Page 56 of 59 FirstFirst ... 6465253545556575859 LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 1162

Thread: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

  1. #1101
    PS4forums Fanatic jimspy's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    athens
    Posts
    3,547
    PSN ID
    jimspy

    Default

    γενικα στο περιπου ποσος χρονος χρειαζεται να το τελειωσεις χωρις πλατινεσ κτλ?
    http://asteiakia.gr/anekdota/konan_o_ilithios

  2. #1102

    Default

    αμα κανεις κ τα side op,θα σου βγει ο χριστος! εγω το βαρεθηκα κ το παρατησα. ισως το ξαναξεκινησω αργοτερα. σε γενικες γραμμες ενα μεγαλο παιχνιδι.

  3. The Following User Says Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    jimspy (26-11-2016)

  4. #1103
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Παιδιά το definitive experience τι παραπάνω έχει. Διότι εγω εχω το απλό phantom pain και δίνει το Black Friday το ground zeros στα 5 ευρώ. Αν πάρω το ground zeros τι θα λείπει? Και μου φαίνεται περίεργο που ενω εχω το phantom pain μου βγάζει κανονικά για αγορά το definitive experience. Συνήθως αν έχεις το ίδιο παιχνίδι σου λεει unvailable άσχετα αν ειναι full pack η οχι.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by cocous; 26-11-2016 at 20:37.

  5. #1104
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Παιδιά το definitive experience τι παραπάνω έχει. Διότι εγω εχω το απλό phantom pain και δίνει το Black Friday το ground zeros στα 5 ευρώ. Αν πάρω το ground zeros τι θα λείπει? Και μου φαίνεται περίεργο που ενω εχω το phantom pain μου βγάζει κανονικά για αγορά το definitive experience. Συνήθως αν έχεις το ίδιο παιχνίδι σου λεει unvailable άσχετα αν ειναι full pack η οχι.



    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Γράφει μεσα αν δεις στο store τα περιεχόμενα
    Description

    "METAL GEAR SOLID V: THE DEFINITIVE EXPERIENCE is the ultimate collection of the MGSV story which includes the critically acclaimed MGSV: THE PHANTOM PAIN, its prologue MGSV: GROUND ZEROES, multiplayer METAL GEAR ONLINE,and all their DLC content"



    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  6. #1105
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Πλατινα ξεχασε το θέλεις χρόνο εγω επαιξα 200 ώρες σε ενα μηνα για να τα βγαλω ολα και παλι εμειναν η αποστολές που δεν της έκανα S.
    Μπορεις να τελειωσεις το παιχνιδι και να τα κανεις μετα? η πρεπει να ακολουθησεις μια χρονοβορα προσεγγιση απο την αρχη?

  7. #1106
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Γράφει μεσα αν δεις στο store τα περιεχόμενα
    Description

    "METAL GEAR SOLID V: THE DEFINITIVE EXPERIENCE is the ultimate collection of the MGSV story which includes the critically acclaimed MGSV: THE PHANTOM PAIN, its prologue MGSV: GROUND ZEROES, multiplayer METAL GEAR ONLINE,and all their DLC content"



    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ναι τα είδα αλλά μου φάνηκε περίεργο που μου το δίνει για αγορά. Και γι αυτο ρώτησα. Συνήθως οταν ας πουμε πάρεις το Battlefield την απλή έκδοση σου βγάζει unvailable την Premium. Μπορείς μόνο ξεχωριστά να αγοράσεις το πακέτο. Και αυτό ισχύει σε όλα τουλάχιστον που εχω πάρει. Εδω σε πακέτο δύο παιχνιδιών που εχει όπως Titanfall 2 και Battlefield 1 δεν μου το δίνει διότι εχω ηδη το ενα. Ελπίζω να καταλαβες τι εννοώ. Ευχαριστώ πάντως.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Last edited by cocous; 26-11-2016 at 22:28.

  8. #1107
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    Μπορεις να τελειωσεις το παιχνιδι και να τα κανεις μετα? η πρεπει να ακολουθησεις μια χρονοβορα προσεγγιση απο την αρχη?
    Ναι μπορείς να παίξεις κανονικά το παιχνίδι σαν αποστολες και να κάνεις τα βασικά, για πλατινα θέλει να ασχοληθείς.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  9. #1108
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Ναι τα είδα αλλά μου φάνηκε περίεργο που μου το δίνει για αγορά. Και γι αυτο ρώτησα. Συνήθως οταν ας πουμε πάρεις το Battlefield την απλή έκδοση σου βγάζει unvailable την Premium. Μπορείς μόνο ξεχωριστά να αγοράσεις το πακέτο. Και αυτό ισχύει σε όλα τουλάχιστον που εχω πάρει. Εδω σε πακέτο δύο παιχνιδιών που εχει όπως Titanfall 2 και Battlefield 1 δεν μου το δίνει διότι εχω ηδη το ενα. Ελπίζω να καταλαβες τι εννοώ. Ευχαριστώ πάντως.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Νομίζω το ανάποδο πρέπει να γίνει για να σου βγάζει οτι το έχεις.
    Εγώ εχω το zero και πάλι μπορω να το αγοράσω δλδ έτσι νομίζω δεν το εψαξα.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  10. #1109
    PS4forums Addict cocous's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Βόλος
    Posts
    1,937
    PSN ID
    Cocous-XL
    Name
    Κωνσταντίνος Βελεντζάς

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Νομίζω το ανάποδο πρέπει να γίνει για να σου βγάζει οτι το έχεις.
    Εγώ εχω το zero και πάλι μπορω να το αγοράσω δλδ έτσι νομίζω δεν το εψαξα.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Πραγματικά σε μένα συμβαίνει αυτό οπως το παράδειγμα με το Battlefield 1 που το εχω δεν μου δίνει το πακέτο με το Titanfall 2 Τελος παντων. Δε θα χαλάσουμε τις καρδιές μας γι αυτό. Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to cocous For This Useful Post:

    Christos33 (26-11-2016)

  12. #1110
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by cocous View Post
    Πραγματικά σε μένα συμβαίνει αυτό οπως το παράδειγμα με το Battlefield 1 που το εχω δεν μου δίνει το πακέτο με το Titanfall 2 Τελος παντων. Δε θα χαλάσουμε τις καρδιές μας γι αυτό. Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

    Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Νομίζω ότι είναι κάτι διαφορετικό δλδ εσύ έχεις battlefield λογικο να μην στο πουλάει μαζι,ενω το mgs εχει και dlc και online συν τα παιχνίδια όλα μαζι δεν μπορεί να σου πει ότι το έχεις ακόμα και αν έχεις και τα δυο χωριστά.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  13. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    cocous (26-11-2016)

  14. #1111
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Λοιπόν το ξεκίνησα σήμερα, μιας και με "πίεσε" φίλος και μου το δάνεισε. Το GZ μου είχε φανεί πολύ αδιάφορο και δεν ασχολήθηκα ποτέ με το Main Game.
    Αλλά με έπιασε ένας φίλος και μου έλεγε αξίζει να το παίξεις κλπ. είπα πως αξίζει μια ευκαιρία και ίσως να μου φανεί πιο ενδιαφέρον.
    Λοιπόν έπαιξα 3-4 ώρες (Episode 4 είμαι).
    Η ιστορία φαίνεται οκ και ενδιαφέρουσα, αλλά όταν παίζω ρε παιδιά βαριέμαι πάρα πολύ.
    Γενικά δεν είμαι φαν των στρατιωτικών/πολεμικών παιχνιδιών και όλο αυτό το σκηνικό πάω σε μια βάση σώζω/σκοτώνω κάποιον μου φαίνεται πολύ βαρετό..
    Δεν λέω πως δεν είναι καλό παιχνίδι προς θεού, αλλά μάλλον για τα γούστα μου δεν κάνει. Και η αλήθειά είναι πως τα 2 πρώτα MG στο Playstation (1&2) μου άρεσαν αρκετά. Εδώ όμως δεν με έχει κερδίσει. Έχω ακριβώς τα ίδια παράπονα που είχα και στο GZ.

    Αξίζει και αύριο να ασχοληθώ μαζί του ή όλο το παιχνίδι είναι έτσι;; Απλά διαλέγεις αποστολη πας σε μια βάση και την ολοκληρώνεις;;;
    Spoiler!

  15. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Slay (03-11-2019)

  16. #1112
    PS4forums Fanatic jimspy's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    athens
    Posts
    3,547
    PSN ID
    jimspy

    Default

    μια απο τα ιδια....ενω το παιχνιδι ξεκιναει εντυπωσιακα ....η συνεχεια με κουρασε μεχρι που το παρατησα.....
    http://asteiakia.gr/anekdota/konan_o_ilithios

  17. The Following 2 Users Say Thank You to jimspy For This Useful Post:

    mihalis13 (18-01-2017),Slay (03-11-2019)

  18. #1113
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio

    Default

    Fan των MGS απο το πρωτο που ειχε βγει στο ps1.
    Το v δε το εχω παιξει ομως λογω οτι απο τα βιντεο που εχω δει, εχω την εντυπωση οτι ειναι επαναλαμβανομενο.
    Ισως κανω και λαθος αλλα αυτη την εντυπωση εχω


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cannondale trail sl5 2013...

  19. #1114
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Λοιπόν το ξεκίνησα σήμερα, μιας και με "πίεσε" φίλος και μου το δάνεισε. Το GZ μου είχε φανεί πολύ αδιάφορο και δεν ασχολήθηκα ποτέ με το Main Game.
    Αλλά με έπιασε ένας φίλος και μου έλεγε αξίζει να το παίξεις κλπ. είπα πως αξίζει μια ευκαιρία και ίσως να μου φανεί πιο ενδιαφέρον.
    Λοιπόν έπαιξα 3-4 ώρες (Episode 4 είμαι).
    Η ιστορία φαίνεται οκ και ενδιαφέρουσα, αλλά όταν παίζω ρε παιδιά βαριέμαι πάρα πολύ.
    Γενικά δεν είμαι φαν των στρατιωτικών/πολεμικών παιχνιδιών και όλο αυτό το σκηνικό πάω σε μια βάση σώζω/σκοτώνω κάποιον μου φαίνεται πολύ βαρετό..
    Δεν λέω πως δεν είναι καλό παιχνίδι προς θεού, αλλά μάλλον για τα γούστα μου δεν κάνει. Και η αλήθειά είναι πως τα 2 πρώτα MG στο Playstation (1&2) μου άρεσαν αρκετά. Εδώ όμως δεν με έχει κερδίσει. Έχω ακριβώς τα ίδια παράπονα που είχα και στο GZ.

    Αξίζει και αύριο να ασχοληθώ μαζί του ή όλο το παιχνίδι είναι έτσι;; Απλά διαλέγεις αποστολη πας σε μια βάση και την ολοκληρώνεις;;;
    Οχι δεν αξιζει να ασχοληθεις και στο λεει ενας φαν του MGSV.

    Για εμενα το παιχνιδι αυτο, τηρουμενων παντα των αναλογιων με οτι περασε ο Κοτζιμα κατα την διαρκεια αναπτυξης του λογο Κοναμι, ειναι αριστουργημα.

    Για εμενα εχει μακραν το καλυτερο 3rd person gameplay που εχει εμφανιστει σε action/stealth game. Και δεν ειμαι ο μονος, ειναι κατα γενικη ομολογια ενα παιχνιδι με απιστευτα μελετημενο και καλοδουλεμενο gameplay. Παρεχει στον παικτη απειρους τροπους να φερει εις περας τις αποστολες του, τρομερα εργαλεια για να το κανει αυτο και συνεχως σε ριχνει σε καινουργια σεναρια που συμβαινουν real time και σε αναγκαζουν να αυτοσχεδιασεις. Ειναι το απολυτο Metal Gear οπως το φανταζομασταν παλια οι φαν στο μυαλο μας, του τυπου "κανω approach μια βαση, ελεγχω την περιοχη και φτιαχνω μια στρατηγικη για να την φερω εις περας". Η ελευθερια που δινει το MGSV στον παικτη και τα τοσο καλα controls ειναι απαραμιλλα.

    ΟΜΩΣ

    Εφοσον δεν σου αρεσουν τα στρατιωτικα παιχνιδια, εφοσον δεν σε συγκινουν τα σεναρια που το παιχνιδι σε βαζει και αναλογιζομενοι οτι το παιχνιδι πασχει στην εκτελεση της ιστοριας του (λογο Κοναμι μη τα ξαναλεμε), θα σου ελεγα να το σταματησεις οσο ειναι καιρος.

    Δεν θα αλλαξει κατι απο αυτο που εχεις μεχρι τωρα γευτει. Απλα θα συνεχισεις να αποκτας νεα εργαλεια/συμμαχους που θα κανουν τις αποστολες σου πιο ευχαριστες και δημιουργικες και επισης καποιες αποστολες εχουν αρκετες εκπληξεις. Αλλα το gameplay αυτο ειναι. Το γευτηκες δεν προκειται δηλαδη το παιχνιδι ξαφνικα να μετατραπει σε κατι αλλο.

    Επειδη λοιπον βαριεσαι, και επειδη το παιχνιδι ειναι μεγαλο, νομιζω οτι καλυτερα να το αφησεις. Δεν υπαρχει λογος να βαριεσαι για 40-50 ωρες. 3-4 νομιζω αρκουν! Παιξε κατι που γουσταρεις!

  20. The Following 5 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Dragonpaul (18-01-2017),jimbrav (25-01-2017),king2009 (18-01-2017),mihalis13 (18-01-2017),Slay (03-11-2019)

  21. #1115
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Εγώ λέω να του δώσεις μια ευκαιρία ακόμη, διαφορετικά αυτό που λέει ο Valkyre.

    Παρότι δεν μου αρέσουν τα "στρατιωτικά" παιχνίδια με το συγκεκριμένο έπαθα πλάκα και περίμενα πως και πως να γυρίσω σπίτι να παίξω την επόμενη αποστολή. Το παιχνίδι έχει αρκετές WTF στιγμές που με είχαν τρελάνει αλλά και το gameplay δεν παίζετε. Ότι πιο fluid έχω παίξει. Ο valkyre το περιγράφει παρά πολύ καλά.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    mihalis13 (18-01-2017),Valkyre (18-01-2017)

  23. #1116
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by panos74gr View Post
    Εγώ λέω να του δώσεις μια ευκαιρία ακόμη, διαφορετικά αυτό που λέει ο Valkyre.

    Παρότι δεν μου αρέσουν τα "στρατιωτικά" παιχνίδια με το συγκεκριμένο έπαθα πλάκα και περίμενα πως και πως να γυρίσω σπίτι να παίξω την επόμενη αποστολή. Το παιχνίδι έχει αρκετές WTF στιγμές που με είχαν τρελάνει αλλά και το gameplay δεν παίζετε. Ότι πιο fluid έχω παίξει. Ο valkyre το περιγράφει παρά πολύ καλά.
    Γενικά δεν είμαι από αυτούς που παρατάνε games ακόμα και κακά να είναι πιστεύω πως κάτι θα μου δώσουνε στο τέλος.
    Έπαιξα άλλες 3 ωρίτσες το πρωί και θα παίξω πάλι το απόγευμα. Η άποψη μου δεν έχει αλλάξει. Αντίθετα δεν βλέπω και ιστορία πλέον.. Απλά έναν τύπο που πάει και εκτελεί αποστολές.
    Ξέρω πως το μηδενίζω πολύ το παιχνίδι απλά αυτή η εικόνα μου μένει. Ναι μεν το gameplay είναι πλούσιο αλλά δεν με έχει κερδίσει το στυλ του παιχνιδιού.
    Αυτό που απλά πας και εκτελείς αποστολές, σε κάθε αποστολή σου πετάει credits με κόβει τελείως απο το να παρακολουθήσω την ιστορία...
    Στο story υπάρχουν κάποια πράγματα ενδιαφέρονται πχ
    Spoiler!
    εγώ προσωπικά έτσι όπως είναι δομημένο το παιχνίδι με τις αποστολές χάνομαι από το story. Και παίζω μόνο main missions έως τώρα.
    Αν και το απόγευμα μείνω με την ίδια εντύπωση θα το αφήσω. Αν και σύμφωνα με όσα λέει ο Val τσάμπα προσπαθώ...
    Απλά δεν μου αρέσει να παρατάω ένα game στην αρχή του... Νομίζω 10 ώρες θα είναι ένα άριστο δείγμα για το αν θα με πείσει ή όχι.
    Spoiler!

  24. #1117
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Γενικά δεν είμαι από αυτούς που παρατάνε games ακόμα και κακά να είναι πιστεύω πως κάτι θα μου δώσουνε στο τέλος.
    Έπαιξα άλλες 3 ωρίτσες το πρωί και θα παίξω πάλι το απόγευμα. Η άποψη μου δεν έχει αλλάξει. Αντίθετα δεν βλέπω και ιστορία πλέον.. Απλά έναν τύπο που πάει και εκτελεί αποστολές.
    Ξέρω πως το μηδενίζω πολύ το παιχνίδι απλά αυτή η εικόνα μου μένει. Ναι μεν το gameplay είναι πλούσιο αλλά δεν με έχει κερδίσει το στυλ του παιχνιδιού.
    Αυτό που απλά πας και εκτελείς αποστολές, σε κάθε αποστολή σου πετάει credits με κόβει τελείως απο το να παρακολουθήσω την ιστορία...
    Στο story υπάρχουν κάποια πράγματα ενδιαφέρονται πχ
    Spoiler!
    εγώ προσωπικά έτσι όπως είναι δομημένο το παιχνίδι με τις αποστολές χάνομαι από το story. Και παίζω μόνο main missions έως τώρα.
    Αν και το απόγευμα μείνω με την ίδια εντύπωση θα το αφήσω. Αν και σύμφωνα με όσα λέει ο Val τσάμπα προσπαθώ...
    Απλά δεν μου αρέσει να παρατάω ένα game στην αρχή του... Νομίζω 10 ώρες θα είναι ένα άριστο δείγμα για το αν θα με πείσει ή όχι.
    Αν περιμένεις και στόρυ με καλό presentation θα απογοητευτείς ακόμα περισσότερο. Το παιχνίδι έχει φοβερό gameplay και το στόρυ μεν είναι καλό αλλά απαιτεί απο εσένα να το "ψάξεις" για να το καταλάβεις. Τα βιντεάκια είναι λίγα. Πρέπει να ακούσεις τις κασέτες, να διαβάσεις τα documents κτλ κτλ. και γενιά είναι περισσότερο για τους hardcore funs.

    Το μεγάλου ατου του παιχνιδιού είναι το gameplay το οποίο κατά πολούς είναι αριστουργηματικό. Θα συμφωνήσω με τον Val: Αν δεν σε ελκύει το gameplay δεν νομίζω να αλλάξεις γνώμη για το παιχνίδι δυστηχώς...

  25. The Following User Says Thank You to enstikto For This Useful Post:

    mihalis13 (18-01-2017)

  26. #1118
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Και όντως δεν άλλαξε κάτι.
    Καταλαβαίνω πως είναι καλό παιχνίδι, αλλά από story τελικά 0... Προσωπικά απο εκεί περιμένα μήπως δω κάτι, γιατί κάποια πράγματα στην αρχή του game μου φάνηκαν πολύ ενδιαφέροντα.
    Αλλά δεν είδα τίποτα.
    Νομίζω πλέον δεν έχει νόημα για μένα να συνεχίσω με το MGSV..
    Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις συμβουλές.
    Spoiler!

  27. #1119
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default


  28. The Following 3 Users Say Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    Leon_DiZ (30-10-2017),panos74gr (30-10-2017)

  29. #1120
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Αυτά είναι νέα! Μετά το Zelda, επιστρέφω στην παιχνιδιάρα!


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •