Page 12 of 37 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 221 to 240 of 725

Thread: [3D] Gran Turismo 6

  1. #221
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Θέμα προτεραιοτήτων, καθαρά. Καθείς παίρνει από ένα παιχνίδι (δη το GT6) ό,τι κρίνει ότι είναι πιο σημαντικό. Για άλλους το κυριότερο κριτήριο είναι η λίστα των αυτοκινήτων, που είναι κριτήριο αγοράς και "καταδιακασμού" του παιχνιδιού, no problem. Για άλλους όλο το "ζουμί" είναι στον ρεαλισμό. Γούστα βγάζεις και με αυτοκίνητα του 70', που παίζεις online με όλα (και ABS) τα βοηθήματα εκτός και δεν ισιώνεις ποτέ, κάνοντας χαβαλέ παράλληλα στο BT καθώς παίζεις με φίλους. Γούστα βγάζεις και με τα 150 αλογάκια.. παίζω αρκετό καιρό GT5 και έχοντας όχι πάνω από 300 αυτοκίνητα στο garage, δεν έχω νιώσει ποτέ ότι δεν έχω αυτοκίνητο να βάλω μέσα και να περάσω καλά. Προσωπικά, ΧΕΣΤΗΚΑ για την λίστα των αυτοκινήτων.



    ΑΡΑ: GT6 σίγουρη αγορά και οπωσδήποτε το anniversary edition που έχει και το Megane Trophy, σαφώς και αξίζει η αγορά του και θα είναι απογοήτευση για όσους δεν το πάρουν και μείνουν με το 5 (όπου 5, GT ή GTA που είναι και της μοδός).
    Last edited by Gazof; 06-11-2013 at 21:14.
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  2. #222
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by Tilemaxx View Post
    Θεωρώ οτι η μεγάλη πλειοψηφία εδώ μέσα είστε άτομα κάποιας νοημοσύνης.
    Αν βγουν καμμιά 20αριά άτομα και σε μπινελικιάσουν δεν θα έχουν άδικο.

    Quote Originally Posted by Tilemaxx View Post
    Τι, δεν είστε άτομα κάποιας νοημοσύνης; OΚ, το παίρνω πίσω τότε.
    Το μόνο που είχες να κάνεις ήταν ν' ανακαλέσεις,
    αντ'αυτού ειρωνεύεσαι κι από πάνω.

  3. #223

    Default

    Βρέ παιδί μου είπα οτι η πλειοψηφία του φόρουμ είναι άτομα κάποιας νοημοσύνης και επιπέδου. Τι δεν καταλαβαίνεις; Δεν θες να θεωρείσαι ως άτομο νοημοσύνης; Τί; Δεν σε καταλαβαίνω.

    PDS, έχεις δίκιο εν μέρει αλλά θα σου απαντήσω αργότερα και πιο αναλυτικά επι αυτού.

  4. #224
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Oδυσσεα δεν βλεπω και εγω κατι κακο σε αυτο που εγραψε ο Tilemaxx.Mηπως το διαβαζεις λαθος?Η εγω το διαβαζω λαθος?
    .

  5. #225
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    @PDS

    Αυτό το τσίγκλημα με τα κρυφοVS δεν το καταλαβαίνω. Είχαμε τον giorgos78 με τα φαινομενικά «αθώα» threads του, έχουμε κι άλλη περίπτωση τώρα... μάλιστα. Thanks για το heads up πάντως. Φυσικά και δεν γίνεται να γυρίζουμε το μισό ελληνικό internet.

    @Tilemaxx

    Το post σου είναι γεμάτο αντιφάσεις, χώρια το psychological projection που βλέπω να σε διακατέχει. Δεν θα ασχοληθώ άλλο όμως, μόνο και μόνο για να μην εκτροχιαστεί περαιτέρω το thread. Εκτός κι αν δεν έχουν πρόβλημα οι υπόλοιποι, οπότε μετά χαράς να συνεχίσω.

    Απλά αναρωτήσου μήπως αυτά που κατηγορείς τους άλλους τα κάνεις εσύ ο ίδιος... την απάντηση δώσε την στον εαυτό σου, όχι σε εμένα.

  6. #226

    Default

    PDS, έχεις δίκιο με το ότι δεν γίνεται να δίνουμε... πιστοποιητικό φρονημάτων σε κάθε φόρουμ αν και είναι προφανές οτι αν δεν είχα PS3 δεν θα γραφόμουν εδώ.

    Έχει διαφορά όμως το ένα με το άλλο. Ανέφερα την απογοήτευση μου ως προς το lineup των αυτοκινήτων που παρουσιάζει η PD γι' άλλη μια φορά, που και πάλι είναι ελλειπές. Και δεν είναι θέμα τσιγκλίσματος, μια βόλτα στα μεγαλύτερα GT portals και στα σχόλια θα διαπιστώσεις οτι υπάρχει μια γενικότερη γκρίνια για τις επιλογές του Kaz για δεύτερο σερί παιχνίδι.

    Και φαντάσου δηλαδή, φαντάσου να μην έλεγα οτι έχω γράψει άπειρες ώρες στο GT. Εκεί πραγματικά θα έβγαιναν τα τάνκ, τι άλλο να πώ; Συγκρίνει ο psx3 και κάνει ίσωμα αυτά που είπα για το LOU και το Beyond με την δυσαρέσκεια μου για τα 70 Skyline που έχει πάλι ο Κάζ, όταν τα σημαντικότερα αυτοκίνητα αυτή την στιγμή στον κόσμο λείπουν, και αυτός μας δείχνει το φεγγάρι και το lunar shuttle του Apollo. Αν είναι δυνατόν.

    Δεν αμφιβάλλω οτι το παιχνίδι θα έχει οδηγικές βελτιώσεις, αλλά η λίστα αυτοκινήτων είναι απαράδεκτη κατ' εμέ πάντα (και απο πολλούς άλλους), και αυτό θα συνεχίσω να το λέω μέχρι τέλους.

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Οταν λες εχεις γραψει εκατονταδες ωρες αναφερεσαι στο single?Το οτι εχει πανω απο 1000 αυτοκινητα το gt5 (κ πανω απο 1200 το gt6) με ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ οδικη συμπεριφορα το καθενα που εαν του αλλαξεις το παραμικρο αλλαζει ολο το στησιμο του το εχεις καταλαβει???Εχεις κατσει ποτε να ασχοληθεις,περα απο τις βελτιωσεις που κανεις πολυ ευκολα, αγοραζοντας κ τοποθετοντας εξαρτηματα στα αυτοκινητα, με το να κατσεις να στησεις το αυτοκινητο διαφορετικα για τις αναγκες καθε πιστας???Εχεις κατσει να ασχοληθεις με αλλαγες καμπερ-καστερ-αεροτομων-κατανομη πεδησης/βαρους-κιβωτια ταχητητων αναλογος την καθε πιστα το ειδος του αγωνα(εαν ειναι αντοχης η μερικων μονο γυρων) κ του δικου σου τροπου παιξιματος?Εχεις παιξει καθολου online με αλλους?Εχεις διπλωμα αυτοκινητου(στην κανονικη ζωη)???Κ καθεσε,οχι μονο εσυ, αλλα κ αλλοι κ λετε γιατι δεν εχει ακομα μερικα αυτοκινητα η γιατι δεν ειναι ολα premium...Εαν τα εβαζε ολα αυτα (τοτε το gt5 θα αργουσε μαλλον 10 χρονια να βγει) κ θα επρεπε το καθε gt να κοστιζει πανω απο 150 Ε(βλεπε δικαιωματα χρησης αυτοκινητων-εργατοωρες)
    Προφανώς δεν κατακρίνω το simulation aspect του τίτλου. Σε αυτό είναι ΑΑΑ. Και τα παραπάνω που αναφέρεις έχω κάνει (εδώ που τα λέμε, σιγά το πολύπλοκο ΑΙ που έχει το GT για να κάτσουμε να ρυθμίσουμε τα κάμπερ με ακρίβεια χιλιοστού), αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας. Το θέμα μας είναι η λίστα των αυτοκινήτων. Και με την ίδια λογική, το Forza που έχει ένα μεγαλύτερο φάσμα μοντέλων απ' όλο τον κόσμο, και σχεδόν όλα τα εξωτικά supercars, κοστίζει 150€...

    Εγώ ήθελα να 'ξερα με πόσα απ' τα 700+ standard αυτοκίνητα του GT5 έχεις κάτσει να ασχοληθείς προσωπικά. Ειλικρινά τώρα. Πιο τίμιο θα ήταν να βάλουν μόνο τα 200 premium μέσα (όπως και 150 νομίζω είχε το GT3), παρά να συντηρήσουν το παραμύθι των 1000+ αυτοκινήτων όταν τα 7/10 είναι imported απ' το PS2. Έχει διαφορά. Δηλαδή ξαναλέω, το Forza που και εκεί τα έχει όλα premium με interiors + μεγαλύτερη ποικιλία + Porsche, πόσο θα έπρεπε να κοστίζει; Καταλαβαίνεις πόσο flawed και μονόπλευρα "ξύλινη" είναι η λογική σου;

    @psx3

    Μου είπες οτι δεν έχω κατακρίνει την R* ποτέ και σου λίνκαρα αυτούσιο σχόλιο μου. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Τα υπόλοιπα είναι δικά σου συμπεράσματα.
    Last edited by Tilemaxx; 07-11-2013 at 02:05.

  7. #227
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Αφού σε τρώει λοιπόν να το συνεχίσουμε... no problemo.

    Όταν εγώ σου έλεγα για τα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ microtransactions, εσύ έκανες την παλαβή γιατί δήθεν «δεν σε ενδιαφέρει το online» (ωραία δικαιολογία). Όταν αποφάσισες να μπεις στο online (γιατί άραγε; αφού δεν σε ενδιαφέρει), τότε σου κακοφάνηκε που διαπίστωσες τα πρόβληματά του, τα οποία όμως λύνονται με patches και server updates. Τα microtransactions που είναι πολιτική milking ενός RETAIL προϊόντος της εταιρίας πώς ακριβώς «λύνονται»; Το ότι το κάνει και η Capcom δεν είναι δικαιολογία ξέρεις. Υποτίθεται ότι η Rockstar είναι ένα σκαλί παραπάνω στην εκτίμησή μας που δεν ακολουθεί τις διάφορες milking μόδες (π.χ. online passes).

    Όταν η ND υιοθέτησε παρόμοια πολιτική αρμέγματος (microtransactions) για το online του UC3 (πολύ πριν γίνει F2P), ήμουν ο πρώτος που την έκραξε. Άρα τα περί Sony/1st party fanboys κάνε μου την χάρη και πες τα αλλού. Εγώ δεν έχω double standards, ούτε βγαίνω να θάβω/δοξάζω παιχνίδια που δεν έχω παίξει καν (κάτι που εσύ κάνεις σε συστηματική βάση).

    Λες για «χολή», αλλά ποιός στάζει χολή για το Beyond («Και ούτε πρόκειται...»); Ποιός αρνείται πεισματικά να το νοικιάσει/δανειστεί από κανά φίλο, έστω για να αποκτήσει άποψη;

    Έχεις αποδείξει ότι άλλα λες πριν παίξεις ένα παιχνίδι και άλλα μετά (βλ. TLOU). Πώς να σε πάρει κανείς στα σοβαρά λοιπόν;

    Παραδέξου το εμφανές bias σου και πάμε παρακάτω στα του GT6. Το παιχνίδι δεν έχει βγει ακόμα, ούτε ξέρει κανείς πόσα patches/support θα έχει, ούτε αν θα αναβαθμιστούν τα μοντέλα των αυτοκινήτων, ούτε αν θα μπουν νέα αυτοκίνητα ή όχι.

    Επίσης, θα πρέπει να καταλάβεις ότι παιχνίδια που φτιάχνονται από Ιάπωνες έχουν διαφορετική νοοτροπία από τα δυτικά παιχνίδια. Φαίνεται από πολλά πράγματα αυτό (περίεργα μενού, προώθηση της δικιάς τους αυτοκινητοβιομηχανίας κλπ). Είναι γνωστό σε όλους (εκτός από εσένα μάλλον) ότι οι Ιάπωνες είναι κλειστός και εθνοκεντρικός λαός. Μόνο και μόνο που δεν βλέπεις ποτέ τον Καζουνόρι να μιλάει αγγλικά, λέει πολλά. Προσωπικά δεν συμφωνώ με την νοοτροπία τους, αλλά δεν μπορείς να τους αλλάξεις κιόλας.

    Όλοι αυτοί που διαμαρτύρονται στα GT sites, ας φροντίσουν να εφαρμόσουν το σοφό αμερικάνικο ρητό "put your money where your mouth is" και να μην σκάσουν την 70άρα day 1. Αν δεν το κάνουν, θα είναι για τα πανηγύρια. Προσωπικά θα έχω PS4 στα χέρια μου πριν καν κυκλοφορήσει το GT6, οπότε δεν καίγομαι για day 1. Θα το τσιμπήσω για την συλλογή κάποια στιγμή το 2014 όταν πέσει η τιμή του.

  8. #228

    Default

    Και πάλι το έκραξα όμως, εσύ είπες οτι δεν το έκραξα πουθενά. Προφανώς και το online είναι μέρος του τίτλου, όφειλα λοιπόν να το δοκιμάσω. Δεν μου άρεσε, πάμε παρακάτω.

    Το οτι είναι σωβινιστές οι Ιάπωνες είναι γνωστό, και ειδικά αυτό που γίνεται με το GT εδώ και χρόνια επίσης το έχουμε "καταπιεί" εμείς που ήμασταν φανατικοί του τίτλου. Αλλά νομίζω οτι στην έκτη συνέχεια του τίτλου, με τόσα requests απ' τον κόσμο, να παρουσιάζεις ως δήθεν gimmick ένα διαστημικό lunar rover της δεκαετίας του '70, όταν το παιχνίδι έχει πολλές ελλείψεις στην λίστα των αυτοκινήτων του, είναι τραγικό κατ' εμέ. Το βρίσκεις εσύ σοβαρή πρακτική απο μια σοβαρή εταιρεία αυτό; Να έχει το ίδιο μοντέλο Χ πολλαπλές φορές, ενώ η υπόλοιπη του λίστα είναι τελείως unbalanced και ελλειπής;

    Με την τελευταία παράγραφο σου θα συμφωνήσω.
    Last edited by Tilemaxx; 07-11-2013 at 02:48.

  9. #229
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Καλώς ή κακώς το GT είναι νούμερο 1 σε πωλήσεις από όλα τα exclusives της Sony. Συνεπώς, δεν έχει λόγο να αλλάξει πολιτική η Sony. Όσο θα φτιάχνεται από Ιάπωνες, τόσο θα έχει συγκεκριμένη «νοοτροπία».

    Αν πατώσει σαν franchise, τότε μπορεί να το κάνουν outsource σε Αμερικάνους... ποιός ξέρει.

    Για τα standard cars του PS2, ελπίζω να μην υπάρχουν σε μια πραγματικά next-gen έκδοση στο PS4 (όχι αρπαχτή στυλ Prologue), κι ας κάνουν και 3 χρόνια να την βγάλουν.

  10. #230

    Default

    Οι πωλήσεις έχουν κρατήσει στάσιμη τη σειρά εδώ και πολλά χρόνια. Όταν ο απέναντι ανταγωνιστής βελτιώνεται sequel με sequel και έχει φτάσει πλέον να θεωρείται πιο πλήρης τίτλος στην ουσία του racing genre, βλέπεις οτι υπάρχει θέμα και έλλειψη καινοτομίας. Καλό το eye candy και η διαφήμιση των δυνατοτήτων του hardware του PS3, αλλά η ουσία είναι αλλού.

    Ελπίζω και εγώ για ένα μαζικό overhaul στο GT για το PS4, θεωρώ απίθανο να βάλουν μέσα PS2 cars εκεί. Σε τέτοια περίπτωση θα είναι για τα μπάζα. Δεν νομίζω όμως.

  11. #231

    Default

    Κ μονο που λες οτι δεν εχει διαφορα στο να καθεσε να ρυθμισεις με ακριβεια χιλιοστου καμπερ/καστερ(κ κατα επεκταση ολα τα αλλα), καταλαβαινω ποσο γνωστης του αντικειμενου εισαι,ποσο εχεις ασχοληθει/καταλαβει τα gt...Απο την αλλη υπαρχει κ το φορζα που καλλιστα μπορεις να αγορασεις, για να μεινεις ευχαριστημενος απο τα φρου-φρου κ αρωματα που φαινεται οτι ψαχνεις.Keep dreaming

  12. #232

    Default

    Για την λίστα αυτοκινήτων μιλάω εγώ εδώ και 5 πόστ, για κάμπερ-κάστερ settings μου μιλάς εσύ (που υπάρχουν και στο Forza όλα αυτά btw)... Κοινώς "άλλα λέει η θειά μου, άλλα ακούν τ' αυτιά μου".

  13. #233
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Προφανώς η ουσία για σένα είναι στα αυτοκίνητα και στην λίστα αυτών, ok μας το είπες, το καταλάβαμε ότι λόγω λίστας δε θα το πάρεις, πάμε παρακάτω. (υπάρχουν και άλλοι σοβαροί λόγοι να μην το πάρεις, όπως πχ ότι τελικά δε θα είναι 3D). Για τους υπόλοιπους από μας η ουσία είναι αλλού για αυτό και θα το αγοράσουμε. Το θέμα είναι ότι όταν κατακρίνεις ένα παιχνίδι πριν ΚΑΝ βγει, δεν μπορεί να σε πάρει κανείς στα σοβαρά. Μην κοιτάς που σου απαντάμε. Είμαστε άτομα με κάποια νοημοσύνη και γενικώς καλά παιδιά, για αυτό.
    Last edited by Gazof; 09-11-2013 at 10:35.
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  14. The Following 2 Users Say Thank You to Gazof For This Useful Post:

    Kkritikos (09-11-2013),MajereMP44 (09-11-2013)

  15. #234
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Προοριζόταν να βγει με 3D και τελικά ακυρώθηκε τελευταία στιγμή; Και στο Ascension το ίδιο είχε γίνει... περίεργα πράγματα.

  16. #235
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Στο επισημο site του GT λεει οτι το 3d θα προστεθει με update.Μακαρι να το κανουν τελικα.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  17. #236

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Στο επισημο site του GT λεει οτι το 3d θα προστεθει με update.Μακαρι να το κανουν τελικα.
    Οχιιι μην τα λετε ολα κ αλλαξουν καποιοι γνωμη κ το παρουν αντι το φορζα...

  18. The Following User Says Thank You to Kkritikos For This Useful Post:

    MajereMP44 (09-11-2013)

  19. #237

    Default



    Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo: Εικονική πραγματικότητα





    Ένα εντυπωσιακό concept car υψηλών επιδόσεων δημιούργησε η Mercedes-Benz για τις ανάγκες της έκτης, κατά σειρά, έκδοσης γνωστού video game.

    To ΑΜG Vision Gran Turismo, όπως είναι η πλήρης ονομασία του, εξελίχθηκε από το κέντρο σχεδιασμού και έρευνας της γερμανικής αυτοκινητοβιομηχανίας στην Καλιφόρνια των Ηνωμένων Πολιτειών της Αμερικής.

    Σύμφωνα με την Mercedes-Benz, κάτω από το μπροστινό καπό του εντυπωσιακού πρωτότυπου βρίσκεται ένας διπλά υπερτροφοδοτούμενος V8 κινητήρας, η απόδοση του οποίου αγγίζει τους 577 ίππους και τα 800 Nm ροπής.

    Τον κατάλογο των τεχνικών του προδιαγραφών του αυτοκινήτου συμπληρώνουν τα κεραμικής σύνθεσης φρένα και το σύστημα εξαγωγής καυσαερίων με τις οκτώ(!) συνολικά απολήξεις.

    Ο σχεδιασμός του εσωτερικού παραπέμπει σε μονοθέσιο της Formula 1, καθώς πέρα από την κεντρικά τοποθετημένη θέση οδήγησης και η διάταξη των διακοπτών θυμίζει ένα αγωνιστικών προδιαγραφών τετράτροχο.

    Όπως και να έχει, ο μοναδικός τρόπος για να βρεθείτε πίσω από το τιμόνι του ΑΜG Vision Gran Turismo είναι να αποκτήσετε το Gran Turismo 6, το οποίο αναμένεται στην ευρωπαϊκή αγορά στις 6 Δεκεμβρίου 2013.


    Πηγη auto.in.gr
    Last edited by AlexandrosQV; 18-11-2013 at 12:35.
    Some cars take your breath away. Only one gives it back.

  20. The Following 8 Users Say Thank You to AlexandrosQV For This Useful Post:

    geogoku (18-11-2013),Kkritikos (18-11-2013),MajereMP44 (19-11-2013),muku (18-11-2013),Nek_Food (18-11-2013),odytsak (18-11-2013),spartan (18-11-2013),toumpasn (18-11-2013)

  21. #238
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Το Forza δεν έχει porsche τις λέει RUF όπως και στο GT5 και επίσης από τα παιχνίδια Forza όλα τα καλά αμάξια βασικά αυτά που θες είναι dlc και δέν θα δώσω πχ 50 ευρώ για 20 αμάξια στο Horizon και όλοι ξέρουμε ότι το GT δεν το φτάνει κανένα racing.


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  22. #239
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default



    GT6 (near) Full car list: http://www.gran-turismo.com/local/jp/...
    GT6 Full feature list: http://www.gran-turismo.com/gb/produc...

    επισης εδω εχει και φωτος απο αμαξια, οχι ολα βεβαια...
    http://www.gran-turismo.com/gb/products/gt6/cars/

    μερικα που μου τραβηξαν το ματι...





  23. The Following 3 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    antoniss (04-12-2013),Gazof (19-11-2013),odytsak (19-11-2013)

  24. #240
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Aρχισε κι ο Καζουνόρης τις γνωστές βλακείες,
    θα αγοράζεις credits για το παιχνίδι με αληθινά χρήματα,
    αν κρίνω από αντίστοιχες περιπτώσεις video games
    θα δίνει το παιχνίδι με το σταγονόμετρο λεφτά ώστε αν θέλεις ν'αποκτήσεις αρκετά αυτοκίνητα
    ή θα πρέπει να λιώνεις στο παιχνίδι 24 ώρες την ημέρα ή να πληρώνεις με τα ωραία σου ευρουλάκια στο PS store.

    In addition, from launch at retail you’ll find a new option for building your
    ultimate fantasy car collection in-game credits will be purchasable through PS
    Store or your friendly local retailer at the following denominations: 500K, 1
    million, 2.5 million or 7 million credits which you’ll be able to apply in-game
    for cars and parts. To know how much your credits will get you, take a look at
    the menu of choices. For 1 million credits you could get all the cars below.


  25. The Following 3 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    Kane (19-11-2013),MajereMP44 (19-11-2013),psx3 (19-11-2013)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •