Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 20 of 137

Thread: 2nd Main Cup Series Fifa 2013

  1. #1

    Default 2nd Main Cup Series Fifa 2013

    Κατόπιν κλήρωσης απο το ζευγάρι Milan - Atletico Madrid περνάει η Milan.
    Εδώ η κλήρωση. Πέρασε η πρώτη ομάδα που έβγαλε. http://tinypic.com/r/2usehzk/6

    Οπως και στο προηγούμενο κύπελλο έκανα 2 κληρώσεις. Στη μία μπήκαν οι ομάδες του GROUP A και στην άλλη του GROUP B. Η πρώτη του Α παίζει με την πρώτη του Β κ.τ.λ.

    Εδώ οι κληρώσεις :
    http://tinypic.com/r/2lktaw3/6
    http://tinypic.com/r/34eq1r6/6







    ΧΡΟΝΟΣ
    6 ΛΕΠΤΑ
    ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ SEMI
    ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ DEFAULT( Tα έτοιμα του παιχνιδιού)






    KANONEΣ - ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ( ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΙ)

    Spoiler!
    Last edited by FotisGRC; 16-04-2013 at 16:05.

  2. #2
    Advanced Member geoponos13's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    xalandri
    Posts
    489
    PSN ID
    geoponos13
    Name
    nikos

    Default

    Βασιλη θα μπεις καθολου σημερα;

  3. #3
    Advanced Member kippy18's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    gloucester
    Posts
    556
    PSN ID
    mikey1878osfp
    Name
    mixalis

    Default

    οι δυο αυτοι αγωνες θα μπορουσαν ευκολα να ηταν τα ημιτελικα... ωραιος φωτη.. μπας και κανουμε τιποτα και μεις οι τελευταιοι

  4. #4

    Default

    Nαι βγήκαν δυνατοί αγώνες..! Το ξέρω οτι δεν είναι και το καλύτερο να πρέπει να μένουν άτομα εκτός πριν καν αρχίσει το κύπελλο, αλλά δυστυχώς δεν γίνεται αλλιώς..

  5. #5
    Advanced Member marcojohn 13's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    361
    Name
    βασιλης

    Default

    νικο εγω θα μπορεσω σημερα να μπω κατα τις 6-7,αν σε βολευει μπες να κανουμε τα ματς..

  6. #6
    Advanced Member geoponos13's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    xalandri
    Posts
    489
    PSN ID
    geoponos13
    Name
    nikos

    Default

    Οκ..θα μπω και εγω κατα τις 7 και κατι..ξεκιναμε οδικως απο Αγγλια για Παρισι σε 1 ωρα..

  7. #7
    Advanced Member marcojohn 13's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    361
    Name
    βασιλης

    Default

    psg - man utd:0-0

    man utd - psg:1-1


    ματς ακαταλληλα για καρδιακους..η μπαλα δεν εμπαινε με τιποτα στο πρωτο,η παρι πιεσε αλλα σκοραρει με το σταγονομετρο δυστυχως..στον επαναληπτικο η μαντσεστερ ηταν πιο κεφατη εκανε φασεις αλλα ο μενεζ στο α ημιχρονο εχασε 2 απο αυτα που δε χανονται!στο β οι ομαδες φοβοντουσαν η μια την αλλη για να φτασουμε στο 70 οπου ο φαν περσι με ψιλομουφα πεναλντι εκανε το 1-0 και εδειξε να στελνει τη παρι σπιτι της,αλλα στο 73 ο μενεζ προφανως για να γλυτωσει τα καντηλια απ τον coach που τον εχει στη μπουκα με απιαστο σουτ στο γαμα εδωσε τη προκριση στους γαλλους..φοβερα ματς παντως με τον νικο οπου δε μπορουσες να χαλαρωσεις δευτερολεπτο και η προκριση κριθηκε στη τριχα!

    βαλε κανα γκολ ρε αχρηστε ιμπραιμοβιτς μυτογκααα!!!
    Last edited by katsouras; 04-03-2013 at 23:40.

  8. #8

    Default

    Συγχαρητήρια στον Βασίλη.. Μένει να δούμε ποια εκ των Milan ή Atletico θα πάρει το άλλο εισιτήριο!

  9. #9
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Η μιλαν αυριο κ μεθαυριο θα ειναι πατρα οποτε ας πει ο μαναγκερ της ατλετικο ποτε μπορει την πεμπτη. Ισως μπορεσω κ υεταρτη απογευμα

  10. #10

    Default

    Κατάντια και η Μίλαν.. Απο τα 5άστερα ξενοδοχεία πλεον η προετοιμασία γίνεται στην Πάτρα..

  11. #11
    Advanced Member geoponos13's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    xalandri
    Posts
    489
    PSN ID
    geoponos13
    Name
    nikos

    Default

    Οπως τα ειπε ο ΒΑσιλης..πολυ κλειστα παιχνιδια και με τις δθο ομαδες να προσεχουν περισσοτερο τα νωτα τους..ρουνει και Βαν περσι σταθηκαν κατωτεροι των προσδοκιων και ο προπονητης τους του διαμηνυσε οτι αν συνεχισουν ετσι θα αρχισουν τα γυαλιζουν τον παγκο..το κακο για την Μαντσεστερ ειναι εφαγε το γκολ καπακι ενω προηγηθηκε..πλεον η ομαδα στρεφει την προσοχη της στο πρωταθλημα γτ τελικα το κυπελλο δν της παει καθολου..

    Υ.Γ Bill σηκωσε το!!!τουλαχιστον να λεμε οτι αποκλειστηκαμε απο τον κυπελλουχο...

  12. #12
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Quote Originally Posted by giannislazy View Post
    Η μιλαν αυριο κ μεθαυριο θα ειναι πατρα οποτε ας πει ο μαναγκερ της ατλετικο ποτε μπορει την πεμπτη. Ισως μπορεσω κ υεταρτη απογευμα
    Δεν είδα απάντηση από freakygeo. Αν μπορείς Γιώργο να γίνουν τα ματς σήμερα γιατί αύριο λογικά δεν θα μπορέσω.

    Φώτη διαφορετικά κάνε κλήρωση αύριο και ας περάσει ο πιο τυχερός να τελειώνουμε.

  13. #13

    Default

    Freakygeo είχε ενημερώσει ο Γιάννης απο την Δευτέρα. Καλό θα ήταν να είχες ήδη γράψει τι ώρες θα μπορέσεις. Αν μέχρι αύριο βράδυ δεν γίνουν τα παιχνίδια θα είναι με δική σου υπαιτιότητα.

    Προσπαθήστε να δώσετε ένα ραντεβού για αύριο τουλάχιστον, αν δεν μπορέσετε σήμερα.

  14. #14
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Εγώ φώτη αύριο δε θα μπορέσω λογικά. αν γλυτώσω τον παιδίατρο που πρέπει να πάμε τον μικρό θα μπω. Αλλά αυτό δεν μπορώ να το ελένξω. Αλλά δεν έχω θέμα. κάνε κλήρωση καλύτερα.

  15. #15

    Default

    Θα το κανονίσουμε Γιάννη.. Εφόσον το πρόγραμμα σου είναι μπερδεμένο αν θες στείλε ένα pm στον Freakygeo, κανονίστε να παίξετε τα παιχνίδια, έστω και Παρασκευή. Αν κανονίσετε πείτε μου να ξέρω.

    Είσαι σωστός και έχεις ενημερώσει.Τα έχουμε πει, όταν υπάρχει λόγος δείχνουμε κατανόηση.

  16. #16
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Σήμερα μπορώ μέχρι να πάμε για νάνι. Αύριο δεν νομίζω. Μην το κουράζουμε Φώτη. Δεν τρέχει κ τίποτα. Αν κ αύριο δεν γίνει το ματς κάνε μια κλήρωση να τελειώνουμε.

  17. #17
    Elite freakygeo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ilion
    Posts
    867
    PSN ID
    freakygeo
    Name
    giorgos

    Default

    αυριο απο τις 6 μεχρι της 8 θα μπορω γτ ειναι λιγο πηγμενο το προγραμμα μου και σημερα δεν θα ειμαι σπιτι μεχρι πολυ αργα!!

  18. #18

    Default

    Επειδή είχα ένα θέμα με το Powerpoint καθυστέρησα λίγο. Λογικά μέχρι το απόγευμα θα είμαι εντάξει.. Giannislazy καi freakygeo πείτε μου αν θα μπορέσετε σήμερα το απόγευμα να κάνετε τα ματσάκια να σας περιμένω λίγο. Αλλιώς όποιος περάσει με κλήρωση.

    Λογικά το βραδάκυ ξεκινάει και το κύπελλο.

  19. #19
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Ρε Φώτη κάνε εκεί μια κλήρωση να τελειώνουμε. Big deal.

    Καθυστερούμε ολόκληρη διοργάνωση τώρα χωρίς λόγο...

  20. #20

    Default

    Δεν καθυστερείτε τίποτα.. Πάλι δεν θα είχαμε ξεκινήσει γιατί είχα θέμα με το Powerpoint! Τώρα το διόρθωσα

Page 1 of 7 12345 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •