Page 18 of 18 FirstFirst ... 81415161718
Results 341 to 357 of 357

Thread: Kingdom Hearts III

  1. #341
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Προσοχή παιδιά, διαβάζω στο internet οτι είναι πολύ spoilerific το trailer (εγώ δεν το είδα).

  2. #342
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default



    Kingdom Hearts 2020:

    - Ολοκληρώνεται το story του mobile game Kingdom Hearts Union χ

    - Ξεκινάει το mobile game Kingdom Hearts Dark Road στις 22/6

    - Θα κυκλοφορήσει το soundtrack του παιχνιδιού το Φθινόπωρο!!!

    - Kingdom Hearts: Melody of Memory - νέο rhythm game με 140 κομμάτι και νέο story. PS4/X1/Switch, 2020




    Key-art από το Dark Road

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    enstikto (16-06-2020),geogoku (17-06-2020)

  4. #343
    PS4forums Addict geogoku's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Πειραιας-Παλληνη
    Posts
    1,529
    PSN ID
    geogokussj4
    Name
    Κώστας

    Default

    παιζω χρονια το KHUX κ λενε οτι θα κλεισει μετα απο λιγο αλλα θα μεταφερθουν τα medals οτι εχεις κερδισει στο Dark Road.

    Το παιχνιδι ειναι πλεον dated θεωρω ειδικα οταν παιζεις DFFOO μπορεις να καταλαβεις ποσο εχουν προχωρησει τα mobile games.
    Add me !
    PSN : geogokussj4
    XBox Live : geogokussj4
    console and game hunter

  5. #344
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by geogoku View Post
    παιζω χρονια το KHUX κ λενε οτι θα κλεισει μετα απο λιγο αλλα θα μεταφερθουν τα medals οτι εχεις κερδισει στο Dark Road.

    Το παιχνιδι ειναι πλεον dated θεωρω ειδικα οταν παιζεις DFFOO μπορεις να καταλαβεις ποσο εχουν προχωρησει τα mobile games.
    Δεν ξέρουμε πως ακριβώς θα γίνει, για την ώρα ξέρουμε ότι θα είναι και τα δύο παιχνίδια σε μια εφαρμογή και ότι θα τελειώσει το story του Union χ.

    Προσωπικά αν δεν έχει story πλέον δεν θα μου λείψει και ιδιαίτερα.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. #345
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  7. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    enstikto (28-07-2020)

  8. #346
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το demo του melody of memories ειναι available στο store!

  9. #347
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    Το demo του melody of memories ειναι available στο store!
    Το έχω κατεβασμένο και φοβάμαι να το ξεκινήσω :Ρ

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  10. #348
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Γιατι; Εγω το έβαλα... Μπουρδιτσα μου φάνηκε tbh.

  11. #349
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    Γιατι; Εγω το έβαλα... Μπουρδιτσα μου φάνηκε tbh.
    Έχω PTSD από τα rhythm games του BBS.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  12. #350
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Χαχαχαχα

  13. #351
    PS4forums Addict geogoku's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Πειραιας-Παλληνη
    Posts
    1,529
    PSN ID
    geogokussj4
    Name
    Κώστας

    Default

    Αφου περασαν πανω απο 10 χρονια αναμονης το τριτο & τελευταιο(?) μερος του Kingdom Hearts ειναι γεγονος !!!

    σκεπτομενος ποιο θα ειναι το επομενο μερος της σειρας που θα παιξω μιας κ εχω παιξει τα δυο main entries της σειρας σκεφτηκα να παω κατευθειαν στο 3ο μερος μιας κ γνωριζω πλεον την ιστορια-ή ετσι θελω να πιστευω- οποτε τα Birth By Sleep , Chain Of Memories & Dream Drop Distance θα παιχτουν αργοτερα.

    Ας ξεκινησω λοιπον αυτο το Review σε κλασσικο μοτιβο με λιγα λογια για το στορυ της σειρας.

    Η ιστορια ξεκιναει ακριβως απο εκει που ειχε σταματησει το Dream Drop Distance με το 0.2 να ειναι ο συνδετικος κρικος.
    Οπως πολλοι γνωριζουν η ιστορια του Kingdom Hearts εχει την κακη φημη για το ποσο μπερδεμενη κ πολυπλοκη ειναι, αν ομως καποιος δει καποια βιντεακια κ ακολουθησει τον βασικο κορμο της ιστοριας για αρχη θεωρω οτι ειναι σε θεση να καταλαβει τι παιζει ακριβως.
    Ισως το μεγαλυτερο θεμα του να ειναι το υπερβολικα τεραστιο cast και οι πολλες υπο-ιστοριες του γι αυτο κιολας κατηγορειται για υπερβολικο αρμεγμα.
    Αν σκεφτουμε ομως το τεραστιο κοινο που διψαει για ολο και περισσοτερο υλικο συν του οτι προκειται για ενα απο τα πιο σημαντικα franchise της Square-Enix ειναι κ καπως λογικο...
    Για να επιστρεψω στο κομματι της ιστοριας του Kingdom Hearts III το μονο μου προβλημα ειναι στα 3/4 ειναι παντελως αδιαφορο στο τελευταιο ομως κομματι της ιστοριας δινει ρεστα κ προσφερει ολα οσα πρεπει μαζεμενα.
    Αλλο ενα μικρο παραπονο που εχω αφορα στο γραψιμο καθως παραμενει αρκετα "Cheesy" και ηταν καμποσες φορες που cringαρα για τα καλα.
    Ενταξει σιγουρα υπαρχει κ η Disney στη μεση αλλα το κοινο της σειρας εχει μεγαλωσει κ μιας κ προκειται για το τελευταιο μερος της σειρας θα το ηθελα λιγακι πιο σκοτεινο και adult-oriented.

    Στο κομματι των γραφικων το παιχνιδι παιρνει αριστα 10.
    Τρομερη δουλεια πραγματικα, σουπερ effects με κοσμους πανεμορφους σε σημειο να νομιζεις οτι η ομαδα πηρε την δουλεια της pixar κ την περασε απευθειας στο Blu-ray.
    Φοβερη δουλεια εχει γινει κ στα cutscenes αλλα προσοχη σε οποιον τα βαριεται καθως σε καποια σημεια ξεπερναει τον Kojima κ η διαρκεια ειναι υπερβολικη...Προσωπικα δεν με χαλανε αλλα καποιος που δεν ειναι πωρωμενος με το Universe θα κουραστει.
    Εδω να σημειωσω οτι παιχνιδι μου φανηκε unplayable σε graphics mode οποτε προτεινω οποιος θελησει να το ξεκινησει να ριξει την αναλυση στα 1080p & να επιλεξει στα settings την επιλογη "Default".

    Παμε τωρα κ στο τομεα του Ηχου...

    Σχεδον αριστη δουλεια για εμενα.
    Το original score παραμενει φανταστικο κ δεν ειναι καθολου υπερβολη να πουμε οτι βρισκεται αναμεσα στα top ολων των εποχων.
    Συνδιαζει την μαγεια της Disney με την Yoko Shimomura που εχει γραψει τα περισσοτερα κομματια της σειρας να δινει κ παλι ρεσιταλ.
    Οι συνεχεις παγκοσμιες περιοδειες του Kingdom Hearts δειχνουν τον λογο που εχει αγαπηθει τοσο πολυ αυτο το Soundtrack.
    Φυσικα δεν λειπει κ το Original Score για τους κοσμους της Disney να σε βαζουν ακομα περισσοτερο μεσα στο καθε Universe.
    Ειδικα κατα την διαρκεια συγκεκριμενου Universe δεν σταματουσα να σιγοτραγουδαω ποτε απο μεσα μου κ αλλοτε με την κορη μου "Εγω και εσυ μαζι..." για οσους με "πιανουν"...
    Σχεδον αριστη δουλεια εχει γινει κ στα voice overs με κανα δυο επιλογες να ειναι παραφωνιες για τα γουστα μου αλλα λογω του μεγαλου cast ειναι λογικο να μην εχουν 100% επιτυχια...

    Παμε τωρα να δουμε τι προσφερει απο αποψη gameplay.

    Την επιστροφη του κανει ενα απο τα αγαπημενα μου του πρωτου Kingdom Hearts κ αυτο ειναι το Gummi Ship αλλα εδω επιστρεφει ακομα καλυτερο x10.
    Στην ουσια προκειται για το World Map κ μας δινετε η δυνατοτητα να φτιαξουμε το δικο μας διαστημοπλοιο τοσο απο αποψη εμφανισης οσο κ απο αποψης εξοπλισμου και να εξερευνησουμε το συμπαν του Kingdom Hearts ως ενα 3D shooter, βρισκοντας θησαυρους, υλικα αναβαθμισης αλλα κ αστερισμους!

    Φοβερη δουλεια εχει γινει κ στους κοσμους της Disney με την συντριπτικη πλειοψηφια να ειναι απο τις δουλειες τις Pixar.
    Φυσικα δεν θα ηθελα να σποιλεριασω τι κοσμους συνανταμε αν κ εδωσα ενα στοιχειο παραπανω για εναν απο αυτους, αλλα οποιος εχει δει τις σημαντικοτερες ταινιες της Pixar θα τις γνωριζει ολες.
    Προσωπικα μια ταινια δεν ειχα δει μονο κ οταν εφτασα στον συγκεκριμενο κοσμο εκατσα να δω πρωτα την ταινια κ μετα συνεχισα με το Kingdom Hearts κ ευτυχως καθως η συγκεκριμενη ιστορια του Universe αυτου που αναφερομαι, λαμβανει χωρα μετα την ταινια...
    Μου αρεσει επισης οτι οι περιοχες ειναι πολυ μεγαλυτερες κ ειδικα δυο συγκεκριμενων θα λεγαμε οτι ειναι κ mini Open-World κ σε προτρεπουν να τους εξερευνησεις.

    Στο συστημα μαχης τωρα εχω καποια παραπονα.
    Η καμερα συνεχιζει να εχει τα θεματακια της οπως κανει πατροπαραδοτα και στα προηγουμενα entries και θελει αρκετο "νταντεμα" απο την πλευρα του παιχτη.
    Για να πω την αληθεια, βλεποντας οτι εχουμε να κανουμε με μεγαλυτερες περιοχες νομιζα πως θα λυνοταν το συγκεκριμενο θεμα καθως παλαιοτερα υπαρχαν σημεια που ηταν πιο κλειστα οποτε κ λογικο να μπλοκαρει καπως η καμερα αλλα τωρα???

    Το αλλο παραπονο μου ειναι η αμυνα.
    Δυστυχως ερχομενος απο την αριστη χρηση της ασπιδας του Kratos στο God Of War εδω ειναι ακρως δυσχρηστη σε τετοιο σημειο που δεν την χρησιμοποιησα ποτε κ προτιμουσα να κανω συχνοτερα dodge για αυτο το λογο.


    Μια αλλη επιλογη που εχουν κανει οι developers και καταληγει να ειναι δικοπο μαχαιρι ειναι οι αυτοματισμοι που εχουν προσθεσει στο συστημα μαχης.
    Ενω κανουν την μαχη τρομερα εντυπωσιακη , γεματη εφε, φοβερες επιθεσεις κλπ χανει πολυ στο "τακτικο κομματι" καθως δεν σε βαζει στην διαδικασια να ακολουθησεις συγκεκριμενη τακτικη/στρατηγικη κ ταυτογχρονα την κανει αρκετα ευκολη.
    Δεν θεωρω τον εαυτο μου φοβερο gamer κλπ οποτε καταλαβαινετε οτι το να χασω λιγοτερο απο 10 φορες σε ενα παιχνιδι που μου πηρε 32 ωρες το παιχνιδι πολλες φορες σε "κραταει απο το χερι" με τους μηχανισμους κ τους αυτοματισμους του.

    Για να πουμε κ τα καλα του, ειναι πολυ ωραια η προσθηκη του να αλλαζεις μεταξυ τριων keyblade on the fly χωρις να μπουμε στο μενου.
    Ωραια ειναι κ η επιλογη 12 shortcuts οπου μπορουμε να βαλουμε items, magic κλπ ωστε με αυτο τον τροπο να ειναι πιο γρηγορη η επιλογη απο το να μπαινουμε με το D-Pad κ να χανουμε πολυτιμο χρονο.

    Τα summons μετονομαζονται σε LINKS κ εδω εχουμε ηρωες της Disney & του Kingdom Hearts να μας σωζουν γεμιζοντας το HP & κανοντας damage στους εχθρους με το να τους ελεγχουμε διαφορετικα αναλογως με τους ηρωες που καλουμε με κοστος ομως ολο το ΜP.

    Καθε Keyblade εχει τις δικες του ειδικες επιθεσεις αλλα κ τα δικα του attributes χωριζοντας τα σε τρεις ουσιαστικα κατηγοριες.
    Καποια εχουν μεγαλυτερο Magic Damage αλλα μεγαλυτερο melee damage κ αλλα ειναι πιο balanced.
    Δοκιμασα ολα τα keyblades κ ενω ειχα 2-3 αγαπημενα μπορω να πω οτι ειναι ολα τους viable κ εχει γινει πολυ καλη δουλεια.

    Καλο κρινω κ το ΑΙ των Donald/Goofy αλλα κ των διαφορων ηρωων που σε βοηθουν στους διαφορους κοσμους της Disney.

    Ευχαριστη εκπληξη ειναι κ οι αποστολες που κανουμε σε καθε κοσμο καθως υπαρχει μεγαλη ποικιλια σχετικα με το τι πρεπει να κανουμε για να προχωρησουμε κ δεν ειναι παντα "σκοτωσε τον εχθρο".
    Πολυ ωραια κ τα Boss Battles με τα τελευταια φυσικα να κλεβουν την παρασταση μιας κ ειναι κομματι του Main Lore...

    Θα κλεισω αυτο το Review με δυο τελευταια παραπονα.
    Το πρωτο ειναι σχετικο με το content του παιχνιδιου κ εχει να κανει με τα side activities.
    Δυστυχως δεν εμεινα καθολου ικανοποημενος απο αυτα που εχουν βαλει κ ειναι απο τις λιγες φορες που αποφασισα να μην ασχοληθώ καθολου με αυτα καθως δεν μου εκανε αισθηση...

    Δευτερο ειναι η απουσια χαρακτηρων απο τα Universes των Final Fantasy...
    Περα απο καποια λιγα easter eggs λειπει αυτο που ηταν οροσημο για την σειρα κ ειναι απαραδεκτο να μην εχουν συμπεριλαβει χαρακτηρες που μπορει να μην επαιζαν τεραστιο ρολο στο ολο Lore αλλα εκαναν τους Fan να τα κανουν πανω τους απο την χαρα τους βλεποντας αγαπημενους χαρακτηρες αλλα κ παλευοντας μαζι τους σε cutscenes ή real time στο Coliseum το οποιο με την σειρα του λαμπει δια της απουσιας του...

    Με εκνευριζει αφανταστα που τους εχουν συμπεριλαβει στο DLC του Kingdom Hearts ΙΙΙ γιατι δειχνει οτι εγινε με σκοπο να βαλουν οι fans το χερι στην τσεπη για λιγο fan service. Ελεος Square-Enix σε αγαπαω σε εκτιμαω αλλα στις μαλακιες σου θα στα χωνω πρωτος κ καλυτερος.

    Συνοψιζοντας προκειται για ενα πολυ καλο entry αλλα επειδη προκειται για το σημαντικοτερο κομματι κλεινοντας(?) μια ιστορια διαρκειας 18 ετων ηθελα τους developers να τα δωσουν ολα για ολα κ να κλεισουν οσο επικα του αξιζει.

    8,5/10

    Για οσους σκεφτονται να ξεκινησουν σε αυτο το ατελειωτο κυριολεκτικα συμπαν θεωρω οτι ειναι η καλυτερη στιγμη να το κανουν τωρα.
    Αγοραζοντας το Kingdom Hearts : The Story So Far παιρνουν ενα διπλο Blu-Ray που περιλαμβανει τις καλυτερες playable versions της σειρας στα 18 ευρω + 12 Eυρω για το Kingdom Hearts 3 αρκει να εχετε τον χρονο γιατι μιλαμε για ωρες παιχνιδιου...

    εις το επανιδειν !!!
    Last edited by geogoku; 18-10-2020 at 01:47.
    Add me !
    PSN : geogokussj4
    XBox Live : geogokussj4
    console and game hunter

  14. The Following 3 Users Say Thank You to geogoku For This Useful Post:

    enstikto (18-10-2020),Leon_DiZ (18-10-2020),Nek_Food (19-10-2020)

  15. #352
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Ανέβηκε για preorder του soundtrack. Οποίος έχει μπορεί να το προσθέσει στο Apple Music

    Δίνει 10 κομμάτια τώρα, τα υπόλοιπα με την κυκλοφορία.

    https://music.apple.com/gr/album/kin...nal/1536667542
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  16. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    geogoku (25-10-2020)

  17. #353
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Κυκλοφόρησε το soundtrack για το παιχνίδι (και όχι μόνο)!!

    KINGDOM HEARTS - III, II.8, Unchained χ & Union χ [Cross] (Original Soundtrack) Apple Music / Spotify

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  18. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    geogoku (14-11-2020)

  19. #354
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Κυκλοφόρησε συνέντευξη με τον Nomura για το OST, το MoM και το μέλλον της σειράς.


    Το σημαντικό που ανέφερε είναι ότι μετά την κυκλοφορία του MoM η σειρά θα κάνει ένα διάλειμμα και δεν θα έχουμε ανακοινώσεις μέχρι το 2022που κλείνει τα 20 χρόνια και θα έχουμε κάτι "μεγάλο"



    KH13 Dengeki Interview with Tetsuya Nomura about Melody of Memory and the future of the series


    KHInsider Dengeki: Nomura discusses OST, MOM, Kingdom Hearts going on break


    Kingdom Hearts series creator and director Tetsuya Nomura recently spoke with Denegki Online about Kingdom Hearts Melody of Memory including stories about its development, the release of the Kingdom Hearts III, II.8, Unchained χ & Union χ [Cross] Original Soundtrack, the lack of PS3 and PS Vita games in the series, and the upcoming break in releases until 2022.

    Full translations will be coming soon, but for now you can read the highlights below:



    • Nomura didn't want Indieszero to just make a Theatrhythm version of Kingdom Hearts, but something that combined the action of Kingdom Hearts with the music to make the rhythm game
    • Nomura didn't want to have to add songs after the release through DLC so he asked that they could fit as many songs in as possible
    • Dark Road is not a project that was released with the future of the series in mind, but rather something that the UX team decided they wanted to do
    • There were no releases for the PS3 or Vita, but Nomura did have a vague idea about it. He was working on Final Fantasy Versus XIII, though, so nothing was ever really considered. Vita had high specs for a handheld console, so it was believed that it would be better to focus on a stationary console instead
    • Developers have been announcing games for the PS5/Xbox Series X, but if Kingdom Hearts were to announce anything, it would be a late comer. Nothing has been announced for Kingdom Hearts on the newest console generation, though
    • Nomura asked Yoko Shimomura to compose Kingdom Hearts because of how easy it was to work with her when they were working on Parasite Eve together
    • Nomura learned from overseas staff that Shimomura is called "goddess" and he is called "papa" by fans
    • The song that left the greatest impact on Nomura has been "Hikari" by Hikaru Utada. When the song was finished, he listened to the song in the recording studio and the impact of the song was so much more greater when the song came through the high tech audio equipment. He still remembers the goosebumps he got when he heard it the first time
    • Now that Melody of Memory is out, they will be taking a break from new releases in the series
    • Nomura hopes to deliver good news during the 20th anniversary in 2022

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    enstikto (20-11-2020),geogoku (21-11-2020),mania (20-11-2020)

  21. #355
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Αν καποιος θελει να παρει το παιχνιδι, στα mediamarkt το εχει μονο στα 5ε. Πρεπει να ειναι ελαχιστα τα κομμάτια

    https://www.mediamarkt.gr/product/ga...tion-4/1309904

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Snk For This Useful Post:

    chronohill (06-02-2021),Leon_DiZ (05-02-2021)

  23. #356
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Πραγματικά έλεος πια με αυτό το dlc, το Re-mind.
    Δεν λέει να πέσει η τιμή του... Τώρα έχει σε προσφορά 18 ευρώ απο 30!!!
    Βγάλτε ρε γαμώτο μια προσφορά της προκοπής να το πάρουμε... Όλα τα main games (10 παιχνίδια) τα πέρνεις με 28 ευρώ (retail ακόμα λιγότερο) αλλά το dlc του 3 εκεί...
    Όχι ρε Nomura δεν στα δίνω... Βάλτο εκεί ένα 10ρικο να το πάρει ο κόσμος...

  24. #357
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το έχω ξανααναφέρει στο forum οτι μου αρέσει πολύ ο Kyle Bosman και το πόσο ωραία videos βγάζει αλλά είναι τίγκα weird.
    Εδώ έχουμε ένα παράδειγμα αυτού


Page 18 of 18 FirstFirst ... 81415161718

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •