Page 51 of 180 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 3594

Thread: Gran Turismo 5 - [3D]

  1. #1001
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,259
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το Nascar απευθυνεται κυριως στους rednecks βλαχοαμερικανους, η αληθεια να λεγεται! Redneck racing ftw... lol


  2. #1002
    PS4forums Fanatic pictorino's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αττική
    Posts
    3,330
    PSN ID
    pictorino13pao

    Default

    πολλές οι βλακείες της pd γενικά, ατελείωτα αυτοκίνητα (ανούσια τα περισσότερα), ατελείωτα modes, μόνιμες καθυστερήσεις...

  3. #1003
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Ας εβγαζαν ενα νασκαρ αυτουσιο καποια στιγμη στο μελλον μετα το gt5. Καλυτερα να εβαζαν μοτο παρα νασκαρ. Τουλαχιστον οι αγωνες μοτοσυκλετας ειναι πραγματικοι αγωνες.

    Νασκαρ.............ΟΥΣΤ, δεν εχω λογια και λεξεις να περιγραψω ποσο ''πολυ μου αρεσει αυτο το αθλημα.''

  4. #1004
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Oπως σωστα λεει ο Valkyre, το nascar ειναι το τυρακι για τους Αμερικανους. Αν θελουν να κανει τη διαφορα στις πωλησεις το GT5 (μην ξεχναμε οτι ισως να κοστισει στη Sony τα περισσοτερα χρηματα απο ολα τα exclusives) ειναι υποχρεωμενοι να σκεφτουν την Αμερικη, οποτε λογικο. Παντως παει για ρεκορ χαλαρα, μιλαμε για project που ανακοινωθηκε Μαιο του 2005 (!).


  5. #1005
    Member devildemon's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    santa barbara
    Posts
    64
    Name
    Panagiotis

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    μιλαμε για project που ανακοινωθηκε Μαιο του 2005 (!).
    5 χρονια.. ελεος... τι αλλο θα βαλουν σε αυτο το παιχνιδι και αργουν τοσο πολυ... δεν νομηζω αλλο παιχνιδι να εχει αναβληθει τοσο πολυ...


  6. #1006
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,259
    Name
    Δημήτρης

    Default

    φημες ακουγονται οτι η citroen εχει βγαλει καινουργιο γρυλο στα C4 και το μοντελο του εν λογω αυτοκινητου στο GT5 πρεπει να δημιουργηθει ξανα απο την αρχη.3 μηνες καθυστερηση δυστυχως...

  7. #1007
    Elite liberostelios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    P. Faliro
    Posts
    602
    PSN ID
    liberostelios

    Default

    ^^ lol

    Βασικά, είναι λίγο λαλακία που αγόρασαν την άδεια του Nascar και δεν εκμεταλεύτηκαν εκείνη της F1 που ήδη είχε η SONY στα χέρια της όταν είχε αρχίσει η ανάπτυξη του τίτλου. Θα μου πείτε "πάει, έληξε αυτό", αλλά το ίδιο δεν έχει γίνει και με την άδεια του WRC και, παρόλα αυτά, το GT 5 θα το έχει μέσα;

    Τεσπα, ορίστε ένα (ακόμα) εντυπωσιακό βιντεάκι με στιγμιότυπα που μας κάνει να μας τρέχουν τα σάλια... Πρόκειται για το trailer του GT5, το οποίο υπάρχει στο GoW 3.

    [youtube]vNeYIL2bcqk&feature=player_embedded[/youtube]

  8. #1008
    Elite leone's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Νικαια
    Posts
    896
    PSN ID
    LEONEGR
    Name
    Kyriakos

    Default

    Ενταξει, τελειο τελειο!!!! Αντε ποσο να περιμενουμε ακομα, δεν γινετε αυτο το πραγματα. Αλλα για να περιλαμβανεται στο gow3 το trailer, λετε να πλησιαζει η ωρα ???

    I'm not a hero...Never was...Never will be
    Spoiler!


  9. #1009
    PS4forums Fanatic greekteo's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    0xDEADBEEF
    Posts
    2,529
    PSN ID
    Greekteo
    Name
    Κωνσταντίνος

    Default

    Αφού αυτό το βίντεο περιέχεται στο GoW III πιστεύω πως πλησιάζει η ημέρα κυκλοφορίας. Θα περιμένουμε και κάποια επίσημη ανακοίνωση αλλά μου φαίνεται το μόνο σίγουρο πλέον είναι οτι δεν θα πάμε για 2011.

  10. #1010
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Μου αρεσε πολυ η Wipeout μουσικη του, να ρωτησω και κατι εγω , sorry αν εχει ηδη απαντηθει, το 5 θα εχει το B spec που ειχε το 4?

  11. #1011
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Δηλαδή στους Αμερικανούς δεν αρέσει α τρέχουν σε παρά πολλές πίστες με παρά πολλά υπέρ αυτοκίνητα αλλά θέλουν να τρέχουν γύρω γύρω σαν δεν ξέρω και εγώ τι.

    Εγώ πιστεύω ότι είναι καθαρή μακακια της ΠιΝτι. Δεν πρόκειται να ξαναδώ βίντεο Απο το παιχνίδι προσωπικά. Επιμένω εγώ ε!!!!!!!!!! Δεν το χωνευω με τίποτα. Αν το παιχνίδι παει για 2011 να πανε στο διαλο τα όργια.

  12. #1012
    Elite liberostelios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    P. Faliro
    Posts
    602
    PSN ID
    liberostelios

    Default

    ^^ Ότι και να κάνουν θα το πάρουμε... Καλώς ή κακώς, είναι ένας από τους λόγους που πήραμε αυτή την κονσόλα (τουλάχιστον μιλάω για τον εαυτό μου) και το περιμένουμε τόσο καιρό. Ακόμα και λαλακία να είναι, δε γίνεται να μην το πάρεις το παιχνίδι! Μέχρι και τιμονιέρα πήραμε για χάρη του!

  13. #1013
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Split screen και online κούρσες είναι στάνταρ, έτσι?

  14. #1014
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Και εγώ θα το πάρω αυτό είναι 10000000000000000000% στάνταρ.

    Αλλά διαολε, να καθυστερούν για να βάλουν μια &€@«!&€ τελειωμένη;

    Δεν μπορεί να καταλάβω πως γίνεται να σου δίνουν πίστες φοβερες και τρομερές με τεχνικά σημεία που για να τις πάρεις σωστά θέλεις πτυχίο Απο ΑΕΙ και να καταναλώνουν ενέργεια και πολύτιμα ΜΒ για να βάλουν 20 ρημαδιΑ που πανε γύρω γύρω;;;;;;;;;;

    Δεν υπάρχει άνθρωπος στη Γη ολάκερη που επένδυσε σε τιμονιερα για να παίζει νασκαρ. Το κόβω...........Βγήκα πολύ οφ τοπικ αλλά δεν την παλεύω με το θέμα.

    Άντε να δούμε τι θα δούμε.

  15. #1015
    Elite overclocker's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Greece
    Posts
    966
    PSN ID
    johnnie_gr

    Default

    Πάντως την τελευταία εβδομάδα πολλά on-line e-shops από το εξωτερικό αλλάξανε την ημερομηνια στις προπαραγγελίες του GT5 για τις 24/09/2010.
    Το ξέρω ότι και πριν ένα χρόνο λέγαμε τα ίδια για τον χειμώνα του 2009 αλλά πιστεύω ότι η Sony δεν θα κάνει το λάθος να δώσει και άλλο χρόνο στην PD και να τους έχει βάλει χρονοδιάγραμμα κυκλοφορίας μέχρι το Φθινόπωρο φέτος.
    Αν πάει για 2011 θα είναι Epic Fail από την πλευρά της Sony.
    HATED BY MANY...
    LOVED BY FEW...
    RESPECTED BY EVERYONE...

  16. #1016
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    Quote Originally Posted by overclocker View Post
    Πάντως την τελευταία εβδομάδα πολλά on-line e-shops από το εξωτερικό αλλάξανε την ημερομηνια στις προπαραγγελίες του GT5 για τις 24/09/2010.
    Το ξέρω ότι και πριν ένα χρόνο λέγαμε τα ίδια για τον χειμώνα του 2009 αλλά πιστεύω ότι η Sony δεν θα κάνει το λάθος να δώσει και άλλο χρόνο στην PD και να τους έχει βάλει χρονοδιάγραμμα κυκλοφορίας μέχρι το Φθινόπωρο φέτος.
    Αν πάει για 2011 θα είναι Epic Fail από την πλευρά της Sony.
    μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες....
    βαρεθηκα να περιμενω.....

  17. #1017
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Παιδια δε θα το πιστεψετε!! Βρηκα ενα βιντεο απο το Gran Turismo 5!! Απιστευτο; LOL...

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=54P9jX-ekno&feature=player_embedded"]YouTube- GT5 Nights Trailer[/ame]
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  18. #1018
    PS4forums Fanatic pictorino's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αττική
    Posts
    3,330
    PSN ID
    pictorino13pao

    Default

    όπως το έγραψες νόμιζα ότι βρήκες αντίτυπο του παιχνιδιού... lol

  19. #1019

    Default

    Έλα ρε c;;;;.....που το βρήκες το video;;;;.....κυκλοφόρησαν video του παιχνιδιού;;;;.....οπότε η κυκλοφορία του είναι πιο κοντά ε;;;;......2019;;;.....2020;;;.......βάλε και καμιά φωτό να μας κουφάνεις τελείως.

  20. #1020
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,259
    Name
    Δημήτρης

    Default

    B spec φανταζομαι σιγουρα θα εχει...αλλα δεν νομιζω με αυτους τους ρυθμους να δουμε ποτε GT6 στο PS3 χαχαχα

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto IV
    By Slay in forum Παιχνίδια για το Playstation 3
    Replies: 2549
    Last Post: 07-08-2012, 01:04
  2. Gran Turismo HD
    By Slay in forum Gran Turismo Forum
    Replies: 40
    Last Post: 03-08-2007, 21:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •