Page 37 of 59 FirstFirst ... 2733343536373839404147 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1162

Thread: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

  1. #721
    Member Spiroth's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    98
    PSN ID
    Spiroth

    Default

    Quote Originally Posted by avenger View Post
    Στο site του πλαισίου εμφανίζεται άμεσα διαθέσιμο σε όλες τις εκδόσεις(μέχρι και η collector's)
    Ποιός θα κάνει τον κόπο να περάσει μια βόλτα να επιβεβαιώσει αν όντως το πουλάνε απο σήμερα?
    Edit..καλά απο πάνω λέει ακόμα διαθέσιμο την 1η Σεπτεμβρίου..τεσπα αν μένει κάποιος κοντά
    ας κάνει μια προσπάθεια!

    Πήρα τηλέφωνο στον Πειραιά και είπαν από Δευτέρα. Τι άμεσα διαθέσιμο γράφετε τότε ρε απατεώνες?

    Δεν αντέχω άλλο....
    "Snake, we're not tools of the government, or anyone else... Fighting was the only thing, the ONLY thing I was good at, ..., but at least I always fought for what I believed in..." - Frank Hunter (2005)

    "-Demon's Souls-, a videogame that may not act like a multiplayer game, yet has more multiplayer spirit than any round of Halo or Killzone could even imagine possessing." - Spiroth (2009)

  2. #722
    Elite Stefanos's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    1,050
    Name
    Στέφανος

    Default

    To εχουνε μαμησει το θεμα με αυτα τα καραγκιοζιλικια, μερικες σελιδες πισω ενα αλλο Shop παλι τα ιδια!
    " H ζωή είναι μικρή γι' αυτό γράφεται με τρία γράμματα "
    (By Stefanos to Simple People)


  3. #723
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Εδω νομίζω εχετε άδικο εσείς γράφουν αμεσα διαθέσιμο την 1 Σεπτεμβρίου που θα κυκλοφορήσει αν δεν υπάρχει τότε να βριζεται το θέλετε και 2-3 μερες πριν.


    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  4. #724
    Elite Stefanos's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Greece
    Posts
    1,050
    Name
    Στέφανος

    Default

    Εγω Χριστοφορε δε το βιαζομαι ουτως η αλλως, αλλα ειναι κοροιδια τετοιες καταστασεις!
    ( το να γραφουν Αμεσα διαθεσιμο δηλαδη )
    " H ζωή είναι μικρή γι' αυτό γράφεται με τρία γράμματα "
    (By Stefanos to Simple People)


  5. #725
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Guys λεει προπαραγγελια και μαλλον εννοει αμεσα διαθεσιμο προφανως την ημερα κυκλοφοριας...
    Spoiler!

  6. #726
    Member Spiroth's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    98
    PSN ID
    Spiroth

    Default

    Όχι φίλοι μου, μέχρι χτες το είχανε σαν "Κατόπιν παραγγελίας", και σήμερα το αλλάξανε σε "άμεσα διαθέσιμο" για να προλάβουν όλους τους άλλους και να ψαρέψουν αγορές. Λωποδύτες imo.
    Επίσης το έχουνε ήδη στις αποθήκες τους (Πλαίσιο) και το δίνουν στα δικά τους παλικάρια.

    "Snake, we're not tools of the government, or anyone else... Fighting was the only thing, the ONLY thing I was good at, ..., but at least I always fought for what I believed in..." - Frank Hunter (2005)

    "-Demon's Souls-, a videogame that may not act like a multiplayer game, yet has more multiplayer spirit than any round of Halo or Killzone could even imagine possessing." - Spiroth (2009)

  7. #727
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    ^^ Εμένα με πήραν τηλέφωνο χθες ότι έχει φτάσει η παραγγελία μου με την Collector's στο κατάστημα που είχα επιλέξει. Ρώτησα πότε μπορώ να παραλάβω και μου είπαν από Τρίτη.
    Από περιέργεια πετάχτηκα σήμερα στο ΠΛΑΙΣΙΟ γιατί είναι κοντά και έκανα τον Κινέζο και ρώτησα αν το έχουν και μου επιβεβαίωσαν ότι έχουν παραλάβει από το διανομέα, αλλά ότι δεν μπορούν να μου το δώσουν πριν την επίσημη κυκλοφορία. Έψησα λίγο και τον πωλητή, αλλά το παιδί μου είπε ότι θα βρει τον μπελά του γιατί δεν μπορούν να το τιμολογήσουν στο ταμείο πριν την 1/9. Λογικό μου ακούγεται, οι μεγάλες αλυσίδες δεν είναι εύκολο να "σπάσουν" το release date όπως τα μικρομάγαζα. Άρα, κατά μία έννοια, το άμεσα διαθέσιμο ισχύει (φαντάζομαι όσοι παραγγείλουν σήμερα, Τρίτη πρωί το έχουν)

  8. #728
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    Το παιχνιδι παντως δεν υπαρχει... Και κυριολεκτικα, αλλα και μεταφορικα. Ειμαι στην αρχη

    Spoiler!

    και η ατμοσφαιρα του, θυμιζει θριλερ αγωνιας... Δεν μιλαω για την καμερα και τα γραφικα. Φανταζομαι στο ps4 τι θα γινεται...
    Last edited by enstikto; 29-08-2015 at 15:52. Reason: Spoiler
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  9. The Following User Says Thank You to euromaster For This Useful Post:

    king2009 (29-08-2015)

  10. #729
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Πωπω με πήραν τηλέφωνο οτι μπορώ να πάω να το παραλάβω και έχω νοικιάσει και παίζω και το Until Dawn...Τι γίνεται αυτό το μήνα πλέον...

  11. The Following User Says Thank You to gonzalez For This Useful Post:

    chronohill (29-08-2015)

  12. #730
    Advanced Member euromaster's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Athens notia
    Posts
    431
    PSN ID
    gasmas78

    Default

    Κωστα δε σε βλεπω καλα σημερα, εχει και πανσεληνο...
    Ps3 fat 80gb-->500gb
    firmware - 4.60

    http://psnprofiles.com/gasmas78

  13. The Following User Says Thank You to euromaster For This Useful Post:

    gonzalez (29-08-2015)

  14. #731
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εχει καταφερει κανεις να το προμηθευτει; Αν ναι απο που;

  15. #732
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Παίδες προσοχή στα σποιλερς.

    καποιοι δεν έχουμε δει ούτε trailer.
    Και η δικαιολογία ειναι στην αρχή του παιχνιδιού οπότε κλαιν δεν μετράει.
    καποιοι δεν ξέρουμε τίποτα για το παιχνίδι Κ θελουμε να μείνει έτσι μέχρι να το παίξουμε.
    φυσικα μπορεί ο καθένας να γράψει τη γνώμη του για το παιχνίδι αλλά οτιδήποτε μπορεί να θεωρηθεί spoiler πρεπει ΝΑ μπαίνει σε spoiler tags.

  16. The Following 4 Users Say Thank You to enstikto For This Useful Post:

    chronohill (29-08-2015),litanies (29-08-2015),Nerven (01-09-2015),spartan (30-08-2015)

  17. #733
    PS4forums Addict ParanoidGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,356
    PSN ID
    ParanObscure
    Name
    Ανδρέας

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Εχει καταφερει κανεις να το προμηθευτει; Αν ναι απο που;

    "gameland" το πήρα πριν καμια ώρα! 55 ευρώ το είχα κάνει προπαραγγελία πριν μια εβδομάδα.

    Click image for larger version. 

Name:	11888607_1171033666246087_608748603373137989_o.jpg 
Views:	152 
Size:	242.7 KB 
ID:	7533



    ................


  18. The Following 3 Users Say Thank You to ParanoidGR For This Useful Post:

    chronohill (29-08-2015),Snk (29-08-2015),spartan (30-08-2015)

  19. #734
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Το έχουν φέρει και στο Console Club


    Μόλις μας ήρθε το Metal Gear Solid και για Ps4! Μπορείτε να το παραγείλετε online στο παρακάτω link:
    http://www.theconsoleclub.gr/%CE%A0%...n-ps4-new.html

  20. #735

    Default

    Το παίζω από προχθές στο ps3 είναι έπος το καλύτερο παιχνίδι της χρονιάς και λένε για πολλές ώρες για τερματισμό ότι καλύτερο. Στο ps4 φαντάζομαι γραφικά που θα έχει.

    Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  21. #736
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Ένανα το λάθος και το ξεκίνησα... Δε λέω, ωραίο το Until Dawn, αλλά κρίμα το παιχνίδι, δεν ήταν το τυχερό του...Δεν έχω παίξει πάνω από 15 λεπτά, το παιχνίδι τα σπάει εξαρχής... Δεν είχα δει και ούτε trailer ούτε τπτα... Υπομονή σε όσους το παίρνουν από βδομάδα!

  22. #737

    Default

    O μόνος λόγος να το πάρω στο 70αρι απο το πλαίσιο είναι φυσικά αν το έχουν απο σήμερα...
    αλλιώς φίλε 53 απο αμερικάνικο psn άνετος και ωραίος ή άλλο μαγαζί σε αυτή τη τιμή.
    Μήπως να παρακαλέσουμε κιόλας το πλαίσιο να του δώσουμε το 70αρι?Καπέλο πληρώνω μόνο
    αν γουστάρω να το παίζω απο σήμερα...Άντε γιατί πολύ το ξεφτιλίσαμε με τα άμεσα διαθέσιμο
    3 μέρες μετά και με υφάκι απο τους πωλητές...

  23. #738
    PS4forums Addict ParanoidGR's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,356
    PSN ID
    ParanObscure
    Name
    Ανδρέας

    Default

    μου κάνει μεγάλη εντύπωση πως βάλανε στο prologue


    Spoiler!



    ................


  24. #739

    Default

    Παιδιά μια απορία. Επειδή δεν το έχω ξαναδοκιμάσει, και είναι το ΜΟΝΟ παιχνίδι που από ανυπομονησία παίζει να το κάνω:
    Αν το προπαραγγείλω από το store, και σκάσω την 70άρα (διαδικασία για αμερικάνικο store δεν ξέρω καθόλου, δεν το 'χω δυστυχώς), θα αρχίσει τουλάχιστον να κατεβαίνει το παιχνίδι από όταν προαγοράσω? Τύπου να κατέβει ας πούμε και να είναι κλειδωμένο μέχρι 1η Σεπτέμβρη. Διαφορετικά αν είναι να αρχίσει να κατεβαίνει από 1η, και να θέλω και πόσες μέρες (HOL Γέρακα...) δεν έχει νόημα.

  25. #740
    Elite stavros88's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Afghanistan
    Posts
    910
    PSN ID
    ocelot14gr

    Default

    Quote Originally Posted by Papanick View Post
    Παιδιά μια απορία. Επειδή δεν το έχω ξαναδοκιμάσει, και είναι το ΜΟΝΟ παιχνίδι που από ανυπομονησία παίζει να το κάνω:
    Αν το προπαραγγείλω από το store, και σκάσω την 70άρα (διαδικασία για αμερικάνικο store δεν ξέρω καθόλου, δεν το 'χω δυστυχώς), θα αρχίσει τουλάχιστον να κατεβαίνει το παιχνίδι από όταν προαγοράσω? Τύπου να κατέβει ας πούμε και να είναι κλειδωμένο μέχρι 1η Σεπτέμβρη. Διαφορετικά αν είναι να αρχίσει να κατεβαίνει από 1η, και να θέλω και πόσες μέρες (HOL Γέρακα...) δεν έχει νόημα.
    Θα αρχισει να κατεβαινει πριν την 1η.Δεν ξερω ποσο νωριτερα αλλα το Dishonored που αγορασα εγω ηταν ετοιμο για να παιξω τα μεσανυχτα(20 + GB ηταν και αυτο)

  26. The Following User Says Thank You to stavros88 For This Useful Post:

    Papanick (30-08-2015)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •