Page 38 of 58 FirstFirst ... 2834353637383940414248 ... LastLast
Results 741 to 760 of 1147

Thread: The Order : 1886

  1. #741
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Ρε guys... Seriously τωρα... Ποιος κάθεται να κανει κατι τέτοιο;;;; Γιατι να καταστρέψεις ενα παιχνιδι τρέχοντας σα τον τρελό, προκειμένου να αποδείξεις οτι μπορει να ολοκληρωθεί σε μικρο χρονικό διάστημα;;; Το νοημα ειναι να ευχαριστηθείς ενα παιχνιδι, ειτε ψάχνοντας ολες τις λεπτομέρειες, ειτε δίνοντας σημασία στο story, ειτε, ακομα, απλα να χαζεύεις τα γραφικα των τοποθεσιών. Ποσο να ευχαριστήθηκε το παιχνιδι αυτός ο τύπος τωρα;;; Έκατσε και το τελείωσε σε 5-6 ωρες και κατι εγινε τωρα. Fuck logic, δηλαδη.

  2. The Following 5 Users Say Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    AriStos13 (15-02-2015),BillyFlo81 (16-02-2015),Nerven (16-02-2015),nikon (16-02-2015),teras1 (15-02-2015)

  3. #742

    Default

    Χαζομαρες τα speedruns. Θυμαμαι το Diablo 3 το τερματισε Κορεατης σε 8 ωρες την πρωτη μερα στο Normal και μενα μου πηρε 19 χωρις να κανω grinding.

    Οσον αφορα το embargo, απο τη στιγμη που το παιχνιδι ηδη πωλειται πριν την κυκλοφορια του στα μαγαζια καθολου δε με νοιαζει ποτε θετουν τα embargo τους οι Developers. Ισα-ισα που πολλοι το κανουν επειδη θελουν να ξεγελασουν τους gamers πουλωντας τους broken games οπως το Αssassins για παραδειγμα.

    Αρα αφου δεν υπαρχει κανενας ΝΟΜΟΣ και ο καθε αγοραστης που το πληρωσε κανονικα με αποδειξη αγορας -οχι press- το εχει στα χερια του πιο πριν, ας ποσταρει οσα βιντεο θελει και ας τα δουν οσοι περισσοτεροι gamers μπορουν για να εχουν πληρη αποψη σχετικα με την ποιοτητα του παιχνιδιου.

    Στην περιπτωση της Sony δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα ποιοτητας μιας και ειναι απο τα λιγα Studios που δινουν τιτλους διαμαντια τοσο mainstream οσο και εναλλακτικους.

  4. The Following User Says Thank You to Roy For This Useful Post:

    mihalis13 (15-02-2015)

  5. #743
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Ρε guys... Seriously τωρα... Ποιος κάθεται να κανει κατι τέτοιο;;;; Γιατι να καταστρέψεις ενα παιχνιδι τρέχοντας σα τον τρελό, προκειμένου να αποδείξεις οτι μπορει να ολοκληρωθεί σε μικρο χρονικό διάστημα;;; Το νοημα ειναι να ευχαριστηθείς ενα παιχνιδι, ειτε ψάχνοντας ολες τις λεπτομέρειες, ειτε δίνοντας σημασία στο story, ειτε, ακομα, απλα να χαζεύεις τα γραφικα των τοποθεσιών. Ποσο να ευχαριστήθηκε το παιχνιδι αυτός ο τύπος τωρα;;; Έκατσε και το τελείωσε σε 5-6 ωρες και κατι εγινε τωρα. Fuck logic, δηλαδη.
    Δεν ξέρω αν μπορεί να χαρακτηριστεί speedrun. Απλά ο τύπος το έπαιξε στο easy και δεν καθυστερούσε για να χαζέψει, να μαζέψει collectibles κτλ.

    Αν είναι σαν τα Uncharted πιστεύω ότι θα είναι καλό αλλά λογικά θα είναι μικρότερο, ακόμα και σε φυσιολογικούς ρυθμούς λόγω της γραμμικότητάς του.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. #744
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Roy View Post
    Χαζομαρες τα speedruns. Θυμαμαι το Diablo 3 το τερματισε Κορεατης σε 8 ωρες την πρωτη μερα στο Normal και μενα μου πηρε 19 χωρις να κανω grinding.

    Οσον αφορα το embargo, απο τη στιγμη που το παιχνιδι ηδη πωλειται πριν την κυκλοφορια του στα μαγαζια καθολου δε με νοιαζει ποτε θετουν τα embargo τους οι Developers. Ισα-ισα που πολλοι το κανουν επειδη θελουν να ξεγελασουν τους gamers πουλωντας τους broken games οπως το Αssassins για παραδειγμα.

    Αρα αφου δεν υπαρχει κανενας ΝΟΜΟΣ και ο καθε αγοραστης που το πληρωσε κανονικα με αποδειξη αγορας -οχι press- το εχει στα χερια του πιο πριν, ας ποσταρει οσα βιντεο θελει και ας τα δουν οσοι περισσοτεροι gamers μπορουν για να εχουν πληρη αποψη σχετικα με την ποιοτητα του παιχνιδιου.

    Στην περιπτωση της Sony δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα ποιοτητας μιας και ειναι απο τα λιγα Studios που δινουν τιτλους διαμαντια τοσο mainstream οσο και εναλλακτικους.
    μου φαίνεται ότι δεν γίνομαι αντιληπτός τελικά. ΟΚ, όπου υπάρχει/δεν υπάρχει ΝΟΜΟΣ (sic), ΟΚ με τα μαγαζιά που το πουλάνε πιο νωρίς από την επίσημη ημερομηνία (τα οποία σημειωτέον ΚΑΙ αυτά παραβιάζουν τις εντολές της εταιρείας παραγωγής για το επίσημο release date).

    Εκεί που εστιάζω και απ' ότι φαίνεται δεν γίνεται κατανοητό είναι: καλά, γιατί ΤΟΣΗ πρεμούρα / ταχύτητα για να ποστάρει κάποιος για ένα παιχνίδι*; Καλύτερα πράματα στην ζωή του δεν έχει να κάνει; Τόση καύλα πια με το gaming (γεγονός υπερ-άρρωστο αν ισχύει) ; ΕΚΕΙ εστιάζω και τώρα ελπίζω να έγινα αντιληπτός. Όπως ξαναείπα, να σε δώ να τραβάς παντηλίκια με ακυκλοφόρητη φερράρι, να σε δω να κάνεις μερικά λαπ με φόρμουλα 1, να σε δω να τραβάς σούζες με την Yamaha/Honda του παγκόσμιου, να σε δω να τραβάς τα καρφώματα στο All Star NBA διαγωνισμό που έριξε ο Λεβάϊν, να σε δω με τοπ μοντελ στο κρεββάτι, ναι ρε φίλε και πρεμούρα να έχεις, και ποζεριά να έχεις, θα σου πω και μπράβο κιόλας, διότι αυτά όντως είναι κομματάκι δύσκολα να τα πετύχεις. Τώρα πιστεύω να έγινε κατανοητό.

    *Όπου "παιχνίδι" αντικαταστήστε με uber-PC, νέο Mac, όποιο gadget (από τάδε phone έως νέο iPhone), iWatch κλπκλπ, το ίδιο ισχύει.
    Last edited by Lefteris_X; 15-02-2015 at 21:01.

  7. #745
    Elite GRZEUS's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    614
    PSN ID
    NecegoR
    Name
    chris black

    Default

    Λευτέρη γίνεται απλά για την τρέλα της παρέας.... Για κανέναν άλλο λόγο...... Κάποιος πήρε πχ νέο πληκτρολόγιο, το βάζει στο facebook να δούνε και οι φίλοι.Απλα και μόνο για τον χαβαλέ...... δεν βρίσκω κάτι κακό σε αυτό..... Έτυχε πήρε πιθανόν από γνωστό που δουλεύει σε κάποια κατάστημα το game και το έβγαλε φώτο.....

  8. The Following User Says Thank You to GRZEUS For This Useful Post:

    mihalis13 (15-02-2015)

  9. #746
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    μου φαίνεται ότι δεν γίνομαι αντιληπτός τελικά. ΟΚ, με τους ΝΟΜΟΥΣ (sic) ΟΚ με τα μαγαζιά που το πουλάνε πιο νωρίς από την επίσημη ημερομηνία.
    Εκεί που εστιάζω και απ' ότι φαίνεται δεν γίνεται κατανοητό είναι: καλά, γιατί ΤΟΣΗ πρεμούρα / ταχύτητα για να ποστάρει κάποιος για ένα παιχνίδι*; Καλύτερα πράματα στην ζωή του δεν έχει να κάνει; Τόση καύλα πια με το gaming (γεγονός υπερ-άρρωστο αν ισχύει) ; ΕΚΕΙ εστιάζω και τώρα ελπίζω να έγινα αντιληπτός. Όπως ξαναείπα, να σε δώ να τραβάς παντηλίκια με ακυκλοφόρητη φερράρι, να σε δω να κάνεις μερικά λαπ με φόρμουλα 1, να σε δω να τραβάς σούζες με την Yamaha/Honda του παγκόσμιου, να σε δω με τοπ μοντελ στο κρεββάτι, ναι ρε φίλε και πρεμούρα να έχεις, και ποζεριά να έχεις, θα σου πω και μπράβο κιόλας., διότι αυτά όντως είναι κομματάκι δύσκολα να τα πετύχεις. Τώρα πιστεύω να έγινε κατανοητό.


    *Όπου "παιχνίδι" αντικαταστήστε με uber-PC, νέο Mac, όποιο gadget (από τάδε phone έως νέο iPhone), iWatch κλπκλπ, το ίδιο ισχύει.
    Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί το τόσο το έχουμε κάνει ΤΟΣΟ. Είναι κάτι που γίνεται συνέχεια και εδώ, και στο GAF και σε social media κτλ κτλ. Πόσες φορές έχει γράψει κάποιος στο forum "το πήρε κανείς πιο νωρίς να μας πει εντυπώσεις;" και όλο και κάποιος απαντάει.

    Κάποιος τυχερός παίρνει πιο νωρίς το CD/ταινία/παιχνίδι και επειδή ο ίδιος χαίρεται με την τύχη του το μοιράζεται με τους γνωστούς του. Και εμένα να μου ερχόταν πιο νωρίς ένα παιχνίδι θα χαιρόμουν και θα το μοιραζόμουν (εδώ κυρίως). Δλδ τι, οι χαρές τις ζωής είναι οι προαγωγές και τα ΛΟΤΤΟ; Υπάρχουν και οι μικρές χαρές τις ζωής.

    Όσο για την Sony που "έτριξε τα δόντια" στους πελάτες της, δεν το σχολιάζω καν.. (τα εισαγωγικά δεν είναι παράθεση λεγομένων σου προφανώς - μην παρεξηγηθώ)
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  10. The Following 8 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    Desmond (15-02-2015),gRim (16-02-2015),mihalis13 (15-02-2015),Nek_Food (16-02-2015),Nerven (16-02-2015),nikon (16-02-2015),Snk (15-02-2015),teras1 (15-02-2015)

  11. #747
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    όχι Λεωνίδα, δεν το κάνω εγώ ΤΟΣΟ, όσοι δεν εννοούν (θέλουν; ) να καταλάβουν τι λέω το κάνουν ΤΟΣΟ. Και ούτε γίνεται ΤΟΣΟ επειδή μπαίνω στον κόπο (όπως και τώρα) να ξανα-εξηγώ λες και είμαστε παιδάκια. Ωπ. Για κάτσε είπα την λέξη κλειδί: "παιδάκια". Γιατί μόνο παιδάκια καταλαβαίνω να θέλουν να μοιραστούν το νεο-αποκτηθέν παιχνίδι λες και είναι κάτι το τρομερό ή που δεν πρόκειται όλοι οι γνωστοί τους (αν θέλουν) να το αποκτήσουν. Ενώ για όλα τα άλλα που ανέφερα (μηχανές, φόρμουλες, ΝΒΑ, τοπ μοντελ), σόρρυ, αλλά δεν τα αποκτά όποιος γουστάρει. Και όχι στα π@π@ρια μου οι προαγωγές και το λόττο (μην βάζεις λέξεις στο στόμα μου).

    Τεσπα, για άλλη μια φορά προέρχομαι από άλλον πλανήτη (τον παλιό ίσως; )


    Δεν πειράζει, ας πάτε παρακάτω.

    @Lnds και πάλι.

    που αναφέρθηκα αρνητικά για τις εντυπώσεις; απεναντίας επικρότησα την παράθεση early γνώμης. Προσπάθησε να διαβάζεις λοιπόν τα ποστ όχι στο πόδι, αλλά λεπτομερώς. Αν τα βρίσκεις βαρετά προσπέρνα τα, χωρίς σχόλιο όμως. Αν θες να σχολιάζεις, δείξε τον δέοντα σεβασμό σε παρακαλώ και δώσε προσοχή στο τι γράφω. Τέλος (επιτέλους), το κράξιμο έπεσε από μεριάς μου για την ανάρτηση οπτικού υλικού, το εμπάργκο και την όποια ποζεριά, λες και συνέβη κάτι σημαντικό (κάποια τρίχα θα πρέπει να κουνήθηκε από το δεξί μου τώρα). Καμία σχέση με την παράθεση early γνώμης, το λέω ειδικά για εσένα Λεωνίδα 2η φορά, ώστε να μην -κατά λάθος- σου διαφύγει (κυριολεκτώ, δεν ειρωνεύτηκα!).

    ΥΓ: Αν το συνεχίσει ο οποιοσδήποτε, μην ακούσω ότι το τόσο έγινε ΤΟΣΟ. Γιατί έχω γίνει 1.000.000% κατανοητός. Simple as that.
    Last edited by Lefteris_X; 15-02-2015 at 21:27.

  12. #748
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Και όχι στα π@π@ρια μου οι προαγωγές και το λόττο (μην βάζεις λέξεις στο στόμα μου).
    Νομίζω ότι ήταν σαφές ότι οι προαγωγές και το ΛΟΤΤΟ ήταν παραδείγματα.

    Τεσπα.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  13. #749

    Default

    Αρκετα το πιασαμε το θεμα. Νομιζω οτι προκειται απλα για διαφορετικη αντιληψη των γεγονοτων. Εγω π.χ. το βρισκω πολυ σωστο να μοιραζονται οσοι το εχουν early το παιχνιδι φωτογραφιες και video γιατι ετσι με ενημερωνουν αν το παιχνιδι αυτο ειναι καλο ή αν θα πληρωσω τσαμπα 60 ευρω τα οποια για πολλους αντιστοιχουν σε 3 μεροκαματα.

    Απο την αλλη εσυ το βλεπεις ως ψευτο-μαγκιά/επιδειξη και τελειως περιττο. Επισης το τι ''κανονες'' βαζει η καθε εταιρια τους γραφω στα πλαιοτερα των υποδηματων μου οσον αφορα τη σχεση τους με τους game reviewers. Να τους εχουν να τους χαιρονται. Εγω δεν υπεγραψα κανενα συμβολαιο/κανονα οταν πληρωσα 60 και 70 ευρω για το παιχνιδι τους.

    Σεβαστη η αποψη σου.
    Last edited by Roy; 15-02-2015 at 22:42.

  14. The Following 4 Users Say Thank You to Roy For This Useful Post:

    Desmond (15-02-2015),mihalis13 (15-02-2015),Nek_Food (16-02-2015),nikon (16-02-2015)

  15. #750
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Λευτέρη, και κάθε Λευτέρη, πιστεύω ότι πολλοί θα συμφωνήσουν μαζί μου ότι συνήθως όταν γράφουμε σε ένα forum δεν γράφουμε δικογραφίες, να προσέχουμε την κάθε λέξη και αντιστοίχως δεν κρεμόμαστε από την κάθε λέξη του αλλουνού. Ούτε έχει δικαστεί ποτέ κανείς για τα γραπτά του εδώ μέσα για να είμαστε τόσο ευαίσθητοι. Μη μένουμε στο δέντρο και χάνουμε το δάσος.

    Προσεκτικά το διάβασα το σχόλιο σου και η απάντηση θα ήταν ίδια είτε έγραφες για εντυπώσεις, για το εξώφυλλο του κουτιού, για screenshots, video κτλ.. Και πάλι όμως, αναφέρεσαι σε ένα παράδειγμα που έδωσα. Αν σε χάλασε η λέξη εντυπώσεις βάλε την λέξη screenshots/video, το νόημα δεν αλλάζει.

    Το point λοιπόν του σχολίου μου ήταν ότι την ίδια ακριβώς συμπεριφορά έχουμε υιοθετήσει πολλοί εδώ μέσα κατά καιρούς, είτε με φωτό, είτε με εντυπώσεις, screenshots κτλ και δεν βρίσκω το λόγο για τον τόσο αρνητισμό. Αυτό ήταν όλο.

    Τώρα αυτό που λες και ξαναλές ότι είναι ποζεριά και "παιδικό" το όλο σκηνικό, προσωπικά το βρίσκω προσβλητικό να ακούγεται εδώ μέσα, γιατί - ίσως χωρίς να το κατάλαβες - τα σχόλια σου [και την όποια ποζεριά/ γιατί ΤΟΣΗ πρεμούρα / ταχύτητα για να ποστάρει κάποιος για ένα παιχνίδι*; Καλύτερα πράματα στην ζωή του δεν έχει να κάνει; Τόση καύλα πια με το gaming (γεγονός υπερ-άρρωστο αν ισχύει)] εμμέσως πιάνουν και μέλη του forum.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  16. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    Nek_Food (16-02-2015)

  17. #751
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Όντως αν παίζει κάποιος σε πιο normal ρυθμούς γύρω στις 9-10 ώρες πρέπει να βγαίνει το παιχνίδι.

    Trophy Hunter Gets The Order 1886 Platinum Within 24 Hours, Details His Playtime For Platinum

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  18. #752
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    Λευτέρη, και κάθε Λευτέρη, πιστεύω ότι πολλοί θα συμφωνήσουν μαζί μου ότι συνήθως όταν γράφουμε σε ένα forum δεν γράφουμε δικογραφίες, να προσέχουμε την κάθε λέξη και αντιστοίχως δεν κρεμόμαστε από την κάθε λέξη του αλλουνού. Ούτε έχει δικαστεί ποτέ κανείς για τα γραπτά του εδώ μέσα για να είμαστε τόσο ευαίσθητοι. Μη μένουμε στο δέντρο και χάνουμε το δάσος.

    Προσεκτικά το διάβασα το σχόλιο σου και η απάντηση θα ήταν ίδια είτε έγραφες για εντυπώσεις, για το εξώφυλλο του κουτιού, για screenshots, video κτλ.. Και πάλι όμως, αναφέρεσαι σε ένα παράδειγμα που έδωσα. Αν σε χάλασε η λέξη εντυπώσεις βάλε την λέξη screenshots/video, το νόημα δεν αλλάζει.

    Το point λοιπόν του σχολίου μου ήταν ότι την ίδια ακριβώς συμπεριφορά έχουμε υιοθετήσει πολλοί εδώ μέσα κατά καιρούς, είτε με φωτό, είτε με εντυπώσεις, screenshots κτλ και δεν βρίσκω το λόγο για τον τόσο αρνητισμό. Αυτό ήταν όλο.

    Τώρα αυτό που λες και ξαναλές ότι είναι ποζεριά και "παιδικό" το όλο σκηνικό, προσωπικά το βρίσκω προσβλητικό να ακούγεται εδώ μέσα, γιατί - ίσως χωρίς να το κατάλαβες - τα σχόλια σου [και την όποια ποζεριά/ γιατί ΤΟΣΗ πρεμούρα / ταχύτητα για να ποστάρει κάποιος για ένα παιχνίδι*; Καλύτερα πράματα στην ζωή του δεν έχει να κάνει; Τόση καύλα πια με το gaming (γεγονός υπερ-άρρωστο αν ισχύει)] εμμέσως πιάνουν και μέλη του forum.
    για να μην το τραβήξω στο παρόν θρεντ, που είναι παντελώς πλέον derail θα σου απαντήσω / διευκρινίσω μέσω pm.

  19. #753
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    για να μην το τραβήξω στο παρόν θρεντ, που είναι παντελώς πλέον derail θα σου απαντήσω / διευκρινίσω μέσω pm.
    Αλλά το ανακοινώνεις και δημοσίως μην τυχόν κανείς θεωρήσει ότι νικήθηκες!! (από την έλλειψη απάντησης)
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  20. #754
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    ουδεμία σχέση, τι νικήθηκα και ***** παιδικές είναι αυτές; (το έσβησα για να μην θεωρηθεί βρισιά, πάντως σε ...κίες τελείωνε)

    ίσα-ίσα επειδή είπα ότι ότι συνεχίζεται θα το συνεχίζω (έτσι έκανα πάντα, δεν είναι η 1η φορά), αλλά επειδή τράβηξε πολύ το derail για τους υπόλοιπους, πόσταρα μεν, λέγοντας την συνέχεια σε pm δε. δεν παλεύεται η κατάσταση πάντως και το λέω αμφότερα και από τις δύο μεριές, απόψεις - άποψή μου εννοώ. Όσο πάει και απέχουν ολοένα και περισσότερο.

    ας συνεχίσει παρακαλώ το θρεντ στο τόπικ του, τον τίτλο 1866.

  21. #755
    Elite GRZEUS's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    614
    PSN ID
    NecegoR
    Name
    chris black

    Default

    Λευτέρη το θέμα έχει ως εξής... Δεν είναι παιδική πράξη όλο αυτό...... Εγώ πχ έχω τρέλα με την μουσική, όταν παίρνω ένα CD η μπακετες για τα ντραμς, η κάτι άλλο κάποιες φορές τα ανεβάζω όπως είπα έτσι για τον χαβαλέ της παρέας...... Από κει και πέρα είναι όμως και θέμα ενδιαφέροντος, πχ λες αν ήταν κάποιο μοντέλο η κάποια ferrari.... Προσωπικά αυτά εμένα με αφήνουν αδιάφορο... Ποίος ο λόγος να δω την ferrari που οδηγεί κάποιος;;;; υπάρχουν άλλοι που γουστάρουν, δεκτό και σεβαστό.... απλά δεν μπαίνω στην διαδικασία να σχολιάζω..... Ελεύθερα ν κάνει ο καθένας ότι θέλει... Αυτό σου λένε και τα παιδιά..... Φιλικά και σορρυ για το off..


  22. #756
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    το βάζω σε σπόιλερ ώστε να συνεχίσει το θρεντ στο τόπικ του.

    Spoiler!
    Last edited by Lefteris_X; 16-02-2015 at 09:43.

  23. #757

  24. The Following User Says Thank You to Viper For This Useful Post:

    teras1 (16-02-2015)

  25. #758
    Cool Member chrisfox's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    287
    PSN ID
    ChristosFoX

    Default

    Πω πω σούπα έχει γίνει το θέμα... Μέχρι και οι devs αναγκάστηκαν να πάρουν θέση για τα όσα γράφονται... Για άλλα games που διαρκούν 8-10 ώρες δεν έχει γίνει τόσος ντόρος... Αυτό που απ'ότι φαίνεται "ξεχειλίζει" από production values βάλθηκαν να το χαντακώσουν πριν κυκλοφορήσει. Και στο κάτω-κάτω, μην το αγοράζετε αν πιστεύετε ότι δεν αξίζει full price!!!
    Spoiler!

  26. The Following User Says Thank You to chrisfox For This Useful Post:

    teras1 (16-02-2015)

  27. #759
    Elite Stefanos's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    1,050
    Name
    Στέφανος

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	16480200391_1f807f76b8_o.jpg 
Views:	109 
Size:	143.8 KB 
ID:	6579
    ..εγω τελικα χτυπησα αυτην την εκδοση..
    ;')
    Last edited by Stefanos; 16-02-2015 at 13:50.
    " H ζωή είναι μικρή γι' αυτό γράφεται με τρία γράμματα "
    (By Stefanos to Simple People)


  28. #760
    PS4forums Fanatic Desmond's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα - Καλογρέζα
    Posts
    4,978
    PSN ID
    q1908gate13
    Name
    Νίκος

    Default

    Κακά τα ψέμματα, oι πωλήσεις ενός 10ωρου (εκεί βλέπω να κάθεται η μπίλια!Χαχα!) game χωρίς mp, ανεξαρτήτως από την ποιότητά του, σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα θα πληγούν από την αγορά μεταχειρισμένων.Εδώ το Heavy Rain που προσέφερε πολλαπλά endings για replayability, σύμφωνα με τις εκτιμήσεις των devs, είχε απώλειες 1εκ. πωλήσεων σε διάστημα μικρότερο του ενός έτους από την κυκλοφορία του.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •