Page 77 of 77 FirstFirst ... 27677374757677
Results 1,521 to 1,531 of 1531

Thread: LittleBigPlanet

  1. #1521
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Λοιπον ηρθε η ωρα να ασχοληθω και εγω με το παιχνιδι.
    Ace με 2 ατομα ταυτοχρονα εχει δοκιμασει να κανει κανεις?Μηπως ειναι παρανοια?Βγαλαμε αρκετες μενα φιλο αλλα και παλι πεφτει πολυ ζορισμα.
    Επισης, οι πιστες που θελουν 3 κ 4 ατομα πως βγαινουν 100% αν δεν ειστε 3 ή 4??
    Και τελευταιο και καλυτερο: το τερματισαμε , το ξαναπαιξαμε, παμε να το κανουμε ace ολα καλα αλλα μηπως ειναι υπερβολικα μικρο σαν παιχνιδι?Δλδ αυτα που λεει στα τροπαια με το Boss, Rex τι λεει, δεν θυμαμαι καλα που τα βρισκεις?? Online?Στο Online μπηκαμε να παιξουμε και δεν ειχαν νοημα τα επιπεδα.Δλδ δεν μας ξεκλειδωσε κατι επιπλεον. Επειδη ειμαι σιγουρος οτι κατι δεν κανουμε σωστα, οποιος μπορει ας βοηθησει γιατι μεχει ζαλισει ο φιλος μου να του πιουμε το αιμα του παιχνιδιου.

    Satan has left his killing floor
    PS4

  2. #1522
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ναι το ace με 2 είναι σίγουρα περισσότερο ζόρι. Και πες οτι παλεύετε στα αρχικά επίπεδα, αλλά το bunker δεν παλεύεται καν με έναν!
    Για τις πίστες που θέλουν 3 κ 4 πρέπει είτε να βρείτε άλλους 2 παίκτες online είτε αν έχεις 2 extra χειριστήρια να τα συνδέσεις και να ελέγξετε και τα 4 ταυτόχρονα.

    To Boss Rex είναι απο το metal gear DLC και αν θυμάμαι καλά είναι και ένα δεύτερο με pirates of the carribean theme. Το online δεν έχει κάτι παραπάνω πέρα του οτι μπορείς να βρεις και άλλους παίκτες να παίξετε μαζί.
    Εκτός αυτού όμως υπάρχουν 1000δες extra user generated πίστες οnline που μπορείτε να παίξετε (κάποιες απο αυτές είναι καλύτερες και απο το main game).

  3. #1523
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Αμπραβο Pirates κατι λεγεται το αλλο τροπαιο.Ηξερα ρε γμτ οτι τα dlc δεν σου δινουν τροπαια, ετσι δεν ειναι?Η σου δινουν τροπαια αλλα δεν ειναι απαραιτητα για την πλατινα?Ταχω μπλεξει αυτα.
    Εμ αυτο του λεω οτι 2 ατομα χανεις για πλακα το Αce εκειιιιιι αυτος.Παντως αν και με τα νευρα μας να γινονται μανταλακια η αληθεια ειναι οτι νιωθεις τρελη ικανοποιηση μετα το aced level.Καλα, αρκετα (εκει με τους ηλεκτρισμους , ονοματα δεν θυμαμαι στα επιπεδα γιατι και καλα το παιζω μαγκας) επιπεδα ειναι απαραδεκτα δυσκολα.Να φτανεις πριν το τελος να βαραει το κινητο και να αφηνεις για 1'' το ds...και να πεφτουν τα καντηλια βροχη...

    Επομενως τι κανουμε τωρα?Πως παιζεις Online? οσες φορες που εχουμε μπει και παταμε play online , παλι οι 2 μας ειμαστε.Και σε πιστες με πολλα ατομα πατησαμε και παλι μονοι μας παιζαμε.

    Θα κοιταξω και στο αντιστοιχο thread για τις πιστες online να δω τι παιζει.

    Thanx για τις απαντησεις enstikto!
    Satan has left his killing floor
    PS4

  4. #1524
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Τα dlc δεινουν τροπαια αλλά δεν είναι απαραίτητα για την πλατίνα!
    Από τίτλους κ εγώ μη νομίζεις ότι θυμάμαι, μόνο το bunker μου έχει μείνει (με τους ηλεκτρισμους) γιατί ήταν παλουκακι...
    Για το online απ´οτι θυμάμαι όταν πας να παίξεις μια πίστα σου λέει πόσοι άλλοι την παίζουν εκείνη τη στιγμή κ όταν πατάς να παίξεις σου λέει "play online" or "play on our own". Αν επιλέξει το 1ο θα προσπαθήσει να σου βρει άτομα να παίξετε μαζί αλλά δεν βρίσκει πάντα...

  5. #1525
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Ποτε δεν μας εχει βρει ρε συ να παιξουμε με αλλους και εχει αρκετο κοσμο.Να καναμε 100% αυτες με τα Χ3 και Χ4 θελαμε.Τελοσπαντων θα το παλευουμε μεχρι να μας βρει την επομενη φορα.Και αν πεσουμε σε τπτ φιφες?Και δεν πανε να παρουν τα Χ4 και απλα π@π@ριζουν? Πρεπει αναγκαστικα να βρω ατομα απο τη friendlist μου φαινεται.

    Εκεινο με τους ηλεκτρισμους ειναι το bunker?Μιλαμε εχουμε ριξει το απειρο βρισιμο.Εχουμε κανει και τα μπαρμπαδακια χαλια τελειως καιι γελαμε και δεν μπορουμε να συγκεντρωθουμε...οτιναναι. Και επισης θελουμε να βαλουμε το sticker στη δευτερη πιστα και δεν μας το δινει πουθενα.Εχουμε φαει το παιχνιδι.Ειναι σαν καστρο το σχημα του-οικοσημο.Ειναι σε πιστα με τα Χ3 και Χ4?
    Satan has left his killing floor
    PS4

  6. #1526
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Υπάρχει πολύς κόσμος που όντως @@ιζεται αλλά υπάρχουν και άλλοι που γουστάρουν απλά να παίζουν! Μπορεί να είστε τυχεροί

    Για το sticker ψάξε κανα guide online Δεν θυμάμαι τπτ
    Πολύ πιθανό να θέλει πάνω απο 2 το συγκεκριμένο...

  7. #1527
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Θα ψαξω.Αν και πρεπει να γραψω σε χαρτι τα ονοματα γιατι δεν τα συγκρατω με τπτ.
    Και κατι αλλο που θυμηθηκα: λεει να κανεις 100% τα tutorials και σ δινει τροπαιο.Ποια τουτοριαλσ?1 ειναι ολο κιολο το tutorial οταν ξεκιναει το παιχνιδι και δεν εχει κατι να μαζεψουμε.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  8. #1528
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εννοεί τα "Create" tutorials που σου δείχνουν πως να φτιάξεις δικές σου πίστες κτλ...
    Απο το κεντρικό hub νομίζω πατάς δεξιά για να πας στο "My moon" για να τα βρεις.

  9. #1529
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Πολυ ωραια αντε να δουμε με τα "κουμπια" αν θα βγαλουμε ακρη!Πολυ κουλα τα εχει και χρωματιστα και καρτουνιστικα και δεν παει το ματι μου ρε γμτ.Ειμαστε και μεις κουλοι.Τουλαχιστον στο gameplay κομματι τα παμε καλα.Ησουν κατατοπιστικοτατος φιλε.Θα του αλλαξουμε τα φωτα με αυτες τις βασικες πληροφοριες που δεν τις ειχαμε παρει πρεφα.

    Και να πω και την μαυρη αληθεια...δεν το συμπαθω το παιχνιδι.Βασικα το κατεβασα γιατι ηταν δωρεαν.Και απο ουτε που το ειχα αγγιξει.Και ερχεται ο φιλος μου μια μερα φουριοζος και μου λεει "μλκ ειδα ενα παιχνιδι στο youtube και σπερνει".Του ειπα οτι το εχω τζαμπε στον σκληρο και αυτο ητανε.Ερχεται με μαυρους κυκλους κατω απο τα ματια απο τη δουλεια για να παιξουμε.Και τελικα εχω ριξει παρα πολυ γελιο.Αρκετα διασκεδαστικο με παρεα και το μονο που με χαλαει στην ουσια του ειναι ο χειρισμος που κανει 1 φορα στις 10 και μια αυτοματη πατατα.Ειναι αρκετο να σου καταστρεψει το ace.Αλλα δινει και ενα βαθμο δυσκολιας αυτο το κουσουρι.Και επισης ειναι μικρο το στορυ.Δεν το βαζω να παιξω μονος και παλι αλλα τζαμπα το εβριζα...πρεπει να το παραδεκτω.Και ψηνεται και ενας τριτος να ερχεται να παιζουμε ταυτοχρονα Τοχω φαει στη μαπα οπως ετρωγα το pro μεχρι στιγμης. αντε βρες ακρη τωρα! Ψηνονται να μου αγορασουν και το LBP2..xaxa
    Satan has left his killing floor
    PS4

  10. #1530
    Member NoobShyBot's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    94
    PSN ID
    NoobShyBot
    Name
    Αντώνης

    Default

    Majere αν θες κάντε με add για τα Χ3,Χ4 prize bubbles.Τα θέλω κι εγώ.Άλλωστε δεν είναι πολλές πίστες.Νομίζω 4 οι Χ4 και 1 η Χ3.
    Για τα Χ2 όποιος θέλει ας μου πει.
    Carpe Diem
    Sic Parvis Magna
    Live By The Creed


  11. #1531
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Εγινε φιλος μια απο αυτες τις μερες πιστευω να παιξουμε.Αν μαζευτουμε τοχουμε.
    Satan has left his killing floor
    PS4

Page 77 of 77 FirstFirst ... 27677374757677

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •