Page 5 of 25 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 81 to 100 of 497

Thread: Diablo 3

  1. #81
    Advanced Member dredd's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Posts
    379
    PSN ID
    kraken 13

    Default

    Το περιμενω τη Τριτη αντε να δουμε ....

  2. #82
    Advanced Member garrett156's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    504
    PSN ID
    garrett156

    Default

    στο pc εχω 200+ ωρες και με εχει ψησει τοοοοοοοοοσο πολυ η εκδοση ps3 ρε γμτ αλλα ειναι σπαταλη.

  3. #83
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Ρε παιδιά, ειλικρινά συγγνώμη για την ηλίθια ερώτηση, αλλα δεν έχω καταλάβει καλα περί τίνος πρόκειται. Μπορει κάποιος να μου εξηγήσει πως ακριβώς είναι το παιχνίδι; Δεν έχω ασχοληθεί ποτε ξανά και απ' ο,τι βλέπω από τα βίντεο είναι κάπως μπερδεμένο.

  4. #84

    Default

    ^^Θα στο περιγραψω με ενα απλο παραδειγμα. Θυμασαι το ni no kuni ετσι? Βγαλε απο τη μεση την ιστορια και τους χαρακτηρες και βαλε hack n slash με ατελειωτο looting. Eκατονταδες διαφορετικα εξαρτηματα, πανοπλιες , οπλα κτλ να συλλεγεις και να αλλαζεις ολη την ωρα .

  5. #85
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Ok, μισό... Δηλαδή, δεν εχει ιστορία;;;; Δεν εχει επίπεδα, τελικούς κακούς, κλπ κλπ;;;;; Αν είναι έτσι, τότε γιατί είναι τόσο επιτυχημένο το παιχνίδι;;;;

  6. #86
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Ιστορία είναι η κλασικη των RPG's για τα αλλα δεν ξερω εμενα παντως με εχει κερδισει και μονο με το setting και τπ άπειρο looting tou.

    Sent from my MT27i using Tapatalk 4

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  7. #87
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Μηπως το παρελαβε κανεις νωριτερα ρε παιδια;
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  8. #88
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by messi10 View Post
    Ιστορία είναι η κλασικη των RPG's για τα αλλα δεν ξερω εμενα παντως με εχει κερδισει και μονο με το setting και τπ άπειρο looting tou.

    Sent from my MT27i using Tapatalk 4
    Δηλαδη ποια είναι η κλασική ιστορία των rpg;;;; Εμένα με ενδιαφέρει να υπάρχει ιστορία και να μην παίζω έτσι για να σφαζω μονο.

    Quote Originally Posted by WolfRathmA View Post
    Μηπως το παρελαβε κανεις νωριτερα ρε παιδια;
    Αφού κυκλοφόρησε σήμερα, βρε. Σίγουρα κάποιοι το έχουν ήδη.

  9. #89

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Εμένα με ενδιαφέρει να υπάρχει ιστορία και να μην παίζω έτσι για να σφαζω μονο.
    Σιγουρα θα εχει μια υποτυπωδη ιστορια αλλα μαλλον δεν ειναι για εσενα το συγκεκριμενο παιχνιδι. Πιο πιθανο να σου αρεσει αν παιξεις παρεα με αλλα παιδια.

  10. #90
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Το λες αυτό επειδη γενικά είμαι πιο light στα παιχνιδια; Οπως το ΝΝΚ ας πούμε;;;

  11. #91

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Το λες αυτό επειδη γενικά είμαι πιο light στα παιχνιδια; Οπως το ΝΝΚ ας πούμε;;;
    Oxι καθε αλλο. Αν σου αρεσουν τα rpg με καλη ιστορια και χαρακτηρες το πιο πιθανο ειναι, οτι οσο καλο gameplay κι αν εχουν παιχνιδια σαν το diablo , καποια στιγμη θα το βαρεθεις. Βασικα το βλεπω και στον εαυτο μου. Απο την αλλη μπορει να εχω λαθος και να σου αρεσει αρκετα. Αν θα μπορουσες να το δοκιμασεις με καποιο τροπο θα ηταν καλυτερα σιγουρα.

  12. #92
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Βασικα λογικα το λεει ο φιλος επειδη ειναι για τους φανς του αναλογου είδους. Η ιστορία ειναι οτι the world is comig to an end, you must save the world:-P



    Sent from my MT27i using Tapatalk 4

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  13. #93

    Default

    Quote Originally Posted by messi10 View Post
    Η ιστορία ειναι οτι the world is comig to an end, you must save the world:-P
    Για να λεμε και του στραβου το δικιο μολις τωρα περιεγραψες το 99% περιπου των rpg, αρα δεν το εχει μονο το diablo αυτο το προβλημα

  14. #94

  15. #95
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Παιδιά, θα δούμε. Ισως το πάρω σήμερα αύριο. Θα σας πω εντυπώσεις.

  16. #96
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Παιδια μην τρελενεστε, το D3 εχει καποιο lore ok, το οποιο οντως ειναι ενδιαφερον, αλλα μεσα στα παιχνιδια δεν αναδεινκνυεται οσο θα επρεπε μην πω καθολου.
    Καλα το στορι ειναι για τα πανηγυρια απο το 3 και μετα, μην περιμενε τπτ τρελα quests με σουπεραουα plot twists και Main Q να τσακιζει κοκαλα.
    Κλικι κλικι ειναι το παιχνιδι, πορωτικο με λουτ συνεχομενα και 5 διαφορετικους ηρωες με απειρα σκιλς, σφυνακι αναμεσα στο TLOUS και κανενα AC4.
    Δυστυχως το 3 ειναι λιγο πιο παιδικο απο τα υπολοιπα, ακολουθει πιο wowιστη κατευθυνση.
    Last edited by Nikoladim; 05-09-2013 at 11:24.

  17. #97
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    εγω εχω 2 χαρακτηρες στο pc, ο ενας εχει παει τελευταιο επιπεδο (νομιζω inferno λεγεται) και εκει σταματησα. Εγω επαιζα σχεδον παντα με αλλους 2 φιλους μου, αυτοι το τερματισαν στο τελευταιο επιπεδο και μετα το σταματησανε για το guild wars 2. Βασικα το παιχνιδι μεχρι το τελευταιο επιπεδο βγαινει οκ μετα θελει τρελο farm για να παρεις χρηματα να τα δωσεις trade στο auction house σε αλλους παιχτες που και αυτοι εχουν λιωσει κτλ, αυτο πραγματικα κανει το παιχνιδι βαρετο. Θα ηθελα να το παιξω στο ps3 γιατι πιστευω οτι ο χειρισμος θα του ταιριαζε αρκετα αλλα και παλι να ξερετε οτι μολις το τερματισετε 1-2 φορες θα βαρεθητε και μετα δεν ξερω αν το ξαναπαιξεται ποτε.

  18. #98
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Το παρελαβα και εγω σημερα το παιχνιδι.

    Οι περισσοτεροι το εχουν παιξει το παιχνιδι σε pc (οπως και εγω) και ξερουν περι τινος προκειται. Θα μηλησω αποκλειστικά για το gameplay του παιχνιδιού που πιστεύω ανησυχεί τους περισσοτερους και μπορω να πω οτι το παιχνίδι ειναι ετσι φτιαγμένο για παίζεται με χειριστήριο. Βολεύει απίστευτα απο οτι το ποντίκι.

    Ελιωσα μπορω να πω ολη μερα σημερα, εχω παει level 15 και προχωράω ακάθεκτος...
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  19. The Following 2 Users Say Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    geogoku (05-09-2013),tsakali GR (05-09-2013)

  20. #99
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Για οποιον εχει και ενδιαφερεται, τo ps3 demo εχει ανεβει στο Us psn.


  21. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    Nek_Food (11-09-2013)

  22. #100
    Moderator litanies's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Πάτρα
    Posts
    2,011
    PSN ID
    litany_13
    Name
    Αντώνης

    Default

    βγήκε μετά την κυκλοφορία του παιχνιδιού?

Page 5 of 25 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •