Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 45

Thread: samsung f5500 60'' vs sony w805 55''

  1. #21
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Αν σου πω τιμη θα φρικαρεις... Ηταν οι πρωτες τηλεορασεις 3D τοτε οταν τη πηρα (μεγα λαθος αυτη η κινηση που εκανα) και την αγορασα 3000 ευρω (!!!) μαζι με την επεκταση αλλα +500 ευρω. Ειναι 47αρα η τηλεοραση μου.

    Μεγα λαθος μου που την αγορασα τοσο... αλλα μου τη πηρε δωρο η γιαγια μου. (να ειναι καλα)



    Δε ξερω πως θα γινει το πραγμα με την αντικατασταση... αλλα θα ηθελα αυτο που θα μου δωσουν να εχει τα ιδια χαρακτηριστικά με αυτη που εχω και πανω κατω στα ιδια χρηματα...
    Αυτο ηθελα να μαθω!!οπωτε αν ολλα πανε καλα θα σου γινει αντικατασταση με τις τωρινες ακριβες ναυαρχιδες smart 3d της Lg.Παντως αυτο που μου ειπες οτι την ειχες αγορασει τοσο ακριβα,καλο θα ητανε να τους το αναφερεις.Αντε περιμενουμε νεα σου!!θα δεις οτι ολα καλα θα πανε!!και θα γινει αυτο που σου ειπα.

  2. #22
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Ευχαριστω φιλαρακι! Μακαρι!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  3. #23

    Default

    Quote Originally Posted by pankal6 View Post
    @nikon μηπως παιζεις φιφα κ εχεις λυση στο προβλημα μου; ανταποκρινεται το πανελ στις πολυ γρηγορες κινησεις;
    Δυστυχώς δεν παίζω ποδοσφαιρικά παιχνίδια για να σου πω (ίσως μπορεί ο spartan που έχει την ίδια) αλλά όσα review έχω διαβάσει για τη Sony λένε ότι είναι από τις καλύτερες tv που κυκλοφορούν σε ότι αφορά το gaming.
    Last edited by nikon; 24-10-2013 at 08:31.


  4. #24

    Default

    thanks nikon! αν εχει εμπειρια ο @spartan ας μ πει αλλιως παμε στην τυχη κ οτι κατσει!


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  5. #25
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by pankal6 View Post
    thanks nikon! αν εχει εμπειρια ο @spartan ας μ πει αλλιως παμε στην τυχη κ οτι κατσει!


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
    Δεν εχω παιξει ποδοσφαιρακι!!αλλα δοκιμασα το nba 2k14!!!δεν ειδα καθυστερησεις!!ολλα ητανε ομαλα!!(εχει και την επιλογη motion plus αν θες!!και οταν την επιλεξεις ολλα πανε σφαιρα)μην ξεχνας οτι ειναι 400hz το συγκεριμενο μοντελο.
    Last edited by spartan; 24-10-2013 at 16:32.

  6. #26

    Default

    Quote Originally Posted by pankal6 View Post
    thanks nikon! αν εχει εμπειρια ο @spartan ας μ πει αλλιως παμε στην τυχη κ οτι κατσει!


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
    Στην τύχη δεν θα πας σίγουρα γιατί η τηλεόραση είναι κορυφαία ειδικά στο gaming και όπως σου είπε και ο spartan και σου λέω και εγώ σε άλλα παιχνίδια (και έχω παίξει αρκετά) δουλεύει απροβλημάτιστα απλά για το συγκεκριμένο που ρώτησες δεν ξέρουμε.


  7. #27

    Default

    ευχαριστω παιδες!!! σιγουρα ειναι φοβερη η Tv δεν το συζηταμε κ ξερω οτι διυλιζω τον κωνωπα απλα θελω ν ειμαι σιγουρος πριν κανω την αγορα....οπως και να χει... ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!!!

  8. #28
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Σήμερα πήρα τηλέφωνο για να έρθουν να πάρουν τη τηλεοραση από το κωτσοβολο. Μακάρι να μη φτιάχνεται να μου δώσουν άλλη
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  9. #29

    Default

    μακαρι ν μην φτιαχνεται κ ν στην αντικαταστησουν με κατι καλυτερο!!οταν εχεις νεωτερα να μας πεις γτ εκανα κ εγω επεκταση εγγυησης... να ξερω τι με περιμενει

  10. #30
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Φυσικα θα ενημερωσω.

    Δεν ξερω καθολου το σερβις του κωτσοβολου και να πω την αληθεια ανησυχώ λιγακι. Και ουτε εχω ακουσει απο καποιον αλλον κατι για το σερβις τους.

    Οι ιδεες που μου μπαινουν στο μυαλο ειναι διαφορες, πχ να φτιαξουν το προβλημα που εχει τωρα και να δημιουργησουν αλλο. αχαχαχα.

    Αν τη φτιαξουν ομως σιγουρα θα τους παραδεχτω.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  11. #31
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Φυσικα θα ενημερωσω.

    Δεν ξερω καθολου το σερβις του κωτσοβολου και να πω την αληθεια ανησυχώ λιγακι. Και ουτε εχω ακουσει απο καποιον αλλον κατι για το σερβις τους.

    Οι ιδεες που μου μπαινουν στο μυαλο ειναι διαφορες, πχ να φτιαξουν το προβλημα που εχει τωρα και να δημιουργησουν αλλο. αχαχαχα.

    Αν τη φτιαξουν ομως σιγουρα θα τους παραδεχτω.
    Ο κωτσοβολος δεν εχει στην ουσια δικο του σερβις αποστολη!!!η τηλεοραση θα παει σε εξουσιοδοτημενο σερβις της LG!!εκει θα την στειλουν οι ιδιοι.Τωρα πιστευω οτι θα σου γινει αντικατασταση οπως ειχα προαναφερει και σε προηγουμενο μου ποστ.Αντε καλη επιτυχια σου ευχομαι και ολλα να πανε κατευχην!!Περιμενουμε νεα ενημερωση σου.
    Last edited by spartan; 14-11-2013 at 16:36.

  12. The Following User Says Thank You to spartan For This Useful Post:

    WolfRathmA (14-11-2013)

  13. #32
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Οταν μου ηρθε το παρακατω μηνυμα νομιζα οτι θα μου στειλουν το PS4! LOL.

    Απλα ειναι μηνυμα απο το service και οτι θα περασουν αν τη παρουν, οχι να παραδωσουν.

    Να δω ποσο καιρο θα μεινω χωρις τηλεοραση

    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  14. #33
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Hello παιδια!!!

    Η τηλεοραση μου δε φτιαχνεται τελικα...

    Η Sony KDL 46 W905 ειναι στο δρομο.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  15. #34
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Hello παιδια!!!

    Η τηλεοραση μου δε φτιαχνεται τελικα...

    Η Sony KDL 46 W905 ειναι στο δρομο.
    Καλοριζικηηηη!!!!κατι σου ελεγα πριν απο καπιο καιρο.

  16. The Following User Says Thank You to spartan For This Useful Post:

    WolfRathmA (21-11-2013)

  17. #35
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Ναι φιλε! Ευχαριστω!

    Οταν με πηραν τηλεφωνο μου προτειναν την W805. Αλλα δε δεχτηκα φυσικα. Εχω δωσει πολλα περισσοτερα για αυτη τη τηλεοραση που ειχα και επισης αυτη που ειχα ηταν με Active 3D γυαλια και οχι passive 3D που θελουν να μου δωσουν. Ειπαν θα με παρουν αυριο να μου πουν αλλα δε πιστευω να αρνηθουν. Αυτο που τους ενοιαζε ηταν να ειναι και ιδιες ιντσες. Αλλα τους ειπα οτι δε με απασχολει για μια ιντσα λιγοτερο να παρω την W905!

    Περισσοτερα νεα αυριο!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  18. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    spartan (25-11-2013)

  19. #36

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Hello παιδια!!!

    Η τηλεοραση μου δε φτιαχνεται τελικα...

    Η Sony KDL 46 W905 ειναι στο δρομο.

    Τηλεορασαρα! Καλές θεάσεις κ καλα παιχνίδια....κ αν δεν εχεις το play day one θα φέρω το δικό μου π δεν θα έχω π ν το σύνδεσω..... Καλοριζικη!

  20. The Following 2 Users Say Thank You to pankal6 For This Useful Post:

    FotisGRC (25-11-2013),WolfRathmA (21-11-2013)

  21. #37
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Quote Originally Posted by pankal6 View Post
    Τηλεορασαρα! Καλές θεάσεις κ καλα παιχνίδια....κ αν δεν εχεις το play day one θα φέρω το δικό μου π δεν θα έχω π ν το σύνδεσω..... Καλοριζικη!
    ΧΑΧΑ!! Ευχαριστω!

    Οποτε θες να ερθεις! Κανενα προβλημα!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  22. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    pankal6 (22-11-2013)

  23. #38
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Παιδιά καλησπέρα! Μόλις φεύγω τώρα από το σπίτι να πάω να παραλάβω τη 46 KDL W905 από το Κωτσόβολο!!!

    Χωρίς πλάκα η εξυπηρέτηση ήταν όλα τα λεφτά! Έπιασαν τόπο τα λεφτά της επέκτασης εγγύησης! Και μου δώσανε και το μοντέλο που εγώ ήθελα!

    Οτι και να πω είναι λίγο!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  24. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    spartan (25-11-2013)

  25. #39
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Παιδιά καλησπέρα! Μόλις φεύγω τώρα από το σπίτι να πάω να παραλάβω τη 46 KDL W905 από το Κωτσόβολο!!!

    Χωρίς πλάκα η εξυπηρέτηση ήταν όλα τα λεφτά! Έπιασαν τόπο τα λεφτά της επέκτασης εγγύησης! Και μου δώσανε και το μοντέλο που εγώ ήθελα!

    Οτι και να πω είναι λίγο!
    Αποστολη θελουμε οπωσδηποτε φωτος!!(απο το εργαλειο)για να την χαρουμε ολοι μας εδω μεσα.Επιπλεον να ειναι καλοθεατη και να την χαρεις για πολλα χρονια απο εδω και στο εξης(και προπαντως απροβληματιστη)

  26. The Following User Says Thank You to spartan For This Useful Post:

    WolfRathmA (25-11-2013)

  27. #40
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Σε ευχαριστώ πολυ φίλε!!! Πιστεύω αν δεν ήσουν εσύ ακόμα θα ήμουν με τη παλιά! Χαχα!!
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •