Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011
Results 201 to 217 of 217

Thread: Dying Light

  1. #201
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Ανακοινώθηκε για κυκλοφορία το Φεβρουάριο η Enhanced Edition του παιχνιδιού, που ουσιαστικά θα'ναι κάτι σαν Game of the Year.
    http://www.gamespot.com/articles/dyi.../1100-6432833/

    Θα έχει τόσο το DLC The Following και όσο έξτρα περιεχόμενο έχει κυκλοφορήσει για το παιχνίδι, όσο και βελτιώσεις (σύμφωνα με την εταιρεία) σε επίπεδο γραφικών, κινήσεων parkour και στον ήχο.

    Όσοι δεν το έχετε πάρει (όπως εγώ) καλό είναι να περιμένετε για το full πακέτο

  2. The Following User Says Thank You to tsakali GR For This Useful Post:

    chronohill (07-12-2015)

  3. #202
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    εχει κανεις το season pass?
    λεει θα ανεβασουν τιμη μετα το DLC γιατι τους βγηκε πιο πολυ αποτι περιμεναν...αξιζει 20 ευρω?
    Spoiler!

  4. #203
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default


  5. #204
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Spoiler!

  6. #205

    Default

    το ειχα βαρεθει αυτο αλλα τελικα το ξαναεβαλα κ το τερματισα,πολυ καλο παιχνιδι κ τεχνικα αριστο. τερμα bloodbath,θα συνεχισω με το the following.

  7. #206
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    πραγματικα πολυ καλο το DLC και ειναι το πρωτο ουσιαστικα που αγοραζω...αξιζει τα λεφτα του γιατι εχουμε την φοβερη προσθηκη του buggy που ειναι πολυ διασκεδαστικη και εθιστικη...το εχω αναβαρθμισει και τα παιρνω παραμαζωμα ολα δεν αφηνω τπτ!πολυ φρεσκια ιδεα μπραβο του!
    οσο για το legend επιπεδο διαβαζω οτι εφοσον μαξαρεις ενα skill τα xp πανε κατευθειαν εκει αλλα βλεπω ανεβαινει πολυ σιγα...πρεπει να βγω και νυχτα να γινει χαμος!
    Spoiler!

  8. #207

    Default

    το τερματισα αλλα να σου πω την αληθεια το βαρεθηκα το αχυρο! προτιμω γεματη πολη παρα αυτο το country style. συναστησα κ καποια θεματακια με το frame rate ειδικα οταν περνας μεσα απο πολλα ζομπι,τρωει κολλιδια.

  9. #208
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Βλεπω πολλα νεεεεεεεευραααααααααα στο νετ για το φιναλε του DLC που εγω το βρηκα πολυ καλοσχεδιασμενο και ανατρεπτικο...καλα υπαρχουν καποιοι που κλασσικα γκρινιαζουν απλα...
    καταρχας τα αξιζε τα λεφτα του το DLC εχει πολλα να κανεις προχωραει παρα πολυ την βασικη ιστορια μας εδωσε το κατ εμε, το πολυ πωρωτικο buggy με τις ωραιες αναβαθμισεις του...βλεπω ποσες ωρες εχω "ξοδεψει" συνολικα στο παιχνιδι και δεν το πιστευω..70 ωρες μαζι main game κ dlc!πραγματικα απολαυστικο και εθιστικο!
    αποτι καταλαβαινω παντως απτο φιναλε
    Spoiler!

    υπαρχουν πολλα easter eggs ενα 3ο κρυφο φιναλε και ειδα χθες ενα μαματο gadget που στο ξεκλειδωνουν οι δίδυμοι. Με το που χρησιμοποιεις την συσκευη τηλεμεταφερεσαι τυχαια σε καποιο σημειο του χαρτη!!!
    Spoiler!

  10. #209

    Default


  11. #210
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Παιχνιδαρα, το ειχα λιωσει . Και το expansion Πολυ προσεγμενο και χορταστικο . Μακαρι να δουμε το sequel συντομα αλλα δεν εχω δει κατι .

    Spoiler!

  12. #211
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Το καλύτερο new age zombie game που προσπαθησε και εκανε το κατι παραπανω στο χιλιοδωσμενο νεκροζωντανο συμπαν...ΜΕ ισως το καλύτερο και ουσιαστικοτερο expansion που εχουμε δει σε παιχνιδι τα τελευταια χρόνια.συνεχιζουν να το στηριζουν με free υλικο γιατι εχουν ακομα μεγαλη στηριξη απτην κοινότητα οποτε γιαυτο ισως εχουν καθυστερήσει...ας παρουν τον χρονο τους αν ειναι να παραδώσουν κατι αντίστοιχο...

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  13. #212

    Default

    ξεθαβω!
    ρε 'σεις το ξερατε οτι ο voice actor του πρωταγωνιστη δεν ηταν ο troy baker αλλα ο roger craig smith? μα ολοιδιες φωνες ομως!!!

  14. #213

    Default

    θα μιλαω μονος μου εδω,λογικο ειναι γιατι μιλαμε για παιχνιδι 3,5 χρονων.το τερματισα κανα τριαρι χρονια πριν κ ειπα να το ξαναβαλω μιας κ ειναι απο τα παιχνιδια που ειναι ακριβως στα δικα μου γουστα. θα ξαναπαιξω κ το the following μολις τελειωσω το main game.τωρα το παω πιο χαλαρα κ το απολαμβανω περισσοτερο,side missions challenges looting σε σπιτια σεντουκια κτλ. μπορω να πω οτι ειναι ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει ποτε,βασει του δικου μου γουστου παντα. ανυπομονω να ανακοινωσουν release date για το 2,να τρελαθω τελειως!!

  15. #214
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    θα μιλαω μονος μου εδω,λογικο ειναι γιατι μιλαμε για παιχνιδι 3,5 χρονων.το τερματισα κανα τριαρι χρονια πριν κ ειπα να το ξαναβαλω μιας κ ειναι απο τα παιχνιδια που ειναι ακριβως στα δικα μου γουστα. θα ξαναπαιξω κ το the following μολις τελειωσω το main game.τωρα το παω πιο χαλαρα κ το απολαμβανω περισσοτερο,side missions challenges looting σε σπιτια σεντουκια κτλ. μπορω να πω οτι ειναι ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει ποτε,βασει του δικου μου γουστου παντα. ανυπομονω να ανακοινωσουν release date για το 2,να τρελαθω τελειως!!
    Ψήνεσαι να το πάμε παρεακι ? Εγώ είμαι στο πρώτο gamethrough ακόμα, το είχα πιάσει πιο παλιά, μετά το άφησα και τώρα θέλω να το συνεχίσω
    Έχω και γω την enhanced edition
    Last edited by rookie; 11-08-2018 at 18:12.



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  16. The Following User Says Thank You to rookie For This Useful Post:

    christos-sonyboy (12-08-2018)

  17. #215

    Default

    βρηκες ανθρωπο τωρα! δυστυχως ειμαι αυστηρα loner σε οτι αφορα το gaming. σ'ευχαριστω για την προσκληση παντως.

    κ για να αστειευτω με το ''κουσουρι'' που εχω,οι νυχτες στο dying light μια ζωη κλασιμο θα ειναι οταν εισαι μονος!

  18. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    rookie (12-08-2018)

  19. #216
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    ΧΑΧΑΧΑ καλό!



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  20. The Following User Says Thank You to rookie For This Useful Post:

    christos-sonyboy (12-08-2018)

  21. #217
    PS4forums Fanatic jk_blue_tiger's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ηρακλειο
    Posts
    2,975
    PSN ID
    jk_blue_tiger
    Name
    Γιάννης

    Default

    Dying Light Update 1.42 for March 8 Adds Adds PS5 Support; 60fps. Quality, and Balanced Modes



    Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος...
    Spoiler!

Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •