Page 111 of 166 FirstFirst ... 1161101107108109110111112113114115121161 ... LastLast
Results 2,201 to 2,220 of 3316

Thread: Battlefield 4

  1. #2201
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Σε όλα τα παιχνίδια υπάρχουν αλλά ψάχνεις να τα βρεις, στο BF4 σκάνε συνέχεια μπροστά σου.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    Kkritikos (06-04-2014),StevieGR (06-04-2014)

  3. #2202
    Senior Member StevieGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    115
    PSN ID
    Deadeye__Steve
    Name
    Σταύρος

    Default

    Όποιος ενδιαφέρεται για το καινούριο Phantom Trainee Assignement,καταρχάς θα πρέπει να χει ξεκλειδώσει το Phantom Prospect και μετά πας στα Leaderboards,ψάχνεις τέρμα κάτω αριστερά μια πολύ μικρή νεκροκεφαλή (όπως ακριβώς ξεκλειδώνεται και το Phantom Prospect δηλαδή) αλλά τώρα για κωδικό βάζεις "epic dream worlds" (χωρίς τα αποσιωπητικά εννοείται,τα έβαλα για να προσδιορίσω τον κωδικό).Μετά αφού το κάνεις αυτό,θέλει 200 kills με pistols,20 kill με jets και 2 shotgun ribbons (σε ένα round τα shotgun ribbons).

  4. The Following 5 Users Say Thank You to StevieGR For This Useful Post:

    Christos33 (06-04-2014),donkixoths (06-04-2014),KOUROS-7- (06-04-2014),leospartan (06-04-2014),odytsak (06-04-2014)

  5. #2203
    PS4forums Addict corsaopc3071r's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    L.A. LArisa
    Posts
    1,372
    PSN ID
    corsaopc3071r

    Default

    Εχθες παντως με τρελλανε στη μαλακια το παιχνιδι. Ο παιχτης ηθελε αλμα για να ανεβει σε πεζοδρομιο. Αναμεσα σε 2 αυτοκ/τα με 1 μετρο διαδρομο κολουσε στο κεντρο. Πραγματικα το εκλεισα απο τα νευρα μου. Με γυρισε 5 χρονια πισω το παιχνιδι που πλεον απλα παιζω για να περασει η ωρα μου και οχι σαν τρελλος ''hardcore gamer''.

  6. #2204
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Ρε συ εδώ κολλάει ολόκληρο τανκ σε κάτι σπασμένα τσιμεντάκια ύψους 5 εκατοστών, ο πεζός δεν θα κολλούσε?

  7. The Following 3 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    Akrida79 (06-04-2014),Kapa (06-04-2014),Starlord (07-04-2014)

  8. #2205
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by StevieGR View Post
    Όποιος ενδιαφέρεται για το καινούριο Phantom Trainee Assignement,καταρχάς θα πρέπει να χει ξεκλειδώσει το Phantom Prospect και μετά πας στα Leaderboards,ψάχνεις τέρμα κάτω αριστερά μια πολύ μικρή νεκροκεφαλή (όπως ακριβώς ξεκλειδώνεται και το Phantom Prospect δηλαδή) αλλά τώρα για κωδικό βάζεις "epic dream worlds" (χωρίς τα αποσιωπητικά εννοείται,τα έβαλα για να προσδιορίσω τον κωδικό).Μετά αφού το κάνεις αυτό,θέλει 200 kills με pistols,20 kill με jets και 2 shotgun ribbons (σε ένα round τα shotgun ribbons).
    Ετσι όπως το έγραψες Σταύρο νόμιζα ότι έπρεπε να έχεις ολοκληρώσει πρώτα το πρώτο για να ξεκλειδώσει,
    όλα καλά, έβαλα τον κωδικό και ξεκλειδώνει κι αυτό και τα ολοκληρώνεις ταυτόχρονα και το phase 1 και το phase 2.


  9. The Following 3 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    Christos33 (06-04-2014),donkixoths (06-04-2014),xforis78 (07-04-2014)

  10. #2206

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Κ πολυ καλα εκανες κ δεν το πηρες...Σημερα δεν υπηρξε ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ που να βγω απο το αρμα κ να μην εχει γυρισει η ριπη του οπλου απο auto σε single ...Δεν παει στον αγυριστο για εταιρεια
    Φίλε επειδή έχει τύχει και έχουμε παίξει και μαζί, αγχώνεσαι πολύ μέσα στο παιχνίδι και κοιτάς περισσότερο τα λάθη του και ασχολείσαι παραπάνω από ότι πρέπει με αυτά και ειλικρινά την τελευταία φορά που βγήκα από το party ένας λόγος που βγήκα είναι γιατί γκρινιαζες συνέχεια, εμένα δεν μου έχει γυρίσει στο single ΠΟΤΕ και όπως σου έχω πει σπάνια έχω lag και net code, υπαρκτα προβλήματα μεν σπάνια σε μένα δε.
    Δεν ξέρω να σου απαντήσω γιατί αλλά αν έχω κάποιο από αυτά τα προβλήματα απλά αλλάζω σερβερ και όλα καλά.
    Χωρίς να παρεξηγηθώ, θα τα πούμε και μέσα κάποια στιγμή.


    Στάλθηκε από (300)x_GReeKouRoS_x7x

  11. #2207
    Cool Member donkixoths's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    288
    PSN ID
    donkixoths

    Default

    Αντρέα θα αρχίσω να πιστεύω ότι σου δίνει ποσοστά η DICE....

    Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to donkixoths For This Useful Post:

    KOUROS-7- (06-04-2014)

  13. #2208
    Senior Member leospartan's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    137
    PSN ID
    leonidasg1981

    Default

    Και σε εμενα εχει γυρίσει σε single αρκετες φορές μετα απο έξοδο απο τανκ

    Στάλθηκε από το LG-E510 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

  14. #2209

    Default

    Quote Originally Posted by KOUROS-7- View Post
    Φίλε επειδή έχει τύχει και έχουμε παίξει και μαζί, αγχώνεσαι πολύ μέσα στο παιχνίδι και κοιτάς περισσότερο τα λάθη του και ασχολείσαι παραπάνω από ότι πρέπει με αυτά και ειλικρινά την τελευταία φορά που βγήκα από το party ένας λόγος που βγήκα είναι γιατί γκρινιαζες συνέχεια, εμένα δεν μου έχει γυρίσει στο single ΠΟΤΕ και όπως σου έχω πει σπάνια έχω lag και net code, υπαρκτα προβλήματα μεν σπάνια σε μένα δε.
    Δεν ξέρω να σου απαντήσω γιατί αλλά αν έχω κάποιο από αυτά τα προβλήματα απλά αλλάζω σερβερ και όλα καλά.
    Χωρίς να παρεξηγηθώ, θα τα πούμε και μέσα κάποια στιγμή.


    Στάλθηκε από (300)x_GReeKouRoS_x7x
    Οταν παιζεις domination 90% των παιχνιδιων σου πρωτον δεν παιζεις battlefield,δευτερον δεν προκειται να σου κανει αυτα τα προβληματα γιατι εχει λιγα ατομα ο σερβερ,τριτον οσες φορες παιξαμε μαζι conquest ειχες κ εσυ οπως ολοι μας προβληματα κ το ειχες πει κ τεταρτον οταν δεν σου αρεσει η παρεα καποιου σταματας να παιζεις μαζι του.Με το να το βγαζεις φορα στο φορουμ μονο φιλικα δεν το κανεις κ ναι θα φωναζω οσο εχει προβληματα το game, εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει να μου πιανουν τον κ@λ@ εαν σε καποιους αρεσει αυτο ειναι δικο τους θεμα.Φιλικα
    Last edited by Kkritikos; 06-04-2014 at 20:41.

  15. #2210
    Advanced Member opozit's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    511
    PSN ID
    receiver21

    Default

    μια κανονια παρακαλω....ΕΦΤΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...!

  16. #2211
    Advanced Member Akrida79's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Μήλος
    Posts
    314
    PSN ID
    Akridas79
    Name
    Μανώλης

    Default

    Το προβλημα ειναι καθαρα στους server, παραδεχεται η DICE.
    http://www.ign.com/articles/2014/04/...banding-issues

  17. The Following User Says Thank You to Akrida79 For This Useful Post:

    leospartan (06-04-2014)

  18. #2212
    Advanced Member opozit's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    511
    PSN ID
    receiver21

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Οταν παιζεις domination 90% των παιχνιδιων σου πρωτον δεν παιζεις battlefield,δευτερον δεν προκειται να σου κανει αυτα τα προβληματα γιατι εχει λιγα ατομα ο σερβερ,τριτον οσες φορες παιξαμε μαζι conquest ειχες κ εσυ οπως ολοι μας προβληματα κ το ειχες πει κ τεταρτον οταν δεν σου αρεσει η παρεα καποιου σταματας να παιζεις μαζι του.Με το να το βγαζεις φορα στο φορουμ μονο φιλικα δεν το κανεις κ ναι θα φωναζω οσο εχει προβληματα το game, εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει να μου πιανουν τον κ@λ@ εαν σε καποιους αρεσει αυτο ειναι δικο τους θεμα.Φιλικα
    κωστα δεν ειπε κατι για να σε κραξει η απο κακια γιατι ο κουρος δεν ειναι τετοις ανθρωπος ,απλα ενοχλειθηκε λογικα απο γκρινια στιγμης που λιγο πολυ ολοι το κανουμε αλλα παραμενει λιγο ενοχλιτικο χωρις να ειναι λογος για delete...,μην παμε στα ακρα ...

  19. #2213
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Phantom Trainee Password - How it was discovered!


  20. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    xforis78 (07-04-2014)

  21. #2214

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Οταν παιζεις domination 90% των παιχνιδιων σου πρωτον δεν παιζεις battlefield,δευτερον δεν προκειται να σου κανει αυτα τα προβληματα γιατι εχει λιγα ατομα ο σερβερ,τριτον οσες φορες παιξαμε μαζι conquest ειχες κ εσυ οπως ολοι μας προβληματα κ το ειχες πει κ τεταρτον οταν δεν σου αρεσει η παρεα καποιου σταματας να παιζεις μαζι του.Με το να το βγαζεις φορα στο φορουμ μονο φιλικα δεν το κανεις κ ναι θα φωναζω οσο εχει προβληματα το game, εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει να μου πιανουν τον κ@λ@ εαν σε καποιους αρεσει αυτο ειναι δικο τους θεμα.Φιλικα
    Click image for larger version. 

Name:	uploadfromtaptalk1396815554419.jpg 
Views:	103 
Size:	46.9 KB 
ID:	4554 Δεν είχα λόγο να στην πω δημόσιος φίλε μου, απλά είπα ότι ασχολείσαι περισσότερο με τα λάθη και τα επαναλαμβανεις συνεχώς και συνεχώς ακόμα και μέσα στο party, όσο για αυτό που είπες ότι παίζω 90% domination, επισυνάπτω εικόνα από τα στατιστικά μου και όπως βλέπεις κάνεις λάθος γιατί 90% είναι conquest και 6%domination, άρα εγώ ότι λέω το λέω με αποδείξεις, ακόμα έχω φωνάξει άνθρωπο να παίξει σπίτι μου και τα ΛΑΘΗ τα είδε ελάχιστα.
    Αν θες να με κάνεις delete δικαίωμα σου.

    Στάλθηκε από (300)x_GReeKouRoS_x7x

  22. #2215
    Senior Member StevieGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    115
    PSN ID
    Deadeye__Steve
    Name
    Σταύρος

    Default

    Ο Κωστής έχει δίκιο,τα κύρια προβλήματα του παιχνιδιού είναι σε modes με 64 παίχτες (Conquest Large,Carrier Assault Large....).Στα Domination/Team Deathmatch...κτλ (τα οποία δεν ξέρω για ποιο λόγο υπάρχουν τέτοια mode σε ένα παιχνίδι όπως το BATTLEFIELD που πρέπει να υπάρχουν οχήματα...κτλ,anyway),οι server είναι πεντακάθαροι.Ακόμη και το Rush το οποίο έχει 32 άτομα είναι καθαρό από lag/rubber bunding....κτλ.Το έχω υπερασπιστεί άπειρες φορές το παιχνίδι λέγοντας "έλα μωρέ δεν πειράζει,τι να κάνεις....κτλ κτλ" αλλά αυτό έχει φτάσει στο απροχώρητο.Παιδιά ξέρετε λίγο τι μέρα και τι μήνα έχουμε??Έχουμε 6 Απριλίου παρακαλώ.Το παιχνίδι ξέρετε πότε βγήκε για PS4??Αρχές Νοεμβρίου!!Έχει περάσει ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ πολύς καιρός,θα πρεπε να χαν λυθεί ΌΛΑ τα προβλήματα του παιχνιδιού.Κι όμως κάθε update και χειρότερα,λύνει 2 προβλήματα και δημιουργεί άλλα 2.Τεσπα καλή υπομονή σε όσους ακόμη υπερασπίζονται το παιχνίδι,παίζω χρόνια Battlefield αλλά φέτος η DICE/EA δεν ξέρω ποιος φταίει,μας ξεγέλασε.Το κακό είναι ότι δεν υπάρχει ανταγωνισμός (τα Call of Duty και Titanfall είναι τραγικά) και αυτή τη στιγμή παρόλα τα άπειρα προβλήματα που έχει,είναι το καλύτερο FPS.Μακάρι να φτιαχτούν τα προβλήματα,όλοι αυτό θέλουμε αλλά.....αλλά...Τεσπα.


  23. #2216
    Senior Member leospartan's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    137
    PSN ID
    leonidasg1981

    Default

    Λεφτά για brokenfield ποτε ξανα...

  24. #2217

    Default

    Quote Originally Posted by KOUROS-7- View Post
    Click image for larger version. 

Name:	uploadfromtaptalk1396815554419.jpg 
Views:	103 
Size:	46.9 KB 
ID:	4554 Δεν είχα λόγο να στην πω δημόσιος φίλε μου, απλά είπα ότι ασχολείσαι περισσότερο με τα λάθη και τα επαναλαμβανεις συνεχώς και συνεχώς ακόμα και μέσα στο party, όσο για αυτό που είπες ότι παίζω 90% domination, επισυνάπτω εικόνα από τα στατιστικά μου και όπως βλέπεις κάνεις λάθος γιατί 90% είναι conquest και 6%domination, άρα εγώ ότι λέω το λέω με αποδείξεις, ακόμα έχω φωνάξει άνθρωπο να παίξει σπίτι μου και τα ΛΑΘΗ τα είδε ελάχιστα.
    Αν θες να με κάνεις delete δικαίωμα σου.

    Στάλθηκε από (300)x_GReeKouRoS_x7x
    Οσο καιρο σε ξερω που δεν ειναι κ πολυς(τον τελευταιο ενα δυο μηνες εαν δεν κανω λαθος) τις περισσοτερες φορες σε βλεπω να παιζεις domination.Το delete πως σας ηρθε δεν εχω καταλαβει ακομα(οπως βλεπεις ακομα εισαι στους "φιλους"),οπως επισης οτι ειναι κ διαφορετικος ο τροπος που βλεπουμε το παιχνιδι οποτε δεν υπαρχει κ κανενας λογος να ξανα-συνηρπαξουμε σε party μαζι.Οταν ολοι εδω "βλεπουν" κ λενε τα προβληματα του παιχνιδιου εισαι ο μονος που τα προσπερνας μπραβο σου.Εγω ομως εχοντας δωσει 120 ευρω εχοντας παρει μια beta(βαλε σε μια σειρα αυτα που εχουν φτιαξει στα patch,που πολλα απο αυτα τα συνανταμε παλι χωρια τα νεα που παρουσιαζονται, να δεις ποσες σελιδες θα γεμισεις κ εαν θες σκεψου τι game μας πουλησαν...) δε θα σταματησω να τους κραζω

  25. #2218

    Default

    Quote Originally Posted by Kkritikos View Post
    Οσο καιρο σε ξερω που δεν ειναι κ πολυς(τον τελευταιο ενα δυο μηνες εαν δεν κανω λαθος) τις περισσοτερες φορες σε βλεπω να παιζεις domination.Το delete πως σας ηρθε δεν εχω καταλαβει ακομα(οπως βλεπεις ακομα εισαι στους "φιλους"),οπως επισης οτι ειναι κ διαφορετικος ο τροπος που βλεπουμε το παιχνιδι οποτε δεν υπαρχει κ κανενας λογος να ξανα-συνηρπαξουμε σε party μαζι.Οταν ολοι εδω "βλεπουν" κ λενε τα προβληματα του παιχνιδιου εισαι ο μονος που τα προσπερνας μπραβο σου.Εγω ομως εχοντας δωσει 120 ευρω εχοντας παρει μια beta(βαλε σε μια σειρα αυτα που εχουν φτιαξει στα patch,που πολλα απο αυτα τα συνανταμε παλι χωρια τα νεα που παρουσιαζονται, να δεις ποσες σελιδες θα γεμισεις κ εαν θες σκεψου τι game μας πουλησαν...) δε θα σταματησω να τους κραζω
    Ρε Κώστα δεν έχω προσωπικό πρόβλημα μαζί σου, άσχετα που είπες ότι μερικοί τους αρέσει να τους πιάνουν τον κ@λ@, σίγουρα ούτε εμένα μου αρέσει απλά δεν αντέχω τη συνεχόμενη γκρίνια.


    Στάλθηκε από (300)x_GReeKouRoS_x7x

  26. #2219
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    If you could tide of Battle, would you? - Score $10,000!

    Battlefield is giving away $10,000 cash & the chance for glory to one inspired film maker from Australia or NZ.

    To enter, create a two to five minute video inspired by the Battlefield franchise.
    Tell your story your way.
    Live action sequences, animation, Battlefield gameplay -- you choose.

    Five finalists will be flown to Sydney for a screening event on Fri May 23rd to announce the winner.
    Entries close midnight May 12th AEST This is your chance to score ten thousand dollars, raise your profile and blur the lines between game and glory.

    Go to www.battlefieldfilms.com for details & to submit your entry.


  27. #2220
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    To καινούριο phantom camo.

    http://imgur.com/a/20KyC

  28. The Following 2 Users Say Thank You to odytsak For This Useful Post:

    donkixoths (07-04-2014),Kapa (07-04-2014)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •