Page 2 of 37 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 21 to 40 of 725

Thread: [3D] Gran Turismo 6

  1. #21
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Σορρυ Στελιο δεν αναφερθηκα σε εσενα συγκεκριμενα.Γενικα υποθεσεις/εκτιμησεις εκανα κ γω φιλε

    Satan has left his killing floor
    PS4

  2. #22
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    Όποιος έχει ρούχα, συνηθίζει να τα φοράει όσο ποστάρει.......και του ήρθε να τα σκίσει, και τελικά τα έσκισε, μπας και βγει το GT6 σε PS3+PS4, ε, ναι ας χαλαρώσει (τους μυώνες του; τις κράμπες του; κάτι τέλος πάντων, πρέπει να χαλαρωθεί).

    οι υπόλοιποι που ποστάρετε γυμνοί, δεν υπάρχει θέμα!


    ΥΓ: για να μην παρεκτραπεί το θέμα και προς αποφυγή παρεξηγήσεων, να δηλώσω πως με "τσιγκλάνε" φράσεις και εκφράσεις της γνωστής "καθομιλουμένης" (βλέπε "σκίζω τα ρούχα μου" και "Χαλάρωσε"). Δεν ξέρω γιατί, αλλά από νεαρός, όταν άκουγα το "Χαλάρωσε" είναι σα να μου έλεγε ο άλλος "τώρα γίνε πυρ και μανία". ΛΟΛ. Οπότε είπα "ας το πάρω αντίθετα - στον χαβαλέ". Φυσικά και δεν έχω κάτι με τον F1-STK, εννοείται (και σόρρυ άνθρωπε αν πήρες "στραβά" αυτά που είπα).........αλλά ειλικρινά, κανείς δεν σκίστηκε και βέβαια, κανείς δεν χρειάζεται να "ηρεμήσει" ( = χαλάρωσε). Μια χαρά συζητάμε, την οποιαδήποτε δήλωση / ποστ (όλων, όχι κάποιων συγκεκριμένων ατόμων ή ατόμου). Αν κάποιες τοποθετήσεις προκαλούν περαιτέρω ποστ......ε, κάπως έτσι δεν εξελίσσονται τα θρεντ σε ένα φόρουμ; Λέει κάποιος κάτι, απαντά ο άλλος, διορθώνει ο παραπέρα, προσθέτει ο παραδίπλα κ άλλη άποψη κ.ο.κ.
    Last edited by Lefteris_X; 03-03-2013 at 13:25.

  3. #23
    Elite GedoGt's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Santa Friday
    Posts
    1,084
    PSN ID
    Geodion
    Name
    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Default

    Εμένα πάντως και η ανακοίνωση μου φτάνει, πλέον κάθε φορά που τρώω γκολ στο Fifa ή με σκοτώνουν στο Cod, η ατάκα είναι ΑΝΤΕ ΡΕ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ GT6.... δεν θα τα ξαναβάλω τα δισκάκια μέσα...
    Βέβαια γνωρίζω πως μέχρι να βγει το GT6, θα έχουν κυκλοφορήσει Fifa 14 και ΜW 4....

  4. #24

    Default

    Εννοια σου φιλε Κωστα ξερω καλα τι εννοουσες μην αγχωνεσαι.
    Στον Λευτερη αναφερομουν. Φιλε Λευτερη μπορει να σε τσιγκλαει οτιδηποτε, οπως με τσιγκλανε κι εμενα εφφετζιδικες τοποθετησεις και αλλες τετοιες ιστοριες με μπολικες ξενες εκφρασεις μεσα. ΛΟΛ και ιστοριες δηλαδη και αλλα τετοια. Τις οποιες χρησιμοποιω κι εγω, αλλα προσπαθω να το μειωσω, καθως δε με εκφραζουν -ξαναλεω- οι "σας βαζω στη θεση σας" τοποθετησεις και τα σχετικα νοηματα. Αν ειναι να σκιζω τα ρουχα μου σε forum για το playstation τοτε καλυτερα ας μη γραφω καν.
    Επισης δε συνηθιζω να ποσταρω γυμνος. Φιλικα παντα.

  5. #25
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,673
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    F1_TK, να σου πω την αλήθεια, κι εγώ δεν είμαι της ιντερνετικής γλώσσας, αλλά κάποια παιδιά πριν λίγα χρόνια μου πρότειναν να αρχίζω να την χρησιμοποιώ, επειδή έτσι γίνεται (υποτίθεται) πιο κατανοητό το ύφος του κειμένου.

    Τώρα το υφάκι κι "εγώ ντυμένος είμαι", εφφετζίδικες τοποθετήσεις και ξένες φράσεις εκφράσεις το προσπερνώ, γιατί πάλι θα τα πάρω και θα πω κάτι, και σούρουμούρου τα δικά σου θα πεις και πάμε πάλι. Οπότε "άστο γματο" λέω και πάμε παρακάτω.

    Το λοιπόν. Για σένα μπορείς να είναι για τα @@ σου ή εντελώς "ελαφρό χόμπυ" κάποια πράματα, κι μιλώ τώρα την δική μου καθομιλουμένη όπως μιλώ με γνωστούς μου (φιλικά πάντα), εμένα όμως το τι ξεστομίζω για την τεχνολογία και μερικές φορές vgames, δεν είναι. Αντίστοιχα εμένα για τα @@ μου είναι η φόρμουλα, το ποδόσφαιρο κλπ. Ε, αν ακούσω κάποιον ή κάποιους να κάνουν ανάλυση της υπερανάλυσης για μια ατάκα που είπα.....ΔΕΝ θα τους την "πω" κιόλας αρχηγέ μου, γιατί θα είμαι και πολύ πέναλτι..απλά εμένα επειδή δεν μου καίγεται καρφάκι για το ποδόσφαιρο δεν μου φαίνεται λογική μια τέτοια ανάλυση. Για εκείνους όμως μια χαρά λογική είναι.

    Ε, κάπως έτσι κι εδώ έγινε τώρα.

    Τέλος πάντων, δεν θέλω να προκαλέσω περαιτέρω γιατί ειλικρινά, δε πα να γμθεί και το θρεντ και το GT6 και οι τοποθετήσεις και τα ΛΟΛ και ίστορίες κουλτούρα να φύγουμε. Άμα είναι να ζοχαδιαστώ επειδή ανέλυσα κάτι (που κάνω γμσέτα χρόνια σε φόρουμ, και εν γένει), και να μου σπάνε τα νεύρα επειδή κάποιοι πετάνε "χαλάρωσε" και "μη σκίζεις τα ρούχα σου"....λες και με ξέρουν κ από χτές (αν με ήξεραν, τότε θα περίμεναν να φάνε την ...***καντήλι*** τους).

    Σόρρυ από τον F1_STK και από τους mod /Slay και από τους συνοφορουμίτες. Απλά δεν γούσταρα να το παίξω "υποκριτική" (το παίζω ήρεμος κ πολιτισμένος, αλλά από μέσα μου να έχω τσαντιστεί), όπως συνηθίζεται. Ναι μου την έδωσε, το έγραψα σε ποστ όσο πιο "μαλακά" μπορούσα (με σαρκασμό / ειρωνεία αντί τσαντίλα - ίσως και επιθετικότητα - γιατί έτσι είναι ο χαρακτήρας μου, πως να το κάνουμε τώρα στην τελική; ) και αντί ο F1_STK να την κόψει εκεί την φάση καταλαβαίνοντας ότι αν μιλήσει πάλι θα με τσιγκλήσει...........ε, και απλά δεν γούσταρα επαναλαμβάνω, να το παίξω και καλά "πολιτικά ορθός", βουλώνοντάς το. Ώρες - ώρες εγώ φταίω ο μλκας που κάθομαι και γράφω με τις ώρες και για GT6 και γενικότερα (PS4 κλπκλπ). Δεν ξέρω....ακόμα δεν είμαι σε φάση ηρεμίας ακόμα.

    Carry on.
    Last edited by Lefteris_X; 04-03-2013 at 00:38.

  6. #26

    Default

    Δεν υπαρχει θεμα και δεν υπαρχει λογος να τσαντιζεσαι. Ουτε να τα παιρνεις ολα τοις μετρητοις. Δεν το εκανα για να τσιγκλησω οταν εγραψα χαλαρωστε και τα σχετικα, το αναποδο μαλιστα. Τωρα αν καποιος το επαιρνε αναποδα κι εκεινος, δεν μπορουσα να το ξερω. Ουτε μπορουσα να φανταστω πως θα ενοχληθει καποιος επειδη απανταω με ηρεμο τροπο και τον προτρεπω να μπει σε φαση ηρεμιας οπως λες κι εσυ. Στο κατω κατω αυτο ειπα κι εγω, οποτε πιστευω οτι συμφωνουμε τελικα.
    Ουτε μπορουσα να ξερω οτι δε σηκωνεις τετοιες φρασεις απο εμενα προσωπικα, το οτι εχουμε πει και πεντε πραγματα παραπανω και κατι εχεις παρει μυρωδια φανταζομαι μαλλον δεν παιζει ρολο στην τελικη απο οτι φαινεται και ειναι δικο σου θεμα δεν μπορω να κανω κατι.
    Τελοσπαντων, δεν εχει νοημα να το συζηταμε παραπανω, συγνωμη κι απο μενα στα παιδια αν τα ζαλισα..

  7. #27
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Gran Turismo 6 On PS4 Leaked?

    Εμφανιστηκαν καποιες φωτογραφιες στο Facebook κατασκευαστη αυτοκινητων, με τιτλο "Αυτοκινητα σκαναρονται για το Gran Turismo PS4" λιγο αργοτερα πιθανα αντιλαμβανομενοι την γκαφα που εκαναν αλλαξαν τον τιτλο στο ποιο γενικο "Scanning Gran Turismo", λιγο αργοτερα ομως το album με τις φωτογραφιες αφαιρεθηκε εντελως. Δειτε δυο απο τις φωτογραφιες που προλαβαν και εσωσαν χρηστες. A set of photos on a Facebook page of a car manufacturer shows vehicles being scanned for inclusion in 'Gran Turismo PS4'.

    Published on Mar 11, 2013
    A set of photos on a Facebook page of a car manufacturer showing vehicles being scanned for inclusion in Gran Turismo might have inadvertently leaked a PS4 version of the game.
    The Facebook photo album (in Italian) says: "Scansione Per Gran Turismo PS4" taken at the LM Gianetti manufacturer base.
    You can see the photos here.
    Of course, the photos could be for a PS3 iteration of the game and the album may simply be mislabelled, or it could be some sort of mix-up or hoax - but it does seem to suggest Polyphony Digital is currently working on vehicles for a Gran Turismo game on Sony's next-gen PS4 console.
    UPDATE: The photo album in question has now been changed to 'Scanning Gran Turismo', which is a lot less giveaway.

    UPDATE 2: The album is now gone entirely. Very suspect. Watch this space.
    We grabbed a couple of the images before the album was removed, here they are:

    And here is the other image:


    http://www.nowgamer.com/news/1844158...s4_leaked.html

  8. #28

    Default

    Την καλυτερη φωτογραφια προλαβαν...
    Some cars take your breath away. Only one gives it back.

  9. #29
    PS4forums Addict gtakis's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Καίσαρι Κορινθίας
    Posts
    1,515
    PSN ID
    Takis_7

    Default

    πω πω πω ακόμα θυμάμαι τον θόρυβο της 155 από το GT3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πριόνι..............

  10. #30

    Default

    To GT5 το αγόρασα Day 1 αλλά επειδή δεν είχα φιλαράκια που ασχολούνται το πούλησα γτ ψιλοβαρέθηκα.. Δεν θα ξανακάνω το ίδιο λάθος όμως!

  11. #31
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    εξαιρετικα απιθανο το κοβω....


    Gran Turismo 6 Listed by NewEgg, Given November 2013 Release Date


    Its existence on PlayStation 3 was seemingly outed back in February thanks to Sony Worldwide Studios Senior VP Michael Denny’s apparent slip of the tongue, and now NewEgg has given it a product listing on their website.
    Priced at $59.99, they list Gran Turismo 6 for a Thursday, November 28th release date. Now, generally when it comes to games in North America, they come out on a Tuesday. The only possible reason to launch on that particular Thursday though is that it is the day before the immensely busy Black Friday.
    With this latest piece of evidence pointing towards us seeing Gran Turismo 6 this year on PS3, we’ve reached out to Sony for any information and we’ll let you know if we hear anything back.
    Do you think this NewEgg listing is real? Do you hope this NewEgg listing is real? What does this mean for the PS4? Let us know in the comments below.

    http://www.playstationlifestyle.net/...-release-date/

  12. #32
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Με χαλάει πάντως αν τελικά βγει μόνο για PS3,
    όταν κυκλοφορήσει το PS4, δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορώ να παίξω στην παλιά κονσόλα,
    δεν το έκανα ούτε στη μετάβαση από το PS1 στο 2 και ούτε από το 2 στο 3.

  13. #33

    Default

    Oδυσσέα, αν το GT6 καθυστερήσει στο PS4 6-12 μήνες, αλλά αυτό σημαίνει οτι θα δούμε πραγματικά "next-gen" Gran Turismo τότε δεν με χαλάει καθόλου.. Να το βγάλουν day one και να είναι μια κόπια απο το PS3 νομίζω είναι δώρο-άδωρο..

  14. #34

    Default

    Τι γινεται ρε παιδια, χαζεψαν τελειως οι κινεζοι; Δε νομιζω παντως (ουτε να χαζεψαν, ουτε να ειναι αληθεια).

    Παμε για PS4, γερα!
    Some cars take your breath away. Only one gives it back.

  15. #35
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Δεν ειναι καν κινεζοι!

  16. #36

    Default

    Ασιατες, απω ανατολιτες και οτι αλλο σκατα ειναι!

    Επισης ελπιζω να ξυπνησουν αυτη τη φορα λιγο στο 6ο μερος της σειρας και 1. να μας απαλλαξουν απο τα 2/3 τενεκεδοκαρ των γυρω χωριων τους και να βαλουν περισσοτερα ευρωπαϊκα αυτη τη φορα. Φτανει πια δηλαδη. Αλλιως να το πουν Gran Asia. Αντε πια απο κει. 2. επιτελους ενα συστημα χρονομετρησης στον αγωνα που να ξερεις που βρισκονται οι μπροστινοι και οι πισινοι σου. 3. ζημιες στο φουλ, κομματια στην πιστα, σημαιες και safety car! ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΓΚΡΑΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑ ΑΣΙΑΛΑ! ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ!!!!!

    αντε πια, ξαλαφρωσα.
    Some cars take your breath away. Only one gives it back.

  17. #37
    Advanced Member ReDWeeD-1-'s Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Motors City
    Posts
    511
    PSN ID
    redweed-1-

    Default

    Quote Originally Posted by AlexandrosQV View Post
    Ασιατες, απω ανατολιτες και οτι αλλο σκατα ειναι!

    Επισης ελπιζω να ξυπνησουν αυτη τη φορα λιγο στο 6ο μερος της σειρας και 1. να μας απαλλαξουν απο τα 2/3 τενεκεδοκαρ των γυρω χωριων τους και να βαλουν περισσοτερα ευρωπαϊκα αυτη τη φορα. Φτανει πια δηλαδη. Αλλιως να το πουν Gran Asia. Αντε πια απο κει. 2. επιτελους ενα συστημα χρονομετρησης στον αγωνα που να ξερεις που βρισκονται οι μπροστινοι και οι πισινοι σου. 3. ζημιες στο φουλ, κομματια στην πιστα, σημαιες και safety car! ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΓΚΡΑΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑ ΑΣΙΑΛΑ! ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ!!!!!

    αντε πια, ξαλαφρωσα.
    alexandre auto tha einai to telio Gran turismo !!!
    Spoiler!

  18. #38

    Default

    Θα ειναι απλα Φυσιολογικο race παιχνιδι Μανωλη! Πρεπει να γινουν καποια στιγμη αυτα... Επισης ξεχασα. Να αλλαζει ο καιρος σε ολες τις πιστες και οχι σε 2-3... αν ειναι δυνατον δηλαδη...
    Some cars take your breath away. Only one gives it back.

  19. #39
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Ρε παιδιά πραγματικά είναι τόσο καλό σε κάποιους τομείς που είναι κρίμα να μην έχει κάποια βασικά αυτοκίνητα και να σου έχει 1500 εκδόσεις του ίδιου μοντέλου.
    Για τις καιρικές συνθήκες ωραίο θα ήταν να γίνει και αυτό να ρυθμίζεται παντού (αν και ήδη ήταν μεγάλο πλεονέκτημα που γινόταν έστω και σε μερικές), αλλά νομίζω η βελτίωση του ήχου και η ποικιλία σε διαφορετικά αυτοκίνητα είναι τα πιο σημαντικά που θα έπρεπε να γίνουν.

  20. #40
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by AlexandrosQV View Post
    3. ζημιες στο φουλ, κομματια στην πιστα, σημαιες και safety car!
    Aλέξανδρε κόψε το Battlefield, σε χαλάει.

Page 2 of 37 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •