View Poll Results: Πως θελετε να γινει η επιλογη ομαδων?

Voters
15. You may not vote on this poll
  • Να διαλεγουν οι 2 πρωτοι και ο κυπελλουχος και κληρωση οι υπολοιποι

    10 66.67%
  • Να διελεγουμε ομαδα ακριβως οπως τερματισουμε μετα απο τους 2 πρωταθλητες και τον κυπελλουχο

    5 33.33%
Page 3 of 26 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 41 to 60 of 507

Thread: 3rd Main Series Fifa 2013

  1. #41
    Cool Member psilos-7-syros's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    192
    PSN ID
    psilos-7-syros

    Default

    Quote Originally Posted by katsouras View Post
    Πηγαινε στο ποστ μου και δες αυτο
    4)Μολις ειδα το video που μου στειλε ο master το οποιο αποδεικνυει τα λεγομενα του,οτι δηλαδη εχεις χασει δυο συνεχομενες φορες με 3-0 την πρωτη γιατι η δικη σου συνδεση σε πεταξε και την δευτερη που το βγαλες..

    Φαινεται ξεκαθαρα λοιπον οτι φταιει η δικη σου συνδεση και δεν μπορεις για ενα τετ α τετ που δεν ειναι καν σιγουρο γκολ να ζητας επαναληψη ολου του παιχνιδιου.Επισης ειναι στο χερι του καθενα πως θα αντιδρασει.Αν του χει βγει το παιχνδιδι και δεν φταιει εκεινος γιατι να δεχτει να παιξει απο την αρχη?
    ok filos vganw apo to prwta8lima kali sunexeia se olous...


  2. #42
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    Quote Originally Posted by psilos-7-syros View Post
    ok filos vganw apo to prwta8lima kali sunexeia se olous...
    Δηλαδη για ποιο λογο βγαινεις?Σε πεταξε η δικια σου συνδεση ο αλλος γιατι να ξαναπαιξει το παιχνιδι?Δεν σκεφτομαστε ολοι το ιδιο..Στο θεμα με τα πεναλτι ειχαμε κατι αναλογο δεν μπορεις να του πεις του αλλου τι να κανει απο την στιγμη που δεν ειναι λαθος σε κατι.Τεσπα κανε οτι θες παντως ο master στο θεμα της αποσυνδεσης δεν φερει σε καμια περιπτωση ευθυνη.Και για τον τροπο παιχνιδιου και συ παιζεις με πολυ κατοχη και ειναι εκνευριστικο για τον αλλο αλλα δεν σου χει πει κανενας ποτε τιποτα,τι αλλο να κανουμε δηλαδη ειπαμε να περιορισουμε τα συστηματα,να μην κανουμε καθυστερησεις με την μορφη που υποδεικνυω ε δεν θα πουμε στον καθενα πως να παιζει δεν γινεται..Οπως λεει ο Κωστας ο Τρυφωνας ειναι ο βασιλιας την λομπας!Νταξει τι να κανουμε να τον σκοτωσουμε?
    Last edited by katsouras; 26-03-2013 at 00:23.

  3. #43

    Default

    DORTMUND - LAZIO 2-4

    Απίστευτη ανατροπή για τους Ιταλούς.. 2-0 προηγήθηκαν οι Γερμανοί και είχαν την Lazio στα 0 σουτ στο ημίχρονο. Εκεί που θέλαμε να κάνουμε διαχείριση αποτελέσματος ξαφνικά ούτε κατάλαβα τι έγινε.. 4 σουτ η Lazio, 4 γκολ, έφτασε το 90, σφύριξε ο διαιτητής! Better Luck Next Time! Καλή συνέχεια Αντώνη..

  4. #44
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    λολ φωτη ο ορισμος του χαστουκιου ηταν αυτο

  5. #45
    Cool Member psilos-7-syros's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    192
    PSN ID
    psilos-7-syros

    Default

    Quote Originally Posted by katsouras View Post
    Δηλαδη για ποιο λογο βγαινεις?Σε πεταξε η δικια σου συνδεση ο αλλος γιατι να ξαναπαιξει το παιχνιδι?Δεν σκεφτομαστε ολοι το ιδιο..Στο θεμα με τα πεναλτι ειχαμε κατι αναλογο δεν μπορεις να του πεις του αλλου τι να κανει απο την στιγμη που δεν ειναι λαθος σε κατι.Τεσπα κανε οτι θες παντως ο master στο θεμα της αποσυνδεσης δεν φερει σε καμια περιπτωση ευθυνη.Και για τον τροπο παιχνιδιου και συ παιζεις με πολυ κατοχη και ειναι εκνευριστικο για τον αλλο αλλα δεν σου χει πει κανενας ποτε τιποτα,τι αλλο να κανουμε δηλαδη ειπαμε να περιορισουμε τα συστηματα,να μην κανουμε καθυστερησεις με την μορφη που υποδεικνυω ε δεν θα πουμε στον καθενα πως να παιζει δεν γινεται..Οπως λεει ο Κωστας ο Τρυφωνας ειναι ο βασιλιας την λομπας!Νταξει τι να κανουμε να τον σκοτωσουμε?
    giato 8ema ths aposundeshs apodeixteike oti katalava egw la8os. gia to 8ema ton ka8usteriseon allo katoxh. diladi les na min kserw pote kanei kapoios ka8usterisi???kai allo eskemena ka8usterhsh. kai sthn telikh esu ekanes 8ema ton tropo paixnidiou tou master me tous 5 sthn amuna den ton ekana egw. efw milisa gia eskemenh ka8usterhsh.

  6. #46

    Default

    Ο Αντώνης εννοείται άξιζε τη νίκη.. Αλλά δεν γίνεται σε 60 λεπτά να τον μαρκάρω ωραία και να μην έχει ούτε ένα σουτ και μόλις βάζω το 2-0 τα CB μου να ανεβαίνουν στο κέντρο.. 4 τετ α τετ βγήκε η Lazio σε 8 λεπτά! Σαν να σου λεει το παιχνίδι οτι και να κάνεις θα χάσεις!

    Εχω κερδίσει κ εγώ έτσι αλλά όταν σου τυχαίνει δεν σου αρέσει! χαχαχα...

  7. #47
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    *Τωρα παιζω με 4



    τεσπα ξαναλεω οτι ετσι παιζω , οπως ειπε και ο κατσουρας σε καμια περιπτωση δεν εκανα αυτο που ευρεως θεωρειται καθυστερηση.

    Εγω εχω να σου πω ενα πραγμα, μεινε στο πρωταθλημα και στον δευτερο γυρο ελα και παρε εκδικηση , τοσο απλα, οπως κατα καποιο τροπο ειχα κανει και στο προηγουμενο πρωταθλημα τον κατσουρα,
    τσακωθηκαμε , πεισμωμα ηρθε ο δευτερος γυρος και εβαλα 4 αρα...η κανεις αυτο ή φευγεις...

  8. #48
    Cool Member psilos-7-syros's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    192
    PSN ID
    psilos-7-syros

    Default

    Quote Originally Posted by psilos-7-syros View Post
    giato 8ema ths aposundeshs apodeixteike oti katalava egw la8os. gia to 8ema ton ka8usteriseon allo katoxh. diladi les na min kserw pote kanei kapoios ka8usterisi???kai allo eskemena ka8usterhsh. kai sthn telikh esu ekanes 8ema ton tropo paixnidiou tou master me tous 5 sthn amuna den ton ekana egw. efw milisa gia eskemenh ka8usterhsh.
    kai an eixes provlima me ton tropo paixnidiou mou toso kairo pou paizoume metaksi mas as mou to eleges...

  9. #49
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    @φωτη

    το βλεπες ,το παιξες?

    λοοοοοοολ

  10. #50
    Cool Member psilos-7-syros's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    192
    PSN ID
    psilos-7-syros

    Default

    Quote Originally Posted by the master View Post
    *Τωρα παιζω με 4



    τεσπα ξαναλεω οτι ετσι παιζω , οπως ειπε και ο κατσουρας σε καμια περιπτωση δεν εκανα αυτο που ευρεως θεωρειται καθυστερηση.

    Εγω εχω να σου πω ενα πραγμα, μεινε στο πρωταθλημα και στον δευτερο γυρο ελα και παρε εκδικηση , τοσο απλα, οπως κατα καποιο τροπο ειχα κανει και στο προηγουμενο πρωταθλημα τον κατσουρα,
    τσακωθηκαμε , πεισμωμα ηρθε ο δευτερος γυρος και εβαλα 4 αρα...η κανεις αυτο ή φευγεις...
    8a sou valw parapanw giati eisai kai vazelos...

  11. #51
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    Ωραια, θα σε περιμενω λοιπον για εναν μεγαλο αγωνα

  12. #52
    Cool Member psilos-7-syros's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    192
    PSN ID
    psilos-7-syros

    Default

    Quote Originally Posted by the master View Post
    Ωραια, θα σε περιμενω λοιπον για εναν μεγαλο αγωνα
    ok 8a sunexisw gia na paw thn milan psila meta to teleutaio strapatso pou eixe apo ton coach giannilazy....

  13. #53
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    Quote Originally Posted by psilos-7-syros View Post
    giato 8ema ths aposundeshs apodeixteike oti katalava egw la8os. gia to 8ema ton ka8usteriseon allo katoxh. diladi les na min kserw pote kanei kapoios ka8usterisi???kai allo eskemena ka8usterhsh. kai sthn telikh esu ekanes 8ema ton tropo paixnidiou tou master me tous 5 sthn amuna den ton ekana egw. efw milisa gia eskemenh ka8usterhsh.
    Που κολλαει παλι αυτο?Το οτι επαιζε με 5 πισω ειναι τελειως διαφορετικο θεμα...Αλλο το πως παιζει ο καθενας και αλλο το συστημα...Καμια σχεση..Αυτο που προσπαθω να σου εξηγησω ειναι οτι και εσυ παιζεις με πολυ κατοχη..Αλλος μπορει αυριο μεθαυριο να σου πει το ιδιο να παρεξηγησει την κατοχη με την καθυστερηση.Τεσπα μπροστα δεν ημουν να δω απλα επειδη ξερω τον τροπο παιχνιδιου του master κραταει πολυ μπαλα αλλα οχι στην αμυνα ωστε να ειναι εναντια στους κανονισμους.

    Quote Originally Posted by psilos-7-syros View Post
    kai an eixes provlima me ton tropo paixnidiou mou toso kairo pou paizoume metaksi mas as mou to eleges...
    Σου λεω οτι και εσυ που παιζεις με κατοχη ειναι εκνευριστικο για τον αλλο οχι μονο για μενα..Εγω πχ παιζω πιο επιθετικα δεν μπορω να γυρναω την μπαλα 5 λεπτα θελω να κανω φασεις εσυ εχεις στυλ παιχνιδιου κατοχης οπως και ο master.Ειναι εκνευριστικο για τους αλλους αλλα εννοειται οτι δεν θα σου πω τιποτα οπως και σε κανενα για αυτο το θεμα..Εγω θα σου πω πως θα παιζεις?Το φερα για παραδειγμα για να δεις οτι εχετε ιδιο στυλ παιχνιδιου,κατοχης δηλαδη..Μην λες οτι να ναι αντε ξεκολλα σε επιασαν τα νευρα σου για μια μαλακια..Και η Μπαρτσα παιζει ετσι τι θα της πουμε να αλλαξει τον τροπο της??



    Αυριο θα αρχισω τα παιχνιδια μου γατακια....

  14. #54
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    Η διαφορα μου απο τον ψηλο και τη μπαρτσα ειναι οτι εγω κανω επιθεσεις κατοχης συνηθως απο τα πλαγια, συνεπως οποτε βλεπω οτι δε περναω εχω και την επιλογη για σεντρα.

    Ομως ειναι αληθεια ο τροπος παιχνιδιου μας μοιαζει, πχ σπανια θα κανουμε βαθια μπαλια προτιμαμε τις καθετες.

  15. #55
    Cool Member psilos-7-syros's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    192
    PSN ID
    psilos-7-syros

    Default

    [XANTONINO] LAZIO - MILAN [PSILOS] 1-1

  16. #56
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default


    Wolverhampton vs Dortmund 4-3!



    Δηλωσεις μαστερ
    "Με πιστη στη δυναμη μας και ενωμενοι μπορουμε να κανουμε τα παντα!Στο παιχνιδι αυτο ειμαι σιγουρος οτι πολλοι καρδιακοι μας αφησαν χρονους!Πολυ καλος ο φωτης ωστοσο η τυχη δεν ηταν μαζι του σημερα."
    Last edited by the master; 26-03-2013 at 13:33.

  17. #57

    Default

    Δίκαιη νίκη.. Απλά η Dortmund τον παίζει και ο Weidenfeller ότι πάει προς τα μέσα το ρουφάει. Καλή συνέχεια Φίλιππε!

    Εdit: Ρε συ, αυτός ο μαύρος που είναι απο αριστερά πόσο στο διάολο Top Speed έχει?? Δεν τον έφτανε κανένας ρε!!

  18. #58
    Forum GOD the master's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,843
    PSN ID
    Kuromajo__
    Name
    リーナ

    Default

    λολ, καλη συνεχεια επισης μαν .

    - - - Updated - - -

    ενας απο τους λογους που πηρα γουλφς... ταχυτητα ,δυναμη και μακρινο σουτ...τρομερος παικτης.
    Γυρω στο 87 νομιζω παντως.

  19. #59
    Advanced Member aloialone's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Athens
    Posts
    580
    PSN ID
    TrifS2000
    Name
    Τρυφωνας

    Default

    Κουμπαρε.... Οτι δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Ολο για τις λομπες μου λες. Ελα ενα απογευμα απο εδω να σε μαθω. Τοσο καιρο σουεχω δειξει ολα τα μυστικα του παιχνιδιου αλλα τιποτα. Ενα κυπελλακι πηρες και αυτο με το ζορι..... Τσ τσ τσ Ανεπιδεκτος μαθησεως.... Γατάκι....
    PS ID:TrifS2000 Add me to play together.

  20. #60
    Advanced Member KwstasLeon's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    524
    PSN ID
    KwstasLeon20vt
    Name
    Κωστας

    Default

    Quote Originally Posted by aloialone View Post
    Κουμπαρε.... Οτι δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Ολο για τις λομπες μου λες. Ελα ενα απογευμα απο εδω να σε μαθω. Τοσο καιρο σουεχω δειξει ολα τα μυστικα του παιχνιδιου αλλα τιποτα. Ενα κυπελλακι πηρες και αυτο με το ζορι..... Τσ τσ τσ Ανεπιδεκτος μαθησεως.... Γατάκι....
    Και να ερθω λομπες θα κανεις χαχαααα.... Αν μπορεις να μου μαθεις πως περνας τιν μπαλα πανω απο τον αμυντικο ενω τον εχεις κολιτσιδα πλατη τοτε ναι θα σε παραδεχτω, τις αλλες τριπλες να ερθω να στις μαθω!!!

Page 3 of 26 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •