Page 41 of 42 FirstFirst ... 31373839404142 LastLast
Results 801 to 820 of 835

Thread: The Division

  1. #801
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Τι είναι αυτό;

    Kαλά για 4k δεν είναι καινούργιο έχει γίνει update καιρό, είπα και εγω εβαλε κάποιος τα καινούργια νέα.
    Εχτές ειχε update 1.6 με 3 κομματια καινούργια στην DZ και το καινούργιο dlc "Last stant" το οποιο μας γαμησε δύο ώρες ώρα ύπνο μόνο

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  2. #802
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default

    Πριν μονο το UI ηταν σε 4Κ. Τωρα ειναι ολοκληρο το παιχνιδι.

    Στο neogaf αναφερουν μεγαλη βελτιωση και σε 1080p τηλεορασεις.

  3. The Following User Says Thank You to Viper For This Useful Post:

    Christos33 (01-03-2017)

  4. #803
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Viper View Post
    Πριν μονο το UI ηταν σε 4Κ. Τωρα ειναι ολοκληρο το παιχνιδι.

    Στο neogaf αναφερουν μεγαλη βελτιωση και σε 1080p τηλεορασεις.
    Γενικά μετά το update εγώ που εχω pro το παιχνίδι εχει πολυ ωραία γραφικά
    Edit
    Ειχα δει εχτές ότι είναι ακόμα καλύτερα αλλα νόμιζα οτι ήταν μόνο τα καινούργια σημεία που άνοιξαν στο χάρτη.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 01-03-2017 at 13:08.

    xbox:Christoforo7s

  5. #804
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    You can play The Division for free this weekend

    Ubisoft is holding a free weekend for Tom Clancy's The Division that runs from Thursday, May 4 to Sunday, May 7, giving holdouts a chance to try out the year-old open-world shooter at no cost.
    The Division’s free weekend will be available on PlayStation 4, Windows PC and Xbox One. Players will have access to the standard edition version of the game’s content, including co-op and competitive Dark Zone features.
    Ubisoft promises that players who want to continue with the paid version — either standard or “gold” edition, which includes the game’s season pass — will be treated to a “hefty discount.” The game currently costs $49.99 on the PlayStation Store, Steam and Xbox Games Store, but players will be able to purchase the standard edition of The Division for $19.99 through May 15. The gold edition will be discounted to $31.49 to $35.99, depending on platform.

    Here are the exact times for the free weekend, via Ubisoft:

    XBOX will start on May 4, 2017 at 12:01AM PDT, and will end on May 7, 2017 at 11:59PM PDT.
    PS4 will start on May 4, 2017 at 12:01AM PDT, and will end on May 7, 2017 at 11:59PM PDT.
    PC will start on May 4, 2017 at 10AM PDT, and will end on May 7, 2017 at 1PM PDT.
    source: Polygon

  6. #805
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Καλά αυτό πρέπει να παιζω μόνο εγώ αλλά θα το αναφέρω.
    Σήμερα έστειλαν πρόσκλησης για δοκιμή pts του 1.7 κ ξεκινάει 13 του μήνα για κονσόλες.


    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  7. #806
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Που την έστειλαν; Σε μέηλ; Αν ναι, εμένα δεν μου ήρθε τίποτα.

    Παίζω αρκετά συχνά με έναν φίλο Division, μέρα παρά μέρα, ίσως και κάθε μέρα / ανάλογα τον ελεύθερο χρόνο.

    Ποτέ όμως Dark Zone. Απεχθάνομαι το PvP.

  8. #807
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Που την έστειλαν; Σε μέηλ; Αν ναι, εμένα δεν μου ήρθε τίποτα.

    Παίζω αρκετά συχνά με έναν φίλο Division, μέρα παρά μέρα, ίσως και κάθε μέρα / ανάλογα τον ελεύθερο χρόνο.

    Ποτέ όμως Dark Zone. Απεχθάνομαι το PvP.
    Στο email που έχεις ubisoft, αλλά πρέπει να έχεις αρκετές ώρες στο παιχνίδι κ ενεργός τον τελευταίο μήνα.
    Είναι 10000 invite κ είναι με τυχαίο τρόπο αν είναι πολλά άτομα.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  9. #808
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Στο email που έχεις ubisoft, αλλά πρέπει να έχεις αρκετές ώρες στο παιχνίδι κ ενεργός τον τελευταίο μήνα.
    Είναι 10000 invite κ είναι με τυχαίο τρόπο αν είναι πολλά άτομα.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ε, τζίφος τότε, γιατί έχω αρκετές ώρες, ενώ είμαι ενεργός σερί τον τελευταίο μήνα. Μάλιστα ο φίλος, έχει τις δεκαπλάσιες σχεδόν ώρες (συνολικά) από εμένα, αλλά ούτε σε εκείνον ήρθε μέηλ.

  10. #809
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Ε, τζίφος τότε, γιατί έχω αρκετές ώρες, ενώ είμαι ενεργός σερί τον τελευταίο μήνα. Μάλιστα ο φίλος, έχει τις δεκαπλάσιες σχεδόν ώρες (συνολικά) από εμένα, αλλά ούτε σε εκείνον ήρθε μέηλ.
    Καλά ούτε εγώ δεν ξέρω αν μου ηρθε (είμαι δουλειά), εγώ έχω πάνω απο 1000 ώρες κ φυσικά ενεργός ολο τον χρόνο όχι το τελευταίο μήνα.
    Καλά σε ένα μήνα θα βγει κανονικά οπότε δεν χάνεις κ πολλά

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  11. #810
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Πλέον το έχω ξεκινήσει και εγώ μαζί με έναν φίλο και μπαίνουμε 1-2 φορές την εβδομάδα όποτε βρούμε και οι 2 χρόνο.
    Το παιχνίδι με παρέα είναι απολαυστικό και περνάει η ώρα νεράκι. Έχουμε φτάσει 16 level πλέον. Βέβαια δεν έχουμε ασχοληθεί καθόλου με DZ και δεν νομίζω να ασχοληθούμε....
    Τι είναι αυτό το 1.7 pts Χριστόφορε;; Για να το γράφεις φαντάζομαι κάτι σημαντικό για το παιχνίδι...
    Spoiler!

  12. #811
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Πλέον το έχω ξεκινήσει και εγώ μαζί με έναν φίλο και μπαίνουμε 1-2 φορές την εβδομάδα όποτε βρούμε και οι 2 χρόνο.
    Το παιχνίδι με παρέα είναι απολαυστικό και περνάει η ώρα νεράκι. Έχουμε φτάσει 16 level πλέον. Βέβαια δεν έχουμε ασχοληθεί καθόλου με DZ και δεν νομίζω να ασχοληθούμε....
    Τι είναι αυτό το 1.7 pts Χριστόφορε;; Για να το γράφεις φαντάζομαι κάτι σημαντικό για το παιχνίδι...
    Τι λες ρε θηρίο το ξεκινήσες, αν θες βοήθεια να ανεβάσεις το lvl στο 30 μπαμ μπαμ πες το γιατί έκει ξεκινάει το παιχνίδι.
    Λοιπόν το 1.7 είναι το επόμενο update του παιχνιδιού κ θα ακολουθήσει και 1.8 το έχουν πει το οποίο θα έχει ζόμπι
    Λοιπόν στο 1.7 έχουν βάλει ένα μπάνιο στην βάση κ μπορείς πλέον να αλλάξεις τον χαρακτήρα που τόσο καιρό δεν γίνοταν, μπαίνουν πράγματα στο παιχνίδι Global events, classifieds gear κ.α
    Edit
    Εννοείται με παρέα το παιχνίδι είναι φοβερό, εγω έχω κάνει πάρα πολλούς φίλους απο το παιχνίδι.


    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by Christos33; 12-07-2017 at 00:10.

    xbox:Christoforo7s

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    mihalis13 (12-07-2017)

  14. #812
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Τι λες ρε θηρίο το ξεκινήσες, αν θες βοήθεια να ανεβάσεις το lvl στο 30 μπαμ μπαμ πες το γιατί έκει ξεκινάει το παιχνίδι.
    Λοιπόν το 1.7 είναι το επόμενο update του παιχνιδιού κ θα ακολουθήσει και 1.8 το έχουν πει το οποίο θα έχει ζόμπι
    Λοιπόν στο 1.7 έχουν βάλει ένα μπάνιο στην βάση κ μπορείς πλέον να αλλάξεις τον χαρακτήρα που τόσο καιρό δεν γίνοταν, μπαίνουν πράγματα στο παιχνίδι Global events, classifieds gear κ.α



    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ναι, ψάχναμε με έναν φίλο μου να βρούμε ένα παιχνίδι που να μπορούμε να παίζουμε μαζί εκτός από sports games. Ε και πλέον το Division είναι σε πολύ καλή τιμή (14€) οπότε είπαμε να το δοκιμάσουμε.
    Δεν βιάζομαι να ανέβω level. Μπαίνουμε που και που μαζί με τον φίλο και κάνουμε όλα τα missions μαζί. Χεράκι-χεράκι
    Το 1.8 με τα zombies ακούγεται ενδιαφέρον
    Spoiler!

  15. #813
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Ναι, ψάχναμε με έναν φίλο μου να βρούμε ένα παιχνίδι που να μπορούμε να παίζουμε μαζί εκτός από sports games. Ε και πλέον το Division είναι σε πολύ καλή τιμή (14€) οπότε είπαμε να το δοκιμάσουμε.
    Δεν βιάζομαι να ανέβω level. Μπαίνουμε που και που μαζί με τον φίλο και κάνουμε όλα τα missions μαζί. Χεράκι-χεράκι
    Το 1.8 με τα zombies ακούγεται ενδιαφέρον
    Δεν ξέρω πως θα το φτιάξουν το 1.8 λογικά στην DZ θα είναι.
    Αν πάρετε τα dlc δοκιμάστε survival για μένα το κορυφαίο dlc σε παιχνίδι πράγματικα επιβίωση.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  16. #814
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Τα DLC αφορούν PVP; Αν ναι δεν ξέρω αν θα ασχοληθώ μιας και εγώ δεν είμαι fan του pvp...
    Αλλιώς άμα είναι επιπλέον missions και περισσότερο περιεχόμενο τότε λογικά θα τα αγοράσουμε κάποια στιγμή.
    Spoiler!

  17. #815
    Elite dspug7's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Κερατεα
    Posts
    929
    PSN ID
    dspug7
    Name
    Διαμαντης

    Default

    οντως το survival ειναι απο καλυτερα κομματια του παιχνιδιου, αλλα οπως λεει η παροιμια οταν ραγισει το γυαλι...

  18. The Following User Says Thank You to dspug7 For This Useful Post:

    Christos33 (12-07-2017)

  19. #816
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Τα DLC αφορούν PVP; Αν ναι δεν ξέρω αν θα ασχοληθώ μιας και εγώ δεν είμαι fan του pvp...
    Αλλιώς άμα είναι επιπλέον missions και περισσότερο περιεχόμενο τότε λογικά θα τα αγοράσουμε κάποια στιγμή.
    Καλά μην φοβάσαι το pvp δεν είναι δύσκολο, αλλά όχι τα dlc τα δύο δεν είναι το ένα είναι υπόγεια κάνεις αποστολες κ το αλλο είναι μια αποστολή η οποία πέφτεις με το ελικόπτερο σε ενα σημείο με πολύ κρύο και πρέπει να φτιάξεις κ να βρεις εξοπλισμό να μπεις dz κ να καλέσεις ελικόπτερο να φύγεις, παίζετε κ pve.
    Το 3 είναι καθαρά pvp Last Stand αλλά δεν χρειάζεται να κάνεις καλο σετ απλά να βρεις σωστά κομμάτια, όταν ξεκινήσει βάζει σε όλους τα ίδια δλδ armor βάζει σε όλους 1400 κ τέτοια εκεί γίνεται μάχη 8 εναντίον 8,έχει χαβαλέ
    Αν έχεις παρέα δεν σε νοιάζει, εγώ παίζω με 4 άτομα της περισσότερες φορές αλλά έχω κ πολλούς άλλους που παίζω κατά καιρούς.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  20. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    mihalis13 (12-07-2017)

  21. #817
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by dspug7 View Post
    οντως το survival ειναι απο καλυτερα κομματια του παιχνιδιου, αλλα οπως λεει η παροιμια οταν ραγισει το γυαλι...
    Γουστάρεις εεε πόσες παναγιες εχω ρίξει να κάνω τέλειες διαδρομές κ να θέλω το παραπάνω κ να χανω με φουλ εξοπλισμό κ γεματος survival κουτιά.
    Τώρα που δεν έχει τρελή κίνηση παίζω μονο pvp το survival.
    Αλλά γουστάρω την ένταση που έχει γιατί ενα λάθος πας σπίτι, ξανά απο την αρχή

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  22. #818
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Έχω το DLC με τον υπόγειο, μόνο και μόνο γιατί είναι PvE.

    Να παίζω κόντρα με άλλους ανθρώπους δεν το παλεύω με τίποτα, κατεβάζω πολλά καντήλια, ενώ φημίζομαι για την μετατροπή κασσετών, δισκετών, CD, DVD και πλέον Blu-ray στα καλύτερα frisbee. Κοινώς, αυτό για εμένα δεν λέγεται διασκέδαση. Προτιμώ να παίζω συνεργαστικά με φίλους εναντίον του "κακού" υπολογιστή.

    Όσο για την survival φάση, επίσης όχι = πολύ άγχος αδερφέ. Δεν επενδύω ώρες και αυτο-εκπαίδευση πλέον στο gaming. Waste of time.

  23. #819
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Lefteris_X View Post
    Έχω το DLC με τον υπόγειο, μόνο και μόνο γιατί είναι PvE.

    Να παίζω κόντρα με άλλους ανθρώπους δεν το παλεύω με τίποτα, κατεβάζω πολλά καντήλια, ενώ φημίζομαι για την μετατροπή κασσετών, δισκετών, CD, DVD και πλέον Blu-ray στα καλύτερα frisbee. Κοινώς, αυτό για εμένα δεν λέγεται διασκέδαση. Προτιμώ να παίζω συνεργαστικά με φίλους εναντίον του "κακού" υπολογιστή.

    Όσο για την survival φάση, επίσης όχι = πολύ άγχος αδερφέ. Δεν επενδύω ώρες και αυτο-εκπαίδευση πλέον στο gaming. Waste of time.
    Χάχα όντως το survival έχει πολύ πίεση, εντάξει κ στo pve κομμάτι το παιχνίδι είναι πολύ καλό. Το υπόγειο καλο είναι παλιά έπαιζα πολύ τώρα που έχω καιρό να μπω.

    Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  24. #820
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Τελικα ουτε εμενα εδωσαν για pts.
    Dz παντως δεν ειναι αναγκη να παιξεις PvP,μπορεις να τους αποφυγεις.Εγω δεν παιζω PvP μονο αν τους βρω μπροστα μου ,ειναι ωραια η DZ για PvE τωρα με το με το 1.6 δινει και gear χωρις να το κανεις extraction αν καθαρισεις ενα Landmark
    Μια βολτα καθως περιμενω τους φιλους
    Spoiler!



    xbox:Christoforo7s

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •