεν ξερω πως ανοιγουν τα αλλα.

    5. mount μας δινει 1 αρχικα και μετα απο 4-5 μερες αν παιζεις το παιχνιδι σου δινει ενα ιπταμενο τρακτερ,προσεχε ομως τι γινεται εδω,αυτα ουσιαστικα δεν μας τα εχει για παντα αλλα ειναι με χρονο,το 1ο ειναι στις 3 ωρες και το τρακτερ 1 ωρα,λογικα μετα το περας θα τα χασουμε,στο στορ οπως ειπες εχει 2 φορες το ιδιο,μαλλον και εκει ισχυει το ιδιο,το πιο φθηνο θα ειναι παλι με χρονο,προσωπικα δεν τα χρησιμοποιω.

    6. το premium αφου το ετυχες μιας και το αναφερα πιο πανω πριν δω οτι το εχεις γραψει,καλο να το βαλεις οταν ειναι να ασχοληθεις με το παιχνιδι παραπανω,

    7.μεχρι level 10 παει και αυτο με τους πιστους και το αλλο το πυργακι που θελει τα κοκκινα credits,καπως αλλιως τα λενε αλλα δεν θυμαμαι τωρα,αν προσεξες για καθε πιστο,τους οποιους τους βρισκεις και μεσα στις αποστολες να τρεμουν σε καποια γωνια απο τον φοβο τους,σου δινουν +might,μολις φτασεις το μαξ στο λεβελ τοτε παλι μπορεις να αγοραζεις πιστους αλλα επισεις σου δινει και εξτρα δυναμεις οι οποιες ομως ειναι μονο για 1 μερα.

    8. σε ακαδημια δεν καταφερα να μπω ουτε εγω,ολο φουλ λεει ενω υπαρχουν θεσεις δεν ξερω τι παιζει και δεν ασχοληθηκα αλλο,επισεις πανθεον δεν εχω και δεν εχω μπει σε κανενα,για να κανεις πανθεον θελει 50.000 credits αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι χρειαζονται το ελαχιστο 3 ατομα για ανοιξει και επισεις να πρεπει να ειναι ενεργα διοτι θα το σβησουν μετα απο λιγες μερες.

    γενικα αυτα τα παιχνιδια θελουν φαρμαρισμα απο ενα σημειο και μετα στο neverwinter θεωρω οτι ειναι σε εμετικο βαθμο αυτα που ζηταει και εγω δεν ειχα κανενα σκοπο να το κανω,δεν μπορω να παιζω 100+ φορες μια πιστα και να παρακαλας να σου κατσει 10 φορες το σπανιο αντικειμενο διοτι στην αγορα εκανε κατι εκατομμυρια,στο skyforge το μονο φαρμαρισμα που θελει ειναι τα credits προς το παρων για να ξεκλειδωσεις αλλο παικτη,εγω μολις εχθες επιασα τα 3.000.000 σχετικα ευκολα κιολας και πηρα τον gunner ο οποιος δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα κιολας.

    αν θελεις βοηθεια στο παιχνιδι μου το λες,θα σου στειλω invite στο psn

  8. #187
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Χθες μπήκα σε ένα τυχαίο pantheon και μετά βγήκα από αυτό και μπήκα σε ένα άλλο που έφτιαξε η clan μου στο Warframe και με καλέσανε.
    Αν θέλεις να πάρεις το τρόπαιο τουλάχιστον (ή και να μείνεις σε ένα pantheon για τα όποια bonuses) κάνε το εξής:
    Ανοίγεις το παράθυρο του pantheon και στην πρώτη σελίδα δείχνει κάνα δυο που συνήθως δεν μπορείς να μπεις. Μετά από κάτω έχει δυο βελάκια και γράφει 1/28. Εγώ λοιπόν είχα την "'εμπνευση" να πατήσω τα βελάκια και να πάω στις τελευταίες σελίδες που ήταν γεμάτες με pantheons και στο πρώτο που πάτησα στην τύχη με άφησε και έκανα join (όχι σαν πλήρως μέλος αλλά το τρόπαιο το δίνει αμέσως - νομίζω ότι αυτό είναι το academy?).

    Στον lightbinder που πήγα πάλι στο companion με άφηνε να επιλέξω τα άλλα δύο (revive/loot) και είδα ότι δεν είναι διαθέσιμα μέχρι να δώσεις ένα σκασμό από κάποιο currency να τα ξεκλειδώσεις/αγοράσεις.

    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου και την βοήθεια. Τώρα έχω διάφορα να κάνω πάλι στο Warframe οπότε έχει προτεραιότητα και αυτό θα το πάω σιγά σιγά, βλέποντας και κάνοντας, δεν θέλω να καταλήξω σαν το neverwinter, κάψιμο στα ίδια και τα ίδια άνευ λόγου και αιτίας. Πάντως δείχνει καλύτερο από το Neverwinter σε όλα του σχεδόν, από γραφικά και εφέ, μέχρι λειτουργίες και χάρτες. Τα όπλα, companions, mounts μου φαίνονται λειψά σε σχέση με αυτό αλλά τουλάχιστον αυτό σε αποτρέπει από περιττό και ανούσιο κάψιμο, ειδικά από το σημείο που όλα είναι διαθέσιμα στον χαρακτήρα σου άσχετα από το class που χρησιμοποιείς, όχι σαν το neverwinter που το κάθε class είναι σαν να παίζεις το παιχνίδι όλο από την αρχή, το κάθε τι σχεδόν "κλείδωνε" στο class που το χρησιμοποιούσες και δεν μπορούσες να το έχεις στα υπόλοιπα, άρα έπρεπε να το βρείς/αγοράσεις ξανά. Προβλέπω ότι το NW θα χάσει πολύ κόσμο εξαιτίας του, ή λογικά θα έπρεπε.

  9. #188

    Default

    στο companion εχεις δικιο ανοιξαν και τα αλλα 2 μαλλον αυτο εγινε μετα το τελευταιο update,για ακαδημια πλεον δεν μπορω να μπω μιας και εχθες το βραδυ καταφερα να ανοιξω το divine form,δλδ μπορει να γινει θεος πλεον ο παικτης μου και ετσι μου αφαιρεσε την επιλογη,μονο να φτιαξω πανθεον με αφηνει ουτε καν να ψαξω για ελευθερο.

    για εμενα τωρα το παιχνιδι ουσιαστικα ξαναξεκιναει διοτι μου εχουν ανοιξει στο capital αλλα 2 πυργακια και μια πρασινη σφαιρα,στο ενα πυργακι εχει να αναβαθμισω το divine form,ξεκινας σαν junior god και εχει αλλες 6-7 κατηγοριες που η τελευταια ειναι magic god,το 2ο πυργακι μου δινει αποστολες του τυπου πρεπει να σκοτωσεις 50 φυτονιδες και 10 αρχηγους φυτονιδες,το οποιο μπορεις να το κανεις σολο η με γκρουπ.

    απο σημερα μου εχει δυσκολεψει κατα πολυ τις αποστολες του bastion μιας και οι περισσοτερες πρεπει να παιχτουν σε γκρουπ και εχει μεσα αποστολες θηρια,θελω παραπανω prestige για να μην πεθαινω πρωτος,επισεις μου εχει ανοιξει αλλες 2 επιλογες,στην μια στελνω πιστους-βοηθους να ψαξουν σε περιοχες (δεν οριζω εγω που αλλα βαζει μονο του το παιχνιδι) και μου βρισκουν πραγματα,ακομα δεν ξερω πως θα τα παρω,μαλλον οταν η κουραση τους φτασει στο 0% αλλα θα μαθω συντομα και η αλλη επιλογη ειναι να κανω δωρεες και εχει μια μπαρα με λεβελ και καθε φορα που φτανω ενα επιπεδο μου δινει δωρο,π.χ. το 2ο απο το τελος δωρο ειναι ενα companion.

  10. #189
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Αλλο ενα free game στο store, το Games of Glory

    https://store.playstation.com/#!/en-...00000000000001

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Snk For This Useful Post:

    alan sirer (02-05-2017),odytsak (25-04-2017)

  12. #190

    Default

    βγηκε και το paladins επισημα μετα απο πολλους μηνες που ηταν σε beta

  13. #191
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Free-to-play version of Toukiden 2 announced for PS4 & Vita

    Koei Tecmo has today announced a free-to-play version of Toukiden 2, called Free Alliances, and Free Alliances will let players fight alongside players of the full version when it releases for PS4 and PS Vita on May 31.

    Players of Toukiden 2: Free Alliances will be able to take on Group Missions offered at the Command Centre, and each mission has a Stamina Cost associated, so before venturing out into the Ages the player must ensure they have the appropriate amount of Stamina required to participate.
    Stamina is a key part of Toukiden 2: Free Alliances, as it allows players to explore and carry out missions in the surrounding areas of Maharoba Village. Each player starts with a Stamina Level of 3, and each unit of Stamina requires eight real-time hours to replenish, but to dive straight back into the action without the wait, players can spend Gems purchasable at the Slayer's Headquarters (via the PS Store).

    Toukiden 2: Free Alliances also allows players to play through the first chapter of the main campaign. Will you be investing in this version of the game now it's free?
    source: Gamereaktor

  14. #192

    Default

    αποτι ειδα ειναι f2p ........... Card-based strategy game Pox Nora hits PS4 on 23rd May https://blog.eu.playstation.com/2017...ay/#sf77874131

  15. #193

    Default

    βγηκε το pox nora,ειναι 1.5 γιγα επισεις βγηκε και το marvel heroes omega beta

  16. #194
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Τσεκάρετε στο store το καινούργιο Free2Play παιχνίδι Crossout της Gaijin Network Ltd. Ένα post apocalyptic MMO action game. 2.83GB



    Η χαρά μου για ένα first or third person view παιχνίδι με ανθρώπινους χαρακτήρες προς έλεγχο με όπλα, εξοπλισμό, κλπ (τύπου Fallout ας πούμε) διαψεύδεται από το trailer video και δείχνει να είναι κάτι με συγκρουόμενα αυτοκινητάκια κλπ οχήματα με διάφορα add ons κλπ κολπάκια. Not sure if I am going to like it at all...

    http://crossout.net/#/

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    odytsak (30-05-2017),Snk (30-05-2017)

  18. #195
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Και το Battleborn F2P
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  19. #196

    Default

    America’s Army: Proving Grounds Coming to PS4............... σημειωση εδω οτι θα βγει open beta πολυ συντομα στο αμερικ$ανικο στορ και η επισημη κυκλοφορια του παιχνιδιου σε αμερικη/ευρωπη πριν το τελος του καλοκαιριου.

    Dungeon Defenders II is launching on Xbox One, PC & PS4 on June 20th! https://dungeondefenders.com/2/blog/...c-on-june-20th


  20. #197
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  21. #198

    Default

    το αμερικανικο blog του ps ανακοινωσε οτι αυτη την εβδομαδα θα βγουν το America’s Army: Proving Grounds , το Brawlhalla ,το Medieval Defenders

  22. The Following 3 Users Say Thank You to alan sirer For This Useful Post:

    Leon_DiZ (24-06-2017),Nek_Food (26-06-2017)

  23. #199
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Το onigiri πως το λένε είναι online και έχει και κάτι δώρο για τους plus. Δεν ξέρω, ίσα που το κατέβασα, το έτρεξα, το έσβησα.

    αυτό που μας ενδιαφέρει πιο πολύ είναι το δωρεάν πρώτο part του Hitman που είναι διαθέσιμο.

  24. #200

    Default

    εξω σε ολα επεσε το αμερικανικο μπλογκ την προηγουμενη εβδομαδα,ολα τα παιχνιδια ηταν σε μορφη closed beta και δεν επρεπε να ανακοινωθουν,το american army και το Brawlhalla εμφανιστηκαν και για λιγη ωρα στο στορ και οποιος προλαβε τα κατεβασε.

    θα ηθελα να σας ενημερωσω για το skyforge λιγο,οποις σκεφτεται να παιξει το skyforge στο ps4 να μη το κανει ποτε του και αν παιξει ας ετοιμαστει να τον κλεβουν οι απατεωνες που εφτιαξαν το σκατοπαιχνιδο,καθε μηνα εχει ενα event που δινει κατι το πολυ καλο,αφου σκασεις λεφτα του παιχνιδιου η ακομα χειροτερα καποιοι αλλοι πραγματικα χρηματα τοτε οι απατεωνες το νερφαρουν σε εμετικο βαθμο γιατι δηθεν σου λενε οτι καναμε λαθος με το αντικειμενο,προχθες εδωσα 15.000.000 credits για να ξεκλειδωσω εναν καθημερινο μινι θεο σε τυχαιο class,οι τυποι μας το πηραν πισω γιατι δηθεν το μπονους ηταν για gen 8 και οχι για gen 2 που ειμαστε τωρα,το αποτελεσμα ειναι να μην εχουμε κανενα κερδος γιατι δεν γινεσαι μινι θεος απλα κερδιζεις 1% μονο εξτρα αχχαχααχαχχααχαχαχχαχ.

    το ξεχεσμα ηταν ανελεητο απο τν κοσμο,οι περισσοτεροι εχουν ξενερωσει,οι εχθροι πλεον δεν βγαινουν και ολοι το παρατανε,η αποζημειωση που μας δινουν ειναι απλα για να κρατησουν κανα ανθρωπο για να μην βαλουν λουκετακι,ενω ειναι ωραιο παιχνιδι το μονο που τους νοιαζει ειναι σου κλεψουν χρηματα.

  25. The Following 2 Users Say Thank You to alan sirer For This Useful Post:

    Nek_Food (08-07-2017),odytsak (09-07-2017)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •